| Autors | Ziņojums |
| arbuuzs | |
 Kopš: 19. Dec 2011
Ziņojumi: 751
Braucu ar: uzbeku ratiem
|
31 Mar 2016, 16:07:32 @arbuuzs rakstīja:
Paardodu ekstreemo sporta veidu kameru, Contour ROAM.
Pirkta jauna Euronics veikalaa, izmantota tikai snovojot, aktiivi lietota vienu sezonu, paareejaa laikaa tikai aakstoties kaut kas filmeets.
Komplektaa maiss kur visu salikt, kamera, atminjas karte 32 GB, kameras vaacinjsh, divi stiprinaajumi (nav izmantoti), vaacinjsh lai liktu uudenii un zem (izmantots vienu reizi, juuraa) un USB kabelis.
Cena 100 Eiro.
PM
90 JEVRO.
Vai arii piedaavaajiet savu cenu.[ Šo ziņu laboja arbuuzs, 10 Apr 2016, 15:20:54 ] |
Offline | |
|
| ATB | |
 Kopš: 21. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5355
Braucu ar: ♛ ♛
| Vajag paletes. EUR, parastas, PM
Ar piedavajumiem 4;5€ par gab. netraucet. |
Offline | |
|
| edzuss | |
 Kopš: 21. Feb 2016
Ziņojumi: 291
Braucu ar: e60, e36/5
| interesē divi 5s iphone, vienam jābūt - gold.
never locked, normālā stāvoklī, apbružātus un sistus nevajag 
piedāvājumus uz PM  |
Offline | |
|
| 6puragup | |
 Kopš: 06. Aug 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 49
Braucu ar:
| Rollerblade spark 80 ļoti laba stavokli 28763706 Links |
Offline | |
|
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
|
10 Apr 2016, 13:44:46 @brembis rakstīja:
pardodu aux, usb adopteru
paradzets e46 orginalajam mazajam magim ar MODE pogu.
cena - 30Eiro
ir maģis
http://farm7.static.flickr.com/6115/6240288029_fb28b126f2_b.jpg
10e |
Offline | |
|
alxz  | |
 Kopš: 15. Sep 2015
No: Zilupe
Ziņojumi: 2614
Braucu ar: riteni
| Nopirkšu finiera atgriezumus. 12 vai 15mm. Moš kādam mājās ir palikuši un nevajag. 22015390 |
Offline | |
|
| runiigais | |
 Kopš: 24. Dec 2007
No: Bauska
Ziņojumi: 1941
Braucu ar: spaiņa krāsas e70
| žāvētas vimbas 2eur/ gab. |
Offline | |
|
| uhhm | |
 Kopš: 21. Dec 2007
Ziņojumi: 673
Braucu ar: +35 bez jumta
| nopirksu jaunu neatpakotu 6s rose gold 16gb |
Offline | |
|
|
|
| majmuni | |
 Kopš: 24. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 647
Braucu ar:
| Ir HTC dizire Z priekš detaļām . Laikam mātes plate ir beigta! Ekrāns strādāja labi un tt.
 |
Offline | |
|
| 6puragup | |
 Kopš: 06. Aug 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 49
Braucu ar:
| nokia asha 311 laba stavokli ar adas maciņu 15 euro 28763706Links [ Šo ziņu laboja 6puragup, 11 Apr 2016, 13:15:45 ] |
Offline | |
|
| Aidzhis | |
 Kopš: 01. Nov 2004
No: Grobiņa
Ziņojumi: 781
Braucu ar: E30, E34
| Sveiciens visiem!
Varbūt kāds var piedāvāt Iphone 4s, labā stāvoklī (neskrāpētu, daudz nesistu utt), protams lādētāju? Labprāt tādu iegādātu. |
Offline | |
|
| TOSOLS | |
 Kopš: 25. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 391
Braucu ar: BMW e39
| Varbuut kadam interese nokia lumia 1020 64gb gadu lietota, bet ljoti saudzigi... Vel gadu garantija, visi dokumenti,kastite, 4 dazadi macini ko mainit pec garstavokla, ekranam plevites lidzi ar iedoshu. 175€... |
Offline | |
|
| LilAnry | |
 Kopš: 12. Jul 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 92
Braucu ar: E91
| Elektrības skaitītājs, pirkts jauns Depo laikam pa 30eur, vispār netika lietots, neko nav noskrējis, teiksim 20eur?
PM vai 27707979[ Šo ziņu laboja LilAnry, 11 Apr 2016, 20:39:51 ] |
Offline | |
|
| Davito | |
Kopš: 06. Oct 2015
Ziņojumi: 189
Braucu ar:
| Pārdod iPhone 6 16Gb ideālā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Pilna komplektācija, nekas netrūkst. Telefons ir SIM free, nebūs problēma ar nevienu tīklu.
Cena - 370€ |
Offline | |
|
| b1te | |
Kopš: 14. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1999
Braucu ar: das auto
|
07 Apr 2016, 20:43:56 @b1te rakstīja:
Pārdodu telefonu Oneplus X
Mazlietots, mint condition. Pirkts no viņu mājaslapas. Pilns komplekts, kaste, vadi, papīri.
Price: 230€
|
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Cienījamie Lietotāji! Sludinājumā drīkst pievienot 2/3 bildes (nevajag lai Jūsu sludinājums ir pa visu lapu) ja bildes ir vairākas saliekam zem linkiem -> Pārdodu releju .. Ņemiet piemēru no dažiem lietotājiem kuri saliek vienā bildes 4/6 mazas informatīvas..
Obligāti pēc sludinājuma publicēšanas neslinkojiet un pašķiriet pāris lapas atpakaļ lai izdzēst veco sludinājumu. |
Offline | |
|
|
|
| delveris | |
 Kopš: 05. Sep 2011
Ziņojumi: 27
Braucu ar:
| Iegādāšos 2 ielūgumus uz Auto Exotica izstādi, lētāk kā biļetes, vai arī varu atvest ko garšīgu  |
Offline | |
|
| Udriis | |
 Kopš: 18. Jan 2016
No: Dobele
Ziņojumi: 57
Braucu ar: E46 330i
|
03 Apr 2016, 11:26:38 @Udriis rakstīja:
Interese 2-3 biletes uz Ķegumu mxgp uz otro dienu (1.maijs) !
Pm!
vēl joprojām ir aktuāli!!! |
Offline | |
|
| ATB | |
 Kopš: 21. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5355
Braucu ar: ♛ ♛
| Vajag paletes. EUR, parastās.
Ar piedāvājumiem 4;5€ netraucēt. PM |
Offline | |
|
| Riibeklis | |
 Kopš: 10. Oct 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 193
Braucu ar: Hyundai i20 / A4 1.8TQ
| Vajag četras Thule 754 atbalsta pēdas
lētāk nekā veikalos |
Offline | |
|