Online
Pašreiz BMWPower skatās 184 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Sodi no ārvalstīm
| Autors | Ziņojums |
ens  | |  Kopš: 06. Oct 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 934
Braucu ar: Dvuļu un semkām
|
06 Jul 2025, 18:18:53 @AiwaShuraLLP rakstīja:
Leishi vairs FR neizmanto tikai videejaa zonas?
Pārvietojamo daudz viņiem, tos izmanto. Stacionārie laikam izmiruši, jā. | Offline | | |
| smilee45 | | Kopš: 26. Jan 2014
Ziņojumi: 1145
Braucu ar:
|
06 Jul 2025, 18:18:53 @AiwaShuraLLP rakstīja:
Leishi vairs FR neizmanto tikai videejaa zonas?
Daudz sanāk braukt cauri LT. Nu līdz +10km/h tie nesoda. Bet no cik sāk sodīt?
Pēc Polijas s61, Lietuva ir murgs, uzlikuši atļauto 130km/h kur ceļš uz 90km/h labi, ja atļauj. Ilgu laiku pēc iebraukšanas Lt no PL puses sajūta bija, ka Rumānijā atrodos ar tiem smilšu maisiem gar ceļu..... Nevar mierīgi braukt caur to LT, visu laiku tik jāvaktē zīmes....murgs | Offline | | |
| kkas | |  Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
| Tiešām? Visur citur izņemot LV esot pasakaini ceļi. 
Pie Kauņas un diezgan daudz līdz Klaipēdai "ātrgaitas" ceļa kvalitāte ir  | Offline | | |
| versatile | |  Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
| Arī interesē, kāda ir "tolerance" LT vidējā ātruma zonās. Bet nevis "viena tante teica", "man nekas neatnāca" līmenī, bet kā pie mums - atļautais ātrums + ātrums, par kuru naudas soda nav + mērījuma kļūda. | Offline | | |
| toyokawa | |  Kopš: 09. Oct 2009
Ziņojumi: 263
Braucu ar:
|
07 Jul 2025, 10:15:49 @versatile rakstīja:
Arī interesē, kāda ir "tolerance" LT vidējā ātruma zonās. Bet nevis "viena tante teica", "man nekas neatnāca" līmenī, bet kā pie mums - atļautais ātrums + ātrums, par kuru naudas soda nav + mērījuma kļūda.
+13 pēc spido. Sodi nenāk. | Offline | | |
| Mikels | |  Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5498
Braucu ar: cieņu
|
07 Jul 2025, 12:26:36 @AiwaShuraLLP rakstīja:
07 Jul 2025, 10:15:49 @versatile rakstīja:
Arī interesē, kāda ir "tolerance" LT vidējā ātruma zonās. Bet nevis "viena tante teica", "man nekas neatnāca" līmenī, bet kā pie mums - atļautais ātrums + ātrums, par kuru naudas soda nav + mērījuma kļūda.
+10 peec spido un apdzenu kad vajag, ~6 gadu laikaa nekas nav atnaacis
pirms vairaak nekaa gada pabraucu stacionaarajam garaam +25kmh, arii nekas nav pienaacis
Man tikko pazīstamajam atnāca no LT sods par ātrumu,kas izdarīts pirms diviem gadiem kopā ar kaut kādu LT tiesas spriedumu par piedziņu (+60 eur),jo neesot samaksājis laikā. Lieki teikt,ka pašu sodu līdz šim nebija saņēmis,attiecīgi nevarēja arī samaksāt, tākā Tev vēl ir laiks  [ Šo ziņu laboja Mikels, 07 Jul 2025, 13:20:54 ] | Offline | | |
| Mikels | |  Kopš: 28. Jan 2011
Ziņojumi: 5498
Braucu ar: cieņu
| Nebūs šis gadījums- deklarēts Rīgā, privāta pasta kaste,visu laiku sasniedzams. [ Šo ziņu laboja Mikels, 07 Jul 2025, 13:37:16 ] | Offline | | |
| HUBLOC | |  Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
| atnāca 3 ierakstītas vēstules no Italijas, Livigno par parkingu.
Katrs sods 150eur, bet tipa ja kaut ko atri, tad katrs sods 70eur.
Jamaksa ir?
Planoju sogad atkal braukt tur. Skaidrs ka auto bija nomas Ja nemaksasu, tad busu ieklauts melnaja saraksta starp ITA nomas kantoriem?
| Offline | | |
|
|
protams  | |  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6310
Braucu ar: NS7
| Vai tad viņi nenovelk no kredītkartes?
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
| skudza | |  Kopš: 27. Jan 2009
Ziņojumi: 831
Braucu ar: pelēci
|
10 Jun 2026, 07:55:44 @HUBLOC rakstīja:
atnāca 3 ierakstītas vēstules no Italijas, Livigno par parkingu.
Katrs sods 150eur, bet tipa ja kaut ko atri, tad katrs sods 70eur.
Jamaksa ir?
Planoju sogad atkal braukt tur. Skaidrs ka auto bija nomas Ja nemaksasu, tad busu ieklauts melnaja saraksta starp ITA nomas kantoriem?
Es kaut ko atceros, ka itāļiem nomas līgumā bija kaut kā interesanti, ja tu nesamaksā, tad viņi vēl par katru sodu ņems apstrādes pakalpojuma summu, kaut kādus 50 eur. Vismaz man tā itālis ar rokām stāstija Paši samaksās un visu no kartes novilks ar visām komisijām. | Offline | | |
| Gachaans | |  Kopš: 05. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 876
Braucu ar: OOOO
|
07 Jul 2025, 09:28:27 @smilee45 rakstīja:
Daudz sanāk braukt cauri LT. Nu līdz +10km/h tie nesoda. Bet no cik sāk sodīt?
Pēc Polijas s61, Lietuva ir murgs, uzlikuši atļauto 130km/h kur ceļš uz 90km/h labi, ja atļauj. Ilgu laiku pēc iebraukšanas Lt no PL puses sajūta bija, ka Rumānijā atrodos ar tiem smilšu maisiem gar ceļu..... Nevar mierīgi braukt caur to LT, visu laiku tik jāvaktē zīmes....murgs
Kad tu pēdējo reizi biji rumānijā un pamkurieni brauci? Viņiem lielie bāņ iir ļoti labā līmenī, daudziem 3 joslas vienā virzienā, atļautais 130 km/h bet var brīvi vilkt uz 150, neviens neiztiek. Tur daudziem ceļiem kvalitāte tāda, ka es brīžoiem aizdomājos, ko latvija dara ES | Offline | | |
| Zalespljavejs | |  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2899
Braucu ar: tautas auto
|
10 Jun 2026, 15:26:05 @Gachaans rakstīja:
07 Jul 2025, 09:28:27 @smilee45 rakstīja:
Daudz sanāk braukt cauri LT. Nu līdz +10km/h tie nesoda. Bet no cik sāk sodīt?
Pēc Polijas s61, Lietuva ir murgs, uzlikuši atļauto 130km/h kur ceļš uz 90km/h labi, ja atļauj. Ilgu laiku pēc iebraukšanas Lt no PL puses sajūta bija, ka Rumānijā atrodos ar tiem smilšu maisiem gar ceļu..... Nevar mierīgi braukt caur to LT, visu laiku tik jāvaktē zīmes....murgs
Kad tu pēdējo reizi biji rumānijā un pamkurieni brauci? Viņiem lielie bāņ iir ļoti labā līmenī, daudziem 3 joslas vienā virzienā, atļautais 130 km/h bet var brīvi vilkt uz 150, neviens neiztiek. Tur daudziem ceļiem kvalitāte tāda, ka es brīžoiem aizdomājos, ko latvija dara ES
Atlikt diršanu. Nesen biju uz Žalgira spēli, un sanāca pabraukt pa Kauņas-Klaipēdas ātrgaitas ceļu. Ir jābūt nedaudz drosmīgam, lai pa tādu ceļu vilktu uz 130, kur nu vēl 150. | Offline | | |
RVR  | |  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23059
Braucu ar: RVR
| Arī varu apliecināt, ka Rumānijā ar ceļiem viss ir normāli. Vismaz Transilvānijā un virzienā no tās uz galvaspilsētu. Ar nomas busu nedēļu tur nobraukāju pirms gada. | Offline | | |
| Output | |  Kopš: 02. Jan 2017
Ziņojumi: 770
Braucu ar: G20
|
10 Jun 2026, 15:28:08 @Zalespljavejs rakstīja:
10 Jun 2026, 15:26:05 @Gachaans rakstīja:
07 Jul 2025, 09:28:27 @smilee45 rakstīja:
Daudz sanāk braukt cauri LT. Nu līdz +10km/h tie nesoda. Bet no cik sāk sodīt?
Pēc Polijas s61, Lietuva ir murgs, uzlikuši atļauto 130km/h kur ceļš uz 90km/h labi, ja atļauj. Ilgu laiku pēc iebraukšanas Lt no PL puses sajūta bija, ka Rumānijā atrodos ar tiem smilšu maisiem gar ceļu..... Nevar mierīgi braukt caur to LT, visu laiku tik jāvaktē zīmes....murgs
Kad tu pēdējo reizi biji rumānijā un pamkurieni brauci? Viņiem lielie bāņ iir ļoti labā līmenī, daudziem 3 joslas vienā virzienā, atļautais 130 km/h bet var brīvi vilkt uz 150, neviens neiztiek. Tur daudziem ceļiem kvalitāte tāda, ka es brīžoiem aizdomājos, ko latvija dara ES
Atlikt diršanu. Nesen biju uz Žalgira spēli, un sanāca pabraukt pa Kauņas-Klaipēdas ātrgaitas ceļu. Ir jābūt nedaudz drosmīgam, lai pa tādu ceļu vilktu uz 130, kur nu vēl 150.
Dažas reizes gadā sanāk uz Viļņu braukt. Paņevēža-Viļņa bānis ir 130 un arī uz 150-160 neaiztiek. Bet vietām tā krata, ka jāatmetas līdz 130. Tagad gan daudzus posmus saremontējušu vai remontē.
LV mums diemžēl nav ātrgaitas ceļu, bet vismaz ārpus Rīgas segumi pārsvarā ļoti ok. | Offline | | |
| HUBLOC | |  Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
10 Jun 2026, 12:03:47 @protams rakstīja:
Vai tad viņi nenovelk no kredītkartes?
Reāli ir pagājis jau pusgads un tikai tagad saņēmu vēstules, es domāju viņiem nav mūžīgā piekļuvei manai kredītkartei
Paskatīšos vai nav kaut kas jocīgs novilkts, bet jautājums paliek - ja jau ITA pašvaldība sameklēja mani ar ierakstītām vēstulēm, tad jau viņi nav dabūjuši ne graša? 
Pie tam nomu ņemu caur bookingu vnm un tad jau tālāk ir konkrētais nomas kantoris... | Offline | | |
| Kaneponis | |  Kopš: 07. Dec 2020
Ziņojumi: 116
Braucu ar:
| Debila waxseru žurka iemācies lasit | Offline | | |
|
|
| Dezinfektors | |  Kopš: 08. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 516
Braucu ar: Jawu un Audi
|
11 Jun 2026, 06:36:00 @HUBLOC rakstīja:
10 Jun 2026, 12:03:47 @protams rakstīja:
Vai tad viņi nenovelk no kredītkartes?
Reāli ir pagājis jau pusgads un tikai tagad saņēmu vēstules, es domāju viņiem nav mūžīgā piekļuvei manai kredītkartei
Paskatīšos vai nav kaut kas jocīgs novilkts, bet jautājums paliek - ja jau ITA pašvaldība sameklēja mani ar ierakstītām vēstulēm, tad jau viņi nav dabūjuši ne graša? 
Pie tam nomu ņemu caur bookingu vnm un tad jau tālāk ir konkrētais nomas kantoris...
Tak poh, nemaksā Pēc tam izstāstīsi kā tas beidzās. Man uz Itāliju diezgan reguāri sanāk braukt, es samīzos un samaksāju, nebiju alfa tēviņš  [ Šo ziņu laboja Dezinfektors, 11 Jun 2026, 08:58:30 ] | Offline | | |
| airis1989 | |  Kopš: 08. Jan 2016
Ziņojumi: 137
Braucu ar: 2018, 2019,2019
|
10 Jun 2026, 07:55:44 @HUBLOC rakstīja:
atnāca 3 ierakstītas vēstules no Italijas, Livigno par parkingu.
Katrs sods 150eur, bet tipa ja kaut ko atri, tad katrs sods 70eur.
Jamaksa ir?
Planoju sogad atkal braukt tur. Skaidrs ka auto bija nomas Ja nemaksasu, tad busu ieklauts melnaja saraksta starp ITA nomas kantoriem?
Nu šo es tiešām nesaprotu. Nu ja parkojies neatļautā vietā, tāpat kā pārkāpjot ātrumu Tu uzņemies sava veida risku. Sodu nedabūji- viss kartībā, risks attaisnojās. Uzlika- nu pats riskēji- samaksā. Shēmot kā nemaksāt vai vainot citus un meklēt attaisonojumus( ne šajā gadījumā, bet ir bijis, ka pārkāpa ātrumu, jo aizrunājās pa telefonu un tad vel kasas ar mentiem). Uzdod jautājumu sev- vai 3*70 eiro Tev dzīvē kautko mainīs un ir tā vērts, lai riskētu un nemaksātu un domātu vai nākamreiz kad aizbrauksi Tev kāds dos nomas auto, vai arī nomainoties likumdošanai un sziņai starp valstu intitūcijām, pēc pāris gadiem atnāks rēķins no tiesu izpildītājiem ar pilno summu+ komisiju + sodaprecentiem, kas krājušies vairākus gadus? Nu es katrā ziņā dabūjot sodu uzreiz to samaksāju un dzīvoju tālāk bez raizēm. Tieši tikko man no Malagas atnāca sods- sixtā, par iebraukšanu vesturiskajā centrā 0 emisiju zona. Piedāvāja pašam samaksāt vai noņems no kartes, bet tad būtu 50 eiro Sixt komisijas maksa klāt. | Offline | | |
| RaL | |  Kopš: 23. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4062
Braucu ar: kruīzu
| nu jau kādu laiku atpakaļ man no Itālijas nomas kantoris sūtīja "apstrādes" komisiju par sodu. - skaitās par datu nodošanu policijai. To es samaksāju, bet par pašu sodu teica, ja atnāks, tad jāmaksā, ja neatnāks, tad var nemaksāt neatnāca.
Bet, ja sods ir saņemts no policijas/pašvaldības, tad gan es maksātu, jo visticamāk arī tālākā piedziņas procesā tevi varēs sasniegt | Offline | | |
| HUBLOC | |  Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
11 Jun 2026, 08:18:09 @Kaneponis rakstīja:
Debila waxseru žurka iemācies lasit
paskatījos tavus postus visus, tu esi nožēlojams. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|