Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 184 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Ceļu Policija, CSN, likumi

Tēma: Sodi no ārvalstīm

AutorsZiņojums
ens
07. Jul 2025, 09:04 #341

Kopš: 06. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Dvuļu un semkām


06 Jul 2025, 18:18:53 @AiwaShuraLLP rakstīja:
Leishi vairs FR neizmanto tikai videejaa zonas?

Pārvietojamo daudz viņiem, tos izmanto. Stacionārie laikam izmiruši, jā.
Offline
smilee45
07. Jul 2025, 09:28 #342

Kopš: 26. Jan 2014

Ziņojumi: 1145

Braucu ar:


06 Jul 2025, 18:18:53 @AiwaShuraLLP rakstīja:
Leishi vairs FR neizmanto tikai videejaa zonas?

Daudz sanāk braukt cauri LT. Nu līdz +10km/h tie nesoda. Bet no cik sāk sodīt?
Pēc Polijas s61, Lietuva ir murgs, uzlikuši atļauto 130km/h kur ceļš uz 90km/h labi, ja atļauj. Ilgu laiku pēc iebraukšanas Lt no PL puses sajūta bija, ka Rumānijā atrodos ar tiem smilšu maisiem gar ceļu..... Nevar mierīgi braukt caur to LT, visu laiku tik jāvaktē zīmes....murgs
Offline
kkas
07. Jul 2025, 09:38 #343

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu

Tiešām? Visur citur izņemot LV esot pasakaini ceļi.
Pie Kauņas un diezgan daudz līdz Klaipēdai "ātrgaitas" ceļa kvalitāte ir
Offline
versatile
07. Jul 2025, 10:15 #344

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:

Arī interesē, kāda ir "tolerance" LT vidējā ātruma zonās. Bet nevis "viena tante teica", "man nekas neatnāca" līmenī, bet kā pie mums - atļautais ātrums + ātrums, par kuru naudas soda nav + mērījuma kļūda.
Offline
toyokawa
07. Jul 2025, 11:40 #345

Kopš: 09. Oct 2009

Ziņojumi: 263

Braucu ar:


07 Jul 2025, 10:15:49 @versatile rakstīja:
Arī interesē, kāda ir "tolerance" LT vidējā ātruma zonās. Bet nevis "viena tante teica", "man nekas neatnāca" līmenī, bet kā pie mums - atļautais ātrums + ātrums, par kuru naudas soda nav + mērījuma kļūda.


+13 pēc spido. Sodi nenāk.
Offline
Mikels
07. Jul 2025, 13:19 #346

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu


07 Jul 2025, 12:26:36 @AiwaShuraLLP rakstīja:

07 Jul 2025, 10:15:49 @versatile rakstīja:
Arī interesē, kāda ir "tolerance" LT vidējā ātruma zonās. Bet nevis "viena tante teica", "man nekas neatnāca" līmenī, bet kā pie mums - atļautais ātrums + ātrums, par kuru naudas soda nav + mērījuma kļūda.


+10 peec spido un apdzenu kad vajag, ~6 gadu laikaa nekas nav atnaacis

pirms vairaak nekaa gada pabraucu stacionaarajam garaam +25kmh, arii nekas nav pienaacis

Man tikko pazīstamajam atnāca no LT sods par ātrumu,kas izdarīts pirms diviem gadiem kopā ar kaut kādu LT tiesas spriedumu par piedziņu (+60 eur),jo neesot samaksājis laikā. Lieki teikt,ka pašu sodu līdz šim nebija saņēmis,attiecīgi nevarēja arī samaksāt, tākā Tev vēl ir laiks

[ Šo ziņu laboja Mikels, 07 Jul 2025, 13:20:54 ]

Offline
Mikels
07. Jul 2025, 13:36 #347

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5498

Braucu ar: cieņu

Nebūs šis gadījums- deklarēts Rīgā, privāta pasta kaste,visu laiku sasniedzams.

[ Šo ziņu laboja Mikels, 07 Jul 2025, 13:37:16 ]

Offline
HUBLOC
10. Jun 2026, 07:55 #348

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

atnāca 3 ierakstītas vēstules no Italijas, Livigno par parkingu.

Katrs sods 150eur, bet tipa ja kaut ko atri, tad katrs sods 70eur.

Jamaksa ir?

Planoju sogad atkal braukt tur. Skaidrs ka auto bija nomas Ja nemaksasu, tad busu ieklauts melnaja saraksta starp ITA nomas kantoriem?
Offline
protams
10. Jun 2026, 12:03 #349

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6310

Braucu ar: NS7

Vai tad viņi nenovelk no kredītkartes?

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
skudza
10. Jun 2026, 15:09 #350

Kopš: 27. Jan 2009

Ziņojumi: 831

Braucu ar: pelēci


10 Jun 2026, 07:55:44 @HUBLOC rakstīja:
atnāca 3 ierakstītas vēstules no Italijas, Livigno par parkingu.

Katrs sods 150eur, bet tipa ja kaut ko atri, tad katrs sods 70eur.

Jamaksa ir?

Planoju sogad atkal braukt tur. Skaidrs ka auto bija nomas Ja nemaksasu, tad busu ieklauts melnaja saraksta starp ITA nomas kantoriem?



Es kaut ko atceros, ka itāļiem nomas līgumā bija kaut kā interesanti, ja tu nesamaksā, tad viņi vēl par katru sodu ņems apstrādes pakalpojuma summu, kaut kādus 50 eur. Vismaz man tā itālis ar rokām stāstija Paši samaksās un visu no kartes novilks ar visām komisijām.
Offline
Gachaans
10. Jun 2026, 15:26 #351

Kopš: 05. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 876

Braucu ar: OOOO


07 Jul 2025, 09:28:27 @smilee45 rakstīja:

Daudz sanāk braukt cauri LT. Nu līdz +10km/h tie nesoda. Bet no cik sāk sodīt?
Pēc Polijas s61, Lietuva ir murgs, uzlikuši atļauto 130km/h kur ceļš uz 90km/h labi, ja atļauj. Ilgu laiku pēc iebraukšanas Lt no PL puses sajūta bija, ka Rumānijā atrodos ar tiem smilšu maisiem gar ceļu..... Nevar mierīgi braukt caur to LT, visu laiku tik jāvaktē zīmes....murgs


Kad tu pēdējo reizi biji rumānijā un pamkurieni brauci? Viņiem lielie bāņ iir ļoti labā līmenī, daudziem 3 joslas vienā virzienā, atļautais 130 km/h bet var brīvi vilkt uz 150, neviens neiztiek. Tur daudziem ceļiem kvalitāte tāda, ka es brīžoiem aizdomājos, ko latvija dara ES
Offline
Zalespljavejs
10. Jun 2026, 15:28 #352

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


10 Jun 2026, 15:26:05 @Gachaans rakstīja:

07 Jul 2025, 09:28:27 @smilee45 rakstīja:

Daudz sanāk braukt cauri LT. Nu līdz +10km/h tie nesoda. Bet no cik sāk sodīt?
Pēc Polijas s61, Lietuva ir murgs, uzlikuši atļauto 130km/h kur ceļš uz 90km/h labi, ja atļauj. Ilgu laiku pēc iebraukšanas Lt no PL puses sajūta bija, ka Rumānijā atrodos ar tiem smilšu maisiem gar ceļu..... Nevar mierīgi braukt caur to LT, visu laiku tik jāvaktē zīmes....murgs


Kad tu pēdējo reizi biji rumānijā un pamkurieni brauci? Viņiem lielie bāņ iir ļoti labā līmenī, daudziem 3 joslas vienā virzienā, atļautais 130 km/h bet var brīvi vilkt uz 150, neviens neiztiek. Tur daudziem ceļiem kvalitāte tāda, ka es brīžoiem aizdomājos, ko latvija dara ES



Atlikt diršanu. Nesen biju uz Žalgira spēli, un sanāca pabraukt pa Kauņas-Klaipēdas ātrgaitas ceļu. Ir jābūt nedaudz drosmīgam, lai pa tādu ceļu vilktu uz 130, kur nu vēl 150.
Offline
RVR
10. Jun 2026, 15:54 #353

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR

Arī varu apliecināt, ka Rumānijā ar ceļiem viss ir normāli. Vismaz Transilvānijā un virzienā no tās uz galvaspilsētu. Ar nomas busu nedēļu tur nobraukāju pirms gada.
Offline
Output
10. Jun 2026, 19:27 #354

Kopš: 02. Jan 2017

Ziņojumi: 770

Braucu ar: G20


10 Jun 2026, 15:28:08 @Zalespljavejs rakstīja:

10 Jun 2026, 15:26:05 @Gachaans rakstīja:

07 Jul 2025, 09:28:27 @smilee45 rakstīja:

Daudz sanāk braukt cauri LT. Nu līdz +10km/h tie nesoda. Bet no cik sāk sodīt?
Pēc Polijas s61, Lietuva ir murgs, uzlikuši atļauto 130km/h kur ceļš uz 90km/h labi, ja atļauj. Ilgu laiku pēc iebraukšanas Lt no PL puses sajūta bija, ka Rumānijā atrodos ar tiem smilšu maisiem gar ceļu..... Nevar mierīgi braukt caur to LT, visu laiku tik jāvaktē zīmes....murgs


Kad tu pēdējo reizi biji rumānijā un pamkurieni brauci? Viņiem lielie bāņ iir ļoti labā līmenī, daudziem 3 joslas vienā virzienā, atļautais 130 km/h bet var brīvi vilkt uz 150, neviens neiztiek. Tur daudziem ceļiem kvalitāte tāda, ka es brīžoiem aizdomājos, ko latvija dara ES



Atlikt diršanu. Nesen biju uz Žalgira spēli, un sanāca pabraukt pa Kauņas-Klaipēdas ātrgaitas ceļu. Ir jābūt nedaudz drosmīgam, lai pa tādu ceļu vilktu uz 130, kur nu vēl 150.


Dažas reizes gadā sanāk uz Viļņu braukt. Paņevēža-Viļņa bānis ir 130 un arī uz 150-160 neaiztiek. Bet vietām tā krata, ka jāatmetas līdz 130. Tagad gan daudzus posmus saremontējušu vai remontē.

LV mums diemžēl nav ātrgaitas ceļu, bet vismaz ārpus Rīgas segumi pārsvarā ļoti ok.
Offline
HUBLOC
11. Jun 2026, 06:36 #355

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


10 Jun 2026, 12:03:47 @protams rakstīja:
Vai tad viņi nenovelk no kredītkartes?


Reāli ir pagājis jau pusgads un tikai tagad saņēmu vēstules, es domāju viņiem nav mūžīgā piekļuvei manai kredītkartei

Paskatīšos vai nav kaut kas jocīgs novilkts, bet jautājums paliek - ja jau ITA pašvaldība sameklēja mani ar ierakstītām vēstulēm, tad jau viņi nav dabūjuši ne graša?

Pie tam nomu ņemu caur bookingu vnm un tad jau tālāk ir konkrētais nomas kantoris...
Offline
Kaneponis
11. Jun 2026, 08:18 #356

Kopš: 07. Dec 2020

Ziņojumi: 116

Braucu ar:

Debila waxseru žurka iemācies lasit
Offline
Dezinfektors
11. Jun 2026, 08:55 #357

Kopš: 08. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 516

Braucu ar: Jawu un Audi


11 Jun 2026, 06:36:00 @HUBLOC rakstīja:

10 Jun 2026, 12:03:47 @protams rakstīja:
Vai tad viņi nenovelk no kredītkartes?


Reāli ir pagājis jau pusgads un tikai tagad saņēmu vēstules, es domāju viņiem nav mūžīgā piekļuvei manai kredītkartei

Paskatīšos vai nav kaut kas jocīgs novilkts, bet jautājums paliek - ja jau ITA pašvaldība sameklēja mani ar ierakstītām vēstulēm, tad jau viņi nav dabūjuši ne graša?

Pie tam nomu ņemu caur bookingu vnm un tad jau tālāk ir konkrētais nomas kantoris...


Tak poh, nemaksā Pēc tam izstāstīsi kā tas beidzās. Man uz Itāliju diezgan reguāri sanāk braukt, es samīzos un samaksāju, nebiju alfa tēviņš

[ Šo ziņu laboja Dezinfektors, 11 Jun 2026, 08:58:30 ]

Offline
airis1989
11. Jun 2026, 09:10 #358

Kopš: 08. Jan 2016

Ziņojumi: 137

Braucu ar: 2018, 2019,2019


10 Jun 2026, 07:55:44 @HUBLOC rakstīja:
atnāca 3 ierakstītas vēstules no Italijas, Livigno par parkingu.

Katrs sods 150eur, bet tipa ja kaut ko atri, tad katrs sods 70eur.

Jamaksa ir?

Planoju sogad atkal braukt tur. Skaidrs ka auto bija nomas Ja nemaksasu, tad busu ieklauts melnaja saraksta starp ITA nomas kantoriem?

Nu šo es tiešām nesaprotu. Nu ja parkojies neatļautā vietā, tāpat kā pārkāpjot ātrumu Tu uzņemies sava veida risku. Sodu nedabūji- viss kartībā, risks attaisnojās. Uzlika- nu pats riskēji- samaksā. Shēmot kā nemaksāt vai vainot citus un meklēt attaisonojumus( ne šajā gadījumā, bet ir bijis, ka pārkāpa ātrumu, jo aizrunājās pa telefonu un tad vel kasas ar mentiem). Uzdod jautājumu sev- vai 3*70 eiro Tev dzīvē kautko mainīs un ir tā vērts, lai riskētu un nemaksātu un domātu vai nākamreiz kad aizbrauksi Tev kāds dos nomas auto, vai arī nomainoties likumdošanai un sziņai starp valstu intitūcijām, pēc pāris gadiem atnāks rēķins no tiesu izpildītājiem ar pilno summu+ komisiju + sodaprecentiem, kas krājušies vairākus gadus? Nu es katrā ziņā dabūjot sodu uzreiz to samaksāju un dzīvoju tālāk bez raizēm. Tieši tikko man no Malagas atnāca sods- sixtā, par iebraukšanu vesturiskajā centrā 0 emisiju zona. Piedāvāja pašam samaksāt vai noņems no kartes, bet tad būtu 50 eiro Sixt komisijas maksa klāt.
Offline
RaL
11. Jun 2026, 10:12 #359

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4062

Braucu ar: kruīzu

nu jau kādu laiku atpakaļ man no Itālijas nomas kantoris sūtīja "apstrādes" komisiju par sodu. - skaitās par datu nodošanu policijai. To es samaksāju, bet par pašu sodu teica, ja atnāks, tad jāmaksā, ja neatnāks, tad var nemaksāt neatnāca.

Bet, ja sods ir saņemts no policijas/pašvaldības, tad gan es maksātu, jo visticamāk arī tālākā piedziņas procesā tevi varēs sasniegt
Offline
HUBLOC
11. Jun 2026, 10:40 #360

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


11 Jun 2026, 08:18:09 @Kaneponis rakstīja:
Debila waxseru žurka iemācies lasit


paskatījos tavus postus visus, tu esi nožēlojams.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo