Online

Pašreiz BMWPower skatās 78 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
tomslocmelis
17. Feb 2015, 18:32 #31421

Kopš: 12. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 32

Braucu ar: Audi

Meklēju Iphone 5s 16gb , krāsa vienalga , stāvoklis - nenobružāts nesabuktēts !
cena līdz 300 euro !

PM
Offline
ABBA
17. Feb 2015, 20:12 #31422

Kopš: 07. May 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 270

Braucu ar: e30

Pārdodu hamelion metināšanas masku KEMPI autodark 560x ar intensitātes regulēšanas funkciju, viegli pielagojama dažadiem matrialiem.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=79yzgxbn30ury3unww9.jpg]
[/URL]
cena 50e

27220806
Offline
unders
17. Feb 2015, 20:23 #31423

Kopš: 12. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 30

Braucu ar: e34 2.5tds

Jauna karbona ķivere HJC Lordship HQ-1, tikai 1350 gramus smaga, izmērs XL 62.

Cena nu teiksim 200eur, droši piedāvājat savu cenu, tikai vietu aizņem.

PM vai 25660211 Rīga.

Offline
MAD_DOG
17. Feb 2015, 22:32 #31424

Kopš: 28. Apr 2004

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1913

Braucu ar:

Pārdodu signalizāciju, lietota, divas pultis, vibrāciju dačiks, mazā sirēna. Tika noņemta no moto. Gan jau der arī auto...

9eur.

PM>
Offline
kasparitto
17. Feb 2015, 23:51 #31425

Kopš: 11. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 772

Braucu ar:

Ir divas biļetes uz DONA koncertu PALLADIUMĀ 20.februārī. Diemžēl, plāni mainās un paši netiekam.

12euro par biļeti (biļešu paradīzē šobrīd cena 20euro)

[ Šo ziņu laboja kasparitto, 17 Feb 2015, 23:52:19 ]

Offline
BMW-Valcha
18. Feb 2015, 09:06 #31426

Kopš: 09. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1358

Braucu ar: gāzi

WD TV Live HD Media player 20e
Offline
miklucis
18. Feb 2015, 11:12 #31427

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)

Pārdodu Gigabyte HD 6670 (GV-R667D3-1GI).
PM/PN 25€

2x1G Ddr2 800 Dimm 5-5-5
5€

[ Šo ziņu laboja miklucis, 18 Feb 2015, 11:13:32 ]

Offline
mucker
18. Feb 2015, 11:43 #31428

Kopš: 21. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 13

Braucu ar:

Pārdodu Samsung Galaxy Tab S 10.5 T805 4G 16GB White http://www.1a.lv/datortehnika/plansetdatori/sam...05_4g_16gb_white

Palietota ~4 mēnešus, teicamā stāvoklī, bonusā oriģinālais Book Cover Tab S 10.5 (Pelēks/Bronza) http://www.samsung.com/us/mobile/galaxy-tab-accessories

Gribētos 350,- EUR, piedāvājumus PM.
Offline
Arz
18. Feb 2015, 12:49 #31429

Kopš: 15. Jan 2014

Ziņojumi: 190

Braucu ar:

Varbūt kādam Nikon D5100 spoguļkameru vajag? Pārdodu cenu zinu kāda ir aptuveni ap 300eur svārstās bet drīksti piedāvāt savu cenu. Viss darbojas kā nākas. Nav nekādu bojājumu.
Rakstīt uz PM.

Offline
osters
18. Feb 2015, 13:17 #31430

Kopš: 06. Aug 2011

No: Bauska

Ziņojumi: 421

Braucu ar: BMW e61 2.0d / Volvo v70 p2

sveiki tatad velos so komplektu iemainit pret kadu jedzigu viedtalruni. protams ir 2 tumbas. viss skan ka vajadzetu skanet. pasas tumbas ir radiotehnikas. modeli nezinu. kloki uz tumbu kastem ar pilda savu funkciju. pastiprinatajam firmu nezinu. bet nu ir ar krievu razojums. gridinieks subis ir panasonic.


piedavajumus pm

http://lejup.lv/f/54e44ff0444daktbupdg1424248817.JPG

http://lejup.lv/f/54e44ff0444daxojndih1424248817.JPG

http://lejup.lv/f/54e44ff0444dapgzqvnl1424248816.JPG
Offline
astonidzelzs
18. Feb 2015, 13:19 #31431

Kopš: 30. Jan 2015

Ziņojumi: 3

Braucu ar: divriteni

Laba diena kolēģi,
tika uztaisīti auto atbalsti, pašam pielietojuma īsti nav - varbūt kādam vajag.
15 Eur katrs vai abi pa 25. 27809167 Jugla



[IMG]https://www.facebook.com/8DZELZS/photos/a.13920...amp;theater[/IMG

ja links nestrādā bildes var apskatīt w.facebook.com/8dzelzs

lai jums jauka diena

[ Šo ziņu laboja astonidzelzs, 18 Feb 2015, 13:21:24 ]

Offline
adros
18. Feb 2015, 17:05 #31432

Kopš: 13. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2

Braucu ar: BMW E46

Pie manis var nopirkt Japan Racing diskus.

[ Šo ziņu laboja adros, 18 Feb 2015, 17:11:02 ]

Offline
zilabulta
18. Feb 2015, 18:48 #31433

Kopš: 30. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 269

Braucu ar:

interese mirongalva prieks audia6 c5 00gads 2.5d laba puse.. letak neka veikala.. riga.. ja kads kko var izpalidzet pm.. velams jo atrak jo labak
Offline
DK5000
18. Feb 2015, 19:09 #31434

Kopš: 27. Mar 2014

No: Salaspils

Ziņojumi: 60

Braucu ar: trīsriteni


18 Feb 2015, 18:48:38 zilabulta rakstīja:
interese mirongalva prieks audia6 c5 00gads 2.5d laba puse.. letak neka veikala.. riga.. ja kads kko var izpalidzet pm.. velams jo atrak jo labak




13,10 Mēness aptieka . PM
Offline
dreimanis_lv
18. Feb 2015, 19:49 #31435

Kopš: 28. Mar 2008

Ziņojumi: 1538

Braucu ar: two turbo on board

Varbūt kāds pa saldu ciparu var piedāvāt bruģi?
Vajag kādus 200 kvadrātus.
Offline
zilabulta
18. Feb 2015, 19:52 #31436

Kopš: 30. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 269

Braucu ar:


18 Feb 2015, 19:49:17 dreimanis_lv rakstīja:
Varbūt kāds pa saldu ciparu var piedāvāt bruģi?
Vajag kādus 200 kvadrātus.

jagaida sezona.... ja kkur bus bruga seguma maina tad dosu zinu
Offline
norge
18. Feb 2015, 20:20 #31437

Kopš: 16. Apr 2010

No: Cēsis

Ziņojumi: 804

Braucu ar: Ne ar BMW


18 Feb 2015, 19:09:03 DK5000 rakstīja:

18 Feb 2015, 18:48:38 zilabulta rakstīja:
interese mirongalva prieks audia6 c5 00gads 2.5d laba puse.. letak neka veikala.. riga.. ja kads kko var izpalidzet pm.. velams jo atrak jo labak




13,10 Mēness aptieka . PM

bišku krakšt, bet ja tev vajag braudz pakaļ Cēsis
Offline
zilabulta
18. Feb 2015, 20:33 #31438

Kopš: 30. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 269

Braucu ar:


18 Feb 2015, 20:20:34 norge rakstīja:

18 Feb 2015, 19:09:03 DK5000 rakstīja:

18 Feb 2015, 18:48:38 zilabulta rakstīja:
interese mirongalva prieks audia6 c5 00gads 2.5d laba puse.. letak neka veikala.. riga.. ja kads kko var izpalidzet pm.. velams jo atrak jo labak




13,10 Mēness aptieka . PM

bišku krakšt, bet ja tev vajag braudz pakaļ Cēsis

nu man ir kura beidza kraksket.. ja kas riga rit nemsu nost
Offline
kubs
18. Feb 2015, 20:41 #31439

Kopš: 08. Jun 2009

Ziņojumi: 4315

Braucu ar:

Lietots Samsung S3 mini, 60 eur. PM
Offline
Mixzzz
18. Feb 2015, 23:07 #31440

Kopš: 09. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 3122

Braucu ar: e34 un e91 kuuc


15 Feb 2015, 00:39:14 Mixzzz rakstīja:
Pērku AMD Phenom II x4/x6, ieteicams BE bet būs labi arī tāpat.

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo