Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 110 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
teac
09. Jan 2015, 16:23 #30761

Kopš: 26. Oct 2004

Ziņojumi: 10

Braucu ar: 10 gadus vecu profilu

Pārdodu "tīru" 10 gadus vecu BMWPower lietotāja profilu. Cena ir 720 Latvijas Eiro. Iespējama maiņa pret 2002. gada profilu ar manu piemaksu.
Interesentiem lūgums rakstīt privātu ziņojumu.

Patiesā cieņā,
Oļegs
Offline
Kidd
09. Jan 2015, 16:30 #30762

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs

grīda
Offline
haizenberg
09. Jan 2015, 22:03 #30763

Kopš: 04. Oct 2013

Ziņojumi: 400

Braucu ar: E63/65


09 Jan 2015, 16:23:30 teac rakstīja:
Pārdodu "tīru" 10 gadus vecu BMWPower lietotāja profilu. Cena ir 720 Latvijas Eiro. Iespējama maiņa pret 2002. gada profilu ar manu piemaksu.
Interesentiem lūgums rakstīt privātu ziņojumu.

Patiesā cieņā,
Oļegs

cik piemaksa par 2002g profilu?
Offline
galdnieks
09. Jan 2015, 22:16 #30764

Kopš: 15. May 2002

Ziņojumi: 1720

Braucu ar: mentozauru


09 Jan 2015, 16:23:30 teac rakstīja:
Pārdodu "tīru" 10 gadus vecu BMWPower lietotāja profilu. Cena ir 720 Latvijas Eiro. Iespējama maiņa pret 2002. gada profilu ar manu piemaksu.
Interesentiem lūgums rakstīt privātu ziņojumu.

Patiesā cieņā,
Oļegs


piemaksa 350Eur tevi apmierina?
Offline
jurci-s
09. Jan 2015, 22:24 #30765

Kopš: 13. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3386

Braucu ar: 3-er...M-tech e30, e46

Nopirkšu portatīvo datoru lietotu, 500gb hddun uz augšu, 4gb ram un uz augšu, vēlams i3 CPU kautko uz šo pusi.
Offline
krishax
09. Jan 2015, 23:59 #30766

Kopš: 05. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 445

Braucu ar: Q

Nopirkšu DDR3 ramu galda datoram (2x2GB vai 1x4GB)+ barošanas bloku (300 līdz 500W)
Offline
AV89
10. Jan 2015, 11:25 #30767

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Nopirkšu piekabes āķi, bet kas skrūvējas uz 4 skrūvēm, pārdodu ar 2
Offline
Schwins
10. Jan 2015, 12:44 #30768

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13


10 Jan 2015, 12:36:10 janzi rakstīja:
Kur lai šādu brīnumu šodien/rīt Rīgā/Jelgavā nopērk? Varbūt kādam mētājas lieks?

PM vai divi928542septini



Prakstiski jebkurā elektro preču veikalā, euronic, elcor, RD electronic, vietejā tirgū jebkura pilsetā. Cena 1-3eur.

[ Šo ziņu laboja Schwins, 10 Jan 2015, 12:44:36 ]

Offline
Filips
10. Jan 2015, 12:46 #30769

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4542

Braucu ar: E 61.

Rīgā, Latgalītes tirdziņā.

-----------------
VISA VEIDA ŽALŪZIJAS!!!!!
markīzes, slēģi, rulo, kasešu rullo, vertikālās, romiešu utt..
TAGAD ARĪ PACEĻAMIE GARĀŽU VĀRTI!!!!!
mob: 26602255
[email protected]
Offline
galdnieks
10. Jan 2015, 12:50 #30770

Kopš: 15. May 2002

Ziņojumi: 1720

Braucu ar: mentozauru


10 Jan 2015, 11:46:05 teac rakstīja:

09 Jan 2015, 22:16:54 galdnieks rakstīja:

09 Jan 2015, 16:23:30 teac rakstīja:
Pārdodu "tīru" 10 gadus vecu BMWPower lietotāja profilu. Cena ir 720 Latvijas Eiro. Iespējama maiņa pret 2002. gada profilu ar manu piemaksu.
Interesentiem lūgums rakstīt privātu ziņojumu.

Patiesā cieņā,
Oļegs


piemaksa 350Eur tevi apmierina?

Jaa, piemaksa laba
Tacu vajadzetu mazaku noskrejienu, zem 100 postiem.


99% no maniem postiem nav redzami.. esmu gandriiz kristaaltiirs
Offline
dzuris
10. Jan 2015, 12:59 #30771

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


10 Jan 2015, 12:44:11 Schwins rakstīja:

10 Jan 2015, 12:36:10 janzi rakstīja:
Kur lai šādu brīnumu šodien/rīt Rīgā/Jelgavā nopērk? Varbūt kādam mētājas lieks?

PM vai divi928542septini



Prakstiski jebkurā elektro preču veikalā, euronic, elcor, RD electronic, vietejā tirgū jebkura pilsetā. Cena 1-3eur.


par sim neesmu parliecinats bet tas kas prieks sim parejas, pat maximas ir..

edit: nu mlje otra veida..

[ Šo ziņu laboja dzuris, 10 Jan 2015, 12:59:49 ]

Offline
CyberGhost
10. Jan 2015, 13:53 #30772

Kopš: 07. Mar 2012

Ziņojumi: 136

Braucu ar: M6


10 Jan 2015, 11:25:53 AV89 rakstīja:
Nopirkšu piekabes āķi, bet kas skrūvējas uz 4 skrūvēm, pārdodu ar 2


a ko, netur slodzi?
Mans ar divām turās!
Offline
R_S
10. Jan 2015, 14:46 #30773

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku

Var iegadaties baltu Iphone 5s 32GB ar sasitu ekranu. Savadak viss strada nevainojami.
Cena 280 eur
(ja nevienam nevajag sataisisu un dosu mammai)

[url=http://postimg.org/image/617bk4e21/]
[/url]

[url=http://postimg.org/image/nbt4yegbt/]
[/url]
Offline
wanksta
10. Jan 2015, 16:15 #30774

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Vajag buvmaterialu čekus par iepriekšējo gadu, PM.
Offline
AV89
10. Jan 2015, 16:38 #30775

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā


10 Jan 2015, 13:53:10 CyberGhost rakstīja:

10 Jan 2015, 11:25:53 AV89 rakstīja:
Nopirkšu piekabes āķi, bet kas skrūvējas uz 4 skrūvēm, pārdodu ar 2
[IMGhttp://www.zzz.lv/adpics/603254_1.jpg[/IMG]

a ko, netur slodzi?
Mans ar divām turās!

Turās, bet tā kā aktīvi tiek vilktas smagas piekabes, tad tās 2 papildus skrūves nomierinās manu nemierīgo sirsniņu
Offline
AV89
10. Jan 2015, 16:38 #30776

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā


10 Jan 2015, 13:53:10 CyberGhost rakstīja:

10 Jan 2015, 11:25:53 AV89 rakstīja:
Nopirkšu piekabes āķi, bet kas skrūvējas uz 4 skrūvēm, pārdodu ar 2
[IMGhttp://www.zzz.lv/adpics/603254_1.jpg[/IMG]

a ko, netur slodzi?
Mans ar divām turās!

Turās, bet tā kā aktīvi tiek vilktas smagas piekabes, tad tās 2 papildus skrūves nomierinās manu nemierīgo sirsniņu
Offline
SpOrcMeN
10. Jan 2015, 17:48 #30777

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

man liekas ka man ir es tiko attaisiju grilu no amerikas un vinjam klat naca shitads gals tas amerikanju baloniem kaut kadiem musejiem neder, nafig tev tads ??


-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
SpOrcMeN
10. Jan 2015, 18:01 #30778

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

nafig tads suds japer ka kapulkstenis labak tad apenes butu nopircis


-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
SpOrcMeN
10. Jan 2015, 18:50 #30779

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

iedo meilu tulit nofocheshu un nosutishu kads man ir, es jau likhsu parasto balonu musejo tapec man tas klip nav aktuals gan jau ka tadus ar var nopirkt bet ci kvinji maksa parastos ko benzintankos tirgo man ir ertak esmu jau pieshavies un cena normala.

ja ir 29 mbar raktists

[ Šo ziņu laboja SpOrcMeN, 10 Jan 2015, 18:55:05 ]



-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
power_lv
10. Jan 2015, 20:38 #30780

Kopš: 02. May 2007

Ziņojumi: 284

Braucu ar: Gilera sp

BMW M macins!Iphone 5,5s
lietots bet loti laba stavokli.
15 euro
veikalos 30e

[ Šo ziņu laboja power_lv, 10 Jan 2015, 20:40:15 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo