Online

Pašreiz BMWPower skatās 161 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
H1tman
05. Dec 2014, 21:43 #30181

Kopš: 12. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 885

Braucu ar: 9911

Piedāvāju auto servisiem,veikaliem
auto spuldzes,drošinātājus, drošinātājus ar LED diodi,
drošinātāju turētājus Tesla. Ražots Čehijā.
Cenas un kvalitātē
PM, 27876887 vai [email protected]

[ Šo ziņu laboja H1tman, 08 Dec 2014, 16:26:35 ]

Offline
andrjuha
06. Dec 2014, 13:00 #30182

Kopš: 27. Dec 2012

Ziņojumi: 412

Braucu ar:


04 Nov 2014, 11:42:18 andrjuha rakstīja:
PĀRDODU:

medus - 6e/litrs[ja ņem vismaz 3L] (stikla burka)-plastmasa uz pavasari meedz saruugt. tikai 1L-7e.

ziedputekshnji. 10e/litrs.

bishumaize. 30 e/kg

---
Rīga. pm, ja interesē
Offline
andrjuha
06. Dec 2014, 13:01 #30183

Kopš: 27. Dec 2012

Ziņojumi: 412

Braucu ar:

PĒRKU:

tantei vajag kompi, stacionāro.
var tikai sistēmbloku.
OS uzinstalēšu pats.
50-70 eiro

paldies

Rīga/Jelgava

[ Šo ziņu laboja andrjuha, 06 Dec 2014, 13:03:25 ]

Offline
Driver
06. Dec 2014, 13:30 #30184

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

Ja fandulis uzsauks to rucku, ko radija, apsolos uzinstalet par baltu velti.

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
alpins
06. Dec 2014, 15:05 #30185

Kopš: 01. Sep 2003

Ziņojumi: 2569

Braucu ar:


05 Dec 2014, 18:30:46 R777 rakstīja:
Pārdodu Nr: 23 777727 Jauns, Nelietots, ZeltaZivtiņa. Reālu cenu piedāvājiet PM
Nu ja visi cipari būtu vienādi , bet tā sūc
Offline
chill
06. Dec 2014, 18:25 #30186

Kopš: 12. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 248

Braucu ar: e39 3.0i

Pārdodu HP 255 G2 laptopu pilnīgi jaunu ar divu gadu garantiju.

LINKS uz ss

Offline
Fandulis
06. Dec 2014, 19:24 #30187

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


05 Dec 2014, 13:41:13 avakado rakstīja:
pārdodu iphone 4s 64gb balts + lādētājs. 180 eiro, stavoklis labs, ir skrambas.

Njemu. Pa 14@
Offline
nukss
06. Dec 2014, 19:32 #30188

Kopš: 28. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 22

Braucu ar: 740i

Varbut kadam vajag e38 nonjemamais piekabes akis, jeb farkops, komplekta kaste, akjis un divas atsledzinjas-30e

28709624 atrodas Riga, Imanta.
Offline
Driver
06. Dec 2014, 19:59 #30189

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


06 Dec 2014, 18:47:20 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 15:05:35 alpins rakstīja:

05 Dec 2014, 18:30:46 R777 rakstīja:
Pārdodu Nr: 23 777727 Jauns, Nelietots, ZeltaZivtiņa. Reālu cenu piedāvājiet PM
Nu ja visi cipari būtu vienādi , bet tā sūc

Suuc, suuc ja vel 3 vieta vai 2 butu 7, tad vel ok

Ko tu tur sūc/? Parādi kāds tev numurs


-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
zubex
06. Dec 2014, 20:08 #30190

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu


06 Dec 2014, 19:59:41 Driver rakstīja:

06 Dec 2014, 18:47:20 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 15:05:35 alpins rakstīja:

05 Dec 2014, 18:30:46 R777 rakstīja:
Pārdodu Nr: 23 777727 Jauns, Nelietots, ZeltaZivtiņa. Reālu cenu piedāvājiet PM
Nu ja visi cipari būtu vienādi , bet tā sūc

Suuc, suuc ja vel 3 vieta vai 2 butu 7, tad vel ok

Ko tu tur sūc/? Parādi kāds tev numurs


labaks numurs ir 2-05-3-07
Offline
Montana
06. Dec 2014, 20:13 #30191

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !

doma te 15 eur nevienam nav ?
Offline
Boldrick
06. Dec 2014, 20:13 #30192

Kopš: 18. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 407

Braucu ar: F31

Steidzīgi pārdodu elektrības skaitītāju ar cipariem 077770! Varam sarunat, ka dažas dienas pieturu šos ciparus
Offline
Maa
06. Dec 2014, 20:14 #30193

Kopš: 21. Jan 2011

No: Dobele

Ziņojumi: 2544

Braucu ar: "Sniedziņu"


06 Dec 2014, 20:12:12 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 19:59:41 Driver rakstīja:

06 Dec 2014, 18:47:20 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 15:05:35 alpins rakstīja:

05 Dec 2014, 18:30:46 R777 rakstīja:
Pārdodu Nr: 23 777727 Jauns, Nelietots, ZeltaZivtiņa. Reālu cenu piedāvājiet PM
Nu ja visi cipari būtu vienādi , bet tā sūc

Suuc, suuc ja vel 3 vieta vai 2 butu 7, tad vel ok

Ko tu tur sūc/? Parādi kāds tev numurs


ir arī tāds tikai šaubos vai kāds būs tik maksātspējīgs

Ir kads maksajis par tel.nr
Offline
Driver
06. Dec 2014, 20:15 #30194

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


06 Dec 2014, 20:08:45 zubex rakstīja:

06 Dec 2014, 19:59:41 Driver rakstīja:

06 Dec 2014, 18:47:20 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 15:05:35 alpins rakstīja:

05 Dec 2014, 18:30:46 R777 rakstīja:
Pārdodu Nr: 23 777727 Jauns, Nelietots, ZeltaZivtiņa. Reālu cenu piedāvājiet PM
Nu ja visi cipari būtu vienādi , bet tā sūc

Suuc, suuc ja vel 3 vieta vai 2 butu 7, tad vel ok

Ko tu tur sūc/? Parādi kāds tev numurs


labaks numurs ir 2-05-3-07

Labaks piemeram 23 27 27 27 vai 23 72 72 72, ahujenna 23 777777 vai 23 222222

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
Driver
06. Dec 2014, 20:17 #30195

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


06 Dec 2014, 20:12:12 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 19:59:41 Driver rakstīja:

06 Dec 2014, 18:47:20 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 15:05:35 alpins rakstīja:

05 Dec 2014, 18:30:46 R777 rakstīja:
Pārdodu Nr: 23 777727 Jauns, Nelietots, ZeltaZivtiņa. Reālu cenu piedāvājiet PM
Nu ja visi cipari būtu vienādi , bet tā sūc

Suuc, suuc ja vel 3 vieta vai 2 butu 7, tad vel ok

Ko tu tur sūc/? Parādi kāds tev numurs


ir arī tāds tikai šaubos vai kāds būs tik maksātspējīgs

Nu cik par 27 7777 27 ?

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
endorphine
06. Dec 2014, 20:57 #30196

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 146

Braucu ar: 318ti


06 Dec 2014, 20:19:20 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 20:17:10 Driver rakstīja:

06 Dec 2014, 20:12:12 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 19:59:41 Driver rakstīja:

06 Dec 2014, 18:47:20 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 15:05:35 alpins rakstīja:

05 Dec 2014, 18:30:46 R777 rakstīja:
Pārdodu Nr: 23 777727 Jauns, Nelietots, ZeltaZivtiņa. Reālu cenu piedāvājiet PM
Nu ja visi cipari būtu vienādi , bet tā sūc

Suuc, suuc ja vel 3 vieta vai 2 butu 7, tad vel ok

Ko tu tur sūc/? Parādi kāds tev numurs


ir arī tāds tikai šaubos vai kāds būs tik maksātspējīgs

Nu cik par 27 7777 27 ?

ir 23 777777



man ir numur 25998880 bet sim kartei serijas numurs beidzas ar 777 piedavājiet nereālas cenas
Offline
koni4jo
06. Dec 2014, 20:58 #30197

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


06 Dec 2014, 20:19:20 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 20:17:10 Driver rakstīja:

06 Dec 2014, 20:12:12 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 19:59:41 Driver rakstīja:

06 Dec 2014, 18:47:20 R777 rakstīja:

06 Dec 2014, 15:05:35 alpins rakstīja:

05 Dec 2014, 18:30:46 R777 rakstīja:
Pārdodu Nr: 23 777727 Jauns, Nelietots, ZeltaZivtiņa. Reālu cenu piedāvājiet PM
Nu ja visi cipari būtu vienādi , bet tā sūc

Suuc, suuc ja vel 3 vieta vai 2 butu 7, tad vel ok

Ko tu tur sūc/? Parādi kāds tev numurs


ir arī tāds tikai šaubos vai kāds būs tik maksātspējīgs

Nu cik par 27 7777 27 ?

ir 23 777777


Besī torgaši, kam ir slabo pateikt cenu tas tikai liecina, ka cer noraut tādu kosmosu, ka pat sporcmenam to nah nevajag
Dodu 10 eur, ja kas PM, jo man vēl gemars nesties uz biti, lai tur pieregotu

[ Šo ziņu laboja koni4jo, 06 Dec 2014, 21:17:09 ]

Offline
wl
06. Dec 2014, 21:05 #30198

Kopš: 08. Mar 2009

Ziņojumi: 816

Braucu ar: bmw

Varbūt kādam interesē strādājošs iPhone 3? Par cenu varam vienoties PM, ja kādam ir interese

[ Šo ziņu laboja wl, 06 Dec 2014, 21:06:59 ]

Offline
Siipols
06. Dec 2014, 23:43 #30199

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


06 Dec 2014, 13:00:27 andrjuha rakstīja:

04 Nov 2014, 11:42:18 andrjuha rakstīja:
PĀRDODU:

medus - 6e/litrs[ja ņem vismaz 3L] (stikla burka)-plastmasa uz pavasari meedz saruugt. tikai 1L-7e.

ziedputekshnji. 10e/litrs.

bishumaize. 30 e/kg

---
Rīga. pm, ja interesē



Visdrizak Krutka nevis medus

1kart pārāk aizdomīgi lēts,
2kārt medus neskabst,nepūst un nepelē nekad,lai cik ilgi stāvētu un kur

ir variants saskabt tikai tad,kad medus nav pietiekami stropā nogatavināts....

http://www.strops.lv/attachments/article/184/19...rnals_Nr3_R4.pdf

Ps. pašam ir bites dārzā

[ Šo ziņu laboja Siipols, 06 Dec 2014, 23:44:24 ]



-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
CP17
07. Dec 2014, 00:13 #30200

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Kurā veicī var iegādāties šo spēli, vai arī kādam mētājas jauna? Vajag pa rītdienu atrast
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo