Online

Pašreiz BMWPower skatās 119 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
madarsv
30. Nov 2014, 18:54 #30081

Kopš: 22. Mar 2010

Ziņojumi: 657

Braucu ar: 7

2gab MOMO flanči 4x100 2cm biezi, 40 eur
Offline
mfg
30. Nov 2014, 19:46 #30082

Kopš: 01. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1584

Braucu ar:

vajag tada tipa skruves m6 30mm ar uzgriezhniem

~ 1500 gab

varbut kads darbojas kada Skruvju veikala un var piedavat labu cenu ?

Offline
mihails71
30. Nov 2014, 22:20 #30083

Kopš: 11. Dec 2013

No: Salaspils

Ziņojumi: 266

Braucu ar: GB-3210

Nopirkšu lietotu iphone 5/5s, ar piedāvājumiem pm!
Lūdzu bez cosmosss tipa piedāvājumiem
Offline
KristsK
30. Nov 2014, 22:59 #30084

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv

Ir atkal pieejami - 60eur

Kā arī citi grili un aksesuāri...









-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
-osiic-
30. Nov 2014, 23:41 #30085

Kopš: 29. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1246

Braucu ar: ///M

VISS NEPIECIEŠAMAIS AUTOSERVISA APRĪKOJUMS

Montejamais + balansieris no 1500 euro

Jauns 3t skerveida pacēlājs.
cel 1000mm


un 3.5t hiodroliskais autopacēlājs


+371 2888 2000

-----------------
[B]*Autoservisu APRĪKOJUMS*
Offline
Jur
01. Dec 2014, 08:47 #30086

Kopš: 29. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 841

Braucu ar: 407SW

Shark 1200 gāzes reduktors - 45.00 eiro,jauns, ir 1.gab. PM vai 29424117.
Offline
Hazo
01. Dec 2014, 09:57 #30087

Kopš: 17. Jul 2014

Ziņojumi: 19

Braucu ar:

42 euro

22 Nov 2014, 10:43:35 Hazo rakstīja:
Pārdodu Bufallo WZR-HP-G300NH V1 wifi rūteri.



B/G/N
4xGigabita lans
1xUSB, kuru izmantoju kā NAS. Rūterī iebūvēts Torrent klients - kačā failus ar izslēgtu datoru, un piekļūsti tiem no datora/telefona/tabletes

Filmas kuras glabājas pie rūtera pieslēgtajā diskā parasti skatos uz TV caur WIFI.

Virsū stāv orģinālais Bufallo softs, ja ir vēlme var likt DD-WRT, tikai tur varētu būt jāpačakarējas lai uzliktu transmisson.

Cena 50 eur PM
Offline
endorphine
01. Dec 2014, 11:20 #30088

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 146

Braucu ar: 318ti

Pārdodu lietotu LG nexus 5(d821)melns 16GB,kaste+lādētājs+2 maciņi, ir uzlikts android lillipop, labā stāvoklī,garantijas talona nav. nopirku draudzenei ,bet viņai izrādas pa lielu, tāpēc ir doma pārdot. ss.lv vēl neliku, varu kādam no šejienes nopārdot teiksim 170 EUR, ja ir interese PM. ja interese nebus likšu ss

[ Šo ziņu laboja endorphine, 01 Dec 2014, 13:01:55 ]

Offline
Sayed
01. Dec 2014, 12:07 #30089

Kopš: 13. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 319

Braucu ar:

Joprojām aktuāli!!

30 Nov 2014, 14:10:51 Sayed rakstīja:
Pērku ārējo vadītajā durvju rokturi, melnā krāsa
Offline
Sayed
01. Dec 2014, 12:33 #30090

Kopš: 13. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 319

Braucu ar:

Nē es meklēju cilvēku kas reāli var pārdot, nevis solīt un pazust! Nu un protams Rīgas rajonā, nevis testies uz Liepāju, Kūldīgu vai Jekabpili pakaļ!

01 Dec 2014, 12:12:39 perlits rakstīja:

01 Dec 2014, 12:07:52 Sayed rakstīja:
Joprojām aktuāli!!

30 Nov 2014, 14:10:51 Sayed rakstīja:
Pērku ārējo vadītajā durvju rokturi, melnā krāsa


pla pa menesi ruchku newar iecelt, vai ari tu mekle pa 3eur
Offline
martinsR
01. Dec 2014, 12:34 #30091

Kopš: 10. Sep 2009

Ziņojumi: 740

Braucu ar: pirkstu pa karti

Nopirkšu portativo lidz ~300e, jaunu vai lietotu, maksāšu dzeltanajās monētās PM
Offline
wheels
01. Dec 2014, 12:39 #30092

Kopš: 16. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 10065

Braucu ar: V8

Evakuators Rīgā, Latvijā un pārējā Eiropā. Lielisks serviss un pieejamas cenas.
22049220

Offline
AV89
01. Dec 2014, 13:03 #30093

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Kurš tirgo centrējošos gredzenus? Vēlams Latgalē, bet der arī Rīgā.
Offline
Ri
01. Dec 2014, 13:11 #30094

Kopš: 08. Sep 2009

No: Preiļi

Ziņojumi: 1090

Braucu ar: lielu acajno, mazu acajno un miatu

Vajag jaunu Nokia Lumia 735, pelēku.

PM ja kāds var piedāvāt
Offline
sos911
01. Dec 2014, 14:12 #30095

Kopš: 07. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1575

Braucu ar: V40


23 Nov 2014, 16:12:42 sos911 rakstīja:
labprāt nopirkšu vienu kalpaku R14


Offline
Sovis
01. Dec 2014, 15:10 #30096

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar: AA-3555

Ir iespēja iegādāties pilnīgi jaunu snowboarda inventāru iepakojumos pa labām un draudzīgām cenām.

Komplektiem ATLAIDES sākot no -15%.

Piedāvājumā ir arī zābaki, brilles, bruņas un ķiveres.

Ja, ir interese uzzināt, kaut, ko sīkāku, tad droši rakstiet uz profilu vai zvaniet 26412912!

Vairāk par pieejamo snowboard inventāru informācija pieejama šeit -

http://www.sniegadeli.com

Dēļu cenas - no 110,- EUR;
Stiprinājumu cenas no 55,- EUR;
Ķiveru cenas no 25,- EUR;
Briļļu cena no 15,- EUR;
Bruņu cena no 35,- EUR;
Zābaku cenas no 60,- EUR

Komplektiem - Dēlis + stiprinājumi atlaide - 15%.

Viss jauns un iepakojumos!

Skaits ir IEROBEŽOTS!
Offline
taurinsh
01. Dec 2014, 15:24 #30097

Kopš: 14. Sep 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 63

Braucu ar: 1,5

nav kādam biļetes uz dinamo rīga - sibir šī vakara spēli?
Offline
chaboska
01. Dec 2014, 15:24 #30098

Kopš: 22. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1354

Braucu ar:

Nopirku neistas. H7 Bosma xenon white lampas. Gaisma balta.10eur.

[ Šo ziņu laboja chaboska, 01 Dec 2014, 15:25:11 ]

Offline
GatisB
01. Dec 2014, 15:48 #30099

Kopš: 28. Feb 2014

Ziņojumi: 187

Braucu ar: 2

Nav mans. Visi jautājumi uz zemāk esošo telefona nr.

Pārdodu Nikon Coolpix P530 http://www.nikonusa.com/en/Nikon-Products/Product/Compact-Digital-Cameras/COOLPIX-P530.html

Jauns, pirkts šī gada jūnijā. Komplektācijā ietilpst vēl viens akumulators, somiņa un 8GB SanDisk atmiņas karte. Diemžēl, šeit nebūs garantijas, jo pirkts ASV.
Tel.nr. - 2783989deviņi
Cena - 220Eur

[ Šo ziņu laboja GatisB, 01 Dec 2014, 15:49:33 ]

Offline
kaashux
01. Dec 2014, 18:20 #30100

Kopš: 12. Nov 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 330

Braucu ar:


12 Nov 2014, 17:51:00 kaashux rakstīja:
Ir e46 pfl hella miglas ar xenon look spuldzēm. 20eiro. PM, atrodas Rīgā/Bauskā
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo