Online

Pašreiz BMWPower skatās 147 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Joki 77

AutorsZiņojums
Reinis_m
14. Jan 2019, 12:54 #2923

Kopš: 30. Mar 2010

Ziņojumi: 1921

Braucu ar: SAAB 9-3, Jeep Cherokee

Lai jau spēlē, gan jau atvilks uz spēlēm kādu papildus skatītāju. Kādreizējie izlases hokejisti jau arī pa kādam praktizēt visādos mogo, kurbados un tamlīdzīgi..
Offline
abyss
14. Jan 2019, 12:54 #2924

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8869

Braucu ar: e39 523


14 Jan 2019, 12:52:33 @RVR rakstīja:
Nezinu, varbūt jāliek kādā sporta topikā, bet man kaut kā šķiet, ka šis ir piemērotāks

Kambala atgriežas basketbolā
Spēlēšot Jūrmalas komandā.






Ko tad viņš tur darīs? Kopā ar Truksni šņauks

Bet nu ņemot vērā šodienas notikumus arī tas laikam nespīd
Offline
Tomzs
14. Jan 2019, 13:02 #2925

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29

Tikko prestiža tēma parādās, tā visi znatoki pieslēdzas ar savu paziņu street-knowledge
Offline
Karlio
14. Jan 2019, 13:20 #2926

Kopš: 23. Oct 2014

Ziņojumi: 515

Braucu ar: LCHF

Tagad matemātiķi var ķerties klāt aprēķiniem, vairāk mainīgie tagad zināmi, bet vai nebūs jau par sarežģītu
Offline
Zuc
14. Jan 2019, 13:24 #2927

Kopš: 22. Apr 2016

Ziņojumi: 676

Braucu ar: Rokām uz stūres

Uzlīme uz pakām - "Bad boys III"

[ Šo ziņu laboja Zuc, 14 Jan 2019, 13:25:04 ]

Offline
Valcha
14. Jan 2019, 13:28 #2928

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..

80% .. laba manta
Offline
Agritis
14. Jan 2019, 13:31 #2929

Kopš: 25. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2117

Braucu ar: benzīnu


14 Jan 2019, 13:24:15 @Zuc rakstīja:
Uzlīme uz pakām - "Bad boys III"


Drošivien akcija kautkāda - pērkot "ķieģelīti", saņem biļeti uz kino par velti
Offline
bepino
14. Jan 2019, 13:43 #2930

Kopš: 01. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2213

Braucu ar: Radziņu

Būs interesanti vai šādai 300 - 400 milj kravai kāds nenāks pakaļ un vai tie kas tiek klāt, negribēs kādu gabaliņu no čungura
Offline
Gestus
14. Jan 2019, 14:17 #2931

Kopš: 07. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1282

Braucu ar: Paseratti

Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins saka ka uzietās kokaīna kravas mazumtirdzniecības cena - ap vienu miljardu eiro
Offline
HiJaCKeR
14. Jan 2019, 14:18 #2932

Kopš: 04. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4968

Braucu ar: BMW E90 330i

Pavairojot kokaīnu mazumtirdzniecībā, cena vairākkārt palielinās, līdz ar to mazumtirdzniecībā šādas kravas cena varētu "tuvoties miljardam" eiro, sacīja Grišins.


https://jauns.lv/raksts/zinas/313625-kokneses-novada-uzietas-kokaina-kravas-mazumtirdzniecibas-c
ena-ap-vienu-miljardu-eiro
Offline
kkas
14. Jan 2019, 14:19 #2933

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10307

Braucu ar: Alfu

kokaīns no nākotnes - bad boys III
Offline
Kidd
14. Jan 2019, 14:22 #2934

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs


14 Jan 2019, 14:17:49 @Gestus rakstīja:
Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins saka ka uzietās kokaīna kravas mazumtirdzniecības cena - ap vienu miljardu eiro


nu, ja atjauc līdz 15% un ņem par faktu ielas vērtību, tad jā, tā arī varētu sanākt
Offline
Kidd
14. Jan 2019, 14:25 #2935

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs


14 Jan 2019, 14:21:56 @SteelRat rakstīja:
tākā miljards ir 1 000 000 000, tad čaļi @ jauns.lv atjauc pamatīgi


atjaukts uz 15% dod mums apmēru 10.7 tonnas pareizini ar 100 eu gramā un re ku i tas miljards
Offline
by_magnus
14. Jan 2019, 14:26 #2936

Kopš: 17. Aug 2008

Ziņojumi: 1885

Braucu ar: melno

Minhauzeni
Offline
mexican
14. Jan 2019, 14:39 #2937

Kopš: 06. Jan 2004

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2067

Braucu ar:

Beigās izrādīsies, ka kāds vnk Dosia vedis (ar Rietumeiropas tirgum paredzētajām kvalitātes prasībām), lai atsistu degvielas izmaksas autiņa atvešanai no fāterlandes.

-----------------
Offline
Corey
14. Jan 2019, 14:42 #2938

Kopš: 18. Aug 2008

Ziņojumi: 2531

Braucu ar: gc8 type-ra Honda crx

Ar ko to dranki skaida?
Offline
Jantarix
14. Jan 2019, 15:06 #2939

Kopš: 29. Mar 2006

Ziņojumi: 1755

Braucu ar: Turbo Mersedesu

Zobārstniecībā dabūjams
Offline
uldens1
14. Jan 2019, 15:22 #2940

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17343

Braucu ar:


14 Jan 2019, 14:58:15 @Bimmer rakstīja:

14 Jan 2019, 14:42:57 @Corey rakstīja:
Ar ko to dranki skaida?

Prastākajā gadījumā ar kaut kādu krītu, cits vismaz kofeīnu piemaļ, bet tie, kuri rūpējas par klienta labsajūtu - recepšu lidokaīnu (līdzīgs anestēziķis)
kas pēc tam ar to degunu notiek kad visā tā šņaga gājusi tur cauri
Offline
sasha_belijs
14. Jan 2019, 15:25 #2941

Kopš: 05. Sep 2006

Ziņojumi: 20315

Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā

2195 briketes x 1000g= 2'195'000g;
2'195'000 x 100EUR (cik taga lv maksaa?)=219'500'000EUR;

-njemot veeraa, ka LV atjauc pamatiigi, tie kas blato, ka zin galus, njem caur basketbolistiem un vel visadi staasti, reali mauc labi ja 20-30% kokaiinu, ar jau ieprieks mineto anesteziki, kam vismaz ir taa notrulosnhaa sajuuta/nejuutiiga, taatad:

219'500'000 x ~3.0-5.0 = 658'500'000 - 1'097'500'000 EUR

ok, var atrekinat piedevu izmaskas bet tas ir ap 1% no kopejas vertibas

90% kokains Kopenhagena maksaja 70LVL, kad LV ''augstakas'' kvalitates maksaja 90LVL, tikai salidzinajumam cilvekam, kurs bi lietojis LV ''augstako'' kvalitate ik pa laikam, un 1g aizgaja pa vakaru, 1g Kopene pietika 2 vakariem.

zinot LV appiseejus, gan jau tada ari tad ir ta tirgus vertiba, bet tur jau saka, ka it ka paredzets Kreivijas tirugm
Offline
gt99
14. Jan 2019, 15:26 #2942

Kopš: 14. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 7200

Braucu ar: autobusu, reizēm ITR&CTR


14 Jan 2019, 15:22:49 @uldens1 rakstīja:
kas pēc tam ar to degunu notiek kad visā tā šņaga gājusi tur cauri




-----------------
Any fool can drive fast enough to be dangerous!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo