| Autors | Ziņojums |
| Reinis_m | | 14. Jan 2019, 12:54 |
#2923
|
|
 Kopš: 30. Mar 2010
Ziņojumi: 1921
Braucu ar: SAAB 9-3, Jeep Cherokee
| Lai jau spēlē, gan jau atvilks uz spēlēm kādu papildus skatītāju. Kādreizējie izlases hokejisti jau arī pa kādam praktizēt visādos mogo, kurbados un tamlīdzīgi.. |
Offline | |
|
| abyss | | 14. Jan 2019, 12:54 |
#2924
|
|
 Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8869
Braucu ar: e39 523
|
14 Jan 2019, 12:52:33 @RVR rakstīja:
Nezinu, varbūt jāliek kādā sporta topikā, bet man kaut kā šķiet, ka šis ir piemērotāks 
Kambala atgriežas basketbolā 
Spēlēšot Jūrmalas komandā.
Ko tad viņš tur darīs? Kopā ar Truksni šņauks 
Bet nu ņemot vērā šodienas notikumus arī tas laikam nespīd |
Offline | |
|
Tomzs  | | 14. Jan 2019, 13:02 |
#2925
|
|
Kopš: 06. Jan 2009
No: Liepāja
Ziņojumi: 3579
Braucu ar: VS & 29
| Tikko prestiža tēma parādās, tā visi znatoki pieslēdzas ar savu paziņu street-knowledge  |
Offline | |
|
| Karlio | | 14. Jan 2019, 13:20 |
#2926
|
|
 Kopš: 23. Oct 2014
Ziņojumi: 515
Braucu ar: LCHF
| Tagad matemātiķi var ķerties klāt aprēķiniem, vairāk mainīgie tagad zināmi, bet vai nebūs jau par sarežģītu  |
Offline | |
|
| Zuc | | 14. Jan 2019, 13:24 |
#2927
|
|
Kopš: 22. Apr 2016
Ziņojumi: 676
Braucu ar: Rokām uz stūres
| Uzlīme uz pakām - "Bad boys III"  [ Šo ziņu laboja Zuc, 14 Jan 2019, 13:25:04 ] |
Offline | |
|
Valcha  | | 14. Jan 2019, 13:28 |
#2928
|
|
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21368
Braucu ar: ar ar ar ..
| 80% .. laba manta |
Offline | |
|
| Agritis | | 14. Jan 2019, 13:31 |
#2929
|
|
 Kopš: 25. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2117
Braucu ar: benzīnu
|
14 Jan 2019, 13:24:15 @Zuc rakstīja:
Uzlīme uz pakām - "Bad boys III" 
Drošivien akcija kautkāda - pērkot "ķieģelīti", saņem biļeti uz kino par velti  |
Offline | |
|
| bepino | | 14. Jan 2019, 13:43 |
#2930
|
|
 Kopš: 01. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2213
Braucu ar: Radziņu
| Būs interesanti vai šādai 300 - 400 milj kravai kāds nenāks pakaļ un vai tie kas tiek klāt, negribēs kādu gabaliņu no čungura  |
Offline | |
|
|
|
| Gestus | | 14. Jan 2019, 14:17 |
#2931
|
|
 Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1282
Braucu ar: Paseratti
| Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins saka ka uzietās kokaīna kravas mazumtirdzniecības cena - ap vienu miljardu eiro  |
Offline | |
|
| HiJaCKeR | | 14. Jan 2019, 14:18 |
#2932
|
|
 Kopš: 04. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4968
Braucu ar: BMW E90 330i
| Pavairojot kokaīnu mazumtirdzniecībā, cena vairākkārt palielinās, līdz ar to mazumtirdzniecībā šādas kravas cena varētu "tuvoties miljardam" eiro, sacīja Grišins.
https://jauns.lv/raksts/zinas/313625-kokneses-novada-uzietas-kokaina-kravas-mazumtirdzniecibas-c ena-ap-vienu-miljardu-eiro |
Offline | |
|
| kkas | | 14. Jan 2019, 14:19 |
#2933
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10307
Braucu ar: Alfu
| kokaīns no nākotnes - bad boys III  |
Offline | |
|
| Kidd | | 14. Jan 2019, 14:22 |
#2934
|
|
 Kopš: 18. May 2009
Ziņojumi: 8403
Braucu ar: 400Zs
|
14 Jan 2019, 14:17:49 @Gestus rakstīja:
Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins saka ka uzietās kokaīna kravas mazumtirdzniecības cena - ap vienu miljardu eiro 
nu, ja atjauc līdz 15% un ņem par faktu ielas vērtību, tad jā, tā arī varētu sanākt  |
Offline | |
|
| Kidd | | 14. Jan 2019, 14:25 |
#2935
|
|
 Kopš: 18. May 2009
Ziņojumi: 8403
Braucu ar: 400Zs
|
14 Jan 2019, 14:21:56 @SteelRat rakstīja:
tākā miljards ir 1 000 000 000, tad čaļi @ jauns.lv atjauc pamatīgi
atjaukts uz 15% dod mums apmēru 10.7 tonnas pareizini ar 100 eu gramā un re ku i tas miljards  |
Offline | |
|
| by_magnus | | 14. Jan 2019, 14:26 |
#2936
|
|
 Kopš: 17. Aug 2008
Ziņojumi: 1885
Braucu ar: melno
| Minhauzeni |
Offline | |
|
mexican  | | 14. Jan 2019, 14:39 |
#2937
|
|
 Kopš: 06. Jan 2004
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2067
Braucu ar:
| Beigās izrādīsies, ka kāds vnk Dosia vedis (ar Rietumeiropas tirgum paredzētajām kvalitātes prasībām), lai atsistu degvielas izmaksas autiņa atvešanai no fāterlandes.
-----------------
|
Offline | |
|
| Corey | | 14. Jan 2019, 14:42 |
#2938
|
|
 Kopš: 18. Aug 2008
Ziņojumi: 2531
Braucu ar: gc8 type-ra Honda crx
| Ar ko to dranki skaida? |
Offline | |
|
|
|
| Jantarix | | 14. Jan 2019, 15:06 |
#2939
|
|
 Kopš: 29. Mar 2006
Ziņojumi: 1755
Braucu ar: Turbo Mersedesu
| Zobārstniecībā dabūjams  |
Offline | |
|
| uldens1 | | 14. Jan 2019, 15:22 |
#2940
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17343
Braucu ar:
|
14 Jan 2019, 14:58:15 @Bimmer rakstīja:
14 Jan 2019, 14:42:57 @Corey rakstīja:
Ar ko to dranki skaida?
Prastākajā gadījumā ar kaut kādu krītu, cits vismaz kofeīnu piemaļ, bet tie, kuri rūpējas par klienta labsajūtu - recepšu lidokaīnu (līdzīgs anestēziķis)
kas pēc tam ar to degunu notiek kad visā tā šņaga gājusi tur cauri  |
Offline | |
|
| sasha_belijs | | 14. Jan 2019, 15:25 |
#2941
|
|
 Kopš: 05. Sep 2006
Ziņojumi: 20315
Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā
| 2195 briketes x 1000g= 2'195'000g;
2'195'000 x 100EUR (cik taga lv maksaa?)=219'500'000EUR;
-njemot veeraa, ka LV atjauc pamatiigi, tie kas blato, ka zin galus, njem caur basketbolistiem un vel visadi staasti, reali mauc labi ja 20-30% kokaiinu, ar jau ieprieks mineto anesteziki, kam vismaz ir taa notrulosnhaa sajuuta/nejuutiiga, taatad:
219'500'000 x ~3.0-5.0 = 658'500'000 - 1'097'500'000 EUR 
ok, var atrekinat piedevu izmaskas bet tas ir ap 1% no kopejas vertibas 
90% kokains Kopenhagena maksaja 70LVL, kad LV ''augstakas'' kvalitates maksaja 90LVL, tikai salidzinajumam cilvekam, kurs bi lietojis LV ''augstako'' kvalitate ik pa laikam, un 1g aizgaja pa vakaru, 1g Kopene pietika 2 vakariem.
zinot LV appiseejus, gan jau tada ari tad ir ta tirgus vertiba, bet tur jau saka, ka it ka paredzets Kreivijas tirugm  |
Offline | |
|
gt99  | | 14. Jan 2019, 15:26 |
#2942
|
|
Kopš: 14. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 7200
Braucu ar: autobusu, reizēm ITR&CTR
|
14 Jan 2019, 15:22:49 @uldens1 rakstīja:
kas pēc tam ar to degunu notiek kad visā tā šņaga gājusi tur cauri 
----------------- Any fool can drive fast enough to be dangerous! |
Offline | |
|