| Autors | Ziņojums |
rosigais  | | 16. Apr 2009, 17:10 |
#2841
|
|
 Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
15 Apr 2009, 16:38:16 Bron rakstīja:
15 Apr 2009, 16:28:16 adolfs rakstīja:
lapenei >25kv.m arii vajag buuvatljauju? 
Ja ar nopietniem pamatiem tad jaa
Ja tureesies uz zemee iedziitaam trubaam tad nee
ja vispār kaut ko grib močīt zeme tad vajag |
Offline | |
|
Archuks  | | 21. Apr 2009, 00:54 |
#2842
|
|
 Kopš: 31. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 7947
Braucu ar: EVO
| Izīrēju garāžu Juglā, garāžu kooperatīvā "Kvēle", tuvumā Juglas ezeram un 6. tramvaja galapunktam, ar bedri, plauktiem, izmēri kā standarta garāžai, bildes būs rīt!
25 ls/mēnesī, 26175814 vai PM  |
Offline | |
|
| fujaks | | 21. Apr 2009, 03:03 |
#2843
|
|
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2905
Braucu ar: prātu
|
15 Apr 2009, 15:42:05 Puuchuks rakstīja:
15 Apr 2009, 14:42:25 Fito rakstīja:
Ir piejams Juglā 1istabas 30m2 dzīvoklis pa 13 000 EUR
Protams remonts vaidzīgs.
Pats neko sīkak nezinu,bet ja ir interese iedosu telefonu,kur var visu uzzināt. 
man, lūdzu, apmēram to pašu, tikai Āgenskalnā, Ag.priedēs un ne sūdīgā mājā 
Varbūt ja ir vēlme varu piedavāt dzīvokli Klīversalā Raņķa Dambis 7, līdz centram tuvāk, mazāk gopņiku 2 istabas iesākts kapitalais, viena istaba izremontēta, pārējais ir izrauts viss un līdz pelēkajai apdarei. 37 eiras par 41 kvadrātu, nasing spešal, bet rajons labs.
==============================
Varbūt kāds pārdod dzīvokli klusajā centrā? Ļoti vajag kādu 2-4 istabu  |
Offline | |
|
| romizz | | 24. Apr 2009, 12:27 |
#2844
|
|
 Kopš: 27. Jan 2008
No: Madona
Ziņojumi: 4326
Braucu ar: VAG
| 100 Ha dazhaadu iipashumu Madonas raj. Cenu piedavaat savu..
29412159. Nikolajs. |
Offline | |
|
| FOCUS | | 27. Apr 2009, 10:39 |
#2845
|
|
Kopš: 12. Jul 2004
No: Salacgrīva
Ziņojumi: 755
Braucu ar: MB E
| Situacija sekojosha: 2008.gada tika iegadats ipashums, kuram bija jau iznjemta cirshanas un transformacijas atljauja
1. ipashnieki nezinaja, ka tada atljauja jau iznjemta un taa beidzaas 2008.gadaa
2. tagad iipashnieki veelas izcirst veel papildus kokus uz ieprieksheejaas cirshanas taljaujas pamata
3. jo atskaite par izdaariitaas transformaacijas reaalo situaaciju netika nodota
4. vai iespeejams izcirst veel kokus, un peec tam nodot atskaiti par visu, kas izdariits?
5. pa pastu atnaacis akts no mezhnieciibas, ka jaaiesniedz rakstiski informaacija par izmainjaam. Vai shii aktualizeetaas situaacijas atskaites iesniegshanas prasiiba noziimee, ka mezhnieciibas paarstaavji jau ir redzeejushi reaalo situaaciju?
6.Cirshanas atljaujaa noraadiits, ka taa ir galvenaa cirte un ka var cirst kailcirti. |
Offline | |
|
| markelis | | 05. May 2009, 12:57 |
#2846
|
|
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| interesee garaazhas/noliktavas telpas 60-80 kv.m. riigaa paardaugavaa, vai kautkur tuvu tai. bolderaaju nepiedaavaat  |
Offline | |
|
| Huups | | 11. May 2009, 12:19 |
#2847
|
|
 Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1043
Braucu ar: e53
| sveiki!
Paziņam bija paņemts kradīts uz nekustamo ar fiksēto likmi. Tagad šim ir doma nomainīt uz mainīgo likmi 3m eribor + 2,59% pievienotā likme. Varbūt kāds speciālists var pateikt vai tāda likme ir normāla / pieņemama?
Ja vajadzīga kāda cita info - PM.
Paldies! |
Offline | |
|
GirtzB  | | 11. May 2009, 12:24 |
#2848
|
|
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
|
21 Apr 2009, 00:54:07 Archuks rakstīja:
Izīrēju garāžu Juglā, garāžu kooperatīvā "Kvēle", tuvumā Juglas ezeram un 6. tramvaja galapunktam, ar bedri, plauktiem, izmēri kā standarta garāžai, bildes būs rīt!
25 ls/mēnesī, 26175814 vai PM 
kurš nummurs?
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
|
|
| XMAX | | 11. May 2009, 12:26 |
#2849
|
|
 Kopš: 03. Dec 2002
Ziņojumi: 1194
Braucu ar: ....u.c
| Kolēģi. Iesakat kādu labu firmu kas var pakonsultēt par privātas mājas būvēšanu un varbūt pat to arī uzbūvēt.
Danke |
Offline | |
|
| arny | | 11. May 2009, 13:33 |
#2850
|
|
 Kopš: 27. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 966
Braucu ar: Insignia
|
15 Apr 2009, 16:28:16 adolfs rakstīja:
lapenei >25kv.m arii vajag buuvatljauju? 
Kur tiks būvēts? |
Offline | |
|
| arny | | 11. May 2009, 13:37 |
#2851
|
|
 Kopš: 27. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 966
Braucu ar: Insignia
|
16 Apr 2009, 17:10:02 rosigais rakstīja:
15 Apr 2009, 16:38:16 Bron rakstīja:
15 Apr 2009, 16:28:16 adolfs rakstīja:
lapenei >25kv.m arii vajag buuvatljauju? 
Ja ar nopietniem pamatiem tad jaa
Ja tureesies uz zemee iedziitaam trubaam tad nee
ja vispār kaut ko grib močīt zeme tad vajag
Ja būvveldo šo māju lapeni formē kā mazēku, tad ir jāsaskaņo tikai novietne, Rīgā varētu šī lieta būt mazliet komplicētāka. |
Offline | |
|
| ntc | | 11. May 2009, 20:36 |
#2852
|
|
Kopš: 05. Dec 2007
Ziņojumi: 42
Braucu ar: nav auto
| Pārdod zemi 10.04ha ar jaunbūvi Sējas novadā starp Murjāņiem un Loju.
Sīkāk linkā: [URL=http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-lands/riga-region/sejas-nov/murjani/cgkih.html]Click here[/URL][ Šo ziņu laboja ntc, 11 May 2009, 20:37:04 ] |
Offline | |
|
| Es10 | | 11. May 2009, 21:17 |
#2853
|
|
Kopš: 07. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1938
Braucu ar: Q7, V70
| Pārdod zemi pie liepājajas šosejas, 35km no rīgas centra. Kopā 2ha sadalīti pa 5000m2, zeme privātmāju celtniecībai.
Ja ir interese PM 
|
Offline | |
|
| Janchiks | | 13. May 2009, 10:54 |
#2854
|
|
 Kopš: 11. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 4414
Braucu ar: 888
| Vajag veikala telpas rīgas centrā liidz 40m2!
PM!  |
Offline | |
|
| radiaators | | 14. May 2009, 19:11 |
#2855
|
|
 Kopš: 15. Mar 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3687
Braucu ar: F11 525d
| Tiek tirgots 2,5 istabu dzīvoklis, pirmskara laika mājā - 2.stāvā - Rīgā uz Hospitāļu ielas. Platība 52kv.m tīrs, sauss, silts un mājīgs, visas ērtības. Istabas caurstaigājamas - izolētas.Tīra kāpņutelpa ar kodatslēgu uz durvīm. Pagalmā ir vieta auto. Ērta sabiedriskā transporta satiksme.Kluss, mierīgs rajons - trenniņbikses - M pakešu aprīkoto auto bieds rajonā nav manītas ! 47k LV naudinjas. Par cenu varam parunāties, ja gadīsies nopietns interesents. PM. Paldies!  |
Offline | |
|
| Kakjeens | | 15. May 2009, 10:52 |
#2856
|
|
 Kopš: 14. Apr 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1110
Braucu ar: ar to kas paliek pāri!
| Ir velme iireet dziivokli Riigas centraa 1 - 1.5 istabas nromaali remonteetu veelams ar meebeleem - cena un komunaalo izmaksas ir viens no noeteicoshajiem faktoriem
zem 150LVL par iiri!
Ja kaadam kaut kas paraadaas tad PM. Diezgan steidzami. |
Offline | |
|
|
|
stereophonic  | | 17. May 2009, 22:04 |
#2857
|
|
 Kopš: 23. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 8243
Braucu ar: MV524
| paardodas dziivoklis steidzami...saliidzinoshi uz avotu ielas 6 dziivoklis ir 3 istabu ar 77kvadratiem.... smuks man patika Links bildeem [ Šo ziņu laboja stereophonic, 17 May 2009, 22:05:15 ]
-----------------
|
Offline | |
|
stereophonic  | | 17. May 2009, 22:28 |
#2858
|
|
 Kopš: 23. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 8243
Braucu ar: MV524
| ir veel maaja tujas ciemataa liidz juurai 220 metri pabeikta celt pagaashgad nepiecieshama neliela aareejaa apdare respektiivi fasaade... un iekshdarbi ir uudensvads.. bet nav kanalizaacija maaja paardodaas ar visu zemi.... 125000 lati ir cena bildes tikai vai satiekoties vai uzvietas skatot
ja ir interese ta PM vai 26327499
P.S. ir veel maaja jelgavaa pa 50 OOO lati ir daleeji izremonteeta ar daljeeju balto apdati... nav trepes uz otro staavu, no aarpuses viss pasmuko ir arii garaaza atrodas bildes buus veelak 
-----------------
|
Offline | |
|
| radiaators | | 19. May 2009, 20:35 |
#2859
|
|
 Kopš: 15. Mar 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3687
Braucu ar: F11 525d
|
14 May 2009, 19:11:36 radiaators rakstīja:
Tiek tirgots 2,5 istabu dzīvoklis, pirmskara laika mājā - 2.stāvā - Rīgā uz Hospitāļu ielas. Platība 52kv.m tīrs, sauss, silts un mājīgs, visas ērtības. Istabas caurstaigājamas - izolētas.Tīra kāpņutelpa ar kodatslēgu uz durvīm. Pagalmā ir vieta auto. Ērta sabiedriskā transporta satiksme.Kluss, mierīgs rajons - trenniņbikses - M pakešu aprīkoto auto bieds rajonā nav manītas ! 47k LV naudinjas. Par cenu varam parunāties, ja gadīsies nopietns interesents. PM. Paldies! 
Ok supeeer ceenu aakcija 45k LV naudiņas !  |
Offline | |
|
| mrpresident | | 20. May 2009, 11:40 |
#2860
|
|
 Kopš: 31. May 2004
Ziņojumi: 1285
Braucu ar: Elektrību
| Ja nu kads grib saviem vecakiem vai vecvecekiem uz vasaru sagadat jauku atputu, tad tiek izīrēta dārza māja un patiešām labi iekopts dārzs Carnikavā uz vasaras sezonu. Tuvu Gaujai, ar pieeja jūrai, teicama infrastruktūra un satiksme. Atrodas vasarnīcu kooperatīvā, iebraucot no Ādažu puses Carnikavas pašā sākumā! Cena 100Ls/mēn.
P.S.Man nav it ne mazākās komerciālās intereses par šo!  [ Šo ziņu laboja mrpresident, 20 May 2009, 11:42:15 ] |
Offline | |
|