Online

Pašreiz BMWPower skatās 234 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
rosigais
16. Apr 2009, 17:10 #2841

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


15 Apr 2009, 16:38:16 Bron rakstīja:

15 Apr 2009, 16:28:16 adolfs rakstīja:
lapenei >25kv.m arii vajag buuvatljauju?


Ja ar nopietniem pamatiem tad jaa

Ja tureesies uz zemee iedziitaam trubaam tad nee


ja vispār kaut ko grib močīt zeme tad vajag
Offline
Archuks
21. Apr 2009, 00:54 #2842

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO

Izīrēju garāžu Juglā, garāžu kooperatīvā "Kvēle", tuvumā Juglas ezeram un 6. tramvaja galapunktam, ar bedri, plauktiem, izmēri kā standarta garāžai, bildes būs rīt!

25 ls/mēnesī, 26175814 vai PM
Offline
fujaks
21. Apr 2009, 03:03 #2843

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2905

Braucu ar: prātu


15 Apr 2009, 15:42:05 Puuchuks rakstīja:

15 Apr 2009, 14:42:25 Fito rakstīja:
Ir piejams Juglā 1istabas 30m2 dzīvoklis pa 13 000 EUR
Protams remonts vaidzīgs.

Pats neko sīkak nezinu,bet ja ir interese iedosu telefonu,kur var visu uzzināt.

man, lūdzu, apmēram to pašu, tikai Āgenskalnā, Ag.priedēs un ne sūdīgā mājā


Varbūt ja ir vēlme varu piedavāt dzīvokli Klīversalā Raņķa Dambis 7, līdz centram tuvāk, mazāk gopņiku 2 istabas iesākts kapitalais, viena istaba izremontēta, pārējais ir izrauts viss un līdz pelēkajai apdarei. 37 eiras par 41 kvadrātu, nasing spešal, bet rajons labs.

==============================

Varbūt kāds pārdod dzīvokli klusajā centrā? Ļoti vajag kādu 2-4 istabu
Offline
romizz
24. Apr 2009, 12:27 #2844

Kopš: 27. Jan 2008

No: Madona

Ziņojumi: 4326

Braucu ar: VAG

100 Ha dazhaadu iipashumu Madonas raj. Cenu piedavaat savu..

29412159. Nikolajs.
Offline
FOCUS
27. Apr 2009, 10:39 #2845

Kopš: 12. Jul 2004

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 755

Braucu ar: MB E

Situacija sekojosha: 2008.gada tika iegadats ipashums, kuram bija jau iznjemta cirshanas un transformacijas atljauja

1. ipashnieki nezinaja, ka tada atljauja jau iznjemta un taa beidzaas 2008.gadaa
2. tagad iipashnieki veelas izcirst veel papildus kokus uz ieprieksheejaas cirshanas taljaujas pamata
3. jo atskaite par izdaariitaas transformaacijas reaalo situaaciju netika nodota
4. vai iespeejams izcirst veel kokus, un peec tam nodot atskaiti par visu, kas izdariits?
5. pa pastu atnaacis akts no mezhnieciibas, ka jaaiesniedz rakstiski informaacija par izmainjaam. Vai shii aktualizeetaas situaacijas atskaites iesniegshanas prasiiba noziimee, ka mezhnieciibas paarstaavji jau ir redzeejushi reaalo situaaciju?
6.Cirshanas atljaujaa noraadiits, ka taa ir galvenaa cirte un ka var cirst kailcirti.
Offline
markelis
05. May 2009, 12:57 #2846

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

interesee garaazhas/noliktavas telpas 60-80 kv.m. riigaa paardaugavaa, vai kautkur tuvu tai. bolderaaju nepiedaavaat
Offline
Huups
11. May 2009, 12:19 #2847

Kopš: 07. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1043

Braucu ar: e53

sveiki!

Paziņam bija paņemts kradīts uz nekustamo ar fiksēto likmi. Tagad šim ir doma nomainīt uz mainīgo likmi 3m eribor + 2,59% pievienotā likme. Varbūt kāds speciālists var pateikt vai tāda likme ir normāla / pieņemama?
Ja vajadzīga kāda cita info - PM.

Paldies!
Offline
GirtzB
11. May 2009, 12:24 #2848

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)


21 Apr 2009, 00:54:07 Archuks rakstīja:
Izīrēju garāžu Juglā, garāžu kooperatīvā "Kvēle", tuvumā Juglas ezeram un 6. tramvaja galapunktam, ar bedri, plauktiem, izmēri kā standarta garāžai, bildes būs rīt!

25 ls/mēnesī, 26175814 vai PM

kurš nummurs?

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
XMAX
11. May 2009, 12:26 #2849

Kopš: 03. Dec 2002

Ziņojumi: 1194

Braucu ar: ....u.c

Kolēģi. Iesakat kādu labu firmu kas var pakonsultēt par privātas mājas būvēšanu un varbūt pat to arī uzbūvēt.

Danke
Offline
arny
11. May 2009, 13:33 #2850

Kopš: 27. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 966

Braucu ar: Insignia


15 Apr 2009, 16:28:16 adolfs rakstīja:
lapenei >25kv.m arii vajag buuvatljauju?

Kur tiks būvēts?
Offline
arny
11. May 2009, 13:37 #2851

Kopš: 27. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 966

Braucu ar: Insignia


16 Apr 2009, 17:10:02 rosigais rakstīja:

15 Apr 2009, 16:38:16 Bron rakstīja:

15 Apr 2009, 16:28:16 adolfs rakstīja:
lapenei >25kv.m arii vajag buuvatljauju?


Ja ar nopietniem pamatiem tad jaa

Ja tureesies uz zemee iedziitaam trubaam tad nee


ja vispār kaut ko grib močīt zeme tad vajag

Ja būvveldo šo māju lapeni formē kā mazēku, tad ir jāsaskaņo tikai novietne, Rīgā varētu šī lieta būt mazliet komplicētāka.
Offline
ntc
11. May 2009, 20:36 #2852

Kopš: 05. Dec 2007

Ziņojumi: 42

Braucu ar: nav auto

Pārdod zemi 10.04ha ar jaunbūvi Sējas novadā starp Murjāņiem un Loju.
Sīkāk linkā: [URL=http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-lands/riga-region/sejas-nov/murjani/cgkih.html]Click here[/URL]

[ Šo ziņu laboja ntc, 11 May 2009, 20:37:04 ]

Offline
Es10
11. May 2009, 21:17 #2853

Kopš: 07. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1938

Braucu ar: Q7, V70

Pārdod zemi pie liepājajas šosejas, 35km no rīgas centra. Kopā 2ha sadalīti pa 5000m2, zeme privātmāju celtniecībai.
Ja ir interese PM
Offline
Janchiks
13. May 2009, 10:54 #2854

Kopš: 11. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 4414

Braucu ar: 888

Vajag veikala telpas rīgas centrā liidz 40m2!
PM!
Offline
radiaators
14. May 2009, 19:11 #2855

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d

Tiek tirgots 2,5 istabu dzīvoklis, pirmskara laika mājā - 2.stāvā - Rīgā uz Hospitāļu ielas. Platība 52kv.m tīrs, sauss, silts un mājīgs, visas ērtības. Istabas caurstaigājamas - izolētas.Tīra kāpņutelpa ar kodatslēgu uz durvīm. Pagalmā ir vieta auto. Ērta sabiedriskā transporta satiksme.Kluss, mierīgs rajons - trenniņbikses - M pakešu aprīkoto auto bieds rajonā nav manītas ! 47k LV naudinjas. Par cenu varam parunāties, ja gadīsies nopietns interesents. PM. Paldies!
Offline
Kakjeens
15. May 2009, 10:52 #2856

Kopš: 14. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1110

Braucu ar: ar to kas paliek pāri!

Ir velme iireet dziivokli Riigas centraa 1 - 1.5 istabas nromaali remonteetu veelams ar meebeleem - cena un komunaalo izmaksas ir viens no noeteicoshajiem faktoriem

zem 150LVL par iiri!

Ja kaadam kaut kas paraadaas tad PM. Diezgan steidzami.
Offline
stereophonic
17. May 2009, 22:04 #2857

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

paardodas dziivoklis steidzami...saliidzinoshi uz avotu ielas 6 dziivoklis ir 3 istabu ar 77kvadratiem.... smuks man patika Links bildeem

[ Šo ziņu laboja stereophonic, 17 May 2009, 22:05:15 ]



-----------------

Offline
stereophonic
17. May 2009, 22:28 #2858

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8243

Braucu ar: MV524

ir veel maaja tujas ciemataa liidz juurai 220 metri pabeikta celt pagaashgad nepiecieshama neliela aareejaa apdare respektiivi fasaade... un iekshdarbi ir uudensvads.. bet nav kanalizaacija maaja paardodaas ar visu zemi.... 125000 lati ir cena bildes tikai vai satiekoties vai uzvietas skatot

ja ir interese ta PM vai 26327499

P.S. ir veel maaja jelgavaa pa 50 OOO lati ir daleeji izremonteeta ar daljeeju balto apdati... nav trepes uz otro staavu, no aarpuses viss pasmuko ir arii garaaza atrodas bildes buus veelak

-----------------

Offline
radiaators
19. May 2009, 20:35 #2859

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d


14 May 2009, 19:11:36 radiaators rakstīja:
Tiek tirgots 2,5 istabu dzīvoklis, pirmskara laika mājā - 2.stāvā - Rīgā uz Hospitāļu ielas. Platība 52kv.m tīrs, sauss, silts un mājīgs, visas ērtības. Istabas caurstaigājamas - izolētas.Tīra kāpņutelpa ar kodatslēgu uz durvīm. Pagalmā ir vieta auto. Ērta sabiedriskā transporta satiksme.Kluss, mierīgs rajons - trenniņbikses - M pakešu aprīkoto auto bieds rajonā nav manītas ! 47k LV naudinjas. Par cenu varam parunāties, ja gadīsies nopietns interesents. PM. Paldies!

Ok supeeer ceenu aakcija 45k LV naudiņas !
Offline
mrpresident
20. May 2009, 11:40 #2860

Kopš: 31. May 2004

Ziņojumi: 1285

Braucu ar: Elektrību

Ja nu kads grib saviem vecakiem vai vecvecekiem uz vasaru sagadat jauku atputu, tad tiek izīrēta dārza māja un patiešām labi iekopts dārzs Carnikavā uz vasaras sezonu. Tuvu Gaujai, ar pieeja jūrai, teicama infrastruktūra un satiksme. Atrodas vasarnīcu kooperatīvā, iebraucot no Ādažu puses Carnikavas pašā sākumā! Cena 100Ls/mēn.

P.S.Man nav it ne mazākās komerciālās intereses par šo!

[ Šo ziņu laboja mrpresident, 20 May 2009, 11:42:15 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo