Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 111 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
divkosigais
12. Mar 2025, 16:50 #26981

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


12 Mar 2025, 16:29:28 @kexxx rakstīja:

12 Mar 2025, 16:04:15 @abyss rakstīja:
Paspēlēšu otrā nometnē

Ko jūs tieši tādā 200k dzīvoklī vairāk iegūstat kā pa 50-75k. Kaimiņi adekvātāki? Diez vai, tik pat liela iespēja dabūt pidarus, kuriem šķiet, ka viņiem pieder pasaule, jo nopirkuši dzīvokli

Silts ir abos. Trokšņi mēdz būt visos projektos, protams, dažus vajag izlaist.

Komunālie gan jāskatās, gandrīz vienmēr jaunajā projektā būs mazāk. Tur var zaudēt savus 100-200 eiro mēnesī. Hz kā to kompensēt

Lētāki projekti nomalēs parasti iet cauri tiem, kuri ir ar mieru no mājām strādāt. Ja nopērc nomalē lētāk un katru mēnesi 150 eur sanāk nokurināt degvielā, atkal slikti.

Kā jau teicu, arī matemātiski šis der ļoti šauram cilvēku lokam.


nu nevar salīdzināt jauno projektu ar bloķeni- komunālie zemāki, vide sakoptāka, koplietošanas telpas, kaut vai apkure regulējama, skaņas izolācija, labāks plānojums utt utt utt
vnk cenas atšķirība ir tik liela, ka daudziem vnk nav diži izvēles

vot ņifiga nav jaunajos lētāki "komunālie"
Ailē - apkure...ir mazāks cipars.
Bet toties apsaimniekošanā jaunajā projektā ir vairāk koplietošanas gaisma, šlakbaumi, lifta apkope...
Ūdens un elektrība visiem vienāda.

Cits moments būtisks, ka vide apkārt un cilvēki varbūt ir sakarīgāki.
Kaut tas arī ne vienmēr - pazīstams stāstīja ka kaimiņiene nolikusi pie misenes panēsātus zabakus tipa lai kāds paņem ja vajag. Jaunajā projektā. Slēgtā iekšpagalmā
Tipa nopērc dzīvokli 160+K un Tev noder lietoti zābaki ...
Offline
kexxx
12. Mar 2025, 16:57 #26982

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


12 Mar 2025, 16:50:48 @divkosigais rakstīja:

12 Mar 2025, 16:29:28 @kexxx rakstīja:

12 Mar 2025, 16:04:15 @abyss rakstīja:
Paspēlēšu otrā nometnē

Ko jūs tieši tādā 200k dzīvoklī vairāk iegūstat kā pa 50-75k. Kaimiņi adekvātāki? Diez vai, tik pat liela iespēja dabūt pidarus, kuriem šķiet, ka viņiem pieder pasaule, jo nopirkuši dzīvokli

Silts ir abos. Trokšņi mēdz būt visos projektos, protams, dažus vajag izlaist.

Komunālie gan jāskatās, gandrīz vienmēr jaunajā projektā būs mazāk. Tur var zaudēt savus 100-200 eiro mēnesī. Hz kā to kompensēt

Lētāki projekti nomalēs parasti iet cauri tiem, kuri ir ar mieru no mājām strādāt. Ja nopērc nomalē lētāk un katru mēnesi 150 eur sanāk nokurināt degvielā, atkal slikti.

Kā jau teicu, arī matemātiski šis der ļoti šauram cilvēku lokam.


nu nevar salīdzināt jauno projektu ar bloķeni- komunālie zemāki, vide sakoptāka, koplietošanas telpas, kaut vai apkure regulējama, skaņas izolācija, labāks plānojums utt utt utt
vnk cenas atšķirība ir tik liela, ka daudziem vnk nav diži izvēles

vot ņifiga nav jaunajos lētāki "komunālie"
Ailē - apkure...ir mazāks cipars.
Bet toties apsaimniekošanā jaunajā projektā ir vairāk koplietošanas gaisma, šlakbaumi, lifta apkope...
Ūdens un elektrība visiem vienāda.

Cits moments būtisks, ka vide apkārt un cilvēki varbūt ir sakarīgāki.
Kaut tas arī ne vienmēr - pazīstams stāstīja ka kaimiņiene nolikusi pie misenes panēsātus zabakus tipa lai kāds paņem ja vajag. Jaunajā projektā. Slēgtā iekšpagalmā
Tipa nopērc dzīvokli 160+K un Tev noder lietoti zābaki ...


un bloķenē nav koplietošanas gaisma??? vai lifta apkope? vai remonts 30gadīgajam baltkrievijā ražotajam liftam, kuram nevar daļas dabūt
jā, šlagbaumu gan parasti nav- toties var nākties maksāt 30-50 eur par maksas stāvvietu

bloķenei ir 3 reāli plusi-
1.cena
2.cena
trešo ļaušu minēt
Offline
dsks
12. Mar 2025, 16:57 #26983

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:

Priekš apkopējas atstāja, jo kurš gan pats mājas tīra pērkot pa 160K īpašumu
Offline
michals1
12. Mar 2025, 17:09 #26984

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Tāpēc jāpērk centrā,pirmskara reanovētā mājā,kur īpašuma vērtība tikai augs,jo centrs ir viens un būs pieprasīts vienmēr.
A visi tie jauni projekti,pēc 30 gadiem būs tās pašas lietuvietes,un vērtība tādiem so,so....
Tikai uz to laiku būsiet beiguši maksāt krītu,un šī nosacīti jaunā lietuviete jums būs nostājusies uz 400-500k.
Vis tik vienkārši.

[ Šo ziņu laboja michals1, 12 Mar 2025, 17:10:37 ]

Offline
casivupi
12. Mar 2025, 19:29 #26985

Kopš: 28. Jul 2023

Ziņojumi: 445

Braucu ar:

Latvijas labākā prioritāte ir imigrantu nevēlēšanās šeit braukt Londonā palestīnieši vai Zviedrijā melnie jau sāk lēnām aizstāt pamatiedzīvotājus
Offline
abyss
12. Mar 2025, 19:31 #26986

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523

Pag, te taču visi bļauj, ka centrs izmiris, kas tur var kāpt

Kad skatījos, bija arī uz pusi lētāks dzīvoklis, kur apkārtne smuki sakopta. Toties Jelgavas rajons.

Stsrpcitu, tajās sērijveida bloķenēs Rīgā dzīvokli tāpat maksā 80k un vairāk. Ja gribas reāli ietaupīt, tad tikai reģioni. Un tur jau parasti arī cilvēki sakarīgāki un vide sakoptāka, var droši bērnu uz skolu aizlaist nebaidoties, ka vakarā būs jau narkomāns.

Tā kā, nepiekrītu tam, ka lēts = apkārt miskaste.
Offline
wanksta
12. Mar 2025, 19:45 #26987

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Es tieši skatījos nesen dzīvokļu ciparus Rīgas centrā un likās ka vidējās cenas ir čut zemākas nekā pirms nepilna pusgada (vismaz manā apskatītajā segmentā), varētu tā būt?
Offline
michals1
12. Mar 2025, 19:46 #26988

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!


12 Mar 2025, 19:31:41 @abyss rakstīja:
Pag, te taču visi bļauj, ka centrs izmiris, kas tur var kāpt

Kad skatījos, bija arī uz pusi lētāks dzīvoklis, kur apkārtne smuki sakopta. Toties Jelgavas rajons.

Stsrpcitu, tajās sērijveida bloķenēs Rīgā dzīvokli tāpat maksā 80k un vairāk. Ja gribas reāli ietaupīt, tad tikai reģioni. Un tur jau parasti arī cilvēki sakarīgāki un vide sakoptāka, var droši bērnu uz skolu aizlaist nebaidoties, ka vakarā būs jau narkomāns.

Tā kā, nepiekrītu tam, ka lēts = apkārt miskaste.

Cenrs nav izmiris,labi dzīvokļi pazūd ātri.Toties cipari +/- kā jaunajos projektos.
Offline
michals1
12. Mar 2025, 19:55 #26989

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!


12 Mar 2025, 19:45:19 @wanksta rakstīja:
Es tieši skatījos nesen dzīvokļu ciparus Rīgas centrā un likās ka vidējās cenas ir čut zemākas nekā pirms nepilna pusgada (vismaz manā apskatītajā segmentā), varētu tā būt?


Centrā neremontēti turas ap 2k./m,ja renovēta māja ap 3k./m,ekskluzīvais gals jau krietni dārgāks.
Runa iet par kluso centru,aktīvo centru. Protams nomalēs-Grīziņkalnā,Brasas rajonā,tur var atrast lētāk.

[ Šo ziņu laboja michals1, 12 Mar 2025, 19:57:45 ]

Offline
Saljnjiks
12. Mar 2025, 23:16 #26990

Kopš: 11. May 2021

Ziņojumi: 84

Braucu ar:

Kāds varētu paskaidrot divus punktus vasarnīcas izsolē?

''Uz zemes gabala atrodas apbūve bez
subjekta.''
''Lietu tiesības, kas apgrūtina Īpašumu: zemes vienība ar kadastra apzīmējumu XXXXXXXXXXX, platība 0,0584 ha, ir iznomāta fiziskai personai ēku uzturēšanai, saskaņā ar xx.xx.20xx. noslēgto Lauku pavidus zemes nomas līgumu Nr.xxxxxxxxxxx.''

Pareizi saprotu,ka ēka nav legāli uzcelta(pietrūkst papīru) un respektīvi iespējams pat nāktos nojaukt,ja nevar sakārtot papīrus?
Un kā ar to līgumu, uzvarētas izsoles gadījumā to līgumu vispār ir iespējams lauzt?
Offline
mazskakitis
12. Mar 2025, 23:22 #26991

Kopš: 29. Nov 2015

Ziņojumi: 229

Braucu ar:


12 Mar 2025, 16:13:46 @Arsm3ns rakstīja:

12 Mar 2025, 15:05:30 @mazskakitis rakstīja:
Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.

Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.
neesmu kūdītājs, bet tu tikko Baltkrieviju noreklamēji


Nu ja liekas, ka BY viss minētais ir top līmenī, tad var sasisties. Priekš padumjo laiku fanātiem varbūt derēs, pārējiem neieteiktu. Nemaz nerunājot par iespēju iesēsties dēļ nepareiza facebook ieraksta.
Offline
Fandulis
12. Mar 2025, 23:23 #26992

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


12 Mar 2025, 15:05:30 @mazskakitis rakstīja:
Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.

Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.


Cik maksā? NL

Man privātprakse ārsts uztaisīja divas muskulārās injekcijas un masāžu pēc traumas, samaksāju 35€. Dzemdības bez apdrošināšanas 2,5tk €. Frizieris 25€. Augstākā 2 300 ( bez maksas) līdz hvz. Cik Latvijā?

Vienīgais, kas tur ir dārgi ir nekustamais, īre vai pirkšana. Pārējais vai lētāks vai tik pat.

Īre bija ~2tk 3 istabu dzīvoklim, trīsistabu mājā, balto rajonā. Pēdējais stāvs ar diviem balkoniem, klusā rajonā, netālu parks, bānis un centrs. Parkings. Izklausās dārgi, bet nav.

Ā, sporta komplekss, baseins, pirts, trenažieri, gadā 250€.

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 12 Mar 2025, 23:35:25 ]

Offline
mazskakitis
12. Mar 2025, 23:30 #26993

Kopš: 29. Nov 2015

Ziņojumi: 229

Braucu ar:


12 Mar 2025, 17:09:47 @michals1 rakstīja:
Tāpēc jāpērk centrā,pirmskara reanovētā mājā,kur īpašuma vērtība tikai augs,jo centrs ir viens un būs pieprasīts vienmēr.
A visi tie jauni projekti,pēc 30 gadiem būs tās pašas lietuvietes,un vērtība tādiem so,so....
Tikai uz to laiku būsiet beiguši maksāt krītu,un šī nosacīti jaunā lietuviete jums būs nostājusies uz 400-500k.
Vis tik vienkārši.

Tieši tā, un visi tie lēto dzīvokļu aizstāvji ir tie paši, kas pērk maximas lētos cīsiņus un pēc 10 gadiem stāv rindā uz kardiogrammu. Jaunais projekts centrā nodrošina dārziņu, skolu, visus iespējamos interešu pulciņus 15 minūšu gājuma attālumā, pārsvarā arī pazemes stāvvietu, norobežotu mājas parku un kaimiņus virs vidējā IQ, kuri nesūks kokčikus pagalmā un neblatos par stāvvietu pie pogjika. Bet ja kādam ir vēlme 30 gadus paciesties, lai vienreiz aizbrauktu kruīzā, tad var ņemt lietuvieti.
Offline
mazskakitis
12. Mar 2025, 23:35 #26994

Kopš: 29. Nov 2015

Ziņojumi: 229

Braucu ar:


12 Mar 2025, 23:23:41 @Fandulis rakstīja:

12 Mar 2025, 15:05:30 @mazskakitis rakstīja:
Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.

Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.


Cik maksā? NL

Man privātprakse ārsts uztaisīja divas muskulārās injekcijas un masāžu pēc traumas, samaksāju 35€. Dzemdības bez apdrošināšanas 2,5tk €. Frizieris 25€. Augstākā 2 300 ( bez maksas) līdz hvz. Cik Latvijā?

Vienīgais, kas tur ir dārgi ir nekustamais, īre vai pirkšana. Pārējais vai lētāks vai tik pat.


Pirms gudri dirst, būtu pastāstījis, vai esi izmantojis juristu, grāmatvežu, utml. speciālistu pakalpojumus, algojis privātskolotāju, ārstējis hroniskas slimības, utt. P.S. pie mums dzemdības ir par velti.
Offline
Fandulis
12. Mar 2025, 23:42 #26995

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


12 Mar 2025, 23:35:29 @mazskakitis rakstīja:

12 Mar 2025, 23:23:41 @Fandulis rakstīja:

12 Mar 2025, 15:05:30 @mazskakitis rakstīja:
Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.

Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.


Cik maksā? NL

Man privātprakse ārsts uztaisīja divas muskulārās injekcijas un masāžu pēc traumas, samaksāju 35€. Dzemdības bez apdrošināšanas 2,5tk €. Frizieris 25€. Augstākā 2 300 ( bez maksas) līdz hvz. Cik Latvijā?

Vienīgais, kas tur ir dārgi ir nekustamais, īre vai pirkšana. Pārējais vai lētāks vai tik pat.


Pirms gudri dirst, būtu pastāstījis, vai esi izmantojis juristu, grāmatvežu, utml. speciālistu pakalpojumus, algojis privātskolotāju, ārstējis hroniskas slimības, utt. P.S. pie mums dzemdības ir par velti.


Jutistu nekad nevajadzēja, grāmatvedība caur firmu, kādus speciālistus? Privātskolotājs kam tas vajadzīgs? Bērnam ar īpatnībām? Esmu sekojis Latvijas ārstu norādēm un vietējie piekrita pēc analīzēm. Esmu licis zobu implantu, kas man izmaksāja par 500€ lētāk, kā Latvijā. Dzemdības par velti? Nedirs.

Nekustamais tur viennozīmīgi dārgs. Tur nav jēgas strīdēties. Drēbes es te nepirku divus gadus. Jo Bosa uzvalks tur maksā 300€, Latvijā 500€. Nesaku, ka katru dienu man viņu vajadzēja, bet elementāri augļi piemājas veikalā ir kvalitatīvāki, par Latvijā skaja nopērkamiem.

Nevajag glorificēt iedomāto huiņu, par elementārām lietām, jā sodi uzņēmejiem wtf, kļūda izmaksā ~ 10k€, vienkāršam apzaļumošanas uzņēmumam, kas var būt kritisks. Tā bija vienam paziņam.

Vienu mēnesi uztaisīju eksperimentu, paiconā iztērēti 500€. Uz diviem cilvēkiem. Bez restūžiem, bet ēdot visu, ko gribās, bez atlaidēm. Gaļu gan braucu pirkt uz Vāciju.

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 12 Mar 2025, 23:51:21 ]

Offline
Fandulis
13. Mar 2025, 00:04 #26996

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Ai da labi, viss ko es rakstīju ir huiņa, viss tur dārgi. Latvijā paradīze.
Offline
badmoon
13. Mar 2025, 00:14 #26997

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8861

Braucu ar: Braucu ar

Pirms ~13 gadiem dzemdības LV bija par velti Ar konkrētā gadījumā dažādām komplikācijām, sarežģījumiem un procedūrām ieskaitot.
Šobrīd var salasīt pāris k euro mierīgi, no sērijas tjipa neko ekskluzīvu. Tālāk jau pēc vēlmēm un iespējām

[ Šo ziņu laboja badmoon, 13 Mar 2025, 00:15:47 ]

Offline
toolis
13. Mar 2025, 00:45 #26998

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1888

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr


13 Mar 2025, 00:14:48 @badmoon rakstīja:
Pirms ~13 gadiem dzemdības LV bija par velti Ar konkrētā gadījumā dažādām komplikācijām, sarežģījumiem un procedūrām ieskaitot.
Šobrīd var salasīt pāris k euro mierīgi, no sērijas tjipa neko ekskluzīvu. Tālāk jau pēc vēlmēm un iespējām


kaut kādu laiku atpakaļ tvnetā bija laba viedokļu rakstu sērija par bezmaksas dzemdībām. trigger happy vecmātes, kam 12h maiņa beidzās pirms 3 stundām, emocionālais terrors utt.

standartiņš ko visi silti iesaka, sava vecmāte un palāta lai fāters var būt blakus + parkings + ēdināšana utt tā arī virs paciņās nostājas par ko vids nodokļus neatgriež. nu vai spēlē loteriju bezmaksas un vari tvnetam pēc tam sniegt interviju kā pēc dzemdībām staigā pie terapeita.

bezmaksas medicīna vispār latvijā ir mīts. maksā vai atpisies.
Offline
RG
13. Mar 2025, 06:08 #26999

Kopš: 02. Nov 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 788

Braucu ar:

Breds. 3 bērni Dzemdību namā. Ne par ko neesmu maksājis. Attieksme vienmēr vienāda bijusi. Nevajag tak psihot par sīkumiem.
Emocionālais terors? Kas tas tāds? Tipa par naudu saule spīd spožāk un vienradži lidinās?

Edit: atcerējos, ka pirku ģimenes palātu. Toč...

[ Šo ziņu laboja RG, 13 Mar 2025, 06:12:31 ]

Offline
martins_usars
13. Mar 2025, 07:06 #27000

Kopš: 01. May 2023

Ziņojumi: 1461

Braucu ar: skatuve viens!

neapskaužu sievas bezmaksas dzemdību piekritēju vīriem lasu par NL kā laimes zemi un nespēju beigt priecāties galvenais, lai var bosa uzvalku nopirkt, un kaut kādu gaļu vācijā, pārējais jau ir mazsvarīgi. kaut man būtu tādas prasības kā jums, kungi būtu vieglāk dzīvot...

p.s.
nebija jau slikti, bet visdārgākā pozīcija ir nedzīvot ar nigeriem, poļiem un citiem latviešiem. balti un izglītoti kaimiņi maksā ap 2k mēnesī. tas ir dārgi

[ Šo ziņu laboja martins_usars, 13 Mar 2025, 07:09:02 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo