Online
Pašreiz BMWPower skatās 111 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| divkosigais | |  Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
12 Mar 2025, 16:29:28 @kexxx rakstīja:
12 Mar 2025, 16:04:15 @abyss rakstīja:
Paspēlēšu otrā nometnē 
Ko jūs tieši tādā 200k dzīvoklī vairāk iegūstat kā pa 50-75k. Kaimiņi adekvātāki? Diez vai, tik pat liela iespēja dabūt pidarus, kuriem šķiet, ka viņiem pieder pasaule, jo nopirkuši dzīvokli 
Silts ir abos. Trokšņi mēdz būt visos projektos, protams, dažus vajag izlaist.
Komunālie gan jāskatās, gandrīz vienmēr jaunajā projektā būs mazāk. Tur var zaudēt savus 100-200 eiro mēnesī. Hz kā to kompensēt 
Lētāki projekti nomalēs parasti iet cauri tiem, kuri ir ar mieru no mājām strādāt. Ja nopērc nomalē lētāk un katru mēnesi 150 eur sanāk nokurināt degvielā, atkal slikti.
Kā jau teicu, arī matemātiski šis der ļoti šauram cilvēku lokam.
nu nevar salīdzināt jauno projektu ar bloķeni- komunālie zemāki, vide sakoptāka, koplietošanas telpas, kaut vai apkure regulējama, skaņas izolācija, labāks plānojums utt utt utt
vnk cenas atšķirība ir tik liela, ka daudziem vnk nav diži izvēles
vot ņifiga nav jaunajos lētāki "komunālie"
Ailē - apkure...ir mazāks cipars.
Bet toties apsaimniekošanā jaunajā projektā ir vairāk koplietošanas gaisma, šlakbaumi, lifta apkope...
Ūdens un elektrība visiem vienāda.
Cits moments būtisks, ka vide apkārt un cilvēki varbūt ir sakarīgāki.
Kaut tas arī ne vienmēr - pazīstams stāstīja ka kaimiņiene nolikusi pie misenes panēsātus zabakus tipa lai kāds paņem ja vajag. Jaunajā projektā. Slēgtā iekšpagalmā
Tipa nopērc dzīvokli 160+K un Tev noder lietoti zābaki ...  | Offline | | |
| kexxx | |  Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14212
Braucu ar:
|
12 Mar 2025, 16:50:48 @divkosigais rakstīja:
12 Mar 2025, 16:29:28 @kexxx rakstīja:
12 Mar 2025, 16:04:15 @abyss rakstīja:
Paspēlēšu otrā nometnē 
Ko jūs tieši tādā 200k dzīvoklī vairāk iegūstat kā pa 50-75k. Kaimiņi adekvātāki? Diez vai, tik pat liela iespēja dabūt pidarus, kuriem šķiet, ka viņiem pieder pasaule, jo nopirkuši dzīvokli 
Silts ir abos. Trokšņi mēdz būt visos projektos, protams, dažus vajag izlaist.
Komunālie gan jāskatās, gandrīz vienmēr jaunajā projektā būs mazāk. Tur var zaudēt savus 100-200 eiro mēnesī. Hz kā to kompensēt 
Lētāki projekti nomalēs parasti iet cauri tiem, kuri ir ar mieru no mājām strādāt. Ja nopērc nomalē lētāk un katru mēnesi 150 eur sanāk nokurināt degvielā, atkal slikti.
Kā jau teicu, arī matemātiski šis der ļoti šauram cilvēku lokam.
nu nevar salīdzināt jauno projektu ar bloķeni- komunālie zemāki, vide sakoptāka, koplietošanas telpas, kaut vai apkure regulējama, skaņas izolācija, labāks plānojums utt utt utt
vnk cenas atšķirība ir tik liela, ka daudziem vnk nav diži izvēles
vot ņifiga nav jaunajos lētāki "komunālie"
Ailē - apkure...ir mazāks cipars.
Bet toties apsaimniekošanā jaunajā projektā ir vairāk koplietošanas gaisma, šlakbaumi, lifta apkope...
Ūdens un elektrība visiem vienāda.
Cits moments būtisks, ka vide apkārt un cilvēki varbūt ir sakarīgāki.
Kaut tas arī ne vienmēr - pazīstams stāstīja ka kaimiņiene nolikusi pie misenes panēsātus zabakus tipa lai kāds paņem ja vajag. Jaunajā projektā. Slēgtā iekšpagalmā
Tipa nopērc dzīvokli 160+K un Tev noder lietoti zābaki ... 
un bloķenē nav koplietošanas gaisma??? vai lifta apkope? vai remonts 30gadīgajam baltkrievijā ražotajam liftam, kuram nevar daļas dabūt 
jā, šlagbaumu gan parasti nav- toties var nākties maksāt 30-50 eur par maksas stāvvietu 
bloķenei ir 3 reāli plusi-
1.cena
2.cena
trešo ļaušu minēt  | Offline | | |
| dsks | |  Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1754
Braucu ar:
| Priekš apkopējas atstāja, jo kurš gan pats mājas tīra pērkot pa 160K īpašumu  | Offline | | |
| michals1 | |  Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
| Tāpēc jāpērk centrā,pirmskara reanovētā mājā,kur īpašuma vērtība tikai augs,jo centrs ir viens un būs pieprasīts vienmēr.
A visi tie jauni projekti,pēc 30 gadiem būs tās pašas lietuvietes,un vērtība tādiem so,so....
Tikai uz to laiku būsiet beiguši maksāt krītu,un šī nosacīti jaunā lietuviete jums būs nostājusies uz 400-500k.
Vis tik vienkārši.[ Šo ziņu laboja michals1, 12 Mar 2025, 17:10:37 ] | Offline | | |
| casivupi | | Kopš: 28. Jul 2023
Ziņojumi: 445
Braucu ar:
| Latvijas labākā prioritāte ir imigrantu nevēlēšanās šeit braukt Londonā palestīnieši vai Zviedrijā melnie jau sāk lēnām aizstāt pamatiedzīvotājus  | Offline | | |
| abyss | |  Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
| Pag, te taču visi bļauj, ka centrs izmiris, kas tur var kāpt 
Kad skatījos, bija arī uz pusi lētāks dzīvoklis, kur apkārtne smuki sakopta. Toties Jelgavas rajons.
Stsrpcitu, tajās sērijveida bloķenēs Rīgā dzīvokli tāpat maksā 80k un vairāk. Ja gribas reāli ietaupīt, tad tikai reģioni. Un tur jau parasti arī cilvēki sakarīgāki un vide sakoptāka, var droši bērnu uz skolu aizlaist nebaidoties, ka vakarā būs jau narkomāns.
Tā kā, nepiekrītu tam, ka lēts = apkārt miskaste. | Offline | | |
| wanksta | |  Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Es tieši skatījos nesen dzīvokļu ciparus Rīgas centrā un likās ka vidējās cenas ir čut zemākas nekā pirms nepilna pusgada (vismaz manā apskatītajā segmentā), varētu tā būt? | Offline | | |
| michals1 | |  Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
|
12 Mar 2025, 19:31:41 @abyss rakstīja:
Pag, te taču visi bļauj, ka centrs izmiris, kas tur var kāpt 
Kad skatījos, bija arī uz pusi lētāks dzīvoklis, kur apkārtne smuki sakopta. Toties Jelgavas rajons.
Stsrpcitu, tajās sērijveida bloķenēs Rīgā dzīvokli tāpat maksā 80k un vairāk. Ja gribas reāli ietaupīt, tad tikai reģioni. Un tur jau parasti arī cilvēki sakarīgāki un vide sakoptāka, var droši bērnu uz skolu aizlaist nebaidoties, ka vakarā būs jau narkomāns.
Tā kā, nepiekrītu tam, ka lēts = apkārt miskaste.
Cenrs nav izmiris,labi dzīvokļi pazūd ātri.Toties cipari +/- kā jaunajos projektos. | Offline | | |
|
|
| michals1 | |  Kopš: 17. Apr 2019
No: Salaspils
Ziņojumi: 2218
Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!
|
12 Mar 2025, 19:45:19 @wanksta rakstīja:
Es tieši skatījos nesen dzīvokļu ciparus Rīgas centrā un likās ka vidējās cenas ir čut zemākas nekā pirms nepilna pusgada (vismaz manā apskatītajā segmentā), varētu tā būt?
Centrā neremontēti turas ap 2k./m,ja renovēta māja ap 3k./m,ekskluzīvais gals jau krietni dārgāks.
Runa iet par kluso centru,aktīvo centru. Protams nomalēs-Grīziņkalnā,Brasas rajonā,tur var atrast lētāk.[ Šo ziņu laboja michals1, 12 Mar 2025, 19:57:45 ] | Offline | | |
| Saljnjiks | | Kopš: 11. May 2021
Ziņojumi: 84
Braucu ar:
| Kāds varētu paskaidrot divus punktus vasarnīcas izsolē?
''Uz zemes gabala atrodas apbūve bez
subjekta.''
''Lietu tiesības, kas apgrūtina Īpašumu: zemes vienība ar kadastra apzīmējumu XXXXXXXXXXX, platība 0,0584 ha, ir iznomāta fiziskai personai ēku uzturēšanai, saskaņā ar xx.xx.20xx. noslēgto Lauku pavidus zemes nomas līgumu Nr.xxxxxxxxxxx.''
Pareizi saprotu,ka ēka nav legāli uzcelta(pietrūkst papīru) un respektīvi iespējams pat nāktos nojaukt,ja nevar sakārtot papīrus?
Un kā ar to līgumu, uzvarētas izsoles gadījumā to līgumu vispār ir iespējams lauzt? | Offline | | |
| mazskakitis | | Kopš: 29. Nov 2015
Ziņojumi: 229
Braucu ar:
|
12 Mar 2025, 16:13:46 @Arsm3ns rakstīja:
12 Mar 2025, 15:05:30 @mazskakitis rakstīja:
Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.
Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.
neesmu kūdītājs, bet tu tikko Baltkrieviju noreklamēji 
Nu ja liekas, ka BY viss minētais ir top līmenī, tad var sasisties. Priekš padumjo laiku fanātiem varbūt derēs, pārējiem neieteiktu. Nemaz nerunājot par iespēju iesēsties dēļ nepareiza facebook ieraksta. | Offline | | |
| Fandulis | | Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
|
12 Mar 2025, 15:05:30 @mazskakitis rakstīja:
Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.
Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.
Cik maksā? NL
Man privātprakse ārsts uztaisīja divas muskulārās injekcijas un masāžu pēc traumas, samaksāju 35€. Dzemdības bez apdrošināšanas 2,5tk €. Frizieris 25€. Augstākā 2 300 ( bez maksas) līdz hvz. Cik Latvijā?
Vienīgais, kas tur ir dārgi ir nekustamais, īre vai pirkšana. Pārējais vai lētāks vai tik pat.
Īre bija ~2tk 3 istabu dzīvoklim, trīsistabu mājā, balto rajonā. Pēdējais stāvs ar diviem balkoniem, klusā rajonā, netālu parks, bānis un centrs. Parkings. Izklausās dārgi, bet nav.
Ā, sporta komplekss, baseins, pirts, trenažieri, gadā 250€.[ Šo ziņu laboja Fandulis, 12 Mar 2025, 23:35:25 ] | Offline | | |
| mazskakitis | | Kopš: 29. Nov 2015
Ziņojumi: 229
Braucu ar:
|
12 Mar 2025, 17:09:47 @michals1 rakstīja:
Tāpēc jāpērk centrā,pirmskara reanovētā mājā,kur īpašuma vērtība tikai augs,jo centrs ir viens un būs pieprasīts vienmēr.
A visi tie jauni projekti,pēc 30 gadiem būs tās pašas lietuvietes,un vērtība tādiem so,so....
Tikai uz to laiku būsiet beiguši maksāt krītu,un šī nosacīti jaunā lietuviete jums būs nostājusies uz 400-500k.
Vis tik vienkārši.
Tieši tā, un visi tie lēto dzīvokļu aizstāvji ir tie paši, kas pērk maximas lētos cīsiņus un pēc 10 gadiem stāv rindā uz kardiogrammu. Jaunais projekts centrā nodrošina dārziņu, skolu, visus iespējamos interešu pulciņus 15 minūšu gājuma attālumā, pārsvarā arī pazemes stāvvietu, norobežotu mājas parku un kaimiņus virs vidējā IQ, kuri nesūks kokčikus pagalmā un neblatos par stāvvietu pie pogjika. Bet ja kādam ir vēlme 30 gadus paciesties, lai vienreiz aizbrauktu kruīzā, tad var ņemt lietuvieti. | Offline | | |
| mazskakitis | | Kopš: 29. Nov 2015
Ziņojumi: 229
Braucu ar:
|
12 Mar 2025, 23:23:41 @Fandulis rakstīja:
12 Mar 2025, 15:05:30 @mazskakitis rakstīja:
Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.
Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.
Cik maksā? NL
Man privātprakse ārsts uztaisīja divas muskulārās injekcijas un masāžu pēc traumas, samaksāju 35€. Dzemdības bez apdrošināšanas 2,5tk €. Frizieris 25€. Augstākā 2 300 ( bez maksas) līdz hvz. Cik Latvijā?
Vienīgais, kas tur ir dārgi ir nekustamais, īre vai pirkšana. Pārējais vai lētāks vai tik pat.
Pirms gudri dirst, būtu pastāstījis, vai esi izmantojis juristu, grāmatvežu, utml. speciālistu pakalpojumus, algojis privātskolotāju, ārstējis hroniskas slimības, utt. P.S. pie mums dzemdības ir par velti. | Offline | | |
| Fandulis | | Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
|
12 Mar 2025, 23:35:29 @mazskakitis rakstīja:
12 Mar 2025, 23:23:41 @Fandulis rakstīja:
12 Mar 2025, 15:05:30 @mazskakitis rakstīja:
Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.
Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.
Cik maksā? NL
Man privātprakse ārsts uztaisīja divas muskulārās injekcijas un masāžu pēc traumas, samaksāju 35€. Dzemdības bez apdrošināšanas 2,5tk €. Frizieris 25€. Augstākā 2 300 ( bez maksas) līdz hvz. Cik Latvijā?
Vienīgais, kas tur ir dārgi ir nekustamais, īre vai pirkšana. Pārējais vai lētāks vai tik pat.
Pirms gudri dirst, būtu pastāstījis, vai esi izmantojis juristu, grāmatvežu, utml. speciālistu pakalpojumus, algojis privātskolotāju, ārstējis hroniskas slimības, utt. P.S. pie mums dzemdības ir par velti.
Jutistu nekad nevajadzēja, grāmatvedība caur firmu, kādus speciālistus? Privātskolotājs kam tas vajadzīgs? Bērnam ar īpatnībām? Esmu sekojis Latvijas ārstu norādēm un vietējie piekrita pēc analīzēm. Esmu licis zobu implantu, kas man izmaksāja par 500€ lētāk, kā Latvijā. Dzemdības par velti? Nedirs.
Nekustamais tur viennozīmīgi dārgs. Tur nav jēgas strīdēties. Drēbes es te nepirku divus gadus. Jo Bosa uzvalks tur maksā 300€, Latvijā 500€. Nesaku, ka katru dienu man viņu vajadzēja, bet elementāri augļi piemājas veikalā ir kvalitatīvāki, par Latvijā skaja nopērkamiem.
Nevajag glorificēt iedomāto huiņu, par elementārām lietām, jā sodi uzņēmejiem wtf, kļūda izmaksā ~ 10k€, vienkāršam apzaļumošanas uzņēmumam, kas var būt kritisks. Tā bija vienam paziņam.
Vienu mēnesi uztaisīju eksperimentu, paiconā iztērēti 500€. Uz diviem cilvēkiem. Bez restūžiem, bet ēdot visu, ko gribās, bez atlaidēm. Gaļu gan braucu pirkt uz Vāciju.[ Šo ziņu laboja Fandulis, 12 Mar 2025, 23:51:21 ] | Offline | | |
| Fandulis | | Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Ai da labi, viss ko es rakstīju ir huiņa, viss tur dārgi. Latvijā paradīze. | Offline | | |
|
|
badmoon  | |  Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8861
Braucu ar: Braucu ar
| Pirms ~13 gadiem dzemdības LV bija par velti Ar konkrētā gadījumā dažādām komplikācijām, sarežģījumiem un procedūrām ieskaitot.
Šobrīd var salasīt pāris k euro mierīgi, no sērijas tjipa neko ekskluzīvu. Tālāk jau pēc vēlmēm un iespējām  [ Šo ziņu laboja badmoon, 13 Mar 2025, 00:15:47 ] | Offline | | |
| toolis | |  Kopš: 13. Jan 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 1888
Braucu ar: xc90 / cbr1000rr
|
13 Mar 2025, 00:14:48 @badmoon rakstīja:
Pirms ~13 gadiem dzemdības LV bija par velti Ar konkrētā gadījumā dažādām komplikācijām, sarežģījumiem un procedūrām ieskaitot.
Šobrīd var salasīt pāris k euro mierīgi, no sērijas tjipa neko ekskluzīvu. Tālāk jau pēc vēlmēm un iespējām 
kaut kādu laiku atpakaļ tvnetā bija laba viedokļu rakstu sērija par bezmaksas dzemdībām. trigger happy vecmātes, kam 12h maiņa beidzās pirms 3 stundām, emocionālais terrors utt.
standartiņš ko visi silti iesaka, sava vecmāte un palāta lai fāters var būt blakus + parkings + ēdināšana utt tā arī virs paciņās nostājas par ko vids nodokļus neatgriež. nu vai spēlē loteriju bezmaksas un vari tvnetam pēc tam sniegt interviju kā pēc dzemdībām staigā pie terapeita.
bezmaksas medicīna vispār latvijā ir mīts. maksā vai atpisies. | Offline | | |
| RG | |  Kopš: 02. Nov 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 788
Braucu ar:
| Breds. 3 bērni Dzemdību namā. Ne par ko neesmu maksājis. Attieksme vienmēr vienāda bijusi. Nevajag tak psihot par sīkumiem.
Emocionālais terors? Kas tas tāds? Tipa par naudu saule spīd spožāk un vienradži lidinās?
Edit: atcerējos, ka pirku ģimenes palātu. Toč...[ Šo ziņu laboja RG, 13 Mar 2025, 06:12:31 ] | Offline | | |
| martins_usars | |  Kopš: 01. May 2023
Ziņojumi: 1461
Braucu ar: skatuve viens!
| neapskaužu sievas bezmaksas dzemdību piekritēju vīriem lasu par NL kā laimes zemi un nespēju beigt priecāties galvenais, lai var bosa uzvalku nopirkt, un kaut kādu gaļu vācijā, pārējais jau ir mazsvarīgi. kaut man būtu tādas prasības kā jums, kungi būtu vieglāk dzīvot...
p.s.
nebija jau slikti, bet visdārgākā pozīcija ir nedzīvot ar nigeriem, poļiem un citiem latviešiem. balti un izglītoti kaimiņi maksā ap 2k mēnesī. tas ir dārgi[ Šo ziņu laboja martins_usars, 13 Mar 2025, 07:09:02 ] | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|