Online

Pašreiz BMWPower skatās 109 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
toolis
12. Mar 2025, 12:19 #26961

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1888

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr

atstāšu te https://www.euronews.com/business/2024/04/24/ho...o-knows-the-most viedokļa līderi šai topikā ir vēl tālu aiz rumānijas
Offline
Arsm3ns
12. Mar 2025, 12:23 #26962

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1986

Braucu ar:


12 Mar 2025, 11:53:11 @968-jk rakstīja:

12 Mar 2025, 11:07:08 @Arsm3ns rakstīja:

12 Mar 2025, 10:51:14 @HE9600 rakstīja:

12 Mar 2025, 10:24:23 @divkosigais rakstīja:

nu neredzu jēgu tad jaunietim dzīvot LV ja pelni ap 1000 uz rokas un Tev nekas nepieder.
Tas tad ir vienkārši mazohisms.

Ar 1000 var ok izdzīvot ja ir savs miteklis īpašumā un patīk lēti hobiji (hiking, camping... )

Savādāk tā ir nožēlojama eksistence

Un, kas tad labāk, 1-1.5k EUR tepat vai 3k ārzemēs rukājot melno darbu un tāpat dzīvojot īrētā majoklī :nez:
prasta atbilde-ārzemēs. Arī zinu NL teslas ražotnē paračku, kura aizvācās no LV. Jā dārgi viss dārgi, betona flīze, kas no lietus pasargā virs galvas kvadrātmetrā- dārgi... Bet tas kas paliek pāri.. nu cenas tak tur neatšķirās no LV Vai tā planšete vai lasis kilogramā.

Nav jādomā par to, vienk visur būs mīnusi. Tavs uzdevums izvēlēties savus mīnusus


Nīderlandē dzīvošanas izdevumi ir daudz augstāki kā LV.
un? Tas nav tas ko teicu? Vienmēr un visur ir svarīgi cik paliek pāri. Un šeit lv nav labais piemērs, patīk vai nē, patriots tu vai nodevējs
Offline
Arsm3ns
12. Mar 2025, 12:23 #26963

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1986

Braucu ar:


12 Mar 2025, 11:53:11 @968-jk rakstīja:

12 Mar 2025, 11:07:08 @Arsm3ns rakstīja:

12 Mar 2025, 10:51:14 @HE9600 rakstīja:

12 Mar 2025, 10:24:23 @divkosigais rakstīja:

nu neredzu jēgu tad jaunietim dzīvot LV ja pelni ap 1000 uz rokas un Tev nekas nepieder.
Tas tad ir vienkārši mazohisms.

Ar 1000 var ok izdzīvot ja ir savs miteklis īpašumā un patīk lēti hobiji (hiking, camping... )

Savādāk tā ir nožēlojama eksistence

Un, kas tad labāk, 1-1.5k EUR tepat vai 3k ārzemēs rukājot melno darbu un tāpat dzīvojot īrētā majoklī :nez:
prasta atbilde-ārzemēs. Arī zinu NL teslas ražotnē paračku, kura aizvācās no LV. Jā dārgi viss dārgi, betona flīze, kas no lietus pasargā virs galvas kvadrātmetrā- dārgi... Bet tas kas paliek pāri.. nu cenas tak tur neatšķirās no LV Vai tā planšete vai lasis kilogramā.

Nav jādomā par to, vienk visur būs mīnusi. Tavs uzdevums izvēlēties savus mīnusus


Nīderlandē dzīvošanas izdevumi ir daudz augstāki kā LV.
un? Tas nav tas ko teicu? Vienmēr un visur ir svarīgi cik paliek pāri. Un šeit lv nav labais piemērs, patīk vai nē, patriots tu vai nodevējs
Offline
Arturiks
12. Mar 2025, 12:34 #26964

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11


12 Mar 2025, 12:19:31 @toolis rakstīja:
atstāšu te https://www.euronews.com/business/2024/04/24/ho...o-knows-the-most viedokļa līderi šai topikā ir vēl tālu aiz rumānijas

Jūs ar Kāravu neesat radinieki?
Offline
wanksta
12. Mar 2025, 12:38 #26965

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Pirms 2ned. Atbraucu no Nīderlandes
Miniālā alga 2300, vidējā 4000, nodokļi ap 42%
Soļķis ap 1.90eiro, bendžuks ap 2
Kokčiks bārā maksā tikpat cik vecrīgā (Aliņš 5, mohito 9-10), lielveikalā cenas ir kas līdzīgi lv, ir kas drusku mazāk, bet ir arī kas krietni dārgāk.
Makdonalda cena krietni augstāka, tas pats komplekts kas šeit pa 6, tur pa 10. Otrais krogā maksā kaut kāds dienas piedāvājums 12eiro, vidēji kaut kāda fileja vai tamlīdzīgs otrais sākot no 20 un uz augšu, piemēram labā meksikāņu restoranā burito 26eiro, kebabs 10-20eiro atkarībā no vietas.
Par nekustamo nezinu, bet pieņemu ka īre, būve un NĪ cenas noteikti būs jūtami augstākas kā LV, tur gan pamatā likās, ka visi dzīvo tādās plus mīnus tipveida rindu majās - pirmais stāvs virtuve/viesistaba, otrais stāvs guļamzonas.

Kopumā palika iespaids, ka ir dārgāk kā lv un varbūt arī augstāks dzīves līmenis, bet neteikšu ka viss ir mega dārgs. Pilsētās viss ir sakopts, katra vairākus simtus gadus vecā māja ir svaigi nokrāsota, arī tās kuras ir šķības kā Pizas tornis citādi īpašnieks var tikt pie ļoti nepatikama naudassoda. Nevaru teikt, ka man tur izteikti patika, drīzāk tas dzīves ritējums ir savādāks, un protams pēc zaļā ož regulāri ejot pa ielu.

Marihuānas kēkss maksā 7eiro, ja kādam interesē, un salts zem letes 15

Ā, vilcieni brauc krietni guldāk un klusāk kā vivi un ceļi ir ļoti labi, braucot vairākas stundas ar vilcienu izskatījās ka visas šosejas būtu tikko uzlietas

[ Šo ziņu laboja wanksta, 12 Mar 2025, 12:44:57 ]

Offline
Delerium
12. Mar 2025, 13:15 #26966

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio

Luxemburgā piepilsētā normāls 3istabu dzīvoklis īres cena ap 2k mēnesī.

Sabtrans par velti, pārtika dārgāka, kafija krietni lētāka

[ Šo ziņu laboja Delerium, 12 Mar 2025, 13:16:40 ]

Offline
Mizx
12. Mar 2025, 13:17 #26967

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7695

Braucu ar:


12 Mar 2025, 12:19:31 @toolis rakstīja:
atstāšu te https://www.euronews.com/business/2024/04/24/ho...o-knows-the-most viedokļa līderi šai topikā ir vēl tālu aiz rumānijas
Pasaki kārtīgam čigānam, ka viņš neko nejēdz no finansēm. Un ja saruna notiks stacijas tunelī skaties, ka tai beidzoties visas tavas finanses nav kļuvušas par viņa finansēm.
Offline
zebra
12. Mar 2025, 14:15 #26968

Kopš: 13. Aug 2009

Ziņojumi: 2083

Braucu ar: tavu mammu


12 Mar 2025, 10:10:18 @Arturiks rakstīja:
Apbrīnoju tautiešus, kas ir gatavi pusi dzīves nodzīvot dzīvoklī par 60k (kas ir lietuvenes 3-istabieks mikrorajonā vai 30kv centrā :lol ar savu sievu un vismaz 2 vai pat 3 bērniem, lai cerētu baudīt dažus peso vairāk pensijā. Jā, ja līdzekļi neļauj, tad rīkojies, kā vari ar saviem līdzekļiem, bet pašam speciāli šaut sev kājā, nu

tā pat nav trešdaļa dzīves, bet vismaz 60% dzīves.
Runājam par lēmumu uz 30 gadiem, kas parasti aktualizējas 20 gadu vecumā, tātad līdz vismaz 50gadiem šeit liela daļa ir gatava "ciest", pie nosacījuma, ja tiešām nodzīvos tik ilgi, jo statistika nespēlē par labu dzīves posmam līdz 60 gadiem.

Un kāds ir ieteikums, tad, kad visu mūžu būsi knauzerojies dzīvoklītī un bērni būs izauguši un aizgājuši prom no Tevis, tad pirkt to lielo māju?

Man šķiet, ka pēdējā dzīves trešdaļā tieši var domāt par variantu pārdot savu "hātu" un pārvākties uz šaurākām platībām un atļauties vairāk par darījumu starpību, piemēram.
Offline
Samsasi
12. Mar 2025, 14:32 #26969

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5655

Braucu ar:


11 Mar 2025, 13:56:50 @Arsm3ns rakstīja:
Fondā... Džeinā Fondā
Viss tik elementāri, ieliec fondā, paņem pēc tam ārā.. Kaut kādā paralēlē dzīvojat ar tām 1000% drošajām shēmām nākotnei
fordā nevis fondā... Man liekas
Offline
968-jk
12. Mar 2025, 14:33 #26970

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


12 Mar 2025, 14:15:39 @zebra rakstīja:

12 Mar 2025, 10:10:18 @Arturiks rakstīja:
Apbrīnoju tautiešus, kas ir gatavi pusi dzīves nodzīvot dzīvoklī par 60k (kas ir lietuvenes 3-istabieks mikrorajonā vai 30kv centrā :lol ar savu sievu un vismaz 2 vai pat 3 bērniem, lai cerētu baudīt dažus peso vairāk pensijā. Jā, ja līdzekļi neļauj, tad rīkojies, kā vari ar saviem līdzekļiem, bet pašam speciāli šaut sev kājā, nu

tā pat nav trešdaļa dzīves, bet vismaz 60% dzīves.
Runājam par lēmumu uz 30 gadiem, kas parasti aktualizējas 20 gadu vecumā, tātad līdz vismaz 50gadiem šeit liela daļa ir gatava "ciest", pie nosacījuma, ja tiešām nodzīvos tik ilgi, jo statistika nespēlē par labu dzīves posmam līdz 60 gadiem.

Un kāds ir ieteikums, tad, kad visu mūžu būsi knauzerojies dzīvoklītī un bērni būs izauguši un aizgājuši prom no Tevis, tad pirkt to lielo māju?

Man šķiet, ka pēdējā dzīves trešdaļā tieši var domāt par variantu pārdot savu "hātu" un pārvākties uz šaurākām platībām un atļauties vairāk par darījumu starpību, piemēram.


20 gadu vecumā ņem 150k dzīvokļa hipotēku?
Offline
martell
12. Mar 2025, 14:45 #26971

Kopš: 02. Feb 2023

Ziņojumi: 83

Braucu ar:


12 Mar 2025, 12:38:13 @wanksta rakstīja:
Pirms 2ned. Atbraucu no Nīderlandes
Miniālā alga 2300, vidējā 4000, nodokļi ap 42%
.....
Kopumā palika iespaids, ka ir dārgāk kā lv un varbūt arī augstāks dzīves līmenis, bet neteikšu ka viss ir mega dārgs.
.....
Ā, vilcieni brauc krietni guldāk un klusāk kā vivi un ceļi ir ļoti labi, braucot vairākas stundas ar vilcienu izskatījās ka visas šosejas būtu tikko uzlietas


Nevajag aizmirst, ka NL teritorija ir par 1/3 mazāka, nekā Latvijai, bet iedzīvotāju skaits tur ir 18mil. Tas atbild uz daudziem jautājumiem.
Offline
kexxx
12. Mar 2025, 15:00 #26972

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


12 Mar 2025, 14:15:39 @zebra rakstīja:

12 Mar 2025, 10:10:18 @Arturiks rakstīja:
Apbrīnoju tautiešus, kas ir gatavi pusi dzīves nodzīvot dzīvoklī par 60k (kas ir lietuvenes 3-istabieks mikrorajonā vai 30kv centrā :lol ar savu sievu un vismaz 2 vai pat 3 bērniem, lai cerētu baudīt dažus peso vairāk pensijā. Jā, ja līdzekļi neļauj, tad rīkojies, kā vari ar saviem līdzekļiem, bet pašam speciāli šaut sev kājā, nu

tā pat nav trešdaļa dzīves, bet vismaz 60% dzīves.
Runājam par lēmumu uz 30 gadiem, kas parasti aktualizējas 20 gadu vecumā, tātad līdz vismaz 50gadiem šeit liela daļa ir gatava "ciest", pie nosacījuma, ja tiešām nodzīvos tik ilgi, jo statistika nespēlē par labu dzīves posmam līdz 60 gadiem.

Un kāds ir ieteikums, tad, kad visu mūžu būsi knauzerojies dzīvoklītī un bērni būs izauguši un aizgājuši prom no Tevis, tad pirkt to lielo māju?

Man šķiet, ka pēdējā dzīves trešdaļā tieši var domāt par variantu pārdot savu "hātu" un pārvākties uz šaurākām platībām un atļauties vairāk par darījumu starpību, piemēram.


lol, kredīts uz 30 gadiem taču nenozīmē, ka nevar pārdot to dzīvokli un pārvākties uz labāku
Offline
mazskakitis
12. Mar 2025, 15:05 #26973

Kopš: 29. Nov 2015

Ziņojumi: 229

Braucu ar:

Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.

Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.

[ Šo ziņu laboja mazskakitis, 12 Mar 2025, 15:07:29 ]

Offline
hrjaz
12. Mar 2025, 15:12 #26974

Kopš: 11. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 782

Braucu ar: kuģi pa bruģi

Krāj atmiņas, nevis naudu.
60 gados celīši un mugura vairs neļaus dzīvi baudīt - kāda vairs starpība, villā vai bloķenē ar TV sarunāties.
Offline
smudo
12. Mar 2025, 15:41 #26975

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4265

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix


12 Mar 2025, 12:38:13 @wanksta rakstīja:
Pirms 2ned. Atbraucu no Nīderlandes
Miniālā alga 2300, vidējā 4000, nodokļi ap 42%
Soļķis ap 1.90eiro, bendžuks ap 2
Kokčiks bārā maksā tikpat cik vecrīgā (Aliņš 5, mohito 9-10), lielveikalā cenas ir kas līdzīgi lv, ir kas drusku mazāk, bet ir arī kas krietni dārgāk.
Makdonalda cena krietni augstāka, tas pats komplekts kas šeit pa 6, tur pa 10. Otrais krogā maksā kaut kāds dienas piedāvājums 12eiro, vidēji kaut kāda fileja vai tamlīdzīgs otrais sākot no 20 un uz augšu, piemēram labā meksikāņu restoranā burito 26eiro, kebabs 10-20eiro atkarībā no vietas.
Par nekustamo nezinu, bet pieņemu ka īre, būve un NĪ cenas noteikti būs jūtami augstākas kā LV, tur gan pamatā likās, ka visi dzīvo tādās plus mīnus tipveida rindu majās - pirmais stāvs virtuve/viesistaba, otrais stāvs guļamzonas.

Kopumā palika iespaids, ka ir dārgāk kā lv un varbūt arī augstāks dzīves līmenis, bet neteikšu ka viss ir mega dārgs. Pilsētās viss ir sakopts, katra vairākus simtus gadus vecā māja ir svaigi nokrāsota, arī tās kuras ir šķības kā Pizas tornis citādi īpašnieks var tikt pie ļoti nepatikama naudassoda. Nevaru teikt, ka man tur izteikti patika, drīzāk tas dzīves ritējums ir savādāks, un protams pēc zaļā ož regulāri ejot pa ielu.

Marihuānas kēkss maksā 7eiro, ja kādam interesē, un salts zem letes 15

Ā, vilcieni brauc krietni guldāk un klusāk kā vivi un ceļi ir ļoti labi, braucot vairākas stundas ar vilcienu izskatījās ka visas šosejas būtu tikko uzlietas


Man pirms kāda pus gada YT algoritms izmeta video, kur viens nīderlandietis ar ģimeni pārvācās uz SWE ,jo nespēja par savu algu nopirkt māju. Tur ir lielas blīvums un ierobežota zeme. Piemēram, 4 istabu (three badroom) dzīvoklis uz 100m2 Amsterdamā vidēji maksā ap 800k EUR un Hāgā 500k EUR. Labā vietā Amsterdamā tāds dzīvoklis var maksāt 2-3mio EUR. Bez 1mio EUR par savu nelielu jaunu māju var nesapņot par kādā mazā ciematā.

Par īres cenām nemāku komentēt- gan jau viss no vietas unpaša īpašuma atkarīgs.
Offline
RVR
12. Mar 2025, 15:45 #26976

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23063

Braucu ar: RVR


12 Mar 2025, 15:12:38 @hrjaz rakstīja:
Krāj atmiņas, nevis naudu.
60 gados celīši un mugura vairs neļaus dzīvi baudīt - kāda vairs starpība, villā vai bloķenē ar TV sarunāties.


Doma pilnīgi pareiza.

Tikai ir nianse par to dzīves baudīšanu - nav jau tā, ka visiem 60 gados veselība vairs neļauj neko un nemaz. Vienkārši tas vairs nenotiek tādā veidā un tādā intensitātē kā 20, 30 un 40 gados.
Ir pilns ar visādām penšu grupām, kas regulāri ceļo apkārt, gan pa tālām zemēm, gan tepat LV ekskursijās.
Offline
abyss
12. Mar 2025, 16:04 #26977

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523

Paspēlēšu otrā nometnē

Ko jūs tieši tādā 200k dzīvoklī vairāk iegūstat kā pa 50-75k. Kaimiņi adekvātāki? Diez vai, tik pat liela iespēja dabūt pidarus, kuriem šķiet, ka viņiem pieder pasaule, jo nopirkuši dzīvokli

Silts ir abos. Trokšņi mēdz būt visos projektos, protams, dažus vajag izlaist.

Komunālie gan jāskatās, gandrīz vienmēr jaunajā projektā būs mazāk. Tur var zaudēt savus 100-200 eiro mēnesī. Hz kā to kompensēt

Lētāki projekti nomalēs parasti iet cauri tiem, kuri ir ar mieru no mājām strādāt. Ja nopērc nomalē lētāk un katru mēnesi 150 eur sanāk nokurināt degvielā, atkal slikti.

Kā jau teicu, arī matemātiski šis der ļoti šauram cilvēku lokam.
Offline
Arsm3ns
12. Mar 2025, 16:13 #26978

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1986

Braucu ar:


12 Mar 2025, 15:05:30 @mazskakitis rakstīja:
Pirms filozofēt par kebaba un laša cenu atšķirībām Nīderlandē, būtu painteresējušies, cik Rietumeiropā maksā tādas lietas kā kvalitatīva veselības aprūpe, sporta treneri, fizioterapeiti, mājas/dzīvokļa remontdarbi, auto servisi, juristu pakalpojumi, privātskolotāji, bērnu interešu pulciņi, kā arī visas pārējās lietas, kas nav aktuālas vientuļam pusmūža poveristam, bet ģimenes cilvēkiem gan.

Ārzemnieki, kas brauc uz šejieni strādāt ārvalstu firmu filiālēs, ir sajūsmā, cik lēti šeit ir dzīvot tieši dēļ visa augstāk minētā, nevis laša filejas. Turklāt dzīves līmeni viņi nemazina.
neesmu kūdītājs, bet tu tikko Baltkrieviju noreklamēji
Offline
968-jk
12. Mar 2025, 16:25 #26979

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


12 Mar 2025, 16:04:15 @abyss rakstīja:
Paspēlēšu otrā nometnē

Ko jūs tieši tādā 200k dzīvoklī vairāk iegūstat kā pa 50-75k. Kaimiņi adekvātāki? Diez vai, tik pat liela iespēja dabūt pidarus, kuriem šķiet, ka viņiem pieder pasaule, jo nopirkuši dzīvokli

Silts ir abos. Trokšņi mēdz būt visos projektos, protams, dažus vajag izlaist.

Komunālie gan jāskatās, gandrīz vienmēr jaunajā projektā būs mazāk. Tur var zaudēt savus 100-200 eiro mēnesī. Hz kā to kompensēt

Lētāki projekti nomalēs parasti iet cauri tiem, kuri ir ar mieru no mājām strādāt. Ja nopērc nomalē lētāk un katru mēnesi 150 eur sanāk nokurināt degvielā, atkal slikti.

Kā jau teicu, arī matemātiski šis der ļoti šauram cilvēku lokam.


Lietuviešu projektā katru reizi ejo pa kāpņu telpu sadzīvosi ar kaimiņu smaržām/-kām kamēr 200k vērtajā braucot ar liftu neostīsi, ne omes sirds pilienus, ne virtuves smārdu.
Vide jau šeit tika pieminēta. Ja tas liekas pārspīlēti/nepareizi/smieklīgi, aizej apsēdies uz soliņa Magdelēnas kvartālā un pēc tam Iļģuciemā kkādā Cementa ielā, piemēram.
Auto novietošana/parkošana. Vienā vietā iebrauksi siltā, tīrā pazemes stāvvietā vai pagalmā savā vietā kamēr otrajā lauzīsies pāri sadrupušajai apmalei lai nomestos bedrē kur iepriekš (~70tajā gadā) bija pienenes.
Par skaņas izolācijām, komunikācijām, apsaimniekošanas kvalitāti, apkures rēķiniem pat nerunājot.
Offline
kexxx
12. Mar 2025, 16:29 #26980

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


12 Mar 2025, 16:04:15 @abyss rakstīja:
Paspēlēšu otrā nometnē

Ko jūs tieši tādā 200k dzīvoklī vairāk iegūstat kā pa 50-75k. Kaimiņi adekvātāki? Diez vai, tik pat liela iespēja dabūt pidarus, kuriem šķiet, ka viņiem pieder pasaule, jo nopirkuši dzīvokli

Silts ir abos. Trokšņi mēdz būt visos projektos, protams, dažus vajag izlaist.

Komunālie gan jāskatās, gandrīz vienmēr jaunajā projektā būs mazāk. Tur var zaudēt savus 100-200 eiro mēnesī. Hz kā to kompensēt

Lētāki projekti nomalēs parasti iet cauri tiem, kuri ir ar mieru no mājām strādāt. Ja nopērc nomalē lētāk un katru mēnesi 150 eur sanāk nokurināt degvielā, atkal slikti.

Kā jau teicu, arī matemātiski šis der ļoti šauram cilvēku lokam.


nu nevar salīdzināt jauno projektu ar bloķeni- komunālie zemāki, vide sakoptāka, koplietošanas telpas, kaut vai apkure regulējama, skaņas izolācija, labāks plānojums utt utt utt
vnk cenas atšķirība ir tik liela, ka daudziem vnk nav diži izvēles
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo