Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 136 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Belluuns
13. Mar 2009, 16:29 #2681

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro

man likaas ka pretiigi ir tad kad divas daamas kakaa glaazee nevis leetas rozetes un ja vajag rozetes, tad man ir, visas seerijas saakot ar domino liidz jungam utt
Offline
PG
13. Mar 2009, 16:45 #2682

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

simplex, pēdējā gaida laikā, pēc zg darijumu statistikas, sezonalitēte tirgū vairs nav tik izteikta. Pie esošā krituma (5-10% mēnesī), tev būtībā nav laika gaidīt sezonu, kuras šogad šajā sfērā nebūs! Skaidrs, ka lielās amplitūdās manipulēt vairs nevari, bet ja jau saki, ka esi gatavs atdot pa 40, tad liec piedāvājumā pa 42k, jo tad tas piedāvājums izcelsies un cilveeki naaks skatiities, būs ar ko runāt. atlaide 7k vai 2k neko nemaina, shobriid shaads psihologjiskais triks nedarbojas Tas, ka neviens vel nav sācis runāt par iegādi, arī ir rādītājs, ka kaut kas nav pareizi. Manā gadijumā ceribas viesa tas, ka bija daži, kas bija gatavi pirkt, bet aplauzās pie finansējuma

piemērs iz dzīves: tikko nopirka pardaugavaa 3istabu dzivokli 602.serija, parastaa stavoklii par 34k. piedavajuma bija pa 35k. starpcitu tas ir ~550eur/kvm

taatad, ja ir pienjemts leemums, ka ir japardod, tad nedriikst seedeet tajaa vilcienaa, kursh dodas lejup bezdibenja virzienaa, bet tam ir jaskrien pa priekshu, lai pec tam var nolekt no kursa pretejaa gadijumaa nokljuusi depo kopaa ar parejiem pasazhieriem, jo pieturas pa celjam nav un atpkalj tuvakaja laikaa neviens nekursees

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
DockuH
13. Mar 2009, 17:10 #2683

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


13 Mar 2009, 16:16:42 Melvins rakstīja:

13 Mar 2009, 16:00:23 tornis rakstīja:
... velams buutu tuvplaanaa rozetes un sleedzhus nobildeet


no vienkāršākā/nedārgā gala, labākais piedāvājums vēl joprojām ir Domino sērija.
nav dārgi, ir kvalitatīvi, un diezgan labi izskatās dažādu kvalitāšu interjeros, arī ne tajos lētākajos.


domino ir lets suuds
varbut kvalitaate ok, bet kad man kads stasta ka domino ir smuks dizains, nu zigulis arii kadam patiik
Offline
DockuH
13. Mar 2009, 17:12 #2684

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


13 Mar 2009, 16:00:23 tornis rakstīja:
nasing personal and speshal too, bet es nesaprotu par ko juus runaajat varbuut docuhs un raivisp vareetu ielikt savu dzivoklju bildes, lai top kaut kaada skaidriiba... velams buutu tuvplaanaa rozetes un sleedzhus nobildeet


sorry bet nevaru ielikt dzivoklja bildes

[ Šo ziņu laboja DockuH, 16 Mar 2009, 15:13:23 ]

Offline
daticho
13. Mar 2009, 17:13 #2685

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15


06 Mar 2009, 20:00:23 Damn rakstīja:
Par plazu dzirdēts, ka vienai mājai pamati sākuši sēsties. Kvalitāte visām mājām arī esot nepārāk




pirmajai mājai 4-6 stāvs ir žopā bet re uzcēla

tās mājas vajag nojaukt un kokus sastādīt.
Offline
Simplex
13. Mar 2009, 17:15 #2686

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv


13 Mar 2009, 16:45:59 tornis rakstīja:
simplex, pēdējā gaida laikā, pēc zg darijumu statistikas, sezonalitēte tirgū vairs nav tik izteikta. Pie esošā krituma (5-10% mēnesī), tev būtībā nav laika gaidīt sezonu, kuras šogad šajā sfērā nebūs! Skaidrs, ka lielās amplitūdās manipulēt vairs nevari, bet ja jau saki, ka esi gatavs atdot pa 40, tad liec piedāvājumā pa 42k, jo tad tas piedāvājums izcelsies un cilveeki naaks skatiities, būs ar ko runāt. atlaide 7k vai 2k neko nemaina, shobriid shaads psihologjiskais triks nedarbojas Tas, ka neviens vel nav sācis runāt par iegādi, arī ir rādītājs, ka kaut kas nav pareizi. Manā gadijumā ceribas viesa tas, ka bija daži, kas bija gatavi pirkt, bet aplauzās pie finansējuma

piemērs iz dzīves: tikko nopirka pardaugavaa 3istabu dzivokli 602.serija, parastaa stavoklii par 34k. piedavajuma bija pa 35k. starpcitu tas ir ~550eur/kvm

taatad, ja ir pienjemts leemums, ka ir japardod, tad nedriikst seedeet tajaa vilcienaa, kursh dodas lejup bezdibenja virzienaa, bet tam ir jaskrien pa priekshu, lai pec tam var nolekt no kursa pretejaa gadijumaa nokljuusi depo kopaa ar parejiem pasazhieriem, jo pieturas pa celjam nav un atpkalj tuvakaja laikaa neviens nekursees

Ar peedeejo rindkopu noraksturoji pasreizeejo tirgus situaaciju, protams, cereesim ka nebuus tik druumi, vnk sajaa gadiijumaa meerkjis ir pardot dziivokli un nopirkt vietaa divus vienistabas dziivokljus, veelams purvciemaa, liidz ar to kriitoties vispaareejam cenu liimenim, kritiisies arii cena par 1istabas dziivokljiem, protams, ir scenaarijs, kad senjemto naudu var "iesaldeet" un pasekot tirgus ievirzeem, un veiksmes gadiijumaa pat zinaama naudas summa paliktu paari, bet sajaa gadiijumaa vienistabas dziivoklja cenai ir janokriitas liidz videeji 15-19 eur robezai, kas ir maz ticams.

-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
DockuH
13. Mar 2009, 17:18 #2687

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


13 Mar 2009, 17:15:21 Simplex rakstīja:

13 Mar 2009, 16:45:59 tornis rakstīja:
simplex, pēdējā gaida laikā, pēc zg darijumu statistikas, sezonalitēte tirgū vairs nav tik izteikta. Pie esošā krituma (5-10% mēnesī), tev būtībā nav laika gaidīt sezonu, kuras šogad šajā sfērā nebūs! Skaidrs, ka lielās amplitūdās manipulēt vairs nevari, bet ja jau saki, ka esi gatavs atdot pa 40, tad liec piedāvājumā pa 42k, jo tad tas piedāvājums izcelsies un cilveeki naaks skatiities, būs ar ko runāt. atlaide 7k vai 2k neko nemaina, shobriid shaads psihologjiskais triks nedarbojas Tas, ka neviens vel nav sācis runāt par iegādi, arī ir rādītājs, ka kaut kas nav pareizi. Manā gadijumā ceribas viesa tas, ka bija daži, kas bija gatavi pirkt, bet aplauzās pie finansējuma

piemērs iz dzīves: tikko nopirka pardaugavaa 3istabu dzivokli 602.serija, parastaa stavoklii par 34k. piedavajuma bija pa 35k. starpcitu tas ir ~550eur/kvm

taatad, ja ir pienjemts leemums, ka ir japardod, tad nedriikst seedeet tajaa vilcienaa, kursh dodas lejup bezdibenja virzienaa, bet tam ir jaskrien pa priekshu, lai pec tam var nolekt no kursa pretejaa gadijumaa nokljuusi depo kopaa ar parejiem pasazhieriem, jo pieturas pa celjam nav un atpkalj tuvakaja laikaa neviens nekursees

Ar peedeejo rindkopu noraksturoji pasreizeejo tirgus situaaciju, protams, cereesim ka nebuus tik druumi, vnk sajaa gadiijumaa meerkjis ir pardot dziivokli un nopirkt vietaa divus vienistabas dziivokljus, veelams purvciemaa, liidz ar to kriitoties vispaareejam cenu liimenim, kritiisies arii cena par 1istabas dziivokljiem, protams, ir scenaarijs, kad senjemto naudu var "iesaldeet" un pasekot tirgus ievirzeem, un veiksmes gadiijumaa pat zinaama naudas summa paliktu paari, bet sajaa gadiijumaa vienistabas dziivoklja cenai ir janokriitas liidz videeji 15-19 eur robezai, kas ir maz ticams.


nu diezvai tev sanaks panjemt 2 viensitabniekus par to naudu, nu man ta liekas, jo uz tiem pieprasijums 3 reizes lielaks neka uz 3 ist.
Ipasi situaciju par padomju majam nezinu, bet man ta liekas.

cik tev tur kvadrati?
Offline
Belluuns
13. Mar 2009, 17:22 #2688

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro

es atkal ceru ka buus traki un trakaak jo neieberzos uz 100k un 40 gadiem plaans iepirk dziiviit vasaraa pa 10k
Offline
Simplex
13. Mar 2009, 17:29 #2689

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv

Dziivoklim ir 60 m2,
Nesaki viss, tomeer tas tacu nav pirmskara dziivoklis kur 3 istabu dziivoklim meedz buut 70-80 m2 un cilveekus baida lielie kom. maks. Sajaa gadiijumaa kom. maksaajumi daudz neatskiras no 1istabas dz.

-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
Simplex
13. Mar 2009, 17:30 #2690

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv


13 Mar 2009, 17:22:44 Auns rakstīja:
es atkal ceru ka buus traki un trakaak jo neieberzos uz 100k un 40 gadiem plaans iepirk dziiviit vasaraa pa 10k

Un taadi ir daudzi, diemzeel.

-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
Belluuns
13. Mar 2009, 17:31 #2691

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro


13 Mar 2009, 17:30:00 Simplex rakstīja:

13 Mar 2009, 17:22:44 Auns rakstīja:
es atkal ceru ka buus traki un trakaak jo neieberzos uz 100k un 40 gadiem plaans iepirk dziiviit vasaraa pa 10k

Un taadi ir daudzi, diemzeel.

kaadi??? tas ir slikti?
Offline
walder
13. Mar 2009, 17:36 #2692

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Tu gribi teikt ka kom. maksājumi tavam 60 kvm ir līdzīgi, kā 30 kvm . Cik tad tev tur ir kom.?
Tagad kā reizi vienistabas dzīvokļi cenā nekritīs, jo pensionāri migrē no lielākiem dzīvokļiem uz mazajiem dēļ komunālajiem maksājumiem.
Lietuviešu projektam jau bankas negribīgi krītus deva pirms 3 gadiem, kad viss vēl gāja uz urrā. Tev jācer, ka kāds pieteiksies ar cashu.

[ Šo ziņu laboja walder, 13 Mar 2009, 17:37:56 ]

Offline
DockuH
13. Mar 2009, 17:39 #2693

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


13 Mar 2009, 17:36:04 walder rakstīja:
Tu gribi teikt ka kom. maksājumi tavam 60 kvm ir līdzīgi, kā 30 kvm . Cik tad tev tur ir kom.?
Tagad kā reizi vienistabas dzīvokļi cenā nekritīs, jo pensionāri migrē no lielākiem dzīvokļiem uz mazajiem dēļ komunālajiem maksājumiem.
Lietuviešu projektam jau bankas negribīgi krītus deva pirms 3 gadiem, kad viss vēl gāja uz urrā. Tev jācer, ka kāds pieteiksies ar cashu.


ar 10k
Offline
Simplex
13. Mar 2009, 17:40 #2694

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv


13 Mar 2009, 17:31:00 Auns rakstīja:

13 Mar 2009, 17:30:00 Simplex rakstīja:

13 Mar 2009, 17:22:44 Auns rakstīja:
es atkal ceru ka buus traki un trakaak jo neieberzos uz 100k un 40 gadiem plaans iepirk dziiviit vasaraa pa 10k

Un taadi ir daudzi, diemzeel.

kaadi??? tas ir slikti?

sorry, izlasiiju NEieberzos, kaa ieberzos :skaudiigais_letinjs: null

-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
Belluuns
13. Mar 2009, 17:43 #2695

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro

esmu laimiigs, tagad galus nesavilktu 95%

[ Šo ziņu laboja Auns, 13 Mar 2009, 17:43:51 ]

Offline
Simplex
13. Mar 2009, 17:49 #2696

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 783

Braucu ar: www.autodirect.lv


13 Mar 2009, 17:36:04 walder rakstīja:
Tu gribi teikt ka kom. maksājumi tavam 60 kvm ir līdzīgi, kā 30 kvm . Cik tad tev tur ir kom.?
Tagad kā reizi vienistabas dzīvokļi cenā nekritīs, jo pensionāri migrē no lielākiem dzīvokļiem uz mazajiem dēļ komunālajiem maksājumiem.
Lietuviešu projektam jau bankas negribīgi krītus deva pirms 3 gadiem, kad viss vēl gāja uz urrā. Tev jācer, ka kāds pieteiksies ar cashu.

kom. maksajumi ziemas spalgonii tuvu 100 ls, reekjini, ja njem videeju 1istabnieku ar 35m2 tad atskiriiba apkurei ir 25 ls. par labu 1istabniekam.
p.s. neesmu dzirdeejis par kaut kaadu pensionaaru migraacijas vilni, protams, var meeginaat vienoties, bet zinot tantuku maldiigos uzskatus par dariijumiem ar N/I saubos vai kas sanaaks

-----------------
Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv
Offline
PG
13. Mar 2009, 18:58 #2697

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8


13 Mar 2009, 17:12:33 DockuH rakstīja:

13 Mar 2009, 16:00:23 tornis rakstīja:
nasing personal and speshal too, bet es nesaprotu par ko juus runaajat varbuut docuhs un raivisp vareetu ielikt savu dzivoklju bildes, lai top kaut kaada skaidriiba... velams buutu tuvplaanaa rozetes un sleedzhus nobildeet


sorry bet nevaru ielikt dzivoklja bildes, jo dzivoju privatmaja ar ~ 700kvm. dzivojamo platiibu, kur ir liels baseins, dzakuzi, sauna, graza uz 4-am masinam un t.t.

a es a es a es dzivoju 40kvm dzivoklii jaunaa daudzstavenee mezhparka, kur foajee ir sarkankokaa un marmoraa, un aiz letes sezh konsjeržš un padod pastu

bet vispar tavs texts pec gunaara staipishanas izklausaas un skaudiigajam latvietim liek domaat, ka taa ir mammas un teeta maaja

simplex, imo tev tieshi vajag pardot tagad un pagaidiit un tad domaaju, ka pat paari paliks piemeram, tikko viens sarkjenee vienistabnieku hrushcene gribeeja aatri pardodt un arii to izdariija, pa 18k... purchika jau tagad ljitovkaas vieninieki piedavajas nedaudz virs 20k. ja tu savu tagad pardotu pa 40k, tad, imo 99%, ka vasaraa tajaa pashaa rajonaa, taadaa pashaa maajaa vareesi nopirkt divus vieniniekus un paari vel paliks domaaju, ka liidz 15k toch nokritiis..

raivisp, tu ieprieks ieposteeji sleedzi, nav bilde ar istabu, kur tie sleedzhi? gribeetu redzeet pie kaada interjera vinji ir

un vispar shito visu saaku, jo juus nezkapeec panoramu plazu saucat par eksluziivu neatceros, varbuut attistiitaajs pirmsaakumos to sauca par eksluziivu, jo shkjiet taas bija pirmaas augstcelnes riigaa, bet tajos laikus katru budu saua par eksluzivu reaali tas ir vidusmeera projekts, par ko liecina arii cena, kas ir nedaudz augstaaka par eco klases projektiem.... imo apdare tur ir pilniigi atbilstosha projektam, vietai, cenai utt. eksluziivi dzivoklji ir citaas vietaas un citaas maajaas...

[ Šo ziņu laboja tornis, 15 Mar 2009, 14:32:28 ]



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
raivisp
13. Mar 2009, 19:47 #2698

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


13 Mar 2009, 18:58:32 tornis rakstīja:

raivisp, tu ieprieks ieposteeji sleedzi, nav bilde ar istabu, kur tie sleedzhi? gribeetu redzeet pie kaada interjera vinji ir




Nu man pie rokas nav ne normāls fočiks, ne arī es fočēt māku. Varu tik ar telefonu Tev bildes uztaisīt.
Offline
PG
13. Mar 2009, 19:51 #2699

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
raivisp
13. Mar 2009, 19:59 #2700

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


13 Mar 2009, 19:51:38 tornis rakstīja:



Davai atliekam šito vai nu uz rītdienu, vai uz šodienu, bet vēlāk. šobrīd mani tas sranijs ībirojs nogalinās
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo