Online

Pašreiz BMWPower skatās 164 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
CP17
11. Oct 2024, 17:47 #26521

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...nieki/enfpm.html

New price!!!

Offline
Atonioo
11. Oct 2024, 18:13 #26522

Kopš: 04. Mar 2010

Ziņojumi: 1660

Braucu ar:


11 Oct 2024, 17:47:31 @CP17 rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...nieki/enfpm.html

New price!!!




A kur peec likuma parkosies tie + paardodaas vietas?
Man nekas nav pret, ir sagaajis.
Offline
casivupi
11. Oct 2024, 18:59 #26523

Kopš: 28. Jul 2023

Ziņojumi: 445

Braucu ar:

Bija 150k tagad 200k ?
Offline
CP17
11. Oct 2024, 19:22 #26524

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


11 Oct 2024, 18:59:57 @casivupi rakstīja:
Bija 150k tagad 200k ?

Otrādāk
Offline
runiigais
14. Oct 2024, 15:03 #26525

Kopš: 24. Dec 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 1941

Braucu ar: spaiņa krāsas e70

Ar kādiem cipariem tagad jārēķinās rokot dīķi ~800m2?
Interesē vairāk birokrātiskā puse-lai saņemtu visas atļaujas un pēc tam arī visu nodotu būvvaldē?

Plānotajā vietā iet arī kkāda 70.to gadu drenžās caurule uz melorācijas sistēmu- ko šādā gadījumā parasti saka būvvaldē- nevar tur rakt dīķi vai papildus jāpārtaisa tā padomju atlieka?

Offline
RSAWorkshop
14. Oct 2024, 15:06 #26526

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8366

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31

Meliorācija gluži nebūs padomju atlieka, bet gan vajadzīga lieta
Tur kur novadgrāvjus netīra un neiztīra arī meliorācijas akas, tur ar laiku mēdz palikt visai jautri saimniekot

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
runiigais
14. Oct 2024, 15:13 #26527

Kopš: 24. Dec 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 1941

Braucu ar: spaiņa krāsas e70

tāpēc jau arī plānojas tas dīķis, ka tā vecā sistēma tur apakšā savu ir izsmēlusi. Par cik esmu melorācijas sistēmas tālākajā galā, nav pārliecība, ka savā zemē nomainot tos pārdesmit metrus, ūdens sāks atkal prom iet. Blakus gabalā līdz tuvākajam kolektoram vismaz 300m un tur saimnieks diez vai ieguldīsies kaut ko mainīt, jo zeme atstāta kā ganības. Tuvākais novadgrāvis vismaz 500m

[ Šo ziņu laboja runiigais, 14 Oct 2024, 15:14:39 ]

Offline
user
14. Oct 2024, 16:33 #26528

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:

cik ilgā laikā izpida nostiprinājuma lūgumu normāli? laikam likumā ir 10 dienas. (un dienas nevis darba dienas) bet cik ilgs laiks ir realitātē?
Offline
JankyLV
14. Oct 2024, 16:56 #26529

Kopš: 23. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 3214

Braucu ar: imperialblau

Iesniedz BISā kā 1. grupas būvi.

Es uzzīmēju kur un cik liels aptuveni būs, iesniedzu savu lielisko skici, un gaidīju apstiprinājumu.

Nekas sarežģīts

Nekustamā īpašuma īpašniekam, nomniekam, lietotājam vai tā pilnvarotai personai attiecīgās pašvaldības būvvaldē ir jāiesniedz:

- zemes robežu plāns,
- ja zeme ir meliorēta, zemes īpašuma meliorācijas pases datu izkopējums divos eksemplāros ar iezīmētām būvju atrašanās vietām un pierakstītiem galvenajiem parametriem – dīķa garumu, platumu un dziļumu.
Offline
CP17
17. Oct 2024, 21:27 #26530

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...ntari/bmxpx.html
Offline
HE9600
17. Oct 2024, 21:32 #26531

Kopš: 06. Jan 2005

No: Līvāni

Ziņojumi: 2513

Braucu ar: Veciem BMW


14 Oct 2024, 16:33:46 @user rakstīja:
cik ilgā laikā izpida nostiprinājuma lūgumu normāli? laikam likumā ir 10 dienas. (un dienas nevis darba dienas) bet cik ilgs laiks ir realitātē?


Man bija 2 darba dienas. Iesniedzu trešdienā, piektdienas pēcpusdienā bija apstiprināts.
Offline
CP17
17. Oct 2024, 21:36 #26532

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


17 Oct 2024, 21:27:49 @CP17 rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...ntari/bmxpx.html

Cena ļoti runājama
Offline
builis
20. Oct 2024, 19:02 #26533

Kopš: 03. Jan 2017

No: Rīga

Ziņojumi: 150

Braucu ar:

Pārdošanā komerczeme Mārupē, 1.8ha, salīdzinoši labā lokācijā. Ar māklera (Latio) palīdzību jau vairākus gadus nekāda rezultāta. Ir kādi varianti kā noreklamēt īpašumu ārvalstu investoriem?
Offline
wanksta
20. Oct 2024, 20:06 #26534

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Cik bijusi saskarsme ar mākleriem, viņiem luste uz konkrētu īpašumu ir tikai uz pirmo mēnesi, ja neaiziet tad paliek kaut kur otrajā plānā un vietā nāk jau nākamie potenciālie īpašumi, ar laiku tikai pazūd iniciatīva, sāk gaudot ka laikam jālaiž zemāk cena utt.
Offline
sliir
20. Oct 2024, 21:18 #26535

Kopš: 01. Sep 2013

Ziņojumi: 881

Braucu ar: Intel Ātruma Dēmonu

Diez vai ārvalstu investoriem interesē īpašums kuru pēc paris gadiem sabumbos krievi.
Offline
builis
20. Oct 2024, 21:55 #26536

Kopš: 03. Jan 2017

No: Rīga

Ziņojumi: 150

Braucu ar:


20 Oct 2024, 20:06:38 @wanksta rakstīja:
Cik bijusi saskarsme ar mākleriem, viņiem luste uz konkrētu īpašumu ir tikai uz pirmo mēnesi, ja neaiziet tad paliek kaut kur otrajā plānā un vietā nāk jau nākamie potenciālie īpašumi, ar laiku tikai pazūd iniciatīva, sāk gaudot ka laikam jālaiž zemāk cena utt.


Jep, ļoti līdzīga pieredze
Offline
PERFS
21. Oct 2024, 11:32 #26537

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 13769

Braucu ar: Accelerationism


20 Oct 2024, 20:06:38 @wanksta rakstīja:
Cik bijusi saskarsme ar mākleriem, viņiem luste uz konkrētu īpašumu ir tikai uz pirmo mēnesi, ja neaiziet tad paliek kaut kur otrajā plānā un vietā nāk jau nākamie potenciālie īpašumi, ar laiku tikai pazūd iniciatīva, sāk gaudot ka laikam jālaiž zemāk cena utt.


Ne visiem gan. Iesaku - Šarlote Vojevodska, divideviņi757480. Dikti produktīva pieredze gadiem.
Offline
Buds
21. Oct 2024, 12:54 #26538

Kopš: 22. Jan 2011

Ziņojumi: 809

Braucu ar: Volvo

cik % labs mākleris prasa no cenas?
Offline
Sternwolf
21. Oct 2024, 13:04 #26539

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC


17 Oct 2024, 21:36:37 @CP17 rakstīja:

17 Oct 2024, 21:27:49 @CP17 rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...ntari/bmxpx.html

Cena ļoti runājama

Te prasās pēc paskadrojuma ko tieši tirgo, cik saprotu ka bez zemes? Saucamā vasarnīca ir apdzīvojama arī ziemā? utt.

-----------------
WEB risinājumi
Offline
Grauds
21. Oct 2024, 19:08 #26540

Kopš: 30. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 286

Braucu ar: Nekad ar BMW, bet vienmēr braucu pirkt

[url=https://postimg.cc/3yH3gGwT]
[/url]

Ko sakat par šādu piedāvājumu trìniekam 60k? 25.gadi,
48k,
Mēneša maksājums-285 eur,
1.994%+euribor.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo