| Autors | Ziņojums |
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...nieki/enfpm.html
New price!!!
|
Offline | |
|
| Atonioo | |
Kopš: 04. Mar 2010
Ziņojumi: 1660
Braucu ar:
|
11 Oct 2024, 17:47:31 @CP17 rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/plots-and-...nieki/enfpm.html
New price!!!
A kur peec likuma parkosies tie + paardodaas vietas?
Man nekas nav pret, ir sagaajis.  |
Offline | |
|
| casivupi | |
Kopš: 28. Jul 2023
Ziņojumi: 445
Braucu ar:
| Bija 150k tagad 200k ? |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
11 Oct 2024, 18:59:57 @casivupi rakstīja:
Bija 150k tagad 200k ?
Otrādāk |
Offline | |
|
| runiigais | |
 Kopš: 24. Dec 2007
No: Bauska
Ziņojumi: 1941
Braucu ar: spaiņa krāsas e70
| Ar kādiem cipariem tagad jārēķinās rokot dīķi ~800m2?
Interesē vairāk birokrātiskā puse-lai saņemtu visas atļaujas un pēc tam arī visu nodotu būvvaldē?
Plānotajā vietā iet arī kkāda 70.to gadu drenžās caurule uz melorācijas sistēmu- ko šādā gadījumā parasti saka būvvaldē- nevar tur rakt dīķi vai papildus jāpārtaisa tā padomju atlieka? 
|
Offline | |
|
RSAWorkshop  | |
 Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8366
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
| Meliorācija gluži nebūs padomju atlieka, bet gan vajadzīga lieta
Tur kur novadgrāvjus netīra un neiztīra arī meliorācijas akas, tur ar laiku mēdz palikt visai jautri saimniekot 
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 |
Offline | |
|
| runiigais | |
 Kopš: 24. Dec 2007
No: Bauska
Ziņojumi: 1941
Braucu ar: spaiņa krāsas e70
| tāpēc jau arī plānojas tas dīķis, ka tā vecā sistēma tur apakšā savu ir izsmēlusi. Par cik esmu melorācijas sistēmas tālākajā galā, nav pārliecība, ka savā zemē nomainot tos pārdesmit metrus, ūdens sāks atkal prom iet. Blakus gabalā līdz tuvākajam kolektoram vismaz 300m un tur saimnieks diez vai ieguldīsies kaut ko mainīt, jo zeme atstāta kā ganības. Tuvākais novadgrāvis vismaz 500m 
[ Šo ziņu laboja runiigais, 14 Oct 2024, 15:14:39 ] |
Offline | |
|
| user | |
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
| cik ilgā laikā izpida nostiprinājuma lūgumu normāli? laikam likumā ir 10 dienas. (un dienas nevis darba dienas) bet cik ilgs laiks ir realitātē? |
Offline | |
|
|
|
| JankyLV | |
 Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
| Iesniedz BISā kā 1. grupas būvi.
Es uzzīmēju kur un cik liels aptuveni būs, iesniedzu savu lielisko skici, un gaidīju apstiprinājumu.
Nekas sarežģīts 
Nekustamā īpašuma īpašniekam, nomniekam, lietotājam vai tā pilnvarotai personai attiecīgās pašvaldības būvvaldē ir jāiesniedz:
- zemes robežu plāns,
- ja zeme ir meliorēta, zemes īpašuma meliorācijas pases datu izkopējums divos eksemplāros ar iezīmētām būvju atrašanās vietām un pierakstītiem galvenajiem parametriem – dīķa garumu, platumu un dziļumu. |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...ntari/bmxpx.html |
Offline | |
|
HE9600  | |
Kopš: 06. Jan 2005
No: Līvāni
Ziņojumi: 2513
Braucu ar: Veciem BMW
|
14 Oct 2024, 16:33:46 @user rakstīja:
cik ilgā laikā izpida nostiprinājuma lūgumu normāli? laikam likumā ir 10 dienas. (un dienas nevis darba dienas) bet cik ilgs laiks ir realitātē?
Man bija 2 darba dienas. Iesniedzu trešdienā, piektdienas pēcpusdienā bija apstiprināts. |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
17 Oct 2024, 21:27:49 @CP17 rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...ntari/bmxpx.html
Cena ļoti runājama |
Offline | |
|
| builis | |
 Kopš: 03. Jan 2017
No: Rīga
Ziņojumi: 150
Braucu ar:
| Pārdošanā komerczeme Mārupē, 1.8ha, salīdzinoši labā lokācijā. Ar māklera (Latio) palīdzību jau vairākus gadus nekāda rezultāta. Ir kādi varianti kā noreklamēt īpašumu ārvalstu investoriem? |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
| Cik bijusi saskarsme ar mākleriem, viņiem luste uz konkrētu īpašumu ir tikai uz pirmo mēnesi, ja neaiziet tad paliek kaut kur otrajā plānā un vietā nāk jau nākamie potenciālie īpašumi, ar laiku tikai pazūd iniciatīva, sāk gaudot ka laikam jālaiž zemāk cena utt. |
Offline | |
|
| sliir | |
Kopš: 01. Sep 2013
Ziņojumi: 881
Braucu ar: Intel Ātruma Dēmonu
| Diez vai ārvalstu investoriem interesē īpašums kuru pēc paris gadiem sabumbos krievi. |
Offline | |
|
| builis | |
 Kopš: 03. Jan 2017
No: Rīga
Ziņojumi: 150
Braucu ar:
|
20 Oct 2024, 20:06:38 @wanksta rakstīja:
Cik bijusi saskarsme ar mākleriem, viņiem luste uz konkrētu īpašumu ir tikai uz pirmo mēnesi, ja neaiziet tad paliek kaut kur otrajā plānā un vietā nāk jau nākamie potenciālie īpašumi, ar laiku tikai pazūd iniciatīva, sāk gaudot ka laikam jālaiž zemāk cena utt.
Jep, ļoti līdzīga pieredze |
Offline | |
|
|
|
PERFS  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 13769
Braucu ar: Accelerationism
|
20 Oct 2024, 20:06:38 @wanksta rakstīja:
Cik bijusi saskarsme ar mākleriem, viņiem luste uz konkrētu īpašumu ir tikai uz pirmo mēnesi, ja neaiziet tad paliek kaut kur otrajā plānā un vietā nāk jau nākamie potenciālie īpašumi, ar laiku tikai pazūd iniciatīva, sāk gaudot ka laikam jālaiž zemāk cena utt.
Ne visiem gan. Iesaku - Šarlote Vojevodska, divideviņi757480. Dikti produktīva pieredze gadiem. |
Offline | |
|
| Buds | |
Kopš: 22. Jan 2011
Ziņojumi: 809
Braucu ar: Volvo
| cik % labs mākleris prasa no cenas? |
Offline | |
|
Sternwolf  | |
 Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
17 Oct 2024, 21:36:37 @CP17 rakstīja:
17 Oct 2024, 21:27:49 @CP17 rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summ...ntari/bmxpx.html
Cena ļoti runājama
Te prasās pēc paskadrojuma ko tieši tirgo, cik saprotu ka bez zemes? Saucamā vasarnīca ir apdzīvojama arī ziemā? utt.
----------------- WEB risinājumi |
Offline | |
|
| Grauds | |
 Kopš: 30. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 286
Braucu ar: Nekad ar BMW, bet vienmēr braucu pirkt
| [url=https://postimg.cc/3yH3gGwT][/url]
Ko sakat par šādu piedāvājumu trìniekam 60k? 25.gadi,
48k,
Mēneša maksājums-285 eur,
1.994%+euribor. |
Offline | |
|