Online

Pašreiz BMWPower skatās 81 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
PG
06. Mar 2009, 15:43 #2621

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

docuh PP1 ir visskaabakaa maaja riigaa tur ir nonstop balliite daudzos dzivokljos dziivo iirnieki - hokejisti, tusetaaji, privataa dziive, kas jauns. w/e katraa sataavaa kaada baliite, kura parasti beidzas vienaa dzivoklii
bet taa virspuseeji liekas ok, laigan teikas visaadas dzirdeetas par taam maajaam

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
PG
06. Mar 2009, 15:48 #2622

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

man arii taa SV apkartne nevisai, tachu ja ir velme peec dziviisha jaunaa maajaa, tuvu centram, shaj pus daugavai, tad pa to naudu, ko merks tagad piedavaa, liekas baigi ok.

p.s. es protams shobriid neko nepirktu mega limonad only

[ Šo ziņu laboja tornis, 06 Mar 2009, 15:49:17 ]



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
raivisp
06. Mar 2009, 15:50 #2623

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


06 Mar 2009, 15:43:27 tornis rakstīja:
docuh PP1 ir visskaabakaa maaja riigaa tur ir nonstop balliite daudzos dzivokljos dziivo iirnieki - hokejisti, tusetaaji, privataa dziive, kas jauns. w/e katraa sataavaa kaada baliite, kura parasti beidzas vienaa dzivoklii
bet taa virspuseeji liekas ok, laigan teikas visaadas dzirdeetas par taam maajaam


Cik tai miskastei stāvu? Savu mūžu tādā nedzīvotu pēc dzirdētā: Vienu jauku dienu kāda dzīvokļa dizainere iekāpj liftā un nospiež pogu ar attiecīgi vēlamā stāva nummuru. Tad sāk kaut kas pīkstēt, durvis ciet neverās un uz displeja parādās uzrakst ERROR No. Hujpadsmit. Tiek izsaukti liftinieki. Šie atbrauc, nolasa erroru un pārtulko to, kā lifta šahtas sašķiebšanos par cik tur tiem grādiem.

Piedod man, bet nu i nahuj tādā sūdā savu kāju spert.
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 15:51 #2624

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a
Offline
PG
06. Mar 2009, 15:54 #2625

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

arii raivisp it TEIKAS dzirdeejis tevis piemineetaa ir pedeejaa dzirdeetaa, bet nu zinosjie teica ka bullja kaka turklaat lifti tur straadaa iztaisnoja taas shahtas?

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
PG
06. Mar 2009, 15:57 #2626

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8


06 Mar 2009, 15:51:30 Puu rakstīja:
vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a

par maaju neko nezinu, tik zinu, ka pirms kada meenesha tur iztirgoja kaadu saujinju dzivoklju par ~1k eur/kvm

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
raivisp
06. Mar 2009, 16:01 #2627

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


06 Mar 2009, 15:54:43 tornis rakstīja:
arii raivisp it TEIKAS dzirdeejis tevis piemineetaa ir pedeejaa dzirdeetaa, bet nu zinosjie teica ka bullja kaka turklaat lifti tur straadaa iztaisnoja taas shahtas?


Dažu minūšu laikā softu liftam izmainīja, lai tas nereaģētu uz sašķiebšanos. laikam

Tā dizainere bija man čoma darba devēja, tā kā gluži par teiku to neuzskatu. Labi po stāvēs viņas tur ilgi. Bet ja notiek kaut kādi sūdi pēc x gadiem, tad esmu par 100% pārliecināts, ka būs visās lielākajās pasaules avīzēs raksts.

EDIT:

Es ceru, ka saprati, ka lifta šahtu šķobīšanās nozīmē, ka visa māja ir viens liels Pizas tornis.

[ Šo ziņu laboja raivisp, 06 Mar 2009, 16:04:51 ]

Offline
FOCUS
06. Mar 2009, 16:02 #2628

Kopš: 12. Jul 2004

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 755

Braucu ar: MB E

!!! Zeme Baldone. 3.5ha pa leto. steidzami vajag money. elektriba un cels. klusa vieta. 29.9ls. varu iemaksa panemt Tavu auto.



sikak - t.29411229
Offline
spy
06. Mar 2009, 16:05 #2629

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


06 Mar 2009, 16:02:39 FOCUS rakstīja:
!!! Zeme Baldone. 3.5ha pa leto. steidzami vajag money. elektriba un cels. klusa vieta. 29.9ls. varu iemaksa panemt Tavu auto.



sikak - t.29411229


šis bija tas piedāvājums, kurš pirms mēneša šeit figurēja ar applūdušajām ielām un tekstu, ka nekad lētāk par 30 eur/m2 netiks tirgots
Offline
PG
06. Mar 2009, 16:06 #2630

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

var jau buut teikas par taam maajam ir daudz un dazhaadas es protams ar tur neko nepirktu, bet kaa jau teicu, cik tur pabuuts, virspuseeji liekas ok


edit:

[ Šo ziņu laboja tornis, 06 Mar 2009, 16:07:56 ]



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
raivisp
06. Mar 2009, 16:10 #2631

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


06 Mar 2009, 16:06:22 tornis rakstīja:
var jau buut teikas par taam maajam ir daudz un dazhaadas es protams ar tur neko nepirktu, bet kaa jau teicu, cik tur pabuuts, virspuseeji liekas ok


Neesmu bijis. Gan jau ka ir OK dizainiski un tā, ja jau privātā dzīve tur tiek veidota

Bet nu par to pirkšanu, kā jau Tu teici, jo Privātā dzīvē neraksta par spēku sadalījumiem, metālu izturībām un pamatu veidiem un dziļumu.
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 16:13 #2632

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Mar 2009, 15:57:14 tornis rakstīja:

06 Mar 2009, 15:51:30 Puu rakstīja:
vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a

par maaju neko nezinu, tik zinu, ka pirms kada meenesha tur iztirgoja kaadu saujinju dzivoklju par ~1k eur/kvm

redzēju, ka latio tirgo. visi aizgāja un palika tikai 1. stāvs, jeb ir vēl kas augstāk aizķēries pēdējo stāvu ar milzu terasi neskaitot
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 16:19 #2633

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Mar 2009, 16:17:46 adolfs rakstīja:
PM MarC - vinjsh tur nelikumiigi dziivo
skvoters
Offline
spy
06. Mar 2009, 16:19 #2634

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


06 Mar 2009, 16:17:46 adolfs rakstīja:
PM MarC - vinjsh tur nelikumiigi dziivo


tas ir no sērijas: "Kāds viņam ar šo lietu sakaras?" "Kā kāds - dzimumsakars!"
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 16:24 #2635

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

ak jā, pareizi, par stāvvietu atceros, ka kaut ko lasīju...
Offline
PG
06. Mar 2009, 16:28 #2636

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

puu, liekas ka visus paardeva...

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
viez
06. Mar 2009, 17:26 #2637

Kopš: 07. Aug 2008

Ziņojumi: 511

Braucu ar: visu kas pagadās

ja nu kaadam ir interese - māja ir pieejama!
Links
Offline
Artimon
06. Mar 2009, 17:49 #2638

Kopš: 10. Jan 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 184

Braucu ar:

Pardodu 1 ist. dz. Ogre
http://www.reklama.lv/lv/data/realty/apartments...uju/6796522.html

Offline
Artimon
06. Mar 2009, 17:51 #2639

Kopš: 10. Jan 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 184

Braucu ar:

Sho Juurmalaa arii paardodu
http://www.reklama.lv/lv/data/6655208.html#
Offline
DockuH
06. Mar 2009, 18:06 #2640

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


06 Mar 2009, 17:26:56 viez rakstīja:
ja nu kaadam ir interese - māja ir pieejama!
Links


kapec tik daudz bildes?
ieksh. apdare ir?
piebraucamais celsh asfaltets?
ko noziime "pie mājas gāze"? ir ievilkta?
kada tur apkure?
kamins ir?
kadas majas blakus - nu tip kaimin`i? nav padomju postrojkas?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo