| Autors | Ziņojums |
PG  | | 06. Mar 2009, 15:43 |
#2621
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| docuh PP1 ir visskaabakaa maaja riigaa tur ir nonstop balliite daudzos dzivokljos dziivo iirnieki - hokejisti, tusetaaji, privataa dziive, kas jauns. w/e katraa sataavaa kaada baliite, kura parasti beidzas vienaa dzivoklii
bet taa virspuseeji liekas ok, laigan teikas visaadas dzirdeetas par taam maajaam 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
PG  | | 06. Mar 2009, 15:48 |
#2622
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| man arii taa SV apkartne nevisai, tachu ja ir velme peec dziviisha jaunaa maajaa, tuvu centram, shaj pus daugavai, tad pa to naudu, ko merks tagad piedavaa, liekas baigi ok.
p.s. es protams shobriid neko nepirktu mega limonad only  [ Šo ziņu laboja tornis, 06 Mar 2009, 15:49:17 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
| raivisp | | 06. Mar 2009, 15:50 |
#2623
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
06 Mar 2009, 15:43:27 tornis rakstīja:
docuh PP1 ir visskaabakaa maaja riigaa tur ir nonstop balliite daudzos dzivokljos dziivo iirnieki - hokejisti, tusetaaji, privataa dziive, kas jauns. w/e katraa sataavaa kaada baliite, kura parasti beidzas vienaa dzivoklii
bet taa virspuseeji liekas ok, laigan teikas visaadas dzirdeetas par taam maajaam 
Cik tai miskastei stāvu? Savu mūžu tādā nedzīvotu pēc dzirdētā: Vienu jauku dienu kāda dzīvokļa dizainere iekāpj liftā un nospiež pogu ar attiecīgi vēlamā stāva nummuru. Tad sāk kaut kas pīkstēt, durvis ciet neverās un uz displeja parādās uzrakst ERROR No. Hujpadsmit. Tiek izsaukti liftinieki. Šie atbrauc, nolasa erroru un pārtulko to, kā lifta šahtas sašķiebšanos par cik tur tiem grādiem. 
Piedod man, bet nu i nahuj tādā sūdā savu kāju spert.  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 06. Mar 2009, 15:51 |
#2624
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a  |
Offline | |
|
PG  | | 06. Mar 2009, 15:54 |
#2625
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| arii raivisp it TEIKAS dzirdeejis tevis piemineetaa ir pedeejaa dzirdeetaa, bet nu zinosjie teica ka bullja kaka turklaat lifti tur straadaa iztaisnoja taas shahtas? 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
PG  | | 06. Mar 2009, 15:57 |
#2626
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
|
06 Mar 2009, 15:51:30 Puu rakstīja:
vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a 
par maaju neko nezinu, tik zinu, ka pirms kada meenesha tur iztirgoja kaadu saujinju dzivoklju par ~1k eur/kvm 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
| raivisp | | 06. Mar 2009, 16:01 |
#2627
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
06 Mar 2009, 15:54:43 tornis rakstīja:
arii raivisp it TEIKAS dzirdeejis tevis piemineetaa ir pedeejaa dzirdeetaa, bet nu zinosjie teica ka bullja kaka turklaat lifti tur straadaa iztaisnoja taas shahtas? 
Dažu minūšu laikā softu liftam izmainīja, lai tas nereaģētu uz sašķiebšanos. laikam 
Tā dizainere bija man čoma darba devēja, tā kā gluži par teiku to neuzskatu. Labi po stāvēs viņas tur ilgi. Bet ja notiek kaut kādi sūdi pēc x gadiem, tad esmu par 100% pārliecināts, ka būs visās lielākajās pasaules avīzēs raksts. 
EDIT:
Es ceru, ka saprati, ka lifta šahtu šķobīšanās nozīmē, ka visa māja ir viens liels Pizas tornis.[ Šo ziņu laboja raivisp, 06 Mar 2009, 16:04:51 ] |
Offline | |
|
| FOCUS | | 06. Mar 2009, 16:02 |
#2628
|
|
Kopš: 12. Jul 2004
No: Salacgrīva
Ziņojumi: 755
Braucu ar: MB E
| !!! Zeme Baldone. 3.5ha pa leto. steidzami vajag money. elektriba un cels. klusa vieta. 29.9ls. varu iemaksa panemt Tavu auto.
sikak - t.29411229 |
Offline | |
|
|
|
spy  | | 06. Mar 2009, 16:05 |
#2629
|
|
 Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
06 Mar 2009, 16:02:39 FOCUS rakstīja:
!!! Zeme Baldone. 3.5ha pa leto. steidzami vajag money. elektriba un cels. klusa vieta. 29.9ls. varu iemaksa panemt Tavu auto.
sikak - t.29411229
šis bija tas piedāvājums, kurš pirms mēneša šeit figurēja ar applūdušajām ielām un tekstu, ka nekad lētāk par 30 eur/m2 netiks tirgots |
Offline | |
|
PG  | | 06. Mar 2009, 16:06 |
#2630
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| var jau buut teikas par taam maajam ir daudz un dazhaadas es protams ar tur neko nepirktu, bet kaa jau teicu, cik tur pabuuts, virspuseeji liekas ok 
edit:  [ Šo ziņu laboja tornis, 06 Mar 2009, 16:07:56 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
| raivisp | | 06. Mar 2009, 16:10 |
#2631
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
06 Mar 2009, 16:06:22 tornis rakstīja:
var jau buut teikas par taam maajam ir daudz un dazhaadas es protams ar tur neko nepirktu, bet kaa jau teicu, cik tur pabuuts, virspuseeji liekas ok 
Neesmu bijis. Gan jau ka ir OK dizainiski un tā, ja jau privātā dzīve tur tiek veidota 
Bet nu par to pirkšanu, kā jau Tu teici, jo Privātā dzīvē neraksta par spēku sadalījumiem, metālu izturībām un pamatu veidiem un dziļumu. |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 06. Mar 2009, 16:13 |
#2632
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
06 Mar 2009, 15:57:14 tornis rakstīja:
06 Mar 2009, 15:51:30 Puu rakstīja:
vai un kādas atsauksmes ir par Kalnciema 9a 
par maaju neko nezinu, tik zinu, ka pirms kada meenesha tur iztirgoja kaadu saujinju dzivoklju par ~1k eur/kvm 
redzēju, ka latio tirgo. visi aizgāja un palika tikai 1. stāvs, jeb ir vēl kas augstāk aizķēries pēdējo stāvu ar milzu terasi neskaitot  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 06. Mar 2009, 16:19 |
#2633
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
06 Mar 2009, 16:17:46 adolfs rakstīja:
PM MarC - vinjsh tur nelikumiigi dziivo 
skvoters  |
Offline | |
|
spy  | | 06. Mar 2009, 16:19 |
#2634
|
|
 Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
06 Mar 2009, 16:17:46 adolfs rakstīja:
PM MarC - vinjsh tur nelikumiigi dziivo 
tas ir no sērijas: "Kāds viņam ar šo lietu sakaras?" "Kā kāds - dzimumsakars!"  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 06. Mar 2009, 16:24 |
#2635
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| ak jā, pareizi, par stāvvietu atceros, ka kaut ko lasīju...  |
Offline | |
|
PG  | | 06. Mar 2009, 16:28 |
#2636
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| puu, liekas ka visus paardeva...
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
|
|
| viez | | 06. Mar 2009, 17:26 |
#2637
|
|
 Kopš: 07. Aug 2008
Ziņojumi: 511
Braucu ar: visu kas pagadās
| ja nu kaadam ir interese - māja ir pieejama!
Links |
Offline | |
|
| Artimon | | 06. Mar 2009, 17:49 |
#2638
|
|
 Kopš: 10. Jan 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 184
Braucu ar:
| Pardodu 1 ist. dz. Ogre
http://www.reklama.lv/lv/data/realty/apartments...uju/6796522.html
|
Offline | |
|
| Artimon | | 06. Mar 2009, 17:51 |
#2639
|
|
 Kopš: 10. Jan 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 184
Braucu ar:
| Sho Juurmalaa arii paardodu
http://www.reklama.lv/lv/data/6655208.html# |
Offline | |
|
| DockuH | | 06. Mar 2009, 18:06 |
#2640
|
|
Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
06 Mar 2009, 17:26:56 viez rakstīja:
ja nu kaadam ir interese - māja ir pieejama!
Links
kapec tik daudz bildes?
ieksh. apdare ir?
piebraucamais celsh asfaltets?
ko noziime "pie mājas gāze"? ir ievilkta?
kada tur apkure?
kamins ir?
kadas majas blakus - nu tip kaimin`i? nav padomju postrojkas?
|
Offline | |
|