Online

Pašreiz BMWPower skatās 81 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
spy
06. Mar 2009, 12:01 #2601

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


06 Mar 2009, 10:56:48 Puu rakstīja:

06 Mar 2009, 10:25:18 Damn rakstīja:
Iespējams, ka daudzus dzīvokļus sapirkās tie, kas gribēja vēl nopelnīt (un paši nedzīvo), bet tur diezgan daudz dzīvokļi esot pārdoti.

alkatīgākie mākleri 2007. gadā ieleca "pēdējā vilcienā", paķēra par 2k un tagad nevar pārdot par 1k... :shuriks_ljauni_nosmiin:


jā, bet "prātīgākie" paņēma jau "uz papīra" par 1,9k un tagad lepni stāsta, ka, salīdzinot ar kaimiņu, ir vinnējuši 100 EUR, jo tas iekēra pa 2k
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 14:06 #2602

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Mar 2009, 11:57:01 ultraman rakstīja:

06 Mar 2009, 10:56:48 Puu rakstīja:

06 Mar 2009, 10:25:18 Damn rakstīja:
Iespējams, ka daudzus dzīvokļus sapirkās tie, kas gribēja vēl nopelnīt (un paši nedzīvo), bet tur diezgan daudz dzīvokļi esot pārdoti.

alkatīgākie mākleri 2007. gadā ieleca "pēdējā vilcienā", paķēra par 2k un tagad nevar pārdot par 1k... :shuriks_ljauni_nosmiin:

tu esi ļauns

varbūt... bet neesmu skaudīgs
Offline
Krisiic
06. Mar 2009, 14:27 #2603

Kopš: 08. Aug 2006

Ziņojumi: 298

Braucu ar: prieku


06 Mar 2009, 10:25:18 Damn rakstīja:
Iespējams, ka daudzus dzīvokļus sapirkās tie, kas gribēja vēl nopelnīt (un paši nedzīvo), bet tur diezgan daudz dzīvokļi esot pārdoti.

Nevis pārdoti, bet rezervēti. Dzīvo tur tikai dažos dzīvokļos. Dzīvokļu izrādītājs mums lepni teica, ka liela daļa mājas ir "pārdota", bet, kad uzprasījām, cik reāli dzīvo, tad skaitlis bija pavisam cits. Tagad daudzi sēž ar savām pirmajām iemaksām un kopā ar Merku mēģina kaut ko notirgot.
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 14:32 #2604

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

kurā no nesen pabeigtajiem dzīvokļu projektiem tad ir savādāk
Offline
rosigais
06. Mar 2009, 14:34 #2605

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


06 Mar 2009, 14:32:50 Puu rakstīja:
kurā no nesen pabeigtajiem dzīvokļu projektiem tad ir savādāk

tiem kuri celti ap 1900 gadu
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 14:35 #2606

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Mar 2009, 14:34:04 rosigais rakstīja:

06 Mar 2009, 14:32:50 Puu rakstīja:
kurā no nesen pabeigtajiem dzīvokļu projektiem tad ir savādāk

tiem kuri celti ap 1900 gadu

read my lips - NESEN
Offline
Denny
06. Mar 2009, 14:53 #2607

Kopš: 10. Feb 2005

Ziņojumi: 78

Braucu ar: e92

Par to "kluss/ne kluss centrs". Es 20 gadus dzīvoju Pļavniekos un 2 gadus Tomsonā ielā. Salīdzinājumā ar Pļavniekiem un jebkūru rajonu, Tomsona/Skanstes ielas rajons ir tiešam kluss, jo neviens tevi necenšas nogalināt, parādīt večiem savu jaunu subwooferu, u.t.t. Vienkārši citi cilvēki tur dzīvo un viss.
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 14:54 #2608

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Mar 2009, 14:53:27 Denny rakstīja:
Par to "kluss/ne kluss centrs". Es 20 gadus dzīvoju Pļavniekos un 2 gadus Tomsonā ielā. Salīdzinājumā ar Pļavniekiem un jebkūru rajonu, Tomsona/Skanstes ielas rajons ir tiešam kluss, jo neviens tevi necenšas nogalināt, parādīt večiem savu jaunu subwooferu, u.t.t. Vienkārši citi cilvēki tur dzīvo un viss.

tāpēc jau es prasīju, ar ko salīdzinot kluss

un - Tomsona iela (ja ar logiem uz iekšpagalmu vēl) un Skanstes iela - nejūti atšķirību
Offline
DockuH
06. Mar 2009, 14:58 #2609

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:

tauta,

ko teiksiet par Panorama plaza I ?

tagad ir dazi ljoti labi pioedavajumu, apsaktijos dafiga citu projektu, bet PP patiik vissvairak!
Offline
Denny
06. Mar 2009, 14:59 #2610

Kopš: 10. Feb 2005

Ziņojumi: 78

Braucu ar: e92


06 Mar 2009, 14:54:53 Puu rakstīja:
tāpēc jau es prasīju, ar ko salīdzinot kluss

un - Tomsona iela (ja ar logiem uz iekšpagalmu vēl) un Skanstes iela - nejūti atšķirību


Tomsonā ielā arī ir tāda normāla mājiņa ar 9 stāviem, kur autostāvvieta pagrabā maksa 28-35k EUR
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 15:01 #2611

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Mar 2009, 14:58:51 DockuH rakstīja:
tauta,

ko teiksiet par Panorama plaza I ?

tagad ir dazi ljoti labi pioedavajumu, apsaktijos dafiga citu projektu, bet PP patiik vissvairak!

līdzīgs storijs, kā ar Skanstes virsotnēm - mājas atrodas pie lielas ielas, tiešā apkārtne ir nu tāda, mājas maz apdzīvotas.
lai gan, tiešā apkārtne un skats pa logu varētu būt pat labāks nekā SV.

nezinu, vai ticamas tās baumas, ka 1. mājai pagrabā esot parādījušās plaisas
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 15:02 #2612

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Mar 2009, 14:59:50 Denny rakstīja:

06 Mar 2009, 14:54:53 Puu rakstīja:
tāpēc jau es prasīju, ar ko salīdzinot kluss

un - Tomsona iela (ja ar logiem uz iekšpagalmu vēl) un Skanstes iela - nejūti atšķirību


Tomsonā ielā arī ir tāda normāla mājiņa ar 9 stāviem, kur autostāvvieta pagrabā maksa 28-35k EUR

tu par Tomsona terasēm Nr.2 un cik % tur ir izpārdoti
Offline
MMS
06. Mar 2009, 15:04 #2613

Kopš: 04. Dec 2002

Ziņojumi: 3145

Braucu ar: ///3

Nu beodzat dirsties - nākat uz 2007 gada labāko jaunbūvi Lavtijā!!!

www.astra-lux.lv

POWER cena zem pašizmaksas un attistitajiem pilnigi pa minusiesm, zāģis, utt kriize, maksanespeja utt, LETI!!! :shurello:

Ps. apsaimniekošana 25% lētā nekaa blokmajas!!!
Offline
DockuH
06. Mar 2009, 15:07 #2614

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


06 Mar 2009, 15:01:45 Puu rakstīja:

06 Mar 2009, 14:58:51 DockuH rakstīja:
tauta,

ko teiksiet par Panorama plaza I ?

tagad ir dazi ljoti labi pioedavajumu, apsaktijos dafiga citu projektu, bet PP patiik vissvairak!

līdzīgs storijs, kā ar Skanstes virsotnēm - mājas atrodas pie lielas ielas, tiešā apkārtne ir nu tāda, mājas maz apdzīvotas.
lai gan, tiešā apkārtne un skats pa logu varētu būt pat labāks nekā SV.

nezinu, vai ticamas tās baumas, ka 1. mājai pagrabā esot parādījušās plaisas


nu PP ir labak neka SV, es kad aspkatijos SV uzreiz atmetu to variantu, apdares kvalitate , pat njemot veraa to ka tur tagad paleto tirgo dzivokl`us.
Par PP pirmo eku prasu, tapec ka tur kadi 70-80% dzivokli reali apdzivoti, bet otraja eka pilniigi otradi.
par plaisam nezinu, vajag aizbraukt apskatities

runajot par SV, vieniigais pluss ir ka tuvu centram, citus + neredzu
Offline
Bosnija
06. Mar 2009, 15:08 #2615

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 13604

Braucu ar:


un kas tur tāds mega labs un lēts pa 1450eiro kv.metrā astra-sux



06 Mar 2009, 15:04:53 MMS rakstīja:
Nu beodzat dirsties - nākat uz 2007 gada labāko jaunbūvi Lavtijā!!!

www.astra-lux.lv

POWER cena zem pašizmaksas un attistitajiem pilnigi pa minusiesm, zāģis, utt kriize, maksanespeja utt, LETI!!! :shurello:

Ps. apsaimniekošana 25% lētā nekaa blokmajas!!!
Offline
DockuH
06. Mar 2009, 15:09 #2616

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


06 Mar 2009, 15:04:53 MMS rakstīja:
Nu beodzat dirsties - nākat uz 2007 gada labāko jaunbūvi Lavtijā!!!

www.astra-lux.lv

POWER cena zem pašizmaksas un attistitajiem pilnigi pa minusiesm, zāģis, utt kriize, maksanespeja utt, LETI!!! :shurello:

Ps. apsaimniekošana 25% lētā nekaa blokmajas!!!


a tur vienalga dargi sanaak pat ar tam atlaidem. Man ipasi iepatikas skats uz 119 serijas maju, vai uz milzigo autostavvietu...
a un vel, tur ta eka dzivo kadas 5-8 gimenes...
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 15:11 #2617

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


06 Mar 2009, 15:07:43 DockuH rakstīja:
runajot par SV, vieniigais pluss ir ka tuvu centram, citus + neredzu

par apdari neko nezinu, jo neesmu bijis iekšā nevienā no šīm mājām.
par centra tuvumu - kurš punkts tad skaitās "centrs"?

p.s. vai tur ir arī kādi mazāki dzīvokļi par 90kvm? cik tā pavirši esmu skatījies, piedāvā tikai 90 un 100+ kvm dzīvokļus
Offline
viesulis
06. Mar 2009, 15:24 #2618

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


06 Mar 2009, 15:11:11 Puu rakstīja:

06 Mar 2009, 15:07:43 DockuH rakstīja:
runajot par SV, vieniigais pluss ir ka tuvu centram, citus + neredzu

par apdari neko nezinu, jo neesmu bijis iekšā nevienā no šīm mājām.
par centra tuvumu - kurš punkts tad skaitās "centrs"?

p.s. vai tur ir arī kādi mazāki dzīvokļi par 90kvm? cik tā pavirši esmu skatījies, piedāvā tikai 90 un 100+ kvm dzīvokļus

Vesturiski centrs ir veca pasta maja stacijas laukuma!
Offline
stuntman
06. Mar 2009, 15:27 #2619

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu

Ir jēdziens "vēsturiskais centrs", kam ir konkrētas robežas.
Piemēram, A. Čaka un Tallinas ielas krustojums ir viens no punktiem, kur beidzas vēsturiskais centrs.
Tāpat Gogoļa / Lāčplēša krustojums.
Offline
Puuchuks
06. Mar 2009, 15:30 #2620

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

es ar šo jautājumu biju domājis apmēram to, ka - centra tuvums ir pluss tad, ja tu ar kājām/auto vari ātri un ērti nokļūt tajā centra vietā, kur tev vajag.

Vecrīga pie Akmens tilta ir centrs un Lāčplēša/Barona krusts arī ir centrs. un tagad pamēģini ātri aizbraukt/aiziet no viena uz otru

tā pavirši piemetot, abi - PP un SV atrodas apmēram vienā attālumā no Vecrīgas
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo