| Autors | Ziņojums |
rosigais  | | 19. Feb 2009, 19:12 |
#2521
|
|
 Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
| uz īri iet vairāk  |
Offline | |
|
| fuuzels | | 19. Feb 2009, 20:18 |
#2522
|
|
Kopš: 11. Apr 2007
Ziņojumi: 550
Braucu ar:
| Atrast īrnieku lielam dzīvoklim (4 istabas un vairāk) ļoti grūti ari par 3 LVL/m2. ja nu vienīgi autonomā apkure.
pērk pa lielam tikai naļikā par tiešām krīzes cenām. statistiku par darījumiem var zemsgramata.lv paskatīties. |
Offline | |
|
| Foxijs | | 19. Feb 2009, 20:21 |
#2523
|
|
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3171
Braucu ar:
| māja pārdaugavā pārdodas:
ss.lv
+ vēl ir doma izīrēt dzīvokli kkur krasta rajonā, pie d tilta, ja kādam ir interese pm[ Šo ziņu laboja Foxijs, 24 Feb 2009, 16:17:14 ] |
Offline | |
|
moro  | | 22. Feb 2009, 17:59 |
#2524
|
|
Kopš: 20. Feb 2007
Ziņojumi: 2339
Braucu ar:
| Vajag 3 īstabu dzīvokli Zolitūdē / Šampeterī / Pleskodalē uz īri, jaunā projektā / renovētā mājā. 119 sēriju utt nepiedāvāt 
Mēbeles var arī nebūt.
Gatavs maksāt līdz 300 Ls + skaititāji.
Inteliģenta ģimenē ar sīkiem, bardāka nebūs.
PM / 2932 8541 |
Offline | |
|
| DockuH | | 22. Feb 2009, 18:45 |
#2525
|
|
Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
28 Jan 2009, 11:56:06 DockuH rakstīja:
Mekleju dzivokli, ja kadam ir krizes piedavajums pardosanai Rigas robeza tad:
vajag 3 - 4 ist. dzivokli jaunaja projekta vai renoveta maja, platiiba ne mazak par 85kv/m, ar parkingu, ar pilno apdari, velams lai butu apsardze.
Projektus tipa dzimta seta, meza ciems vai tam lidzigus nepiedavat. Visus piedavajumus ieksh ss.lv zinu tad pa lieko neko nevajag sutiit.
PM vai [email protected]
vel joprojam gaidu kriizes piedavajumus |
Offline | |
|
| talants | | 22. Feb 2009, 19:02 |
#2526
|
|
Kopš: 28. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 303
Braucu ar:
|
22 Feb 2009, 18:45:42 DockuH rakstīja:
28 Jan 2009, 11:56:06 DockuH rakstīja:
Mekleju dzivokli, ja kadam ir krizes piedavajums pardosanai Rigas robeza tad:
vajag 3 - 4 ist. dzivokli jaunaja projekta vai renoveta maja, platiiba ne mazak par 85kv/m, ar parkingu, ar pilno apdari, velams lai butu apsardze.
Projektus tipa dzimta seta, meza ciems vai tam lidzigus nepiedavat. Visus piedavajumus ieksh ss.lv zinu tad pa lieko neko nevajag sutiit.
PM vai [email protected]
vel joprojam gaidu kriizes piedavajumus
kas pa vainu projektiem dzimta seta? tur kosmoss cik daudz tukshi dzivoklji! |
Offline | |
|
moro  | | 23. Feb 2009, 11:22 |
#2527
|
|
Kopš: 20. Feb 2007
Ziņojumi: 2339
Braucu ar:
|
22 Feb 2009, 17:59:11 moro rakstīja:
Vajag 3 īstabu dzīvokli Zolitūdē / Šampeterī / Pleskodalē uz īri, jaunā projektā / renovētā mājā. 119 sēriju utt nepiedāvāt 
Mēbeles var arī nebūt.
Gatavs maksāt līdz 300 Ls + skaititāji.
Inteliģenta ģimenē ar sīkiem, bardāka nebūs.
PM / 2932 8541
darbdienas bump  |
Offline | |
|
| Virzins | | 23. Feb 2009, 11:42 |
#2528
|
|
 Kopš: 26. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 394
Braucu ar: BMW F01 ktm exc450
| Mekleju zemi lidz 150ha varbut mezs, lauks ar celtni bez vienalga. pa krizes cenu |
Offline | |
|
|
|
| TIINIZ | | 23. Feb 2009, 15:11 |
#2529
|
|
Kopš: 20. Jul 2004
Ziņojumi: 832
Braucu ar:
| Ir interese par dzīvokli klusajā centrā, sākot no 90kvadrāti, kādas 3-4 istabas varētu būt, vēlams plašs ar liftu. Ja kādam kas ir, tad PM vai 27021097. |
Offline | |
|
| uzo | | 23. Feb 2009, 19:33 |
#2530
|
|
 Kopš: 09. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 711
Braucu ar: dārgu pasātu
|
19 Feb 2009, 19:12:28 rosigais rakstīja:
uz īri iet vairāk 
+1
īres tirgus ir diezgan aktīvs |
Offline | |
|
moro  | | 24. Feb 2009, 15:45 |
#2531
|
|
Kopš: 20. Feb 2007
Ziņojumi: 2339
Braucu ar:
|
22 Feb 2009, 17:59:11 moro rakstīja:
Vajag 3 īstabu dzīvokli Zolitūdē / Šampeterī / Pleskodalē uz īri, jaunā projektā / renovētā mājā. 119 sēriju utt nepiedāvāt 
Mēbeles var arī nebūt.
Gatavs maksāt līdz 300 Ls + skaititāji.
Inteliģenta ģimenē ar sīkiem, bardāka nebūs.
PM / 2932 8541
bump bump 
ir labi dzivoklji sliktaas vietaas un slikti labaas. dodiet labu labaa vietaa  |
Offline | |
|
| ROADSTER | | 24. Feb 2009, 16:06 |
#2532
|
|
 Kopš: 22. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 76
Braucu ar: sarkano
| Kur Jūs tauta skatās dzīvokļu sludinājumus?
ss.lv? kaut kādos nekustamo īpašumu kompāniju mājas lapās? |
Offline | |
|
| Foxijs | | 24. Feb 2009, 16:17 |
#2533
|
|
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3171
Braucu ar:
| māja pārdaugavā pārdodas:
ss.lv
+ vēl ir doma izīrēt dzīvokli kkur krasta rajonā, pie d tilta, ja kādam ir interese pm |
Offline | |
|
| SZ | | 24. Feb 2009, 16:20 |
#2534
|
|
 Kopš: 06. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2675
Braucu ar: Mercedes-Benz
|
24 Feb 2009, 16:06:05 ROADSTER rakstīja:
Kur Jūs tauta skatās dzīvokļu sludinājumus?
ss.lv? kaut kādos nekustamo īpašumu kompāniju mājas lapās?
Arco Real Estate |
Offline | |
|
moro  | | 24. Feb 2009, 16:53 |
#2535
|
|
Kopš: 20. Feb 2007
Ziņojumi: 2339
Braucu ar:
|
24 Feb 2009, 16:24:12 Stiebins rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/...kalns/bdemd.html
cena protams runaajama!
Iepazīšanas topiks  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 24. Feb 2009, 16:59 |
#2536
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
24 Feb 2009, 16:06:05 ROADSTER rakstīja:
Kur Jūs tauta skatās dzīvokļu sludinājumus?
ss.lv? kaut kādos nekustamo īpašumu kompāniju mājas lapās?
ss.lv pēd laikā ir visaktuālākie/svaigākie/visvairāk piedāvājumi.
reklama.lv arī ok.
dzivoklis.lv viena daļa vēl nav pamanījuši nek.īp. krīzi 
nu un vēl vesela rinda lapu, piem., nams24.lv, varianti.lv, city24.lv, ..., ... |
Offline | |
|
|
|
EG  | | 24. Feb 2009, 17:25 |
#2537
|
|
 Kopš: 13. Dec 2006
Ziņojumi: 1156
Braucu ar:
| Varu piedāvāt lielu, plašu, skaistu dzīvokli uz lācplēša ielas, starp čaka un avotu ielām.
mēbelēts (iekaitot TV, veļasmašīnu utt), dzīvoklis teicamā stāvoklī, visa virtuves tehnika jauna. Autonoma gāzes apkure. Slēdzama kāpņutelpa, dzīvoklim ir arī pieejama signalizācija.
100 M2, 420 Ls + kom. maks., komisijas maksu jau apmaksājis saimnieks 
sludeklis
Uz manu tel. nr. vai epasta adresi varat atrast arī citus dzīvokļus vai biroja telpas ko izīrējam vai iznomājam, vai arī varat visu piedāvājumu aplūkot manā mājaslapā PRO Nami.lv
Ja kādam kas ieintresē, tad zvanat 26134585 vai PM
Cenas, protams, visam mūsdienās vēl diskutējamas  [ Šo ziņu laboja EG, 24 Feb 2009, 17:26:39 ] |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 25. Feb 2009, 17:40 |
#2538
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| lūdzu metiet man ar nemizotu sīpolu, ja šis nav brīnumainākais dvīņumājas projekts iekš to LV  |
Offline | |
|
EG  | | 25. Feb 2009, 17:46 |
#2539
|
|
 Kopš: 13. Dec 2006
Ziņojumi: 1156
Braucu ar:
| psc  |
Offline | |
|
| S_2 | | 25. Feb 2009, 17:51 |
#2540
|
|
Kopš: 16. Nov 2005
Ziņojumi: 668
Braucu ar: Audi
| 
|
Offline | |
|