Online

Pašreiz BMWPower skatās 84 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
rosigais
19. Feb 2009, 19:12 #2521

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību

uz īri iet vairāk
Offline
fuuzels
19. Feb 2009, 20:18 #2522

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:

Atrast īrnieku lielam dzīvoklim (4 istabas un vairāk) ļoti grūti ari par 3 LVL/m2. ja nu vienīgi autonomā apkure.
pērk pa lielam tikai naļikā par tiešām krīzes cenām. statistiku par darījumiem var zemsgramata.lv paskatīties.
Offline
Foxijs
19. Feb 2009, 20:21 #2523

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

māja pārdaugavā pārdodas:
ss.lv

+ vēl ir doma izīrēt dzīvokli kkur krasta rajonā, pie d tilta, ja kādam ir interese pm

[ Šo ziņu laboja Foxijs, 24 Feb 2009, 16:17:14 ]

Offline
moro
22. Feb 2009, 17:59 #2524

Kopš: 20. Feb 2007

Ziņojumi: 2339

Braucu ar:

Vajag 3 īstabu dzīvokli Zolitūdē / Šampeterī / Pleskodalē uz īri, jaunā projektā / renovētā mājā. 119 sēriju utt nepiedāvāt
Mēbeles var arī nebūt.
Gatavs maksāt līdz 300 Ls + skaititāji.
Inteliģenta ģimenē ar sīkiem, bardāka nebūs.
PM / 2932 8541
Offline
DockuH
22. Feb 2009, 18:45 #2525

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


28 Jan 2009, 11:56:06 DockuH rakstīja:
Mekleju dzivokli, ja kadam ir krizes piedavajums pardosanai Rigas robeza tad:
vajag 3 - 4 ist. dzivokli jaunaja projekta vai renoveta maja, platiiba ne mazak par 85kv/m, ar parkingu, ar pilno apdari, velams lai butu apsardze.
Projektus tipa dzimta seta, meza ciems vai tam lidzigus nepiedavat. Visus piedavajumus ieksh ss.lv zinu tad pa lieko neko nevajag sutiit.

PM vai [email protected]


vel joprojam gaidu kriizes piedavajumus
Offline
talants
22. Feb 2009, 19:02 #2526

Kopš: 28. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 303

Braucu ar:


22 Feb 2009, 18:45:42 DockuH rakstīja:

28 Jan 2009, 11:56:06 DockuH rakstīja:
Mekleju dzivokli, ja kadam ir krizes piedavajums pardosanai Rigas robeza tad:
vajag 3 - 4 ist. dzivokli jaunaja projekta vai renoveta maja, platiiba ne mazak par 85kv/m, ar parkingu, ar pilno apdari, velams lai butu apsardze.
Projektus tipa dzimta seta, meza ciems vai tam lidzigus nepiedavat. Visus piedavajumus ieksh ss.lv zinu tad pa lieko neko nevajag sutiit.

PM vai [email protected]


vel joprojam gaidu kriizes piedavajumus

kas pa vainu projektiem dzimta seta? tur kosmoss cik daudz tukshi dzivoklji!
Offline
moro
23. Feb 2009, 11:22 #2527

Kopš: 20. Feb 2007

Ziņojumi: 2339

Braucu ar:


22 Feb 2009, 17:59:11 moro rakstīja:
Vajag 3 īstabu dzīvokli Zolitūdē / Šampeterī / Pleskodalē uz īri, jaunā projektā / renovētā mājā. 119 sēriju utt nepiedāvāt
Mēbeles var arī nebūt.
Gatavs maksāt līdz 300 Ls + skaititāji.
Inteliģenta ģimenē ar sīkiem, bardāka nebūs.
PM / 2932 8541

darbdienas bump
Offline
Virzins
23. Feb 2009, 11:42 #2528

Kopš: 26. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 394

Braucu ar: BMW F01 ktm exc450

Mekleju zemi lidz 150ha varbut mezs, lauks ar celtni bez vienalga. pa krizes cenu
Offline
TIINIZ
23. Feb 2009, 15:11 #2529

Kopš: 20. Jul 2004

Ziņojumi: 832

Braucu ar:

Ir interese par dzīvokli klusajā centrā, sākot no 90kvadrāti, kādas 3-4 istabas varētu būt, vēlams plašs ar liftu. Ja kādam kas ir, tad PM vai 27021097.
Offline
uzo
23. Feb 2009, 19:33 #2530

Kopš: 09. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 711

Braucu ar: dārgu pasātu


19 Feb 2009, 19:12:28 rosigais rakstīja:
uz īri iet vairāk


+1
īres tirgus ir diezgan aktīvs
Offline
moro
24. Feb 2009, 15:45 #2531

Kopš: 20. Feb 2007

Ziņojumi: 2339

Braucu ar:


22 Feb 2009, 17:59:11 moro rakstīja:
Vajag 3 īstabu dzīvokli Zolitūdē / Šampeterī / Pleskodalē uz īri, jaunā projektā / renovētā mājā. 119 sēriju utt nepiedāvāt
Mēbeles var arī nebūt.
Gatavs maksāt līdz 300 Ls + skaititāji.
Inteliģenta ģimenē ar sīkiem, bardāka nebūs.
PM / 2932 8541


bump bump

ir labi dzivoklji sliktaas vietaas un slikti labaas. dodiet labu labaa vietaa
Offline
ROADSTER
24. Feb 2009, 16:06 #2532

Kopš: 22. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 76

Braucu ar: sarkano

Kur Jūs tauta skatās dzīvokļu sludinājumus?
ss.lv? kaut kādos nekustamo īpašumu kompāniju mājas lapās?
Offline
Foxijs
24. Feb 2009, 16:17 #2533

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

māja pārdaugavā pārdodas:
ss.lv

+ vēl ir doma izīrēt dzīvokli kkur krasta rajonā, pie d tilta, ja kādam ir interese pm
Offline
SZ
24. Feb 2009, 16:20 #2534

Kopš: 06. Feb 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2675

Braucu ar: Mercedes-Benz


24 Feb 2009, 16:06:05 ROADSTER rakstīja:
Kur Jūs tauta skatās dzīvokļu sludinājumus?
ss.lv? kaut kādos nekustamo īpašumu kompāniju mājas lapās?


Arco Real Estate
Offline
moro
24. Feb 2009, 16:53 #2535

Kopš: 20. Feb 2007

Ziņojumi: 2339

Braucu ar:


24 Feb 2009, 16:24:12 Stiebins rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/...kalns/bdemd.html

cena protams runaajama!

Iepazīšanas topiks
Offline
Puuchuks
24. Feb 2009, 16:59 #2536

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


24 Feb 2009, 16:06:05 ROADSTER rakstīja:
Kur Jūs tauta skatās dzīvokļu sludinājumus?
ss.lv? kaut kādos nekustamo īpašumu kompāniju mājas lapās?

ss.lv pēd laikā ir visaktuālākie/svaigākie/visvairāk piedāvājumi.
reklama.lv arī ok.
dzivoklis.lv viena daļa vēl nav pamanījuši nek.īp. krīzi
nu un vēl vesela rinda lapu, piem., nams24.lv, varianti.lv, city24.lv, ..., ...
Offline
EG
24. Feb 2009, 17:25 #2537

Kopš: 13. Dec 2006

Ziņojumi: 1156

Braucu ar:

Varu piedāvāt lielu, plašu, skaistu dzīvokli uz lācplēša ielas, starp čaka un avotu ielām.

mēbelēts (iekaitot TV, veļasmašīnu utt), dzīvoklis teicamā stāvoklī, visa virtuves tehnika jauna. Autonoma gāzes apkure. Slēdzama kāpņutelpa, dzīvoklim ir arī pieejama signalizācija.

100 M2, 420 Ls + kom. maks., komisijas maksu jau apmaksājis saimnieks

sludeklis

Uz manu tel. nr. vai epasta adresi varat atrast arī citus dzīvokļus vai biroja telpas ko izīrējam vai iznomājam, vai arī varat visu piedāvājumu aplūkot manā mājaslapā PRO Nami.lv

Ja kādam kas ieintresē, tad zvanat 26134585 vai PM

Cenas, protams, visam mūsdienās vēl diskutējamas

[ Šo ziņu laboja EG, 24 Feb 2009, 17:26:39 ]

Offline
Puuchuks
25. Feb 2009, 17:40 #2538

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

lūdzu metiet man ar nemizotu sīpolu, ja šis nav brīnumainākais dvīņumājas projekts iekš to LV
Offline
EG
25. Feb 2009, 17:46 #2539

Kopš: 13. Dec 2006

Ziņojumi: 1156

Braucu ar:

psc
Offline
S_2
25. Feb 2009, 17:51 #2540

Kopš: 16. Nov 2005

Ziņojumi: 668

Braucu ar: Audi





Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo