Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 158 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
xjs_4
03. Feb 2014, 16:08 #25074

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2


03 Feb 2014, 15:44:22 AngelinaJolieed rakstīja:
Divi auto mašinu telefonu turētāji ir . (car universal holder) bilde


Labi pie stikla piekier? Cik pikja gribi no powerista ?

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
vamis
03. Feb 2014, 17:24 #25075

Kopš: 24. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 101

Braucu ar: E93

Interesee iepirkt GoPro 3+ black

Piedaavaajumus PM
Offline
kirurgs_uw
03. Feb 2014, 17:27 #25076

Kopš: 28. Jan 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 303

Braucu ar: 4ratu dibendrilli

Negribu bojāt biziiti, tādu lietuvā nopirku zem 10 euro tieši tādu pašu

03 Feb 2014, 16:03:13 suslik rakstīja:
Ir viens šāds lieks, jauns protektora atlikuma mērītājs. 20Eur.
Jelgava. pm

[ Šo ziņu laboja kirurgs_uw, 03 Feb 2014, 17:28:23 ]

Offline
ervuha
03. Feb 2014, 17:47 #25077

Kopš: 28. May 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 584

Braucu ar:

Uz tirdziņu dodas HTC Rhyme mobilais telefons. Palietots, bet savas funkcijas pilda godam. "Purple" krāsā. Vienīgais defekts - labajā apakšējā stūrī nedaudz ieplaisājis ekrāns, kurš pat tā īsti netraucē lietojot telefonu. Līdzi dodu lādētāju, pamācību LV valodā, tumbiņu un maciņu. Cena poweram 29EUR.

Specifikācija šeit - http://www.gsmarena.com/htc_rhyme-4132.php

Bildes:

http://www.bildites.lv/images/512ajzy2anbt37ch6r0l.jpg
http://www.bildites.lv/images/7jbmdy6os2m37qksrc8.jpg

[ Šo ziņu laboja ervuha, 03 Feb 2014, 17:49:02 ]

Offline
wxy
03. Feb 2014, 17:49 #25078

Kopš: 14. Oct 2009

Ziņojumi: 1502

Braucu ar: savu auto


03 Feb 2014, 17:27:24 kirurgs_uw rakstīja:
Negribu bojāt biziiti, tādu lietuvā nopirku zem 10 euro tieši tādu pašu

03 Feb 2014, 16:03:13 suslik rakstīja:
Ir viens šāds lieks, jauns protektora atlikuma mērītājs. 20Eur.
Jelgava. pm
[IMG]htp://content31-foto.inbox.lv/albums/s/suslik007/03-02-2014/30843-3.sized.jpg[/IMG]



ībejā tāds par seši dolāri
Offline
Sormis
03. Feb 2014, 18:35 #25079

Kopš: 20. Jun 2011

No: Alūksne

Ziņojumi: 1651

Braucu ar: Ziemas sitamo.

Iesveriet telefonu, lai ir laba kamera, VAIFAJS, var būt paredzēts lietot tikai lmt tiklā. Ap 60-80 eiro
Offline
Lacis
03. Feb 2014, 20:09 #25080

Kopš: 21. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1150

Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora

Pa ezeru freezeetaaji sarosaas!!
sodien vai riit var dabuut e95 par 23eiro 20l kanna
ir 10kannas!

ja nem 5kannas atlaide!

PM vai 26640403

[ Šo ziņu laboja Lacis, 03 Feb 2014, 20:10:10 ]

Offline
AngelinaJolieed
03. Feb 2014, 20:09 #25081

Kopš: 29. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 546

Braucu ar: 324td<->M57D30


03 Feb 2014, 16:08:07 xjs_4 rakstīja:

03 Feb 2014, 15:44:22 AngelinaJolieed rakstīja:
Divi auto mašinu telefonu turētāji ir . (car universal holder) bilde


Labi pie stikla piekier? Cik pikja gribi no powerista ?




Vēl viens palicis ,7 eiro poweram.
Offline
Anriinii
03. Feb 2014, 20:53 #25082

Kopš: 19. Jul 2008

Ziņojumi: 145

Braucu ar:

Pardodu labu kolekciju ar markaam. ( 374 markas no 1928-1981.g ) Worldwide.
Foto pa e-mail atsutishu. PM !!!
Offline
Armo
03. Feb 2014, 21:42 #25083

Kopš: 28. Jan 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1521

Braucu ar: E61 LCI, darba auto un viss, kas pagadās

Piedāvājiet 2 biļetes uz Erots 2014
Offline
Alexisonfire
03. Feb 2014, 21:47 #25084

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp

Erots ir liela tufta
Offline
Peecis
03. Feb 2014, 23:21 #25085

Kopš: 27. Jan 2003

No: Aizkraukle

Ziņojumi: 2318

Braucu ar: 02’ 530dA M Touring Individual Messing, A8 D2 4.2q un Passat B5 Variant TDI

Ir čeki par auto rezerves daļām ar klāt piespraustu kvīti, kur ierakstīt savus rekvizītus.
Par janvāri 1850 EUR. No 200-500 EUR nominālos.
PM
Offline
martinssirants
03. Feb 2014, 23:27 #25086

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


03 Feb 2014, 21:47:35 Alexisonfire rakstīja:
Erots ir liela tufta


Jap, labak pa to naudu pierunaat kadu vietejo crackwhore uz aizvaidziiti.
Offline
AngelinaJolieed
03. Feb 2014, 23:46 #25087

Kopš: 29. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 546

Braucu ar: 324td<->M57D30

Varbūt kādam ir samsung s4 mini! Ir flip view covers
Offline
RS7
04. Feb 2014, 08:34 #25088

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu

nopirksu GOPRO 3 vai 3+ letak neka veikala
pm vai 25906322

[ Šo ziņu laboja RS7, 04 Feb 2014, 09:10:54 ]

Offline
Arturiks
04. Feb 2014, 09:52 #25089

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Pārdodu 2 telefonus - abi ar defektiem.

1. Samsung Galaxy S - neliels zirneklītis uz virsējā ekrāna (screen's strādā pilnībā) un viss ekrāns ir iegļukojis zaļā tonī (dažreiz atiet atpakaļ uz normālu krāsojumu, bet pēc kāda laiciņa atpakaļ uz zaļu). Cena 50 eur, runājama. Bilde ieskatam, ja interesē īstā, pm.



2. XTC One X - telefons tika nopirkts jauns, lietots aptuveni mēnesi, tad nokrita uz zemes, kā rezultātā radās maziņš bump's vienā stūrītī. Telefonu turpināja lietot, bet pēc tam pazuda ekrāns. Tika aiznests uz garantiju, bet viņi atteicās labot, jo ir nelielais skrāpējums/atsituma pēdas vienā stūrī. Pēc tam telefons tika ielikts plauktā un nav lietots. Ieslēdzot dažreiz ekrāns rāda, dažreiz nē (kas jāmaina, nezinu) vizuālais stāvoklis kā no veikala (bez stūrīša neviena skrāpējuma). Cena 100 eur, runājama. Bilde ieskatam, ja interesē īstā, pm.



Telefoni nav vajadzīgi, tapēc piedāvājiet savu cenu.
Offline
raivens
04. Feb 2014, 10:32 #25090

Kopš: 18. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 331

Braucu ar: Velosipēdu

Ir aizķērušies Thule jumta reliņi E39 sedanam. Bildi ielikt nemāku, bet, ja interesē, varu aizsūtīt uz e-pastu
40 Eur.
PM

[ Šo ziņu laboja raivens, 05 Feb 2014, 13:58:21 ]

Offline
El_Camino
04. Feb 2014, 11:22 #25091

Kopš: 20. Jul 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1420

Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9

Pārdodu
Lenovo T410
Par cenu vienosimies


-----------------
Offline
Anriinii
04. Feb 2014, 11:26 #25092

Kopš: 19. Jul 2008

Ziņojumi: 145

Braucu ar:

Tiek pārdota marku kolekcija. 500EUR
PM !!!!
Offline
dainiiz
04. Feb 2014, 11:35 #25093

Kopš: 18. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5244

Braucu ar: 125mm


03 Feb 2014, 16:03:13 suslik rakstīja:
Ir viens šāds lieks, jauns protektora atlikuma mērītājs. 20Eur.
Jelgava. pm



laba cena

ebay 3 paundi

http://www.ebay.co.uk/itm/Car-Tire-Tyre-Tread-D...h=item53fd7e5ee4
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo