| Autors | Ziņojums |
Puuchuks  | | 11. Feb 2009, 18:21 |
#2501
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
11 Feb 2009, 18:15:07 raivisp rakstīja:
11 Feb 2009, 17:41:56 Foxijs rakstīja:
pārdodu hatu pārdaugāvā 
ss.lv
Kā es viņu apskatos, tā uzreiz rodas sajūta, ka esmu tajā mājā dzēris 
Sen Tev viņa pieder 
kaukad rudenī nobraucu garām paskatījos - tā māja izskatās tā, it kā tur sen ne1 nebūtu dzēris 
sorrī, Foxij  |
Offline | |
|
| raivisp | | 11. Feb 2009, 18:22 |
#2502
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
11 Feb 2009, 18:17:42 Foxijs rakstīja:
varētu būt ka esi tur dzēris , ir tikusi dažiem kadriem izīrēta...
Varbūt, varbūt. 
Puu, ja tur esmu dzēris, tad pirms vairākiem gadiem  [ Šo ziņu laboja raivisp, 11 Feb 2009, 18:23:12 ] |
Offline | |
|
| Foxijs | | 11. Feb 2009, 18:28 |
#2503
|
|
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3171
Braucu ar:
| nu jaa, tā māja tā izskatās nelaagi kaadu laiku neviens tur nedzīvo un nekopj... tik cik biju ar trimmeri zaali nopļaut rudenii |
Offline | |
|
| einaars | | 11. Feb 2009, 18:30 |
#2504
|
|
 Kopš: 17. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 2277
Braucu ar:
| pardodu garazhu jugla3, grazhu koperativa jugla -3, ir zemes garmata, sausa, ar bedri , dzelz varti. pm |
Offline | |
|
| raivisp | | 11. Feb 2009, 18:31 |
#2505
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
11 Feb 2009, 18:28:20 Foxijs rakstīja:
nu jaa, tā māja tā izskatās nelaagi kaadu laiku neviens tur nedzīvo un nekopj... tik cik biju ar trimmeri zaali nopļaut rudenii
Dzīvoklim ta po, bet māja gan galīgi postā var aiziet šitā... |
Offline | |
|
| viagris | | 11. Feb 2009, 18:32 |
#2506
|
|
 Kopš: 06. Jul 2004
Ziņojumi: 4791
Braucu ar:
|
11 Feb 2009, 17:39:43 Puu rakstīja:
10 Feb 2009, 11:18:55 viagris rakstīja:
Izīrēju vai pārdodu māju Carnikavā. Laba satiksme, ir vieta automašīnai 
Sīkāk te
mājas sludinājumu bez bildes no ārpuses liek tikai ko man dod tas tavs dīvāns vai puķuvāze
Tad apskati pārējos sludinājumus ar šo tālruni  |
Offline | |
|
| DockuH | | 11. Feb 2009, 18:47 |
#2507
|
|
Kopš: 09. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 485
Braucu ar:
|
11 Feb 2009, 18:32:31 viagris rakstīja:
11 Feb 2009, 17:39:43 Puu rakstīja:
10 Feb 2009, 11:18:55 viagris rakstīja:
Izīrēju vai pārdodu māju Carnikavā. Laba satiksme, ir vieta automašīnai 
Sīkāk te
mājas sludinājumu bez bildes no ārpuses liek tikai ko man dod tas tavs dīvāns vai puķuvāze
Tad apskati pārējos sludinājumus ar šo tālruni 
tur fasades siena ljoti kvalitativi nokrasota  |
Offline | |
|
| Maasa | | 11. Feb 2009, 21:02 |
#2508
|
|
 Kopš: 31. Aug 2004
Ziņojumi: 102
Braucu ar: 330d
| Vēlos Rīgas centrā īrēt 2 (var arī vairāk) istabu dzīvokli (mēbelētu, plašu) ar izpirkuma tiesībām. Lidz Ls 200 + kom. mēnesī. Ja ir kas piedāvājāms, lūdzu, PM.  |
Offline | |
|
|
|
| raivisp | | 12. Feb 2009, 11:47 |
#2509
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
| Neliels dzīvoklītis pa krīzes cenu.
Kādam nevajag  |
Offline | |
|
| romizz | | 16. Feb 2009, 16:41 |
#2510
|
|
 Kopš: 27. Jan 2008
No: Madona
Ziņojumi: 4326
Braucu ar: VAG
| Varbuut kaadam intresee 100 ha (lielakoties zeme un cirsmas, kopaa kaadi 15 atsevishkji iipashumi. Madonas raj.)... viss kopaa pa aptuveni 39 000 Ls (var runaat).. papiiri visi kaartiibaa, paardodam visu kopaa, kriize kaa nekaa .. siikak PM
varbuut kaads zim kam tas intreseetu, vienkaarshi bija doma paardot zviedriem , bet vinji peedeejaa briidi atteicaas...
[ Šo ziņu laboja roms, 16 Feb 2009, 16:43:03 ] |
Offline | |
|
rosigais  | | 16. Feb 2009, 16:48 |
#2511
|
|
 Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
12 Feb 2009, 11:47:12 raivisp rakstīja:
Neliels dzīvoklītis pa krīzes cenu.
Kādam nevajag 
virtuve nogalina |
Offline | |
|
| uzo | | 16. Feb 2009, 17:55 |
#2512
|
|
 Kopš: 09. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 711
Braucu ar: dārgu pasātu
|
12 Feb 2009, 11:47:12 raivisp rakstīja:
Neliels dzīvoklītis pa krīzes cenu.
Kādam nevajag 
bik pa shauru man...galu galaa gjimenee 2 cilveeki + trusis...  |
Offline | |
|
| viagris | | 19. Feb 2009, 11:12 |
#2513
|
|
 Kopš: 06. Jul 2004
Ziņojumi: 4791
Braucu ar:
| Varbūt kāds speciālists var atmeilot kādu īres standartlīgumu 
[email protected]
Paldies. |
Offline | |
|
| Foxijs | | 19. Feb 2009, 11:25 |
#2514
|
|
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3171
Braucu ar:
|
11 Feb 2009, 17:41:56 Foxijs rakstīja:
pārdodu hatu pārdaugāvā 
ss.lv
|
Offline | |
|
| Virzins | | 19. Feb 2009, 17:06 |
#2515
|
|
 Kopš: 26. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 394
Braucu ar: BMW F01 ktm exc450
| mekleju nekustamo sakot no 10ha var but mezs plava, ar celtni bez, 50km radiusa ap rigu. |
Offline | |
|
| Horacijs_Keins | | 19. Feb 2009, 17:36 |
#2516
|
|
 Kopš: 14. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2484
Braucu ar:
| Paskatījies kurš gads kalendārā? 
19 Feb 2009, 11:25:32 Foxijs rakstīja:
11 Feb 2009, 17:41:56 Foxijs rakstīja:
pārdodu hatu pārdaugāvā 
ss.lv
|
Offline | |
|
|
|
Krishus  | | 19. Feb 2009, 18:17 |
#2517
|
|
Kopš: 13. Mar 2006
No: Subate
Ziņojumi: 3217
Braucu ar:
|
16 Feb 2009, 17:55:52 uzo rakstīja:
12 Feb 2009, 11:47:12 raivisp rakstīja:
Neliels dzīvoklītis pa krīzes cenu.
Kādam nevajag 
bik pa shauru man...galu galaa gjimenee 2 cilveeki + trusis... 
dziivoklim cena neatbilst kaut vai ja pienjemam ka ir taada situaacija kaada bija buma laikaa. |
Offline | |
|
| raivisp | | 19. Feb 2009, 18:56 |
#2518
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
19 Feb 2009, 18:17:22 Krishus rakstīja:
dziivoklim cena neatbilst kaut vai ja pienjemam ka ir taada situaacija kaada bija buma laikaa.
Dzīvokļa cena ir tieši tik liela, cik par to kāds duraks ir gatavs maksāt. 
Principā tas attiecas uz visu, kas ir vienā/dažos eksemplāros.  |
Offline | |
|
| Raicha | | 19. Feb 2009, 19:05 |
#2519
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| kaads ir kautko paardevis peedeejaa laikaa? padalieties ar iespaidiem par tirgus situaaciju, tb reaali notikushu dariijumu cenaam, kam nav nosleepums un slinkums |
Offline | |
|
| raivisp | | 19. Feb 2009, 19:11 |
#2520
|
|
 Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
19 Feb 2009, 19:05:44 Raicha rakstīja:
kaads ir kautko paardevis peedeejaa laikaa? padalieties ar iespaidiem par tirgus situaaciju, tb reaali notikushu dariijumu cenaam, kam nav nosleepums un slinkums
Tirgoju dzīvokli Ainažos kopš Septembra. Nessen atradu īrnieku  |
Offline | |
|