Online

Pašreiz BMWPower skatās 110 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Puuchuks
11. Feb 2009, 18:21 #2501

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


11 Feb 2009, 18:15:07 raivisp rakstīja:

11 Feb 2009, 17:41:56 Foxijs rakstīja:
pārdodu hatu pārdaugāvā
ss.lv


Kā es viņu apskatos, tā uzreiz rodas sajūta, ka esmu tajā mājā dzēris

Sen Tev viņa pieder

kaukad rudenī nobraucu garām paskatījos - tā māja izskatās tā, it kā tur sen ne1 nebūtu dzēris

sorrī, Foxij
Offline
raivisp
11. Feb 2009, 18:22 #2502

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


11 Feb 2009, 18:17:42 Foxijs rakstīja:

varētu būt ka esi tur dzēris , ir tikusi dažiem kadriem izīrēta...


Varbūt, varbūt.

Puu, ja tur esmu dzēris, tad pirms vairākiem gadiem

[ Šo ziņu laboja raivisp, 11 Feb 2009, 18:23:12 ]

Offline
Foxijs
11. Feb 2009, 18:28 #2503

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

nu jaa, tā māja tā izskatās nelaagi kaadu laiku neviens tur nedzīvo un nekopj... tik cik biju ar trimmeri zaali nopļaut rudenii
Offline
einaars
11. Feb 2009, 18:30 #2504

Kopš: 17. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2277

Braucu ar:

pardodu garazhu jugla3, grazhu koperativa jugla -3, ir zemes garmata, sausa, ar bedri , dzelz varti. pm
Offline
raivisp
11. Feb 2009, 18:31 #2505

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


11 Feb 2009, 18:28:20 Foxijs rakstīja:
nu jaa, tā māja tā izskatās nelaagi kaadu laiku neviens tur nedzīvo un nekopj... tik cik biju ar trimmeri zaali nopļaut rudenii


Dzīvoklim ta po, bet māja gan galīgi postā var aiziet šitā...
Offline
viagris
11. Feb 2009, 18:32 #2506

Kopš: 06. Jul 2004

Ziņojumi: 4791

Braucu ar:


11 Feb 2009, 17:39:43 Puu rakstīja:

10 Feb 2009, 11:18:55 viagris rakstīja:
Izīrēju vai pārdodu māju Carnikavā. Laba satiksme, ir vieta automašīnai
Sīkāk te

mājas sludinājumu bez bildes no ārpuses liek tikai ko man dod tas tavs dīvāns vai puķuvāze

Tad apskati pārējos sludinājumus ar šo tālruni
Offline
DockuH
11. Feb 2009, 18:47 #2507

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


11 Feb 2009, 18:32:31 viagris rakstīja:

11 Feb 2009, 17:39:43 Puu rakstīja:

10 Feb 2009, 11:18:55 viagris rakstīja:
Izīrēju vai pārdodu māju Carnikavā. Laba satiksme, ir vieta automašīnai
Sīkāk te

mājas sludinājumu bez bildes no ārpuses liek tikai ko man dod tas tavs dīvāns vai puķuvāze

Tad apskati pārējos sludinājumus ar šo tālruni


tur fasades siena ljoti kvalitativi nokrasota
Offline
Maasa
11. Feb 2009, 21:02 #2508

Kopš: 31. Aug 2004

Ziņojumi: 102

Braucu ar: 330d

Vēlos Rīgas centrā īrēt 2 (var arī vairāk) istabu dzīvokli (mēbelētu, plašu) ar izpirkuma tiesībām. Lidz Ls 200 + kom. mēnesī. Ja ir kas piedāvājāms, lūdzu, PM.
Offline
raivisp
12. Feb 2009, 11:47 #2509

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas

Neliels dzīvoklītis pa krīzes cenu.

Kādam nevajag
Offline
romizz
16. Feb 2009, 16:41 #2510

Kopš: 27. Jan 2008

No: Madona

Ziņojumi: 4326

Braucu ar: VAG

Varbuut kaadam intresee 100 ha (lielakoties zeme un cirsmas, kopaa kaadi 15 atsevishkji iipashumi. Madonas raj.)... viss kopaa pa aptuveni 39 000 Ls (var runaat).. papiiri visi kaartiibaa, paardodam visu kopaa, kriize kaa nekaa .. siikak PM

varbuut kaads zim kam tas intreseetu, vienkaarshi bija doma paardot zviedriem , bet vinji peedeejaa briidi atteicaas...

[ Šo ziņu laboja roms, 16 Feb 2009, 16:43:03 ]

Offline
rosigais
16. Feb 2009, 16:48 #2511

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


12 Feb 2009, 11:47:12 raivisp rakstīja:
Neliels dzīvoklītis pa krīzes cenu.

Kādam nevajag

virtuve nogalina
Offline
uzo
16. Feb 2009, 17:55 #2512

Kopš: 09. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 711

Braucu ar: dārgu pasātu


12 Feb 2009, 11:47:12 raivisp rakstīja:
Neliels dzīvoklītis pa krīzes cenu.

Kādam nevajag


bik pa shauru man...galu galaa gjimenee 2 cilveeki + trusis...
Offline
viagris
19. Feb 2009, 11:12 #2513

Kopš: 06. Jul 2004

Ziņojumi: 4791

Braucu ar:

Varbūt kāds speciālists var atmeilot kādu īres standartlīgumu
[email protected]
Paldies.
Offline
Foxijs
19. Feb 2009, 11:25 #2514

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:


11 Feb 2009, 17:41:56 Foxijs rakstīja:
pārdodu hatu pārdaugāvā
ss.lv
Offline
Virzins
19. Feb 2009, 17:06 #2515

Kopš: 26. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 394

Braucu ar: BMW F01 ktm exc450

mekleju nekustamo sakot no 10ha var but mezs plava, ar celtni bez, 50km radiusa ap rigu.
Offline
Horacijs_Keins
19. Feb 2009, 17:36 #2516

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:

Paskatījies kurš gads kalendārā?

19 Feb 2009, 11:25:32 Foxijs rakstīja:

11 Feb 2009, 17:41:56 Foxijs rakstīja:
pārdodu hatu pārdaugāvā
ss.lv

Offline
Krishus
19. Feb 2009, 18:17 #2517

Kopš: 13. Mar 2006

No: Subate

Ziņojumi: 3217

Braucu ar:


16 Feb 2009, 17:55:52 uzo rakstīja:

12 Feb 2009, 11:47:12 raivisp rakstīja:
Neliels dzīvoklītis pa krīzes cenu.

Kādam nevajag


bik pa shauru man...galu galaa gjimenee 2 cilveeki + trusis...


dziivoklim cena neatbilst kaut vai ja pienjemam ka ir taada situaacija kaada bija buma laikaa.
Offline
raivisp
19. Feb 2009, 18:56 #2518

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


19 Feb 2009, 18:17:22 Krishus rakstīja:

dziivoklim cena neatbilst kaut vai ja pienjemam ka ir taada situaacija kaada bija buma laikaa.


Dzīvokļa cena ir tieši tik liela, cik par to kāds duraks ir gatavs maksāt.

Principā tas attiecas uz visu, kas ir vienā/dažos eksemplāros.
Offline
Raicha
19. Feb 2009, 19:05 #2519

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

kaads ir kautko paardevis peedeejaa laikaa? padalieties ar iespaidiem par tirgus situaaciju, tb reaali notikushu dariijumu cenaam, kam nav nosleepums un slinkums
Offline
raivisp
19. Feb 2009, 19:11 #2520

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


19 Feb 2009, 19:05:44 Raicha rakstīja:
kaads ir kautko paardevis peedeejaa laikaa? padalieties ar iespaidiem par tirgus situaaciju, tb reaali notikushu dariijumu cenaam, kam nav nosleepums un slinkums


Tirgoju dzīvokli Ainažos kopš Septembra. Nessen atradu īrnieku
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo