Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 110 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
FOCUS
04. Feb 2009, 18:22 #2481

Kopš: 12. Jul 2004

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 755

Braucu ar: MB E

Steidzami pārdodu!!!

Pārdodu vai mainu 3.5ha zemi Baldonē, var veidot lielu ainavisku īpašumu, kur netraucē satiksme, pilsētas trokšņi, vienmēr būs klusums un svaigs gaiss. Pievilkta elektrība, ceļš, mežs, ūdenskrātuves. Līdz centram 1km, līdz Rīgai 25km. Jūsu auto var kalpot kā daļēja samaksa par īpašumu.

Ļoti laba invesīcija nakotnei.

PM vai [email protected]
Offline
fuuzels
04. Feb 2009, 18:26 #2482

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:


04 Feb 2009, 18:18:15 Harcix rakstīja:
"Centra Nams" ir ok? kvalitaate, price/performance?

Cena atkariga no tas uz kuru pusi logi. salidzinat varetu ar viesturdarza majam. Dzivokli laikam bija ar melno apdari, ta ka remonta gluki katram savi. Maja kopuma laikam normala.
Offline
raivisp
04. Feb 2009, 18:30 #2483

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


04 Feb 2009, 18:18:15 Harcix rakstīja:
"Centra Nams" ir ok? kvalitaate, price/performance?


Nezinu par Price, bet nu par Performance visvisādi interesanti stāsti dzirdēti.

Grupas biedrs piestrādāja tur kādu laiku atpakaļ. Stāstīja visādus brīnumus, ko tur "celtnieki" sadarījuši.
Offline
Harcix
04. Feb 2009, 18:31 #2484

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10

Logi, protams, uz Daugavu, logi - no griestiem liidz griidai

-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline
Harcix
04. Feb 2009, 18:32 #2485

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10


04 Feb 2009, 18:30:35 raivisp rakstīja:


Nezinu par Price, bet nu par Performance visvisādi interesanti stāsti dzirdēti.

Grupas biedrs piestrādāja tur kādu laiku atpakaļ. Stāstīja visādus brīnumus, ko tur "celtnieki" sadarījuši.
nu , tad staasti

-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline
raivisp
04. Feb 2009, 18:45 #2486

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


04 Feb 2009, 18:32:35 Harcix rakstīja:

nu , tad staasti


Da īsti jau sīkumos neatceros. Bet nu essot bijušas tur interesantas brigādes nodarbinātas. Čaļi sašpaktelē reģipsi tā, ka pēc mēneša jau plaisas salaiduma vietās. Kaut kādas problēmas ar logiem arī bija, cik atceros. Nu visādi, itkā sīki, sūdi karoče. Itkā jau nekas šausminošs tur nebija, bet nu
Offline
rosigais
04. Feb 2009, 18:51 #2487

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību

uz iri dzivoklis vēja ielā 9 2ist. viena caurstaigajama. malkas apkure,tualete gaitenī, plaš sakopts pagalms,vieta automašīnai un iespējams izīrēt garažu 96ls+komunālie(mazi)
PM
Offline
Burx
04. Feb 2009, 19:01 #2488

Kopš: 27. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 977

Braucu ar: melnu mitsu


04 Feb 2009, 18:18:15 Harcix rakstīja:
"Centra Nams" ir ok? kvalitaate, price/performance?



Cik esmu dzirdējis, tad neviena pozitīva vārda par šo projektu!!!

Pirms buma sapirkās daudzi, cerēdami uz mežonīgo $$$$$, bet pamazām pircēji attapās, ka tas nemaksā to, ko pārdevēji, pārpircēji prasa!!!

Un cik no paziņām, kas darbojās NI jomā, tad ar neviens neko + nesaka, plus citiem ar neiesaka...
Offline
fuuzels
04. Feb 2009, 20:22 #2489

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:

Nu alternativa skatam uz daugavu ir dzivoklis renoveta maja blakus Radisonam. Kamer koncertzale nav uzcelta tikmer solids skats uz Vecrigu.
Par kvalitati drosi tadi pasi briesmu stasti ka plaisajoss spaktelis u.c., tas visos projektos.
Offline
bliss
06. Feb 2009, 20:23 #2490

Kopš: 31. Jan 2008

Ziņojumi: 4

Braucu ar:


08 Jan 2009, 18:17:54 VMR rakstīja:

08 Jan 2009, 18:15:14 DockuH rakstīja:

tas nav tas projekts kas zolikaa uzbuvets?



Nē, Titurga, "Bērzavoti", baigi patīk gan vieta, gan projekts.


Nu ko, ievērtējiet jaunās cenas projekta lapā, ir ko padomāt.. 500eur/m2 nost..
Offline
pindzele
07. Feb 2009, 01:10 #2491

Kopš: 07. Feb 2009

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Mekleeju dziivoklja kaiminju 2 istabu dziivoklii.Iziireetaa istaba ir izoleeta ar meebeleem.Dziivoklis ir ar visaam eertiibaam un meebeleets.Atrodas Purvciemaa tuuliit aiz Degleva tilta.Maksa-80Ls+puse komunaalie.
Siikaaku informaaciju variet ieguut pa tef.28690974.
Offline
GR8
07. Feb 2009, 01:23 #2492

Kopš: 20. Feb 2005

Ziņojumi: 2348

Braucu ar: dēli

bija darīšanas vienā Mārupes jaunajā projektā, netālu no t/c Spices...nu psc, karoče visu apdari un laikam arī cēla MOLDĀVI. Tur mierīgi var uztaisīt kultūras raidījumu "Naša Moldava"
Offline
RaimisK
10. Feb 2009, 11:08 #2493

Kopš: 02. Oct 2005

Ziņojumi: 3233

Braucu ar: erenpreisu

Kas par šo projektu zināms:

Sadovņikova 24
Offline
ALLWILL
10. Feb 2009, 11:18 #2494

Kopš: 21. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1863

Braucu ar:


07 Feb 2009, 01:10:14 pindzele rakstīja:
Mekleeju dziivoklja kaiminju 2 istabu dziivoklii.Iziireetaa istaba ir izoleeta ar meebeleem.Dziivoklis ir ar visaam eertiibaam un meebeleets.Atrodas Purvciemaa tuuliit aiz Degleva tilta.Maksa-80Ls+puse komunaalie.
Siikaaku informaaciju variet ieguut pa tef.28690974.




Tu smuka esi

[ Šo ziņu laboja ED6000, 10 Feb 2009, 11:18:56 ]

Offline
viagris
10. Feb 2009, 11:18 #2495

Kopš: 06. Jul 2004

Ziņojumi: 4791

Braucu ar:

Izīrēju vai pārdodu māju Carnikavā. Laba satiksme, ir vieta automašīnai
Sīkāk te
Offline
Puuchuks
11. Feb 2009, 17:39 #2496

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


10 Feb 2009, 11:18:55 viagris rakstīja:
Izīrēju vai pārdodu māju Carnikavā. Laba satiksme, ir vieta automašīnai
Sīkāk te

mājas sludinājumu bez bildes no ārpuses liek tikai ko man dod tas tavs dīvāns vai puķuvāze
Offline
Foxijs
11. Feb 2009, 17:41 #2497

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

pārdodu hatu pārdaugāvā
ss.lv
Offline
GR8
11. Feb 2009, 17:45 #2498

Kopš: 20. Feb 2005

Ziņojumi: 2348

Braucu ar: dēli


10 Feb 2009, 11:08:19 RaimisK rakstīja:
Kas par šo projektu zināms:

Sadovņikova 24


nekas, bet būsi kaimiņš
Offline
raivisp
11. Feb 2009, 18:15 #2499

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


11 Feb 2009, 17:41:56 Foxijs rakstīja:
pārdodu hatu pārdaugāvā
ss.lv


Kā es viņu apskatos, tā uzreiz rodas sajūta, ka esmu tajā mājā dzēris

Sen Tev viņa pieder
Offline
Foxijs
11. Feb 2009, 18:17 #2500

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:


11 Feb 2009, 18:15:07 raivisp rakstīja:

11 Feb 2009, 17:41:56 Foxijs rakstīja:
pārdodu hatu pārdaugāvā
ss.lv


Kā es viņu apskatos, tā uzreiz rodas sajūta, ka esmu tajā mājā dzēris

Sen Tev viņa pieder

varētu būt ka esi tur dzēris , ir tikusi dažiem kadriem izīrēta...
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo