Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 110 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
ervuha
14. Jan 2014, 22:43 #24734

Kopš: 28. May 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 584

Braucu ar:

Uz tirdziņu dodas HTC Rhyme mobilais telefons. Palietots, bet savas funkcijas pilda godam. "Purple" krāsā. Vienīgais defekts - labajā apakšējā stūrī nedaudz ieplaisājis ekrāns, kurš pat tā īsti netraucē lietojot telefonu. Līdzi dodu lādētāju, pamācību LV valodā, tumbiņu un maciņu. Cena poweram 30ls vai 42EUR.

Specifikācija šeit - http://www.gsmarena.com/htc_rhyme-4132.php

Bildes:
http://www.bildites.lv/images/n5lz7wwim7xbr00uk6fm.jpg
http://www.bildites.lv/images/512ajzy2anbt37ch6r0l.jpg
http://www.bildites.lv/images/7jbmdy6os2m37qksrc8.jpg

[ Šo ziņu laboja ervuha, 14 Jan 2014, 22:44:13 ]

Offline
Wanags
14. Jan 2014, 22:47 #24735

Kopš: 02. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 259

Braucu ar:

Vēlos iegādāties kādu no šiem modeļiem.Piedāvājumus PM.

HTC Desire 200
HTC Desire HD
HTC Desire A8181(Bravo)

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=t7lcydmrq41g30zpl.jpg]
[/URL]
Offline
minime
14. Jan 2014, 23:07 #24736

Kopš: 23. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 99

Braucu ar: e93

Pārdodu vai izīrēju garāžu kooperatīvā "Purvciems" Stirnu ielā 44. Garāža parasta 3x6m, ir gaisma, 3fāzes, metāla sija, maza bedre, jumts netek, kkadi plauktiņi arii pie sienam un griestiem.

Vairāk info PM !
Offline
ozis9
14. Jan 2014, 23:12 #24737

Kopš: 22. Jul 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 1402

Braucu ar: 730


18 Dec 2013, 22:46:38 marisio rakstīja:

18 Dec 2013, 17:54:44 ozis9 rakstīja:
Jauns, nepilns parastās gāzes komplets for sale!
komplektā ietilpst:
reduktors, jauns http://www.heinrihs-gaze.lv/lv/katalogs/redukto...asiskie/open/35/
elektrovārsts, jauns http://www.heinrihs-gaze.lv/lv/katalogs/gazes-varsti/
gāzes maisītājs, jauns http://www.heinrihs-gaze.lv/lv/katalogs/gaisa-g...jauceji/open/64/
uzpildes uzgalis, jauns http://www.heinrihs-gaze.lv/lv/katalogs/uzpilde...veikals/open/50/
gāzes pārslēdzējs, jauns

gāzes regulators, jauns
gāzes balons, liekams rezerves riteņa vietā, kopā ar multivārstu, lietots.
dažas trubas bonusā
99ls

pieliku linkus, lai zinātu ko cilvēks tirgo
Vēl piebildīšu, ka šo reduktoru, Heinrihs gāzes veikalā, pārdevējs rekomendēja kā labāko 1.6-1.8 bmw dzinējiem!

100eur par jaunu klasiku!
Offline
petka17
15. Jan 2014, 03:19 #24738

Kopš: 17. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 522

Braucu ar: Braucu ar divriteni, jo dārgs benzīns

Pērku Televizoru
1. noteikti ne ar kineskopu!!!!
vismaz 30"
vēlams HDMI, bet ja nav, var samierināties ar VGA/DVI, SCART
Palielam jāstrādā un jārāda bildi arī pieslēdzot pie PC

Cena max 100EUR (esmu students un poh ka liekas maz )
Offline
Gulbis
15. Jan 2014, 09:12 #24739

Kopš: 05. Jan 2012

Ziņojumi: 164

Braucu ar:


15 Jan 2014, 03:19:09 petka17 rakstīja:
(esmu students un poh ka liekas maz )



A man poh,(kā arī daudziem citiem) ka esi students
Offline
32cm
15. Jan 2014, 11:00 #24740

Kopš: 14. Apr 2008

Ziņojumi: 2242

Braucu ar: EK


Optimum Nutrition ULTIMATE ONE 2,2 Kg (31 porcija)

Sastāvs - ogļhidrāti, olbaltumvielas, neaizstājamās taukskābes,
Labs kā ēdienreizes aizvietotājs kā arī pēc treniņa dzēriens.

Sastāvs:

Katros 70g:
Enerģētiskā vērtība: 272kcal/ 1119kJ
Olbaltumvielas: 29.4g
Ogļhidrāti: 30.8g
No kuriem cukuri: 2g
Tauki: 3.4g
no kuriem piesātinātie: 1.9g
Šķiedrvielas: 0g
Soda: 0g
Kreatīns: 4g
L-Taurīns: 2.2g
MCT: 2.2g
HMB: 0.8g
L-Glutamīns: 3.2g


Ļoti būtiski, ka ogļhidrāti ir nevis saharozes avots kā tipiskos geineros, bet maltodekstrīns.




Pieejamas garšas: vaniļļas, zemeņu, šokolādes
Cena: 36 Eur
Power: 33 Eur Ls

XL Nutrition XTRA Whey 2 kg (66 porcijas)

XL Nutrition Xtra Whey ir augstas kvalitātes un labas garšas proteīns. Tas satur amino skābes un 21 g. proteīna porcijā.

Sastāvs
Katros 30g (ar ūdeni):
Enerģētiskā vērtība: 116Pkcal / 485kJ
Olbaltumvielas: 21g
Ogļhidrāti: 3.9g
no kuriem cukuri: 3.8g
Tauki: 1.7g
no kuriem piesātinātie: 0.8mg
Šķiedrvielas: 0

Pieejamas garšas: Šokolādes, Vaniļas, Zemeņu, Šokolādes apelsīnu.



Cena: 36 Eur
Power: 33 Eur




Optimum Nutrition Creatine 500 g (100 porcijas)

Klasiskais bez garšas kreatīna monohidrāts.

Porcijas lielums: 5 g kausiņš (100% monohidrāts)



Cena: 11 Eur

Šeikeris XL NUTRITION ar iekšā jaucāmo bumbu 700 ml




Cena: 4.30 Eur
Ziemassvētku cena: 3 Eur

Tel. 22844688

[ Šo ziņu laboja 32cm, 15 Jan 2014, 11:01:26 ]

Offline
Mednieks
15. Jan 2014, 11:47 #24741

Kopš: 24. Oct 2008

Ziņojumi: 721

Braucu ar: sievietēm

Kādam ir zināma persona, kura pārdod vēl parastās dienas gaismas spuldzes? Interesē 18 gab, 120cm garums.
Offline
dete
15. Jan 2014, 11:55 #24742

Kopš: 12. Jan 2014

No: Ogre

Ziņojumi: 252

Braucu ar: auto

Pārdodu metāla detektoru Garet Ace 250.
Lietots ļoti maz ir garantija un Garrett Master sound (stereo/mono) austinas nelietotas

Cena 155 euro

detektors ss.lv

PM vai zvanīt uz 262-83-950
Offline
Rulis
15. Jan 2014, 14:32 #24743

Kopš: 11. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: Iveco

Pārdodu JAUNUS Nike zāles futbola apavus (izmērs 44.5),Adidas aizsargus+Nike Getras
Pārdodu visu kopā par 70eiro
Offline
damnz
15. Jan 2014, 15:23 #24744

Kopš: 19. Dec 2013

Ziņojumi: 83

Braucu ar:

Pārdodu eļļas spiediena manometru, nav lietots - iepakojumā(izmaksā ap 100Ls).
Mēra 0-10bar, 10 dažāda izmēra uzgaļi, 1.4 metrus gara truba(pietiek, lai pieslegtu pie motora un pie stures redzetu spiedienu)
Pieļauju, ka var mērīt ne tikai eļļas spiedienu, savam audi bez prbolēmām pieliku



Principā šitāds aparāts http://www.thetoolbo...t-kit-6393.html
Cena 50Euro, ja gribas vairāk foto, tad PM.
Offline
Foxijs
15. Jan 2014, 15:40 #24745

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

H1 8000k slim xenona komplekts, jauns

20 EUR

nopirku nepareizo hahahahohoho
Offline
BMW-Valcha
15. Jan 2014, 17:30 #24746

Kopš: 09. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1358

Braucu ar: gāzi

Var dabūt statoil pesīnu ar zelta atlaidi
Offline
ozis9
15. Jan 2014, 18:58 #24747

Kopš: 22. Jul 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 1402

Braucu ar: 730

Manuālā maska, jauna

15eur
Offline
arbuuzs
15. Jan 2014, 21:19 #24748

Kopš: 19. Dec 2011

Ziņojumi: 751

Braucu ar: uzbeku ratiem

Paardod Sony Xperia Z.

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobi...eria/bfdpne.html
Offline
Katwiaf
16. Jan 2014, 15:37 #24749

Kopš: 15. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 472

Braucu ar:


100eur


12 Jan 2014, 13:04:56 Katwiaf rakstīja:
Ledusskapis, krāsns, nosūcējs, vizuāli redzams nolietojums, tehniski viss strādā labi.
Ja kādam ir interese, ar cenu PM.




Offline
Micuks
16. Jan 2014, 17:08 #24750

Kopš: 17. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 631

Braucu ar: E30/E36


12 Jan 2014, 18:39:29 Micuks rakstīja:
Par simbolisku summu atdod Vācu (Austrumeiropas) aitusuņa kucēnus. Kucēni ir potēti un čipoti, ar ciltsrakstiem. Iespējams redzēt abus vecākus. Vairāk informācija pa telefonu.
Nav mani, zvaniet saimniecei Tel.Nr.-295-67-006



Paldies visiem, kuri atsaucās, ceru, ka apmierināti ar izvēli!
Palikušas trīs suņu meitenes
Tā kā iepriekš saņemu daudz jautājums tad uz savrīgākiem atbildēšu uzreiz!
Kucēnu vecums trīs mēnesi, simboliskā summa pēc pašu vērtējuma, bet kucēnu pašizmaksa tīri uz potēm, dokumentiem, čipiem ir ~70Euro, saimniece priecāsies par katru eiro virs pašizmaksas, bet neraudās ja būs mazāk
Offline
Sovis
16. Jan 2014, 19:27 #24751

Kopš: 17. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar: AA-3555

Ir iespēja iegādāties pilnīgi jaunu šī gada snowboarda inventāru iepakojumos pa labām un draudzīgām cenām. Pērkot komplektu, kur ietilpst stiprinājumi + dēlis tiek piemērota - 20% atlaide!!!

Šogad piedāvājumā ir arī zābaki, somas un ķiveres.

Ja, ir interese uzzināt, kaut, ko sīkāku, tad droši rakstiet uz profilu vai zvaniet 26412912!

Vairāk par pieejamo snowboard inventāru informācija pieejama šeit -

http://www.sniegadeli.com

Piedāvājam arī iespēju nopirkt atsevišķi inventāru:

Dēļu cenas - no 150,- EUR līdz 200,- EUR;

Stiprinājumu cenas no 65,- EUR;

Ķiveru cenas no 30,- EUR;

Briļļu cena no 35,- EUR;

Bruņu cena no 35,- EUR;

Zābaku cenas no 70,- EUR

Komplektiem - Dēlis + stiprinājumi atlaide - 20%.

Viss jauns un iepakojumos!

Skaits ir IEROBEŽOTS!
Offline
AngelinaJolieed
16. Jan 2014, 19:50 #24752

Kopš: 29. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 546

Braucu ar: 324td<->M57D30

Pārdodu kam iphone 5 noderēs! Bildēēēē
Offline
bruvers
16. Jan 2014, 20:12 #24753

Kopš: 06. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 133

Braucu ar:

Ja kādam vrb interesē Dāvanu Sertifikāts no mustangs autoskolas 5 braukšanas stundas bez maksas , jaizmanto līdz 31. janvārim der tikai B kategorijai.

10 Ls.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo