Online

Pašreiz BMWPower skatās 105 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
fuuzels
21. Jan 2009, 22:54 #2441

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:

Lai arī no malas liekas, cik kruta, ja tev pieder namīpašums Rīgas centrā patiesība ir krietni sūrāka. Visi savus īpašumus atguva pilnus ar beztermiņa īrniekiem. ārā visas totjas dabūt ir nereāli grūti. īre ir 72 santiki m2, pat to nemeaksā tāpat kā apsaimniekošanu, mājas tehniskais stāvoklis paliek arvien sliktāks, bet padarīt neko tolkam nevar. LV īrnieki ir ļoti aizsargāti. īres cenu vari celt, par to brīdinot 2 mēn iepriekš, īrnieks protams pasūta dirst. tad vari iet uz tiesu, tikmēr protams tiek maksāta veca īra, ja vispār tiek maksāta. tiesa ilgs ļooooti ilgi (reāli precedenti ir 5 gadi kamēr dabū likumiski to nemaksātāju ārā).
tapēc nav brīnums, ka tie kas tās mājas buma laikā pirka gāja ar agresīviem un nelikumīgiem veidiem atslēdzot komunikācijas, izmetot visas mantas no dzīvokļa, mainot durvis utt. ar cerību, ka nesāksies tiesa un cilvēks vnk nobīsies un aizies.
Karoč apsainiekotājiem ir grūti ar centra namiem. Tie kas izdabūja tos beztermiņa var uzelpot un dabūt krītu renovācijai.
Offline
raivisp
21. Jan 2009, 23:19 #2442

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


21 Jan 2009, 22:27:35 Raicha rakstīja:
es uzskatu, ka privaatiipashums ir sveets un noslaanjoshanaas - priekshkam? ja alkassh likumus nepaarkaapj, joprojaam neuzskatu ka jamam jaapiekriit dajebkaadiem ekscesiem taapeec, ka "citiem taa gribaas" - ja vien vinsh nav piekritis taadai muljai iipashumu jau peerkot.

a piespriest shaadu mehanaismu ar likumu no malas - shkiet netaisniigi. bet kaa jau teicu, es nepastaavu uz savu, mosh kaukaads aspekts nav ienaacis praataa


Pieņemsim situāciju:

Cilvēki reāli iedalās vairākās grupās. Pieņemsim, pēc ienākumiem mēnesī:

1. >300 Ls
2. 300-500
3. 500-1000
4. 1000-3000
5. 3000-10000
6. 10000-100000
7. 100000-x

1. grupa dzīvo geto.
2. - dzīvo padomju laiku bloka būdās
3. Kvalitatīvākās padomju un nepadomju laiku mājās
4. Jaunajos projektos vai privātmājās
5. krutākās privātmājās
6. vēl krutākās
7. bez komentāriem.

Redzi, katrai no grupām ir savas iespējas un vēlmes/vajadzības. Tu esi, teiksim, 4. grupā un Tu vēlies, lai Tava mašīna pa nakti stāv uz bruģa un nav jādauza zobus lai līdz viņam tiktu. 1. grupā ietilpstošajiem pieņemsim ir pie dirsas, kaut 3l stundā pa jumtu tek, savukārt 6. grupa nevēlas redzēt sapuvušu un pamestu golfu blakus sētā.

Reāli viss ir +/- ideāli un pieņemsim Vācijā tā arī notiek. Tu dabū paaugstinājumu darbā, Tu, principā uzreiz, pārcelies uz krutāku rajonu, jo to vari atļauties.

Vari saukt to par snobismu, bet tā tam ir jābūt un tad nerodas problēmas ar debīliem kaimiņiem, kuru dēļ Tu nevri savu krānu nomazgāt pēc 23.00 pirms mineta, jo Tev ir pilnīgi un galīgi pajāt pa 5 Ls mēnesī
Offline
Lafter
22. Jan 2009, 01:22 #2443

Kopš: 23. Sep 2007

Ziņojumi: 28686

Braucu ar: wv

Ir variants īpaši lēti izsist kadu guļbūvīti, pirtiņu uc, pie skaista ezeriņa uz zemītes.

-----------------
Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
Offline
rosigais
22. Jan 2009, 09:54 #2444

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


21 Jan 2009, 21:53:31 Melvins rakstīja:
GirtzB - cik naudas Tu atvēlētu ikdienas apsaimniekošanai?
respektīvi - sētnieks (kas kopj apkārtni + kāpņu telpas), grāmatveža pakalpojumi, pārvaldnieka pakalpojumi.
tas viss ir jānoņem nost no katrā mēnesī ienākošajiem 675Ls, un tikai tad paliek sausais pārpalikums - ar kuru var rīkoties pa savam, kaut kam krāt, kaut ko remontēt utt...

mans uzskats ir tuvs Kristapz teiktajam - kvalitatīva apsaimniekošana (ikdienas izdevumi!, bez iekrājumu veidošanas/rezervēm) + nebūtiski sīkumi - ap 0,40Ls kv.m.

(protams!, jo lielāka māja, jo vieglāk. mazākām mājām tas viss ir mazāk rentabli...
tāpat, jāskatās - cik liels ir apsaimniekotājs utt).


pieņemsim sētnieks/apkopēja saņem minimālo par to ka viņš atnāk 2 mēnesī(ceturksnī mūsu gadījumā) un saslapina grīdu kāpņutelpā. Apsaimniekotajam ir 5 mājas, tad 40ls no mājas. Grāmatvedim arī nav jāmaksā miljons par to ka vinš aprēķina 9 dzīvokļiem vienreiz mēnesī apsaimniekošanu,siltumenerģiju,ūdensapgādi-max 50ls mēnesī no mājas, pārvaldnieks par nekā nedarīšanu pieņemsim 50ls, tātad 675-40-50-50=535. vēl paņemsim kaut kādus 35 ls neparedzētiem izdevumiem. paliek 500x12=6000 6000x10gadi. tik ilgi ir apsaimniekotajs =60000
es domāju ka var ielikt normalas durvis.
un ja apsaimniekotājs uztur vienu maju, tad viņam nav vietas šajā sfērā, jo neprot vadīt savu darbu
Offline
gapp
22. Jan 2009, 10:04 #2445

Kopš: 04. Aug 2007

No: Liepāja

Ziņojumi: 8309

Braucu ar: SD

raivisp iedeva iedvesmu

Pieņemsim situāciju:

Cilvēki reāli iedalās vairākās grupās. Pieņemsim, pēc ienākumiem mēnesī:

1. >300 Ls
2. 300-500
3. 500-1000
4. 1000-3000
5. 3000-10000
6. 10000-100000
7. 100000-x

1. grupa pārvietojas ar sabiedrisko vai krievu laika velosipēdu
2. - pārvietojas ar kvalitatīvāku velosipēdu vai Opel Astra/Vectra, 2. golfu ar gāzi.
3. Brauc ar samērā ērtu auto, kas nav jaunāks par 2000. gadu.
4. Normāls 2000. - 2008. gada auto.
5. Pērk jaunu Octavia vai Hyundai Getzu, vai braukā ar pāris gadus veciem BMW, Mercedes u.c. prestižām auto markām
6. Jauns BMW, Mersis u.c. vērtībā zem 100k.
7. Ferrari, Lamgorghini, Pagani Zondas etc.

[ Šo ziņu laboja gapp, 22 Jan 2009, 10:05:21 ]

Offline
raivisp
22. Jan 2009, 10:18 #2446

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


22 Jan 2009, 10:04:57 gapp rakstīja:
raivisp iedeva iedvesmu

...



Bet nu reāli jau vecajā Eiropā tā arī ir

Labi, protams, ne jau tādi ir tie cipari un ne jau ir tādas noteiktas robežas utt., bet ir līdzīgi.

Un nav pieļaujama situācija, ka valstī, kura skaitās vienā no sūdīgāk attīstītām visā ES, ir lielākais X5 skaits, rēķinot uz iedzīvotājiem, pasaulē.
Offline
gapp
22. Jan 2009, 10:21 #2447

Kopš: 04. Aug 2007

No: Liepāja

Ziņojumi: 8309

Braucu ar: SD


22 Jan 2009, 10:18:58 raivisp rakstīja:

22 Jan 2009, 10:04:57 gapp rakstīja:
raivisp iedeva iedvesmu

...



Bet nu reāli jau vecajā Eiropā tā arī ir

Labi, protams, ne jau tādi ir tie cipari un ne jau ir tādas noteiktas robežas utt., bet ir līdzīgi.

Un nav pieļaujama situācija, ka valstī, kura skaitās vienā no sūdīgāk attīstītām visā ES, ir lielākais X5 skaits, rēķinot uz iedzīvotājiem, pasaulē.


Ai, pareiz, es aizmirsu ierakstīt, kā ir Latvijā, ka ar ienākumiem zem 500 var atļauties ar M/// braukāt
Offline
raivisp
22. Jan 2009, 10:28 #2448

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


22 Jan 2009, 10:21:30 gapp rakstīja:

Ai, pareiz, es aizmirsu ierakstīt, kā ir Latvijā, ka ar ienākumiem zem 500 var atļauties ar M/// braukāt


1. >300 Ls
2. 300-500
3. 500-1000
4. 1000-3000
5. 3000-10000
6. 10000-100000
7. 100000-x

1. AUDI A4 (B5), VW PASSAT (B5)
2. e39 M5, X5, dažādas S-klasses, e38 750, vecais Lexus RX, saguris Toyota LC 100, AUDI A8 u.c.
3. Brauc ar samērā ērtu auto, kas nav jaunāks par 2000. gadu.
4. Normāls 2000. - 2008. gada auto.
5. Pērk jaunu Octavia vai Hyundai Getzu, vai braukā ar pāris gadus veciem BMW, Mercedes u.c. prestižām auto markām
6. Jauns BMW, Mersis u.c. vērtībā zem 100k.
7. Ferrari, Lamgorghini, Pagani Zondas etc.

Pirmajām divām pozīcijām izdarīju izmaiņas pa latviski.
Offline
FOCUS
22. Jan 2009, 11:04 #2449

Kopš: 12. Jul 2004

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 755

Braucu ar: MB E



Lieliska iespēja iegādāties zemi skaistā vietā Baldonē. 3.5 ha zemes skaistā meža ielokā upītes krastā tikai par 1.5 Ls/m2. Paris metrus talak 6ha par 1eur/m2

Zemes gabalam ir pievilkta elektrība, ceļš, diķis

t.29411229 vai PM

Pardod ipasnieks - Ilze
Offline
FOCUS
22. Jan 2009, 11:05 #2450

Kopš: 12. Jul 2004

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 755

Braucu ar: MB E



Lieliska iespēja iegādāties zemi skaistā vietā Baldonē. 3.5 ha zemes skaistā meža ielokā upītes krastā tikai par 1.5 Ls/m2. Paris metrus talak 6ha par 1eur/m2

Zemes gabalam ir pievilkta elektrība, ceļš, diķis

t.29411229 vai PM

Pardod ipasnieks - Ilze
Offline
Mikuzz
23. Jan 2009, 22:01 #2451

Kopš: 19. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 41384

Braucu ar: Transporta līdzekli

PĀRDODU 1ist. dzīvokli Kārsavā, Ludzas raj.

Specprojekts, ķieģeļu-paneļu māja, trīs stāvi, dzīvoklis augšējā stāvā, 36kvm
Visas ērtības, saulains, liela lodžija , klusi kaimiņi, blakus vidusskola, veikali, kabeļtelevīzija. Cena diskutējama. Steidzami.

3800lvl
Offline
RG
26. Jan 2009, 09:52 #2452

Kopš: 02. Nov 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 788

Braucu ar:

Kādā cenā varētu būt 3 istabu dzīvoklis Vīlandes ielas 7.nama 5.stāvā? Skata pa logu nav, ieeja no pagalma, ir kamīns, pasen veikts remonts, bet vēl ir ļoti labā paskatā.68 kvm platība.
Var būt arī ieteiksiet pie kā labāk vērsties, lai pārdotu?
Offline
DER
26. Jan 2009, 10:04 #2453

Kopš: 15. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 91

Braucu ar:

Ja kādam interesē, tad ir pārdošanā divi tikko izremontēti vienistabas dzīvokļi Artilērijas ielā, Ziedoņdārza rajonā. Platība katram dzīvoklim ir 21,3 kvadrātmetri. Abi dzīvokļi atrodas blakus viens otram un nopērkot abus ir iespēja tos apvienot. Viena dzīvokļa cena ir 19'000 LVL.
Offline
Any
26. Jan 2009, 10:50 #2454

Kopš: 20. Oct 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 14774

Braucu ar: Xc70

Izīrēju istabu Rīgas centrā! sīkāk PM
Offline
uksits
26. Jan 2009, 10:52 #2455

Kopš: 23. Jan 2006

No: Zilupe

Ziņojumi: 17701

Braucu ar: V8 diesel


26 Jan 2009, 10:50:59 Any rakstīja:
Izīrēju istabu Rīgas centrā! sīkāk PM

kiku izmeti ara
Offline
Any
26. Jan 2009, 10:54 #2456

Kopš: 20. Oct 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 14774

Braucu ar: Xc70

nū, viņa negribot Rīgā vairs dzīvot
Offline
Napalm
28. Jan 2009, 10:52 #2457

Kopš: 02. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1226

Braucu ar: 234

Iziireeju dziivokli Astra Lux (purvciemaa).

Meebeleets, 1 istabas dziivoklis (~44m2).

ja kaadam interesee siikaaks info - PM.
Offline
viagris
28. Jan 2009, 10:55 #2458

Kopš: 06. Jul 2004

Ziņojumi: 4791

Braucu ar:


21 Jan 2009, 11:32:21 viagris rakstīja:
Pārdodu vai izīrēju daču uz krīzes laiku
PM
P.S. Poweristiem 180 LVL plus komunālie

Offline
DockuH
28. Jan 2009, 11:56 #2459

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:

Mekleju dzivokli, ja kadam ir krizes piedavajums pardosanai Rigas robeza tad:
vajag 3 - 4 ist. dzivokli jaunaja projekta vai renoveta maja, platiiba ne mazak par 85kv/m, ar parkingu, ar pilno apdari, velams lai butu apsardze.
Projektus tipa dzimta seta, meza ciems vai tam lidzigus nepiedavat. Visus piedavajumus ieksh ss.lv zinu tad pa lieko neko nevajag sutiit.

PM vai [email protected]
Offline
Krisiic
28. Jan 2009, 13:19 #2460

Kopš: 08. Aug 2006

Ziņojumi: 298

Braucu ar: prieku

Arī meklēju dzīvokli. Vēlmes diezgan līdzīgas - 3/4 istabu dzīvoklis Rīgas robežās, ne mazāks par 70 m2, jaunā/renovētā projektā. Pilna apdare var nebūt, bet parkingu vajag. Vēlams Daugavas kreisajā krastā. SS piedāvājums ir zināms, pagaidām nekā sakarīga.

28 Jan 2009, 11:56:06 DockuH rakstīja:
Mekleju dzivokli, ja kadam ir krizes piedavajums pardosanai Rigas robeza tad:
vajag 3 - 4 ist. dzivokli jaunaja projekta vai renoveta maja, platiiba ne mazak par 85kv/m, ar parkingu, ar pilno apdari, velams lai butu apsardze.
Projektus tipa dzimta seta, meza ciems vai tam lidzigus nepiedavat. Visus piedavajumus ieksh ss.lv zinu tad pa lieko neko nevajag sutiit.

PM vai [email protected]

[ Šo ziņu laboja Krisiic, 28 Jan 2009, 13:20:03 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo