Online

Pašreiz BMWPower skatās 150 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Fausts
19. Dec 2013, 20:14 #24254

Kopš: 30. Nov 2002

Ziņojumi: 2227

Braucu ar: BMW 730 X-drive G11

Nopirkshu akji benziinniekam...neko daargu...var lietotu!
Vajag eksperimentam. Jaunus zinu kur nopirkt!

[ Šo ziņu laboja Fausts, 19 Dec 2013, 20:15:14 ]

Offline
jurgisjurgis
19. Dec 2013, 20:24 #24255

Kopš: 04. Nov 2013

Ziņojumi: 28

Braucu ar:

Pārdodu sekojošas lietas:

1.) Radiotehnikas pastiprinātājs "UKU-020-stero"
Cena: 30Ls
2.)Ļoti sen paštaisīta autosub kaste ar pioneer VCCS skalruni (skaļrunis ar defektu, bet skanēt skan)
Cena 7 Ls
3.)Radiotehnikas subwoofer SW-310 (skalrunis klusē, bet ir nomaināms pret S90 tumbas basa skalruni)
Cenu piedāvājiet!

Ja kaut kas ieinteresēja, PM!

Bildes:
1.)

2.)

3.)

[ Šo ziņu laboja jurgisjurgis, 19 Dec 2013, 20:27:48 ]

Offline
12
19. Dec 2013, 20:25 #24256

Kopš: 11. Jun 2006

No: Tukums

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.


19 Dec 2013, 19:06:34 Sandrisc rakstīja:
Nopirkšu e60 sedana gumijas paklājiņus.
PM

www.cartex.lv
Offline
damnz
19. Dec 2013, 20:46 #24257

Kopš: 19. Dec 2013

Ziņojumi: 83

Braucu ar:

Pārdodu eļļas spiediena manometru, nav lietots - iepakojumā.
Mēra 0-10bar, 10 dažāda izmēra uzgaļi, 1.4 metrus gara truba(pietiek, lai pieslegtu pie motora un pie stures redzetu spiedienu)
Pieļauju, ka var mērīt ne tikai eļļas spiedienu, savam audi bez prbolēmām pieliku.

Cena 50 ls.
Principā šitais aparāts cena 100Ls+ Links
Offline
Harcix
19. Dec 2013, 21:20 #24258

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10

Perku cigaretes vieglaas vai vecenu. Kadus 6 blokus

Un kur var nopirkt labu udenspipes tabaku vai ari kura marka skaitas laba?

-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline
Spiedzinsh
19. Dec 2013, 21:40 #24259

Kopš: 14. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 666

Braucu ar: Mocīti


10 Dec 2013, 19:02:16 Spiedzinsh rakstīja:
Ūdens filtrēšanas putekļusūcējs Hyundai HWVC-56. Labā stāvoklī, viss strādā.

Cena 30ls(nav akmenī kalta)
Pērku IPHONE 4S 8/16gb
Offline
vecais-krabis
19. Dec 2013, 22:04 #24260

Kopš: 27. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 154

Braucu ar: diska malu gar apmali

Meklēju displeju Dell Studio PP39L (15.6" ) !
PM

[ Šo ziņu laboja vecais-krabis, 19 Dec 2013, 22:04:42 ]

Offline
Harcix
19. Dec 2013, 22:17 #24261

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10


19 Dec 2013, 22:04:27 vecais-krabis rakstīja:
Meklēju displeju Dell Studio PP39L (15.6" ) !
PM
tev der jebkursh 15.6 led ekrans "parastaa biezuma".

-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline
martinjsh
19. Dec 2013, 22:47 #24262

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38

steidzami vajag universālo parkingu komplektu.
lēto galu.
labāk sms uz 29866389 atzvanīšu.
rīt rīgā piebraukšu,nopirkšu.
Offline
guntinjs
20. Dec 2013, 08:47 #24263

Kopš: 13. Mar 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1341

Braucu ar: VOLVO 850

Pārdošu HUAWEI e173 modemu. Der visiem tīkliem.
eur 10,-
Atrodas pārdaugavā.

PM vai 28154898

bilde ieskatam:



Offline
LL-11
20. Dec 2013, 08:55 #24264

Kopš: 13. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 43

Braucu ar: ciskadrilli


19 Dec 2013, 12:05:48 Wicked rakstīja:
Pārdodu lietotu BOSCH C3 lādētaju 35Ls



PM vai 26442797

Nedaudz pabojāšu tirgu
Pie manis jaunam cena ir 34.00 Ls
Offline
Archie
20. Dec 2013, 09:29 #24265

Kopš: 22. Mar 2011

Ziņojumi: 449

Braucu ar:

DC shoes snowa zābīši!
Pilnīgi jauni! New with tags
Izmērs 41-42. Man tomēr par mazu
Gribu 60Ls
29348041





[ Šo ziņu laboja Archie, 20 Dec 2013, 09:31:59 ]

Offline
Archie
20. Dec 2013, 09:43 #24266

Kopš: 22. Mar 2011

Ziņojumi: 449

Braucu ar:


20 Dec 2013, 09:32:47 SteelRat rakstīja:
tagus neredz bet cena ok jauniem zabiisiem

Varbūt esmu norāvis?
Bet nu zābji jauni un ne reizi nevilkti!
Pa istabu neskaitās
Offline
osxk
20. Dec 2013, 09:50 #24267

Kopš: 28. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 515

Braucu ar: raķeti


04 Dec 2013, 13:51:39 osxk rakstīja:
Paņem internetu Ziemassvētkos līdzi uz mežu! http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c...0355506604537368

25 Ls

20 Ls
Offline
mizerss
20. Dec 2013, 10:02 #24268

Kopš: 27. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 836

Braucu ar:

Varbūt kāds vēlas atbrīvoties no kaut kā tāda, kuras domātas priekš WII?
Offline
reaktors
20. Dec 2013, 10:33 #24269

Kopš: 08. Jul 2003

Ziņojumi: 686

Braucu ar: Quattro riteni

XMAS jau pavisam tuvu un iespējams kādam kkas no foto aksesuāriem pa super puper cenām var interesēt. Viss jauns, smukās kastītēs. Dāvināšanai derīgs kontakti un cenas linkos zemāk:

TRIGERI, PULTIS, BATERIJAS, BATERIJU GRIPI, SAULES BLENDES u.c. - IZPĀRDOŠANA!

te pavisam mazliet palicis:
SOFTBOXI, LIETUSSARGI - IZPĀRDOŠANA!
Offline
Sancho1
20. Dec 2013, 10:50 #24270

Kopš: 23. Nov 2004

Ziņojumi: 782

Braucu ar: Audi S6 V10 5.2

Varbuut kaadam ir uz paardoshanu jebkaads darbojoshs plazmas tv pa leeto? Jebkursh ekraana izmeers.
Offline
Arturiks
20. Dec 2013, 11:13 #24271

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Piedāvājiet lūdzu.



vai


Offline
oskars11
20. Dec 2013, 18:03 #24272

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv

Joprojām piedāvājumā auto diagnostikas kabeļi, programmas dažādiem auto
Offline
pudz
20. Dec 2013, 18:34 #24273

Kopš: 10. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: 530 D

Planšete 250Ls ar garantiju
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo