| Autors | Ziņojums |
| Fausts | |
Kopš: 30. Nov 2002
Ziņojumi: 2227
Braucu ar: BMW 730 X-drive G11
| Nopirkshu akji benziinniekam...neko daargu...var lietotu!
Vajag eksperimentam. Jaunus zinu kur nopirkt! [ Šo ziņu laboja Fausts, 19 Dec 2013, 20:15:14 ] |
Offline | |
|
| jurgisjurgis | |
Kopš: 04. Nov 2013
Ziņojumi: 28
Braucu ar:
| Pārdodu sekojošas lietas:
1.) Radiotehnikas pastiprinātājs "UKU-020-stero"
Cena: 30Ls
2.)Ļoti sen paštaisīta autosub kaste ar pioneer VCCS skalruni (skaļrunis ar defektu, bet skanēt skan)
Cena 7 Ls
3.)Radiotehnikas subwoofer SW-310 (skalrunis klusē, bet ir nomaināms pret S90 tumbas basa skalruni)
Cenu piedāvājiet!
Ja kaut kas ieinteresēja, PM!
Bildes:
1.)
2.)
3.) [ Šo ziņu laboja jurgisjurgis, 19 Dec 2013, 20:27:48 ] |
Offline | |
|
| 12 | |
Kopš: 11. Jun 2006
No: Tukums
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.
|
19 Dec 2013, 19:06:34 Sandrisc rakstīja:
Nopirkšu e60 sedana gumijas paklājiņus.
PM
www.cartex.lv |
Offline | |
|
| damnz | |
Kopš: 19. Dec 2013
Ziņojumi: 83
Braucu ar:
| Pārdodu eļļas spiediena manometru, nav lietots - iepakojumā.
Mēra 0-10bar, 10 dažāda izmēra uzgaļi, 1.4 metrus gara truba(pietiek, lai pieslegtu pie motora un pie stures redzetu spiedienu)
Pieļauju, ka var mērīt ne tikai eļļas spiedienu, savam audi bez prbolēmām pieliku.
Cena 50 ls.
Principā šitais aparāts cena 100Ls+ Links |
Offline | |
|
Harcix  | |
 Kopš: 16. May 2002
No: Valmiera
Ziņojumi: 7824
Braucu ar: V10
| Perku cigaretes vieglaas vai vecenu. Kadus 6 blokus
Un kur var nopirkt labu udenspipes tabaku vai ari kura marka skaitas laba?
----------------- www.bmwpowerty.lv
|
Offline | |
|
| Spiedzinsh | |
 Kopš: 14. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 666
Braucu ar: Mocīti
|
10 Dec 2013, 19:02:16 Spiedzinsh rakstīja:
Ūdens filtrēšanas putekļusūcējs Hyundai HWVC-56. Labā stāvoklī, viss strādā.
Cena 30ls(nav akmenī kalta)
Pērku IPHONE 4S 8/16gb
|
Offline | |
|
| vecais-krabis | |
 Kopš: 27. Aug 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 154
Braucu ar: diska malu gar apmali
| Meklēju displeju Dell Studio PP39L (15.6" ) !
PM[ Šo ziņu laboja vecais-krabis, 19 Dec 2013, 22:04:42 ] |
Offline | |
|
Harcix  | |
 Kopš: 16. May 2002
No: Valmiera
Ziņojumi: 7824
Braucu ar: V10
|
19 Dec 2013, 22:04:27 vecais-krabis rakstīja:
Meklēju displeju Dell Studio PP39L (15.6" ) !
PM
tev der jebkursh 15.6 led ekrans "parastaa biezuma".
----------------- www.bmwpowerty.lv
|
Offline | |
|
|
|
| martinjsh | |
 Kopš: 13. Jan 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 791
Braucu ar: mazlitrāžzas e38
| steidzami vajag universālo parkingu komplektu.
lēto galu.
labāk sms uz 29866389 atzvanīšu.
rīt rīgā piebraukšu,nopirkšu.
|
Offline | |
|
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
| Pārdošu HUAWEI e173 modemu. Der visiem tīkliem.
eur 10,-
Atrodas pārdaugavā.
PM vai 28154898
bilde ieskatam:
|
Offline | |
|
| LL-11 | |
Kopš: 13. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 43
Braucu ar: ciskadrilli
|
19 Dec 2013, 12:05:48 Wicked rakstīja:
Pārdodu lietotu BOSCH C3 lādētaju 35Ls
PM vai 26442797
Nedaudz pabojāšu tirgu 
Pie manis jaunam cena ir 34.00 Ls  |
Offline | |
|
| Archie | |
 Kopš: 22. Mar 2011
Ziņojumi: 449
Braucu ar:
| DC shoes snowa zābīši! 
Pilnīgi jauni! New with tags 
Izmērs 41-42. Man tomēr par mazu 
Gribu 60Ls
29348041
[ Šo ziņu laboja Archie, 20 Dec 2013, 09:31:59 ] |
Offline | |
|
| Archie | |
 Kopš: 22. Mar 2011
Ziņojumi: 449
Braucu ar:
|
20 Dec 2013, 09:32:47 SteelRat rakstīja:
tagus neredz bet cena ok jauniem zabiisiem
Varbūt esmu norāvis? 
Bet nu zābji jauni un ne reizi nevilkti!
Pa istabu neskaitās  |
Offline | |
|
| osxk | |
 Kopš: 28. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 515
Braucu ar: raķeti
|
04 Dec 2013, 13:51:39 osxk rakstīja:
Paņem internetu Ziemassvētkos līdzi uz mežu! http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/c...0355506604537368
25 Ls
20 Ls |
Offline | |
|
| mizerss | |
 Kopš: 27. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 836
Braucu ar:
| Varbūt kāds vēlas atbrīvoties no kaut kā tāda, kuras domātas priekš WII?
|
Offline | |
|
| reaktors | |
 Kopš: 08. Jul 2003
Ziņojumi: 686
Braucu ar: Quattro riteni
| XMAS jau pavisam tuvu un iespējams kādam kkas no foto aksesuāriem pa super puper cenām var interesēt. Viss jauns, smukās kastītēs. Dāvināšanai derīgs kontakti un cenas linkos zemāk:
TRIGERI, PULTIS, BATERIJAS, BATERIJU GRIPI, SAULES BLENDES u.c. - IZPĀRDOŠANA!
te pavisam mazliet palicis:
SOFTBOXI, LIETUSSARGI - IZPĀRDOŠANA! |
Offline | |
|
|
|
Sancho1  | |
Kopš: 23. Nov 2004
Ziņojumi: 782
Braucu ar: Audi S6 V10 5.2
| Varbuut kaadam ir uz paardoshanu jebkaads darbojoshs plazmas tv pa leeto? Jebkursh ekraana izmeers. |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Piedāvājiet lūdzu. 
vai
|
Offline | |
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
| Joprojām piedāvājumā auto diagnostikas kabeļi, programmas dažādiem auto |
Offline | |
|
| pudz | |
 Kopš: 10. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 276
Braucu ar: 530 D
| Planšete 250Ls ar garantiju
|
Offline | |
|