Online
Pašreiz BMWPower skatās 100 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| Raicha | | 21. Jan 2009, 18:09 |
#2421
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| tikpat labi dzeeraajam tas dziivoklis var piedereet un vinsh ne gribees ne varees iemaksaat prieksh jauna lifta
| Offline | | |
rosigais  | | 21. Jan 2009, 18:10 |
#2422
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
| melvin, nodzen lieko svaru, varbūt nespiedīs tik ļoti uz smadzenēm 
un ko man bija darīt, atļaut šo bezpriģelu?  | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 18:13 |
#2423
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 18:10:25 rosigais rakstīja:
melvin, nodzen lieko svaru, varbūt nespiedīs tik ļoti uz smadzenēm 
un ko man bija darīt, atļaut šo bezpriģelu? 
Tu mani redzējis maz esi?
cik es esmu resns? 
sūdzi viņus tiesā.
aprunājies, ar viņiem - kāpēc neielika koka durvis utt.
btw - Tu parēķināji, cik mēnesī ir no 1500kv.m. mājas ienākumi?, ņemot vērā Tavu - 0,45Ls kv.m. standartu.

ok.
mmm... vai Tu zini.
cik maksā jauns lifts? 
cik! - Tavuprāt maksā jauns Schindler lifts, nu!, piemēram, 4 stāvu mājai - prastākais.[ Šo ziņu laboja Melvins, 21 Jan 2009, 18:24:01 ] | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 18:15 |
#2424
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 18:09:22 Raicha rakstīja:
tikpat labi dzeeraajam tas dziivoklis var piedereet un vinsh ne gribees ne varees iemaksaat prieksh jauna lifta
sakārtotā sistēmā! (lasi - kad nav bardaks) - dzērājs, kurš nevar samaksāt 0,45Ls kv.m, dzīvo hruščovkā (labākajā gadījumā).
un pirmskara kungu mājā pilsonis, kurš var To atļauties  | Offline | | |
rosigais  | | 21. Jan 2009, 18:28 |
#2425
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
21 Jan 2009, 18:13:03 Melvins rakstīja:
21 Jan 2009, 18:10:25 rosigais rakstīja:
melvin, nodzen lieko svaru, varbūt nespiedīs tik ļoti uz smadzenēm 
un ko man bija darīt, atļaut šo bezpriģelu? 
Tu mani redzējis maz esi?
cik es esmu resns? 
sūdzi viņus tiesā.
aprunājies, ar viņiem - kāpēc neielika koka durvis utt.
btw - Tu parēķināji, cik mēnesī ir no 1500kv.m. mājas ienākumi?, ņemot vērā Tavu - 0,45Ls kv.m. standartu.

ok.
mmm... vai Tu zini.
cik maksā jauns lifts? 
cik! - Tavuprāt maksā jauns Schindler lifts, nu!, piemēram, 4 stāvu mājai - prastākais.
jau uzrakstīju iesniegumu un pievienoju fotogrāfijas, bet ne viņiem 
Tu esi stulbs vai izliecies? vai tev tas sagādā kaut kādu baudu strīdēties par lietam ko Tu nezini 
| Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 18:33 |
#2426
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 18:28:50 rosigais rakstīja:
Tu esi stulbs vai izliecies? vai tev tas sagādā kaut kādu baudu strīdēties par lietam ko Tu nezini 
kāpēc Tev liekas?, ka es nezinu - cik maksā jauns lifts 
(un tieši 4 stāvu mājai )
vai arī... ko nozīmē apsaimniekošana.
cik resns/vai tievs es esmu - es arī zinu 
ok.
pieņemsim, ka es prikolojos 
lai tai mājai tiek jaunas, smukas koka durvis, un lai visiem uz zemes labs prāts. | Offline | | |
| 2nd | | 21. Jan 2009, 18:34 |
#2427
|
|  Kopš: 19. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 109
Braucu ar: '98 540 Individual
|
21 Jan 2009, 17:06:35 GirtzB rakstīja:
21 Jan 2009, 16:27:19 stuntman rakstīja:
Ir zemīte šur tur Latvijā, skaistās vietās pie ezeriem, ar būvatļaujām u.tml., domāju - varbūt kāds pa krīzisko grib pārcelties no Rīgas uz laukiem, mierā un klusumā.
dajoš info, kas kur cik daudz, cik krīzes naudas...
vo arī man var iemest infu  | Offline | | |
| mareksb | | 21. Jan 2009, 18:35 |
#2428
|
|  Kopš: 10. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 15296
Braucu ar: ar itaļu mini ferari
|
21 Jan 2009, 18:34:01 2nd rakstīja:
21 Jan 2009, 17:06:35 GirtzB rakstīja:
21 Jan 2009, 16:27:19 stuntman rakstīja:
Ir zemīte šur tur Latvijā, skaistās vietās pie ezeriem, ar būvatļaujām u.tml., domāju - varbūt kāds pa krīzisko grib pārcelties no Rīgas uz laukiem, mierā un klusumā.
dajoš info, kas kur cik daudz, cik krīzes naudas...
vo arī man var iemest infu 
un man ari  | Offline | | |
|
|
kristapz  | | 21. Jan 2009, 18:36 |
#2429
|
|  Kopš: 23. Sep 2002
Ziņojumi: 3658
Braucu ar: .
|
21 Jan 2009, 18:06:08 rosigais rakstīja:
turpini dzīvot savā pasaule. lasi, Valsts aizsargājamo nekustamo kultūras pieminekļu saraksts! Viņi nedrīkst tādas duvis likt!!!
tad tā, offiss man ir kvartālu talāk, tur apsaimniekošana ir 0.40 sant. par kvadrātmetru. nesen apsaimniekotājs veica kosmētisko remontu kāpņutelpai(nemaz nebija vajadzīgs) iebūvēja pilnīgi jaunu liftu..utt, fasāde arī ir ok
letakais lifts maksaa 30k un uz augshu. centra ofisu maajaa tas varetu buut arii pie 50k. nu varbuut nesaliidzini pimp#@(*^ ar pirkstu? 40 kapeiku par kvm uztureshana menesii labakajaa gadiijumaa tiek kaut kaadiem operatiivajiem darbiem. uz lielu objektu riigas centraa tur nav un nevar buut paarpalikumi uzlabojumiem.
labi, shtrunts par to. Tu esi aprunaajies ar kaiminjiem? sanaak, ka apsaimniekotajs ir bez pieprasiijuma taas durvis mainiijis? nav bijusi situaacija, ka iedzivotaji sasaukushi kopsapulci un noleemushi, ka vaig nah mainiit durvis? uz leetaakajaam protams. un par ko Tu nakamajaa reekinaa ieraudziisi papildus ciparu apsaimniekotaja reekinaa kapec es shito visu saku? tapec, ka Tu, man liekas, ne no taa gala kjeries probleemai klaat. it seviski jau, ja apsaimniekotajam par to maaju ir pajaat un arii iedzivotajiem, visticamaak, pajaat - ja jau 10 gadus tur nekas nav noticis.
| Offline | | |
| Raicha | | 21. Jan 2009, 18:37 |
#2430
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
21 Jan 2009, 18:15:01 Melvins rakstīja:
21 Jan 2009, 18:09:22 Raicha rakstīja:
tikpat labi dzeeraajam tas dziivoklis var piedereet un vinsh ne gribees ne varees iemaksaat prieksh jauna lifta
sakārtotā sistēmā! (lasi - kad nav bardaks) - dzērājs, kurš nevar samaksāt 0,45Ls kv.m, dzīvo hruščovkā (labākajā gadījumā).
un pirmskara kungu mājā pilsonis, kurš var To atļauties 
iesaki sakaartot vardarbiigi, "fiskaaliem liidzekljiem" izmetot dzeeraajus no vinju iipashumiem kurus kaads cits labpraat apsaimniekotu labaak (tb maksaatu nevis 040 bet 080ls), jo tie ir prestizhaa vietaa?
| Offline | | |
rosigais  | | 21. Jan 2009, 19:05 |
#2431
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
21 Jan 2009, 18:36:51 kristapz rakstīja:
21 Jan 2009, 18:06:08 rosigais rakstīja:
blabla
... no taa gala kjeries probleemai klaat. it seviski jau, ja apsaimniekotajam par to maaju ir pajaat un arii iedzivotajiem, visticamaak, pajaat - ja jau 10 gadus tur nekas nav noticis.
ar nevienu nekas netika runāts. kādu mēnesi atpakaļ zvanīju, vaicaju kas būs ar durvju kodu, jo vecais bija izrauts. šie saka ka būs. Paiet pāris nedēļas un šie iemet blekja durvis
Par liftu nemaksā vienā dienā, tas ir ta pat kā paņemt krītu.
Pārējiem iedzīvotājiem varbūt arī nav pajāt, bet kuram tad ir laiks un vēlēšanās cīnīties ar viņiem, veidot savu kooperatīvu, utt tas ir milzīgs laiks un process pateicoties LV likumdošanai | Offline | | |
Simplex  | | 21. Jan 2009, 19:17 |
#2432
|
|  Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
| Varbuut kaadam interesee 2 istabu dziivoklis par kriizes cenu, Briiviibas ielaa, pretii bijusajai velosipeedu fabrikai, kur tagat atrodaas dizaina nams( Briiviibas/Tallinas rajons, cena 55000 eur. Dziivoklim ir divas necaurstaigaajamas istabas, atrodaas 5. staavaa, logi iziet uz "Daugavas sporta nama" pusi. Klusi kaiminji ( tajaa skaitaa es ), kluss rajons. PM vai 27008782 Kaspars.
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 21:09 |
#2433
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 18:37:15 Raicha rakstīja:
21 Jan 2009, 18:15:01 Melvins rakstīja:
sakārtotā sistēmā! (lasi - kad nav bardaks) - dzērājs, kurš nevar samaksāt 0,45Ls kv.m, dzīvo hruščovkā (labākajā gadījumā).
un pirmskara kungu mājā pilsonis, kurš var To atļauties 
iesaki sakaartot vardarbiigi, "fiskaaliem liidzekljiem" izmetot dzeeraajus no vinju iipashumiem kurus kaads cits labpraat apsaimniekotu labaak (tb maksaatu nevis 040 bet 080ls), jo tie ir prestizhaa vietaa?
ne vardarbīgi 
ar laiku situācija pati sakārtosies. īres griesti lēnām kāpj, un kāps.
kamēr izveidosies situācija, ka apsaimniekošanas/īres izmaksas (par to pašu kv.m.) atšķirīgu statusu mājās - būs atškirīgas.
/prasts piemērs, ja vairums mājas iemītnieku nobalsos par aps. taksi 3Ls kv.m., tad mazturīgais dzīvokļa īpašnieks vnk nevarēs esošo īri samaksāt, un būs spiests savu dzīvokli pārdot + pārvākties uz māju, kur teiksim!, īre ir 1Ls kv.m.
mierīgi... un bez sāpēm 
kungu mājā īre būs 3Ls/kv.m., hruščovkā - 1Ls/kv.m.
(cipariem nepiesieties - piemērs ir provizorisks) /
(ir nianse) dotajā politiski/ekonomiskajā situācijā īres griestus tik viegli atcelt nevar - tas katastrofāli paaugstinātu inflāciju, un gluži vnk liela daļa cilvēku paliktu uz ielām...
tas notiks (un notiek!) pakāpeniski.
bet notiks 
LV ir absurda situācija, ka cilvēki domā, kā iegādāties sev nek. īp. - dzīvokli, bet par apsaimniekošanas izmaksām tā īsti nedomā 
tas tā! - sīkums.
bet sīkums tas ir pagaidām, pie nesakārtotas sistēmas.
īpašums ir jāuztur 
un kas īpašumu īrē! (nevis pērk), tam atkrīt raizes par šo visu apsaimniekošanu, tās izmaksām - jo viņš pērk pakalpojumu kompleksu 
(un par saplīsušu trubu neatbild, par viņas remontu nemaksā utt).[ Šo ziņu laboja Melvins, 21 Jan 2009, 21:59:14 ] | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 21:34 |
#2434
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 19:05:51 rosigais rakstīja:
...
Par liftu nemaksā vienā dienā, tas ir ta pat kā paņemt krītu.
...

ekh... un tā arī nesāki rēķināt (vai arī neiemācījies?).
provizoriski ņemot krītu uz 10 gadiem, gadā sanāk atdot ap 3k - un uz Taviem 1500kv.m. tas sastāda ap 0,20Ls piemaksu pie īres (uz kv.m.)
es šeit pat nekādus kredīta %, neko nerēķinu.
tad kā darīsim šos 10 gadus? 
liksim tos 0,20Ls klāt pie 0,45Ls par kv.m.?, vai ņemsim nost no 0,45Ls?...
atstājot pārējai apsaimniekošanai 0,25Ls no katra kv.m.
(un tas ir tikai lifts, vēl ir jumts, stojaki, elektroinstalācijas un citas hujizācijas). | Offline | | |
| Raicha | | 21. Jan 2009, 21:38 |
#2435
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| jaa, Tev tiesa.
man vienkaarshi shkjiet netaisni tas, ka "iipashums ir jaauztur" Tevis dotajaa redakcijaa noziimee ka kolhozs principaa nosaka sev eertus maksimumus, kuru vieniigais pamatojums ir vairaakuma maksaatspeeja;
es saprotu, ka ir nepiecieshamais minimums (slauciit ielu un maksaat liizi par liftu tip'), bet apzeltiitas lifta durvis - nu hvz, ir luksusa prece un taam (man subjektiivi liekas) ka nevajadzeetu buut priekshmetam par kuru vai nu maksaa, vai vaacies nah | Offline | | |
GirtzB  | | 21. Jan 2009, 21:39 |
#2436
|
|  Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| Melvin mājai kalpošanas laiks līdz kapremontam ir min 25 gadi, tātad uz to termiņu arī jāskaita stāvvadi etc figņas, jumta segumam var mierīgi skaitīt 50 gadus etc...
+neparedzētie izdevumi.
p.s. dotajai ēkai 0.45ls kv/m sastāda 8.1k ls gadā
rupji rēķinot 200k ls uz 25 gadiem, pa to naudu var ne tikai liftu nomainīt bet arī dafiga citas lietas sakārtot...
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE | Offline | | |
|
|
| Melvins | | 21. Jan 2009, 21:45 |
#2437
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
| Raicha,
bet Tas ir vienīgais risinājums - noslāņošanās.
(es tā uzskatu).
man liekas pilnīgi loģiski kad Labā dzīvokļu mājā, klusajā centrā!, dzīvotu samērā turīgi iemītnieki, un kādā rajona hruščovkā - īre maksātu 3x mazāk 
vai arī Tu uzskati?, kad mums vēl ir komunisms - un visiem sabiedrībā ir vienādas tiesības? 
piemēram, materiālā jomā.[ Šo ziņu laboja Melvins, 21 Jan 2009, 21:47:05 ] | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 21:53 |
#2438
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
| GirtzB - cik naudas Tu atvēlētu ikdienas apsaimniekošanai? 
respektīvi - sētnieks (kas kopj apkārtni + kāpņu telpas), grāmatveža pakalpojumi, pārvaldnieka pakalpojumi.
tas viss ir jānoņem nost no katrā mēnesī ienākošajiem 675Ls, un tikai tad paliek sausais pārpalikums - ar kuru var rīkoties pa savam, kaut kam krāt, kaut ko remontēt utt...
mans uzskats ir tuvs Kristapz teiktajam - kvalitatīva apsaimniekošana (ikdienas izdevumi!, bez iekrājumu veidošanas/rezervēm) + nebūtiski sīkumi - ap 0,40Ls kv.m.
(protams!, jo lielāka māja, jo vieglāk. mazākām mājām tas viss ir mazāk rentabli...
tāpat, jāskatās - cik liels ir apsaimniekotājs utt).[ Šo ziņu laboja Melvins, 21 Jan 2009, 21:57:04 ] | Offline | | |
| Zeemax | | 21. Jan 2009, 21:56 |
#2439
|
|  Kopš: 26. Mar 2003
Ziņojumi: 540
Braucu ar: gludekli
|
21 Jan 2009, 18:35:47 mareksb rakstīja:
21 Jan 2009, 18:34:01 2nd rakstīja:
21 Jan 2009, 17:06:35 GirtzB rakstīja:
21 Jan 2009, 16:27:19 stuntman rakstīja:
Ir zemīte šur tur Latvijā, skaistās vietās pie ezeriem, ar būvatļaujām u.tml., domāju - varbūt kāds pa krīzisko grib pārcelties no Rīgas uz laukiem, mierā un klusumā.
dajoš info, kas kur cik daudz, cik krīzes naudas...
vo arī man var iemest infu 
un man ari 
man arī PM  | Offline | | |
| Raicha | | 21. Jan 2009, 22:27 |
#2440
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| es uzskatu, ka privaatiipashums ir sveets un noslaanjoshanaas - priekshkam? ja alkassh likumus nepaarkaapj, joprojaam neuzskatu ka jamam jaapiekriit dajebkaadiem ekscesiem taapeec, ka "citiem taa gribaas" - ja vien vinsh nav piekritis taadai muljai iipashumu jau peerkot.
a piespriest shaadu mehanaismu ar likumu no malas - shkiet netaisniigi. bet kaa jau teicu, es nepastaavu uz savu, mosh kaukaads aspekts nav ienaacis praataa | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|