Online

Pašreiz BMWPower skatās 182 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
bmw540
17. Dec 2013, 15:56 #24194

Kopš: 24. Jun 2013

Ziņojumi: 257

Braucu ar: SCOTT

Kāds nenodarbojas ar foto piederumu tirdzniecību?
Interesē soma spoguļkamerai
Offline
Atvars
17. Dec 2013, 16:00 #24195

Kopš: 17. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1825

Braucu ar: Lincoln LS, BMW R65RS

Jauna VW atslēga. Ls10,-
Offline
andrjuha
17. Dec 2013, 16:08 #24196

Kopš: 27. Dec 2012

Ziņojumi: 412

Braucu ar:



230 Euro kaa bildee.
iespeejams uztuunjot-bremzes, aatrumi , kruraakas daljas.

[ Šo ziņu laboja andrjuha, 17 Dec 2013, 16:08:50 ]

Offline
ervuha
17. Dec 2013, 17:17 #24197

Kopš: 28. May 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 584

Braucu ar:

Uz tirdziņu dodas HTC Rhyme mobilais telefons. Palietots, bet savas funkcijas pilda godam. "Purple" krāsā. Vienīgais defekts - labajā apakšējā stūrī nedaudz ieplaisājis ekrāns, kurš pat tā īsti netraucē lietojot telefonu. Līdzi dodu lādētāju, pamācību LV valodā, tumbiņu un maciņu. Cena 40ls.

Specifikācija šeit - http://www.gsmarena.com/htc_rhyme-4132.php

Bildes:
http://www.bildites.lv/images/n5lz7wwim7xbr00uk6fm.jpg
http://www.bildites.lv/images/512ajzy2anbt37ch6r0l.jpg
http://www.bildites.lv/images/7jbmdy6os2m37qksrc8.jpg
Offline
hasans
17. Dec 2013, 17:26 #24198

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:


17 Dec 2013, 00:54:55 Fashion rakstīja:
tas nozīmē ka braukt var 1/2/3/4 cilvēki, samaksājot ostas nodevu kkad kad braucu bija 7Ls vienas personas.. tb rezultātā sanāk ka 25+25 brauciens Riga - Stokholma - Riga uz 4 personām..

Ta karte deriga braucienam uz 1 galu vai abos virzienos?
Offline
Fashion
17. Dec 2013, 17:32 #24199

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:


17 Dec 2013, 17:26:19 hasans rakstīja:

17 Dec 2013, 00:54:55 Fashion rakstīja:
tas nozīmē ka braukt var 1/2/3/4 cilvēki, samaksājot ostas nodevu kkad kad braucu bija 7Ls vienas personas.. tb rezultātā sanāk ka 25+25 brauciens Riga - Stokholma - Riga uz 4 personām..

Ta karte deriga braucienam uz 1 galu vai abos virzienos?

Rīga - Stokholma - Rīga (turp - apakaļ)

[ Šo ziņu laboja Fashion, 17 Dec 2013, 17:32:50 ]

Offline
KM
17. Dec 2013, 17:33 #24200

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M

Pardodu dumota ozola viendelja 3 slanu parketu.
Cena Depo un Buvniecibas ABC ap 30LVL/m2. Atdoshu par 15LVL/m2 un iedoshu vel OSB saplaknses ko paklat apaksha. Palika pari pec remonta 20m2, par visu kopa gribu 300LVL.

Ka arī ja kādam vajadzīgs ozola dēlīšu parkets (ko lika eglītē), var atbraukt nolasīt par simbolisku samaksu, kopā ap 35m2.
PM
Offline
Lala
17. Dec 2013, 17:38 #24201

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.


09 Dec 2013, 13:25:34 Rifo rakstīja:

09 Dec 2013, 13:14:46 Lala rakstīja:

09 Dec 2013, 12:54:44 MartinsFR rakstīja:
Interesē virtuves skapīši, pie sienas liekamie, kā arī uz zemes novietojamie. Piedāvājumus PM.

Varbūt kāds zin normālu lietoto mēbeļu veikalu? Kur cenas nav kosmos un mēbeles daudz maz ok.?


Izplāno pats savu virtuvi, aizbrauc uz Finieri ar izmēriem.
Sazāģēs, mājās saskrūvēsi, un ar normālu/nedārgu furnitūru zem 200 Ls mierīgi palīdīsi.

Tas, ja vajag lēti.
ņemt kautkādus lietotus skaidenes moduļus nav prāta darbs.
Vispār pirkt tos skaideņu briesmoņus nav prāta darbs.


Pats kaut ko tādu esi darījis? Nu tīri intereses pēc kas tur var sanākt, varbūt ir bildes?


Bildēts ar pudeli, bet izskatās šādi.



Prasītos vienu atvilktni saregulēt, bet slinkums.
Un kā jau teicu, tad lielās durvis nedaudz savērpās.
Bet šodien iegāju citā saimnieka dzīvoklī ievērtēt remontu un jauno virtuvi.
Jēziņ, skaidene ar Blum furnitūru, tikai tai skaidenei jau diviem skapīšiem durvis ar vēderu.
Apakšējais skapis kustās - neesot varējuši saregulēt, un gar sienu iesmērējuši kaut ko, kas nav silikons - nežūst un smērē.
600 Ls toties notriekti.

Būs jāuzprasa, kas par firmu, lai tauta uzzina varoņus.
Offline
hasans
17. Dec 2013, 17:45 #24202

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:


17 Dec 2013, 17:32:34 Fashion rakstīja:

17 Dec 2013, 17:26:19 hasans rakstīja:

17 Dec 2013, 00:54:55 Fashion rakstīja:
tas nozīmē ka braukt var 1/2/3/4 cilvēki, samaksājot ostas nodevu kkad kad braucu bija 7Ls vienas personas.. tb rezultātā sanāk ka 25+25 brauciens Riga - Stokholma - Riga uz 4 personām..

Ta karte deriga braucienam uz 1 galu vai abos virzienos?

Rīga - Stokholma - Rīga (turp - apakaļ)

Paldies
Offline
Bamperis
17. Dec 2013, 17:47 #24203

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M

E39/E38/e53/E46 MK3 blokam 2012-2013 NAVI kartes (Detalizētas,visas LV pilsetas,visas ieliņas) ,cd cena 5ls,kaa arii varu uzlikt jaunaako softu,"Night" versiju ar ///M welcome screena simboolu.
Pieslegt pie pc,nolasit un nodzest kljudas,no pc parbaudit,kas stradaa,kas nee,nolasit nobraukumu no blokiem.
PM,vai 29346868

[ Šo ziņu laboja Bamperis, 17 Dec 2013, 17:54:01 ]

Offline
skvairs
17. Dec 2013, 18:51 #24204

Kopš: 11. Feb 2011

No: Kuldīga

Ziņojumi: 252

Braucu ar: Qx

Pārdodu katalizatoru no mazdas, dīzeļa.Atdošu kas vairāk solīs
sarkandaugava.mob 20082591
Offline
Nixon
17. Dec 2013, 19:22 #24205

Kopš: 17. Jan 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 299

Braucu ar: 320iSPORT

Pārdodu šitādu brīnumu


Burka nav bijusi atvērta - 20LVL

PM | [email protected] | 20226495
Offline
yanjux
17. Dec 2013, 19:35 #24206

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu


17 Dec 2013, 17:38:13 Lala rakstīja:

09 Dec 2013, 13:25:34 Rifo rakstīja:

09 Dec 2013, 13:14:46 Lala rakstīja:

09 Dec 2013, 12:54:44 MartinsFR rakstīja:
Interesē virtuves skapīši, pie sienas liekamie, kā arī uz zemes novietojamie. Piedāvājumus PM.

Varbūt kāds zin normālu lietoto mēbeļu veikalu? Kur cenas nav kosmos un mēbeles daudz maz ok.?


Izplāno pats savu virtuvi, aizbrauc uz Finieri ar izmēriem.
Sazāģēs, mājās saskrūvēsi, un ar normālu/nedārgu furnitūru zem 200 Ls mierīgi palīdīsi.

Tas, ja vajag lēti.
ņemt kautkādus lietotus skaidenes moduļus nav prāta darbs.
Vispār pirkt tos skaideņu briesmoņus nav prāta darbs.


Pats kaut ko tādu esi darījis? Nu tīri intereses pēc kas tur var sanākt, varbūt ir bildes?


Bildēts ar pudeli, bet izskatās šādi.



Prasītos vienu atvilktni saregulēt, bet slinkums.
Un kā jau teicu, tad lielās durvis nedaudz savērpās.
Bet šodien iegāju citā saimnieka dzīvoklī ievērtēt remontu un jauno virtuvi.
Jēziņ, skaidene ar Blum furnitūru, tikai tai skaidenei jau diviem skapīšiem durvis ar vēderu.
Apakšējais skapis kustās - neesot varējuši saregulēt, un gar sienu iesmērējuši kaut ko, kas nav silikons - nežūst un smērē.
600 Ls toties notriekti.

Būs jāuzprasa, kas par firmu, lai tauta uzzina varoņus.

Varu ieteikt šādu lietu arī. Ja māk pielietot, ideāls savienojums.
Pats ar viņu ikdienā strādāju, ja vajag kādu info PM.

Savienojums maksā 1gab-1eur.
Kas īsti tas ir un ko ar to var izdarīt var saprast noskatoties video mājaslapā:
HUGLOCK
Offline
brainiac
17. Dec 2013, 20:15 #24207

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

Steidzami!!!
Meklēju samsung galaxy s3 titanium grey
vai arī s4 baltu.
Tik interesē ar papīriem pirkts lv un vēlams nesaskrāpēts un ar garantiju.
Piedāvājumus ar cenām pm.
Offline
Spiedzinsh
17. Dec 2013, 21:11 #24208

Kopš: 14. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 666

Braucu ar: Mocīti

Interesē Iphone 4s 8/16gb Piedāvājumus Pm.
Offline
Atmars
17. Dec 2013, 21:29 #24209

Kopš: 01. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1389

Braucu ar: e100


16 Dec 2013, 21:12:59 Atmars rakstīja:
Metināšanas maska,4 sensori, jauna,pagaidām piedzīvojusi tikai bildēšanos un kastē būšanu.. Veikala cena ~80Ls, gribētu kādus 50Ls



PM/29737255


Offline
LINIS
17. Dec 2013, 23:17 #24210

Kopš: 10. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2172

Braucu ar:


17 Dec 2013, 21:44:53 MrCarter rakstīja:
Sveiki visiem!
Ar draugiem veicu nelielu projektu, kurā pārveidojam auto ādas sēdekļus par dīvāniem, krēsliem. Viss šobrīd ir procesā, galarezultāts vēl nav gatavs, bet vēlamies noskaidrot vai kādam būtu interese tādas mēbeles vispār iegādāties. Cena ir 90ls. Droši izsakiet komentārus, vēlmes, idejas, tas mums ļoti noderēs. Ja ir interese zvaniet 26234379
Lūk kādi ir paši krēsli
http://lejup.lv/f/52b0a7a675c98vgzmhqr1387308966.jpg
Skices krēslam ar rāmi. Tiklīdz būs gatavs, ielikšu galarezultāta bildes.
http://lejup.lv/f/52b0a95c71d6ciqqtpcu1387309404.jpg

Ideja Ja būs labi nostrādātas dizains, domāju, ka daži servisnieki varētu iepirkt klientu kafijas stūrītim.. Lai izdodas!
Offline
Boxijs
18. Dec 2013, 01:09 #24211

Kopš: 30. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 897

Braucu ar: Zapasku

Iesakiet kādu sakarīgu servisu, kur tikai nomainīt eļļu?
Offline
Siipols
18. Dec 2013, 02:15 #24212

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Daugavpilī pie Vasilija ir ok

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
aa55h0le
18. Dec 2013, 03:49 #24213

Kopš: 10. Sep 2012

Ziņojumi: 196

Braucu ar:


18 Dec 2013, 02:15:30 Siipols rakstīja:
Daugavpilī pie Vasilija ir ok

A man Liepajaa pie Slavika vairak patiik.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo