Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 87 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
R777
12. Dec 2013, 20:50 #24094

Kopš: 17. Sep 2013

Ziņojumi: 586

Braucu ar: X5

Nopirkšu VW SHARAN I (-99') divus beņķus aizmugurējos. Piedāvājiet
Offline
Sternwolf
12. Dec 2013, 20:53 #24095

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2260

Braucu ar: izslēgtu DSC

var piedāvāt kādu androidu 50-100Ls robežās. Svaigu, ar visiem pričedāļiem un forši ja vel garantija

-----------------
WEB risinājumi
Offline
e36hadene
12. Dec 2013, 21:07 #24096

Kopš: 12. Feb 2010

Ziņojumi: 531

Braucu ar:

Kur tās WURTH panckas var uz vietas Rīgā nopirkt??
Offline
borrows
12. Dec 2013, 21:32 #24097

Kopš: 30. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 94

Braucu ar: Z3 roadster

Nopirkšu OEM Head Unit no Mazda modeļiem: MX5, MPV, 323, 626, Premacy un varbūt arī vēl kādos nāca , tā ap 1998. - 2005. gadiem.




Var būt kopmplektācijā ar kasešu maģi vai bez - nav svarīgi, galvenais lai strādā un nav nobružāts.
Papildus meklēju arī el. antēnu. Var būt ne tikai no Mazdas, jo principi +/- tām antēnām venādi. Bilde ieskatam.



Cik skatījos netā, piemēram Vovlo 850 izskatās ļoti līdzīgs, gan jau pielaikotu. Patiesībā viss ko vajag un kas arī visbiežāk šīm elektroantenām plīst - ir iekšējais plastmasas lokanais zobstienis.



ebejā prasa neadekvātu ciparu par šo štruntu

[ Šo ziņu laboja borrows, 12 Dec 2013, 21:34:36 ]

Offline
MartinsL
13. Dec 2013, 02:42 #24098

Kopš: 16. Feb 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 872

Braucu ar: Nebraucu!

Perku lcd/led tv virtuvei. 19-20" ar usb lasitaju. jaunu/lietotu lidz 105€

-----------------
Garāžu sekcijveida vārti un sētas! Poweram -7% no pasūtījuma summas 2018. gada sezonā!

https://www.facebook.com/vartumontaza
Offline
sharkzzz
13. Dec 2013, 11:17 #24099

Kopš: 06. Oct 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 1092

Braucu ar:

tak kāds nopērkat tos pižikus
Offline
smgg
13. Dec 2013, 11:37 #24100

Kopš: 03. Apr 2013

No: Valmiera

Ziņojumi: 82

Braucu ar: rs oktavia

Uz tirdzinu divi metāla galdi priekš garažas!!!
stabili, smagi un ar labu augstumu!!
pm vairak!
Offline
yur
13. Dec 2013, 12:08 #24101

Kopš: 14. May 2002

No: Sigulda

Ziņojumi: 1451

Braucu ar: nervozu neadekvatu auto

Tirgojaas HDD portatiivajam. SATA.
ir 120 un 160Gb. 15 Ls pa kartu.

Portatiivajam DDR2
2x512- 10Ls,-
2x1028- 20Ls,-

PM. vai 27451617


[ Šo ziņu laboja yur, 13 Dec 2013, 12:09:05 ]

Offline
Piebriedis
13. Dec 2013, 12:38 #24102

Kopš: 02. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 77

Braucu ar: Roku pa dirsu !

Uz tirgošanu samsung galaxy note 3, jauns. Piedāvājumus pm.
Offline
proTEST
13. Dec 2013, 13:12 #24103

Kopš: 23. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2561

Braucu ar: 9 x 99

Ja kāds var piedāvāt televizorus lētāk nekā interneta veikalos, tad varat droši uzzvanīt 26112530 vai PM!
Offline
djmax
13. Dec 2013, 13:25 #24104

Kopš: 07. Jun 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 638

Braucu ar: e30

KINGSTON 4GB DDR3 1600MHz Non-ECC CL11 SODIMM = 20lvl/gab pieejami 2gab jauni/neatpakoti

3TB WD GREEN HDD jauns/neatpakots = 50lvl

UPS APC 1000VA Smart-ups lietots,bet ar jauniem akumulatoriem 120lvl Var ar lietotiem pa 100lvl

Dators:
P4 2.8/Intel Perl 815 m/b./2GB/80+120GB/9550 Radon (vai kkas tāds)
Win7 iet ok.
40lvl

29733190 vai PM

Offline
Salky
13. Dec 2013, 15:31 #24105

Kopš: 12. Jul 2012

No: Jelgava

Ziņojumi: 51

Braucu ar: E60

Ir dāvanu karte 95 Ls vērtībā auto elektro dabnīcas veikalā GESTE
Mainu pret 50 Ls. Derīga līdz 31.12.2013.
PM vai 28398326
Offline
Maxis
13. Dec 2013, 17:01 #24106

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 10088

Braucu ar: F30 ‘19; i4 M50 `24

Pārdošanā Pro audio sistēma:
2 gab. topi
2 gab. subji
8 gab. fona skandas
3 gab. pastiprinātāji
1 gab. procesors
+aksesuāri

Pilns info

Offline
Horacijs_Keins
13. Dec 2013, 17:21 #24107

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:


13 Dec 2013, 13:12:35 proTEST rakstīja:
Ja kāds var piedāvāt televizorus lētāk nekā interneta veikalos, tad varat droši uzzvanīt 26112530 vai PM!

Kas ar tām vecajām botām un Mustang jostu? Aizgāja, neaizgāja, par cik aizgāja?
Offline
peecise28
13. Dec 2013, 17:57 #24108

Kopš: 19. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3649

Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto


12 Dec 2013, 17:38:49 peecise28 rakstīja:
Kļuvis lieks Konica minolta bizhub 162 A4/A3 kopētājs/printeris/skeneris.
ADF, papildus papīra kaste, kopumā izdrukātas ~92000 lapas, kas nav daudz.

bilde nav īstā, bet tieši tāds


ir arī pie LPT spraužama tīklene.

cena - hwz, gribās Ls 190, bet dabūšu tik, cik kāds dos, tāpēc uzklausu piedāvājumus


varbūt kādam pavisam dziļos laukos interesē šādi triatel aparāti?
Offline
proTEST
13. Dec 2013, 18:02 #24109

Kopš: 23. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2561

Braucu ar: 9 x 99


13 Dec 2013, 17:21:26 Horacijs_Keins rakstīja:
Kas ar tām vecajām botām un Mustang jostu? Aizgāja, neaizgāja, par cik aizgāja?

Aizgāja, katrs pa 10Ls.
Offline
DKristaps
13. Dec 2013, 20:50 #24110

Kopš: 04. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: Kājām

Slim komplekti - 18ls
Standart komplekti - 23ls
Slim Bi-xenon komplekti - 28ls
Standart Bi-xenon komplekti - 33 ls
PREMIUM Quality komplekti -33ls (garantija)
PREMIUM Quality Bixenon komplekti - 43ls (garantija)
Canbus Bi-xenon komplekti 55ls (garantija)
H4-3 ,H13 (bixenon) spuldzes 15ls/gab
H3,H4,H7,D2S spuldzes 7ls/gab
H1 Spuldzes Rozā un Violētā krāsā 10ls/gab
H1 spuldzes - 6ls/gab
Standart bloki - 8ls/gab
Slim bloki - 5ls/gab
Kļūdu noņemēji - 4ls/gb

Ir pieejami dažadas LED spuldzes, lukturu lēcās , papildlukturi u.t.t

Eņģeļacis:

CCFL - 20ls
SMD - 33ls
RGB - 40ls

Tel. 26179122 vai PM
Links

Offline
MartinsL
13. Dec 2013, 21:29 #24111

Kopš: 16. Feb 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 872

Braucu ar: Nebraucu!

steidzami mekleju lcd/led tv 19" ar usb ieeju kura lasa filmas muziku. lietotu/jaunu 100ls ir griesti ko atdosu.

pm

-----------------
Garāžu sekcijveida vārti un sētas! Poweram -7% no pasūtījuma summas 2018. gada sezonā!

https://www.facebook.com/vartumontaza
Offline
janzi
13. Dec 2013, 21:48 #24112

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power


13 Dec 2013, 21:29:20 M1 rakstīja:
steidzami mekleju lcd/led tv 19" ar usb ieeju kura lasa filmas muziku. lietotu/jaunu 100ls ir griesti ko atdosu.

pm


LŪDZU
Offline
Lauriko
13. Dec 2013, 22:39 #24113

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4143

Braucu ar: Visādiem VW


13 Dec 2013, 20:34:44 ap321 rakstīja:
Pārdodu pilngi jaunu, kastē, nelietotu metināmo pusautomātu, ir garantija. Lincoln Electric Powertec 255C (250Amp) + komplektā 4m Binzel deglis.
Komplekts pirkts pa 1260ls - pārdodu pa 700ls.

Profesionāls MIG/MAG pusautomāts. Metināšanas jauda 25 - 250 A. Stieples diametrs 0, 6 - 1, 2 mm. 400V/3f/50 - 60 Hz. Cikls 250 A - 35%. Komplektā ritenīši, 4 m strāvas kabelis, masas spailes ar kabeli, 1, 0 - 1, 2 mm padeves rullīši. Izmēri: 765 x 427 x 850 mm.
Pārdodu, jo nav darbnīcā pieejams 3fāzu elektrības pieslēgums un tapēc šis neder.
pm, vai 25444256


Ko tik dārgi pirki?
http://www.salidzini.lv/i/lincoln_powertec_255c
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo