Online
Pašreiz BMWPower skatās 103 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
stuntman  | | 21. Jan 2009, 16:20 |
#2401
|
|  Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Vīri, kur te powerā var izvietot nekustāmā īpašuma pārdošanas sludinājumus? | Offline | | |
stuntman  | | 21. Jan 2009, 16:21 |
#2402
|
|  Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Vīri, kur te powerā var izvietot nekustāmā īpašuma pārdošanas sludinājumus? | Offline | | |
Simplex  | | 21. Jan 2009, 16:22 |
#2403
|
|  Kopš: 19. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 783
Braucu ar: www.autodirect.lv
| Ko Tu veelies paardot ? 
----------------- Iepriekš pārbaudītu BMW un citas markas auto piegāde no Vācijas,pēc pasūtījuma, auto tirdzniecība uz ārvalstīm. PM vai [email protected]
www.autodirect.lv | Offline | | |
stuntman  | | 21. Jan 2009, 16:27 |
#2404
|
|  Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Ir zemīte šur tur Latvijā, skaistās vietās pie ezeriem, ar būvatļaujām u.tml., domāju - varbūt kāds pa krīzisko grib pārcelties no Rīgas uz laukiem, mierā un klusumā. | Offline | | |
| Raicha | | 21. Jan 2009, 16:29 |
#2405
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| ir zemiite pie juurmalas shos., blakus kafejniicas veerdinsh, ja nu kads pa kriizisko grib uzbliezt ofiseeku, hosteli vai tml. | Offline | | |
rosigais  | | 21. Jan 2009, 16:30 |
#2406
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
21 Jan 2009, 14:47:42 ED6000 rakstīja:
21 Jan 2009, 14:41:19 rosigais rakstīja:
apsaimniekotājus blblablaa...
Sazvērestību teoriju piekritējs IMO dzelzs durvis ir drošākas par vecām sapuvušām koka durvīm
ja ēka ir valsts aizsargājamo nekustamo kultūras pieminekļu sarakstā un fasādes ēkai tiek ielikts kaut kas tāds, nu sorry, tas nav normāli 
| Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 16:44 |
#2407
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 16:30:00 rosigais rakstīja:
ja ēka ir valsts aizsargājamo nekustamo kultūras pieminekļu sarakstā un fasādes ēkai tiek ielikts kaut kas tāds, nu sorry, tas nav normāli 
vai Tev liekas normāli?, ka šai ēkai ir absolūti nolaista fasāde 
apsaimniekotājam ēka ir jāapsaimnieko par esošajiem līdzekļiem.
un ja piemēram, ārdurvis enģēs neturas, vai kāds kāpņu telpas logs krīt ārā - tad apsaimniekotājam Tas jāsalabo par esošajiem līdzekļiem.
(nevis kaut kādiem provizoriskiem - ko kāds gribētu).
ok!, taisiet mājas iemītnieku kopsapulci + balsojiet:
tā un tā!... koka durvis vs. dzelzs,
a) izmaksas koka durvīm,
b) izmaksas dzelzs durvīm.
kā balsos vairākums - tādas arī būs 
ps: lai viss būtu smuki - fasāde, durvis, logi, kāpņu telpas - tajā mājā ir jādzīvo samērā turīgiem cilvēkiem  | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 16:46 |
#2408
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
| ps2: katru dienu uz darbu braucu pa Ausekļa ielu.
tur daudzām mājām ar fasādi, un durvīm viss ir kārtībā.
uzdod sev jautājumu - kāpēc?  | Offline | | |
|
|
Puuchuks  | | 21. Jan 2009, 16:50 |
#2409
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
21 Jan 2009, 16:21:23 stuntman rakstīja:
Vīri, kur te powerā var izvietot nekustāmā īpašuma pārdošanas sludinājumus?
1. šajā topikā
2. uztaisi spec galeriju | Offline | | |
rosigais  | | 21. Jan 2009, 16:54 |
#2410
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
21 Jan 2009, 16:46:53 Melvins rakstīja:
ps2: katru dienu uz darbu braucu pa Ausekļa ielu.
tur daudzām mājām ar fasādi, un durvīm viss ir kārtībā.
uzdod sev jautājumu - kāpēc? 
Tu resnais pamuļķi. ja apsaimniekotajs saņem 0.45 sant. par kvadratmetru tad tas nav normāli ka kāpņu telpai visi logi dirsā un apkopēja parādas vienreiz ceturksnī. dzīvojamā platība 1500 shuiam + kāpņutelpa, tad parēķini cik viņi saņem mēnesī par nekā nedarīšanu.
un zb ka iedomājies ka visu zini. ne jau mums ir jātaisa kopsapulces, bet gan apsaimniekotajam | Offline | | |
PG  | | 21. Jan 2009, 17:02 |
#2411
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
|
21 Jan 2009, 16:46:53 Melvins rakstīja:
ps2: katru dienu uz darbu braucu pa Ausekļa ielu.
tur daudzām mājām ar fasādi, un durvīm viss ir kārtībā.
uzdod sev jautājumu - kāpēc? 
labpraat dzirdeetu kapec?
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
GirtzB  | | 21. Jan 2009, 17:06 |
#2412
|
|  Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
|
21 Jan 2009, 16:27:19 stuntman rakstīja:
Ir zemīte šur tur Latvijā, skaistās vietās pie ezeriem, ar būvatļaujām u.tml., domāju - varbūt kāds pa krīzisko grib pārcelties no Rīgas uz laukiem, mierā un klusumā.
dajoš info, kas kur cik daudz, cik krīzes naudas...
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 17:28 |
#2413
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 16:54:09 rosigais rakstīja:
Tu resnais pamuļķi. ja apsaimniekotajs saņem 0.45 sant. par kvadratmetru tad tas nav normāli ka kāpņu telpai visi logi dirsā un apkopēja parādas vienreiz ceturksnī. dzīvojamā platība 1500 shuiam + kāpņutelpa, tad parēķini cik viņi saņem mēnesī par nekā nedarīšanu.
un zb ka iedomājies ka visu zini. ne jau mums ir jātaisa kopsapulces, bet gan apsaimniekotajam
tad nu tā!, rosīgais 
vispirms - lūdzu bez apvainojumiem. savādāk rodas iespaids, ka Tev nav ne intelekta, ne cieņas pret sarunu biedru...
otrkārt - ja Tev liekas, ka 0,45Ls par 1kv.m apsaimniekošanu ir daudz, tad maigi izsakoties - Tu esi naivs 
min ir vismaz 1Ls par kv.m, lai kaut kas sakarīgi notiktos.
cienītais, es esmu savas mājas valdē + es zinu cik kas maksā.
(piemēram, pieklājīgas koka ārdurvis ar Labu kodatslēgu un uzstādīšanu - ap 1000Ls. un Tās ir tikai 1 nieka durvis...
bildē redzamā māja ir pirmskara, un dodu 90%, ka tur vismaz puse komunikāciju ir savu jau nokalpojušas.
+ kā redzam no fasādes - nav renovēta, un nav kopta).
un 1500kv.m - tas nekas nav Tu pats kaut kad rēķinājis esi?... minot 0,45Ls kv.m, mēnesī ienākumi = 675Ls.
ap 120Ls sētnieks,
grāmatvede ap 80Ls,
pārvaldnieks - ...
utt.
cik paliks pāri?
turpināt? 
visi ir iedomājušies, ka maksās nieka grašus, un par TO viņiem būs izremontētas kāpņu telpas, atjaunotas fasādes, un ozolkoka durvis.
le pisec.
btw - kopsapulces rīko valde, pēc nepieciešamības, vai ne retāk, kā 1x gadā (atskaites utt).
vai arī!, tās ierosina mājas iemītnieki  [ Šo ziņu laboja Melvins, 21 Jan 2009, 17:51:17 ] | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 17:38 |
#2414
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 17:02:38 tornis rakstīja:
21 Jan 2009, 16:46:53 Melvins rakstīja:
ps2: katru dienu uz darbu braucu pa Ausekļa ielu.
tur daudzām mājām ar fasādi, un durvīm viss ir kārtībā.
uzdod sev jautājumu - kāpēc? 
labpraat dzirdeetu kapec?
ir divas versijas:
1) māja pieder saimniekam, kurš ir viņu pieklājīgi (vairāk, vai mazāk) atremontējis + pēc tam izīrē, bet! - jau par attiecīgu īres naudu, kas lēnām atsit izdevumus + nes peļnu (protams!, iekļaujot amortizāciju),
2) māja pieder īrniekiem, kuri maksā pietiekamu īres naudu apsaimniekotājam (lai atkoptu/apsaimniekotu savu īpašumu) - bieži vien jau ir paņemts kredīts, māja atjaunota + īrnieki no katra mēneša īres maksas šo parādu dzēš...
jebkurā gadījumā! - viss atduras naudā 
tobish, īres maksā 
ps: un par velti nekas nenotiek, kā šeit liela daļa iedomājas (diez?, nezin kāpēc?).
un apsaimniekotājs rīkojas nevis par saviem līdzekļiem, bet gan no īrnieku samestajiem[ Šo ziņu laboja Melvins, 21 Jan 2009, 17:41:44 ] | Offline | | |
PG  | | 21. Jan 2009, 17:51 |
#2415
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| tava sheema realitaatee darbojas tikai ekas uztureshanai un salidzinoshi sikiem remontiem. Esmu diezgan parliecinaat ka Riga nav neviena maajaa(pirmskara daudzivoklene centraa), kura ir pilnibaa rekonstrueeta ar tajaa esoshiem irniekiem vai dzivoklju ipashniekiem. Tas praktiski nav iespejam.
taas skaistaas maajs klusajaa centraa un citur ir radushaas noperkot denacionalizētu maaju, izvietotjot irniekus, kas maksaa $$$, pilnibaa rekonstrueejot un izpardot pa dzivokljiem. 
p.s. ires namu biznes pie mums ir mazattistiits, jo tas nav(nebija) izdeviigs. parasti tas ir bizness piespiedu kaartaa bet nu tuvakajaa laika shajaa sferaa vareetu buut izmainjas.
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 17:54 |
#2416
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 17:51:01 tornis rakstīja:
tava sheema realitaatee darbojas tikai ekas uztureshanai un salidzinoshi sikiem remontiem. Esmu diezgan parliecinaat ka Riga nav neviena maajaa(pirmskara daudzivoklene centraa), kura ir pilnibaa rekonstrueeta ar tajaa esoshiem irniekiem vai dzivoklju ipashniekiem. Tas praktiski nav iespejam.
taas skaistaas maajs klusajaa centraa un citur ir radushaas noperkot denacionalizētu maaju, izvietotjot irniekus, kas maksaa $$$, pilnibaa rekonstrueejot un izpardot pa dzivokljiem. 
p.s. ires namu biznes pie mums ir mazattistiits, jo tas nav(nebija) izdeviigs. parasti tas ir bizness piespiedu kaartaa bet nu tuvakajaa laika shajaa sferaa vareetu buut izmainjas.
taisnība.
par 1-mo daļu.
par ps:,
protams!, ka būs izmaiņas.
jāsāk pamatā ir ar To!, lai cilvēki saprot - nav nekas par velti. | Offline | | |
|
|
| raivisp | | 21. Jan 2009, 17:54 |
#2417
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
21 Jan 2009, 17:38:58 Melvins rakstīja:
21 Jan 2009, 17:02:38 tornis rakstīja:
21 Jan 2009, 16:46:53 Melvins rakstīja:
ps2: katru dienu uz darbu braucu pa Ausekļa ielu.
tur daudzām mājām ar fasādi, un durvīm viss ir kārtībā.
uzdod sev jautājumu - kāpēc? 
labpraat dzirdeetu kapec?
ir divas versijas:
1) māja pieder saimniekam, kurš ir viņu pieklājīgi (vairāk, vai mazāk) atremontējis + pēc tam izīrē, bet! - jau par attiecīgu īres naudu, kas lēnām atsit izdevumus + nes peļnu (protams!, iekļaujot amortizāciju),
2) māja pieder īrniekiem, kuri maksā pietiekamu īres naudu apsaimniekotājam (lai atkoptu/apsaimniekotu savu īpašumu) - bieži vien jau ir paņemts kredīts, māja atjaunota + īrnieki no katra mēneša īres maksas šo parādu dzēš...
jebkurā gadījumā! - viss atduras naudā 
tobish, īres maksā 
ps: un par velti nekas nenotiek, kā šeit liela daļa iedomājas (diez?, nezin kāpēc?).
un apsaimniekotājs rīkojas nevis par saviem līdzekļiem, bet gan no īrnieku samestajiem
+1
Un ja cilvēkam nav ne naudas, ne uzņēmības, tad īpašums ir jāpārdod.  | Offline | | |
rosigais  | | 21. Jan 2009, 18:06 |
#2418
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
21 Jan 2009, 17:28:42 Melvins rakstīja:
21 Jan 2009, 16:54:09 rosigais rakstīja:
.. gan apsaimniekotajam
tad nu tā!, rosīgais 
vispirms - lūdzu bez apvainojumiem. savādāk rodas iespaids, ka Tev nav ne intelekta, ne cieņas pret sarunu biedru...
otrkārt - ja Tev liekas, ka 0,45Ls par 1kv.m apsaimniekošanu ir daudz, tad maigi izsakoties - Tu esi naivs 
min ir vismaz 1Ls par kv.m, lai kaut kas sakarīgi notiktos.
cienītais, es esmu savas mājas valdē + es zinu cik kas maksā.
(piemēram, pieklājīgas ārdurvis ar Labu kodatslēgu un uzstādīšanu - virs 1000Ls. un Tās ir tikai 1 nieka durvis...
dodu 90%, ka bildē redzamā māja ir savu nokalpojusi + tur vismaz puse komunikāciju ir savu jau nokalpojušas.
+ kā redzam no fasādes - nav renovēta, un nav kopta).
turpināt? 
visi ir iedomājušies, ka maksās nieka grašus, un par TO viņiem būs izremontētas kāpņu telpas, atjaunotas fasādes, un ozolkoka durvis.
le pisec.
btw - kopsapulces rīko valde, pēc nepieciešamības, vai ne retāk, kā 1x gadā (atskaites utt).
vai arī!, tās ierosina mājas iemītnieki 
turpini dzīvot savā pasaule. lasi, Valsts aizsargājamo nekustamo kultūras pieminekļu saraksts! Viņi nedrīkst tādas duvis likt!!!
tad tā, offiss man ir kvartālu talāk, tur apsaimniekošana ir 0.40 sant. par kvadrātmetru. nesen apsaimniekotājs veica kosmētisko remontu kāpņutelpai(nemaz nebija vajadzīgs) iebūvēja pilnīgi jaunu liftu..utt, fasāde arī ir ok
man apsaimniekotajs ir kopš 98 gada, tā viņam nav vienīgā māja..ja 10 gadu laikā nav izdarīt nekā, tad sorry | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 18:06 |
#2419
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 17:54:58 raivisp rakstīja:
Un ja cilvēkam nav ne naudas, ne uzņēmības, tad īpašums ir jāpārdod. 
redzi?... nelaime jau ir tajā faktā, ka daudzdzīvokļu mājās pašlaik ir bardaks 
1) ir pietiekami turīgi dzīvokļu īpašnieki, kuri var!, un vēlas kaut ko darīt (nu ne jau paši!, bet investēt - īres maksā utt),
2) un ir abolūti nabagi... kuri knapi vēl saskrubina esošos 0,45Ls par kv.m.
(nē nu... vēl jau ir nemaksātāji, un tādi, kuriem viss vienalga).
ārzemēs īres tirgus ir samērā sakārtots - tur ir plaši attīstīta tendence, kad īpašums Tev nepieder, bet Tu viņu īrē 
tas dod iespēju sadalīt sabiedrību sava veida slāņos - ir tādi, kas var atļauties ko lepnāku, un tādi - kas kaut ko prastāku.
un To nosaka īres cena 
respektīvi, ir turīgākas mājas (ar šveicaru utt), ir prastākas (ar durvju kodu, piemēram) - un Tu vari izvēlēties!, kur dzīvot, atkarībā no sava dzīves līmeņa.
pie mums ir bardaks...
glaunā Kungu mājā dzīvo turīgs cilvēks, un blakus dzīvoklī dzērājs, kuram 0,45Ls kv.m. ir kosmosss...
jo!, mums taču ir īres griesti  [ Šo ziņu laboja Melvins, 21 Jan 2009, 18:16:11 ] | Offline | | |
| Melvins | | 21. Jan 2009, 18:08 |
#2420
|
|  Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
21 Jan 2009, 18:06:08 rosigais rakstīja:
turpini dzīvot savā pasaule. lasi, Valsts aizsargājamo nekustamo kultūras pieminekļu saraksts! Viņi nedrīkst tādas duvis likt!!!
tad tā, offiss man ir kvartālu talāk, tur apsaimniekošana ir 0.40 sant. par kvadrātmetru. nesen apsaimniekotājs veica kosmētisko remontu kāpņutelpai(nemaz nebija vajadzīgs) iebūvēja pilnīgi jaunu liftu..utt, fasāde arī ir ok
man apsaimniekotajs ir kopš 98 gada, tā viņam nav vienīgā māja..ja 10 gadu laikā nav izdarīt nekā, tad sorry

man liekas... ka TU dzīvo savā, utopiskā pasaulē.
tamdēļ nolaidīšos zemu - un atļaušos Tevi nosaukt par naivu pamuļki 
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|