Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 201 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Jur
06. Dec 2013, 13:53 #23954

Kopš: 29. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 841

Braucu ar: 407SW

Jakas 100% Polyester, ražotas Ķīnā
http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/womens...5337899401783943

http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/mens-c...9148473460227251

http://www.nebulus.biz/
Offline
LL80
06. Dec 2013, 22:52 #23955

Kopš: 08. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 165

Braucu ar: TINT SERVICE www.autologutonesana.lv

Pioneer Deh-P9650Mp ir pūlts, kaste, instrukcijas.
Ļoti daudz funkcijas un regulēšanas iespējas. 80Ls.tel 20000104
Links
Offline
jurists
06. Dec 2013, 23:06 #23956

Kopš: 27. Sep 2010

Ziņojumi: 539

Braucu ar:

Ir dāvanu karte Sapņos un kokteiļos 15Ls vertībā (derīga gan tikai līdz 31.12.2013)!
Mainu pret 10Ls vai pret 1 litrīgu dziru, ne švakāku par 40%
PM
Offline
Gulbis
07. Dec 2013, 07:21 #23957

Kopš: 05. Jan 2012

Ziņojumi: 164

Braucu ar:

interesē iegādāties ~ 12 metrus šāda aizsargsieta
http://www.appollobaltic.lv/?l=1&c=210&p=13455
Offline
Fashion
07. Dec 2013, 15:46 #23958

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

Interesē ūdenspīpju tabaka lētāk nekā veikalos.. bilde informatīva..


PM

[ Šo ziņu laboja Fashion, 07 Dec 2013, 15:47:14 ]

Offline
Dzinaars
07. Dec 2013, 16:47 #23959

Kopš: 02. Feb 2012

Ziņojumi: 5

Braucu ar:

Interesētu kontaktiņš ar divām patronām priekš spuldzītēm, no touringa facelifta bagažnieka vāka kreisās lampas.
Iespējams varat padalīties ar viedokli, kur labāk dabūt un mainīt vējstiklu? Plaisa pa apakšu aizgājusi, TA nelaiž! Kādas cenas?
Vēl interesē, kur varetu saregulēt tuvos un migliniekus, kādas cenas? Nav nācies saskarties.
Offline
marcisyoo
07. Dec 2013, 17:09 #23960

Kopš: 16. Sep 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 83

Braucu ar: To ko dod

Kāds varbūt grib atbrīvoties no veļas mašīnas.??
Offline
Raivo1985
07. Dec 2013, 17:43 #23961

Kopš: 17. Jul 2008

No: Tukums

Ziņojumi: 238

Braucu ar: e60

Kaads var piedaavaat mazlietotus/jaunus boksa apavus 43/44izm???
Offline
Bembiks
07. Dec 2013, 18:45 #23962

Kopš: 27. Oct 2011

Ziņojumi: 1031

Braucu ar: Autobusu


06 Dec 2013, 12:34:52 meidei rakstīja:
Pārdodu Marlboro Light ražotu ASV



Tabaka dauuudz labāka, par mūsu salmiem
Pacinas bez nekadiem Smoking Kills utt.
Bloks 20 Ls PM

Tev amerikāņu Monte Carlo arī ir?
Offline
Archa_21
07. Dec 2013, 19:45 #23963

Kopš: 05. Mar 2011

No: Valmiera

Ziņojumi: 363

Braucu ar: Bī Em Dabljū


05 Dec 2013, 18:16:49 Archa_21 rakstīja:
Iepirkšu 2 biļetes uz Rīgas Dinamo 7dienas spēli!!

Ja nu kādam ir liekas, jeb pārdomājis un neies, PM!!


Joprojām aktuāli!!
Offline
Bembiks
07. Dec 2013, 21:51 #23964

Kopš: 27. Oct 2011

Ziņojumi: 1031

Braucu ar: Autobusu


05 Dec 2013, 21:25:07 Boxijs rakstīja:
ir gan skudra gan starkjis...
varu kadu atbrivot no aiponta lidz 100 ls. PM





tevi gaida šeit : ai fons
Offline
borrows
08. Dec 2013, 00:33 #23965

Kopš: 30. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 94

Braucu ar: Z3 roadster

Nopirkšu strādājošu auto elektrisko antēnu.
Bilde tikai ieskatam
Offline
yur
08. Dec 2013, 00:38 #23966

Kopš: 14. May 2002

No: Sigulda

Ziņojumi: 1451

Braucu ar: nervozu neadekvatu auto

Tirgojaas HDD portatiivajam. SATA.
ir 120 un 160Gb. 15 Ls pa kartu.

Portatiivajam DDR2
2x512- 10Ls,-
2x1028- 20Ls,-

PM. vai 27451617

Offline
RS7
08. Dec 2013, 10:10 #23967

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu

kur var nopirkt par izdevīgāko cenu zābakus timberland?
Offline
crime
08. Dec 2013, 10:27 #23968

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9133

Braucu ar: m635csi


07 Dec 2013, 19:45:39 Archa_21 rakstīja:

05 Dec 2013, 18:16:49 Archa_21 rakstīja:
Iepirkšu 2 biļetes uz Rīgas Dinamo 7dienas spēli!!

Ja nu kādam ir liekas, jeb pārdomājis un neies, PM!!


Joprojām aktuāli!!


tās biļetes ir kaut kāds mega-super-deficīts? iebrauc jebkurā vietā, kur pārdod biļešuserviss un nopērc, kur problēma?
Offline
Buds
08. Dec 2013, 10:57 #23969

Kopš: 22. Jan 2011

Ziņojumi: 809

Braucu ar: Volvo


08 Dec 2013, 10:27:26 crime rakstīja:

07 Dec 2013, 19:45:39 Archa_21 rakstīja:

05 Dec 2013, 18:16:49 Archa_21 rakstīja:
Iepirkšu 2 biļetes uz Rīgas Dinamo 7dienas spēli!!

Ja nu kādam ir liekas, jeb pārdomājis un neies, PM!!


Joprojām aktuāli!!


tās biļetes ir kaut kāds mega-super-deficīts? iebrauc jebkurā vietā, kur pārdod biļešuserviss un nopērc, kur problēma?

Skanstes ielas pieturā tantes runā, ka pārdošanā palikušas tikai stāvvietas
Offline
Czars
08. Dec 2013, 13:18 #23970

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


05 Dec 2013, 09:02:26 Puukjis rakstīja:
ir Tallink dāvanu karte 1-4personas, B vai C kajīte.
Rezervēšana max līdz 31.01.2014,
Ceļošana 08.12.2013 līdz 16.02.2014
- 20ls
PM vai 29944056

rezervē laikus un 4 cilvēkiem par B kajīti viss kas jāpiemaksā ir 25ls.


Pret SKA un Dnm Maskavu parasti ir parpildits

[ Šo ziņu laboja Puukjis, 08 Dec 2013, 13:19:09 ]

Offline
RS7
08. Dec 2013, 14:16 #23971

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu


08 Dec 2013, 13:51:21 SteelRat rakstīja:

08 Dec 2013, 10:10:36 RS7 rakstīja:
kur var nopirkt par izdevīgāko cenu zābakus timberland?



man ar laikam kko liidzigu vaig ziemai ikdienai, tiesa, timmberishi nav prioritate kur meklet kko lidzigu


Nopirku alfas sportlanda tur skidoni 25% sanaca tieshi lidzigs modelis kas bilde pa 63 Ls

[ Šo ziņu laboja RS7, 08 Dec 2013, 16:06:14 ]

Offline
Belluuns
08. Dec 2013, 16:16 #23972

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro

kādam nav viens R14 disks šads?

Offline
Atvars
08. Dec 2013, 17:53 #23973

Kopš: 17. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1825

Braucu ar: Lincoln LS, BMW R65RS

Garmin 200w GPS navigācija ar UK karti.
Ls25.-
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo