Online
Pašreiz BMWPower skatās 101 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| raivisp | | 21. Jan 2009, 11:59 |
#2381
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
21 Jan 2009, 11:50:28 Raicha rakstīja:
nosaukums man arii nepatiik, bet nu asociaacija ar regjipsi, kartona durviim un gaismas sleedzi pipeles augstumaa katram rodas, taa ka nevajag lja lja ka vaardinjam nav noziimes
Manās acīs tas ir tā:
1. Krāsotas reģipša sienas, lētos toņos un nekvalitatīvi.
2. Lēti "krutie" itāļu plastmasa logi, kas ir paredzēti lietot tuvāk ekvatoram, nevis ziemeļos 
3. Kartona durvis
4. IDODO pods un izlietne kopā par 30 Ls + vēl GROHESE krāns par 15 Ls, kur pat īsti temperatūra nereglējas.
5. Flīzes par 2 Ls/m2
6. Stipri tizla poļu moduļu virtuves iekārta ar DEPO pirktu mikroviļņu krāsni pa 16 Ls.
7. 
Principā, gribētu zināt, kā laba interjērista/dizainera veidotu viesistabu viņa acu priekšā kāds atļautos nosaukt par eiroremontu Gribētu redzēt šī cilvēka sejas izteiksmi, dzirdot, kā nosauc viņa darbu un mākslas darbu.  | Offline | | |
Puuchuks  | | 21. Jan 2009, 12:55 |
#2382
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
21 Jan 2009, 11:34:14 ED6000 rakstīja:
Interesants raksts par dzīvokļu īrēm Rīgāhttp://www.tvnet.lv/zinas/intervijas/article.php?id=578650
Tiesa nedaudz pārspīlēts
pilnīgs savārstījums 
rodas iespaids, ka autoram pašam nesen nav izdevies noīrēt foršu dzīvokli par lētu cenu, un tāpēc ir tapis šis raksts, kurā nez kāpēc tiek pieminēta Amerika ( ), un vairākkārt lietots vārds "nedrīkstētu".
nerunājot par to, kāpēc 2 rindkopas ir par automašīnu, t.sk., par bremžu kluču maiņu  | Offline | | |
| Raicha | | 21. Jan 2009, 13:08 |
#2383
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| tas gan jau ar domu, ka vidusmeera lasiitaajs ir galiigi cirvis un automashiinas amortizaacijas izdevumus savaa meenesha bilancee vienkaarshi neiereekjina, tad nu raada uz pirkstiem.
raksts kaa taads neaizkustinaaja, buutu tad labaak steneejis par burbuli deelj kura viss ir slikti, vismaz patiikamaak lasiit
par eiroremontu - atceros, kaa kaadreiz senaak, kad tas tikko paraadiijaas apritee, sencis tos eiroremontus taisiija un sodiijaas, ka cilveeki galiigi debiili - toreiz apmest ideaali gludu sienu (tb meistara darba cena vs. regjipsha cena rupji reekjinot) maksaja mazaak, nekaa uzskruuveet regjipsi, normaalas koka durvis bija leetaakas par kartona durviim ar spiizdiigo rokturi, un taa taalaak un joprojaam - resp., gribeedami liidzinaaties baltajiem cilveekiem muusu baalie pirka un maksaaja par suudiem lielaaku naudu, nekaa par dabiigiem, kvalitatiiviem materiaaliem, izstraadaajumiem un risinaajumiem | Offline | | |
| raivisp | | 21. Jan 2009, 13:21 |
#2384
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
21 Jan 2009, 13:08:23 Raicha rakstīja:
par rakstu.
par eiroremontu - atceros, kaa kaadreiz senaak, kad tas tikko paraadiijaas apritee, sencis tos eiroremontus taisiija un sodiijaas, ka cilveeki galiigi debiili - toreiz apmest ideaali gludu sienu (tb meistara darba cena vs. regjipsha cena rupji reekjinot) maksaja mazaak, nekaa uzskruuveet regjipsi, normaalas koka durvis bija leetaakas par kartona durviim ar spiizdiigo rokturi, un taa taalaak un joprojaam - resp., gribeedami liidzinaaties baltajiem cilveekiem muusu baalie pirka un maksaaja par suudiem lielaaku naudu, nekaa par dabiigiem, kvalitatiiviem materiaaliem, izstraadaajumiem un risinaajumiem
Krusttēvs arī par šitiem rēca 
Visvairāk tika smiets par tiem, kas dzīvoklos izgāž ķieģeļu starpsienas un saliek profilus ar reģipšiem, tipa tā taisni un glamūrīgi. Po, ka logs pret to sienu šķībi novietots jau no mājas uzcelšanas laikiem  | Offline | | |
PG  | | 21. Jan 2009, 13:44 |
#2385
|
|  Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| nu tas raksts izklausaas peec karteejaam gaudaam tirgus diktee cenas. kapec tirgus ir taads var pajautat šrekam, Atim u.c. pedeejo gadu vaornjiem. Tie kuri ir ielikushi neadekvaatu cenu, driiz to samazina vai arii vienjiem nespiez to dzivokli izireet. Tie kuriem vajag izireet tiem arii tas izdodas(nevienmeer par taadu ires maksa ka veletos). Protams sludinajumos ir pilns ar mesliem, kas prasa vairak laika mekleshanaa filtreshanaa.
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. | Offline | | |
| IELEJAM | | 21. Jan 2009, 14:01 |
#2386
|
|  Kopš: 28. Jan 2008
Ziņojumi: 3332
Braucu ar: prieku
| Man jautājums Puu un citiem juristiem. Lietas apstākļi sekojoši. Pirms Jaungada paskastītē atrodu lapiņu ar aptauju balsot PAR vai PRET sekojošām izmaiņām karstā ūdens cirkulācijā:
"Vai Jūs esat ar mieru, ka no 2009. gada karstais ūdens tiks padots sekojošā režīmā:
darbdienās no 6:00-9:00 un n0 18:00-23:00, setdiuenās un svētdienās no 7:00-23:00."
Es pat neuzskatīju par vajadzīgu piedalīties šajā aptaujā. 2. janvārī secinu, ka patiešām karstais ūdens pa krānu tek iepriekš norādītajā režīmā.
Aizgāju līdz namu aapsaimniekotājam, kurš man iedeva iesniegumu no "mūsu mājas" vecākās A M kundzes. Iesniegumā minēts apmēram sekojošais. "Veicot mūsu mājas iedzīvotāju aptauju par karstā ūdens cirkulāciju, iesniegtas 43 aptaujas lapas, nav iesniegtas 13 aptaujas lapas, 2 dzīvokļos jau iepriekš ir atteikušies no karstā ūdens. No 54 dzīvokļiem, samazināt karstā ūdens padevi piekrīt 31"
Pamatojoties uz šo iesniegumu ir ieviests jaunais režīms.
Tagad jautājums juristiem. Vai mani kaimiņi ir tiesīgi izlemt, ka mani 2 mazgadīgie bērni varēs mazgāt pakaļas tikai noteiktās stundās? Vārdu sakot, vai kaimiņi drīkst pieņemt lēmumus, kas jebkādā veidā pasliktina manus dzīves apstākļus?
P.S. jaunās kārtības rezultātā mēnesī tiks ietaupīti apmēram 5Ls uz katru dzīvokli | Offline | | |
| Instigater | | 21. Jan 2009, 14:10 |
#2387
|
|  Kopš: 08. May 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7428
Braucu ar: ne BMW
| Protams, kā nekā vairākums nobalsoja par izmaiņām, bet tu pat nepapūlējies nodot PRET balsi. | Offline | | |
| viagris | | 21. Jan 2009, 14:11 |
#2388
|
|  Kopš: 06. Jul 2004
Ziņojumi: 4791
Braucu ar:
|
21 Jan 2009, 14:01:01 IELEJAM rakstīja:
P.S. jaunās kārtības rezultātā mēnesī tiks ietaupīti apmēram 5Ls uz katru dzīvokli
Tātad varēs pa Ls 5 pacelt komunālos maksājumus  | Offline | | |
|
|
| Raicha | | 21. Jan 2009, 14:22 |
#2389
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| imho taa aptauja ir noformeta kaa informaaacijas ievaakshana, nevis balsojums par kaut ko - domaaju, ka ej lamaaties un zvani uz bez tabu | Offline | | |
| IELEJAM | | 21. Jan 2009, 14:26 |
#2390
|
|  Kopš: 28. Jan 2008
Ziņojumi: 3332
Braucu ar: prieku
|
21 Jan 2009, 14:10:39 Instigater rakstīja:
Protams, kā nekā vairākums nobalsoja par izmaiņām, bet tu pat nepapūlējies nodot PRET balsi.
Tā aptauja bija puse no A4 formāta lapas, kuru pēc aizpildīšanas jāiemet 17. dzīvokļa pastkastītē, vārdu sakot izskatījās nenopietni, otrkārt atturēties vai pateikt NĒ šajā gadījumā ir viens un tas pats. Par to vairākumu man šķiet, ka tā ir tāda izkropļota izpratne par demokrātiju. Varētu uztaisīt aptauju, ka ūdens tiek padots tikai līdz 3. stāvam no pieciem, pirmie trīs nobalso par, divi atlikušie pret un vēl vieni 5 lati ietaupīti. Tad vēl pensionāri pāris latu vārdā varētu atteikties no sētnieka un samazināt temperatūru dzīvokļos uz +15C. Jautājuma būtrība bija iekš tā, vai šādi var pieņemt lēmumus un apsaimniekotājs tos izpildīt, ja tas pasliktina kāda iedzīvotāja dzīves apstākļus??? | Offline | | |
rosigais  | | 21. Jan 2009, 14:41 |
#2391
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
| apsaimniekotājus vajag drāzt pēc pilnas programmas.
arī tikko bija gadījums.
Svētdien apsaimniekotajs nomainīja kāpņutelpas fasādes durvis pret metala durvīm(vnk pretīgam),pirmstam bija koka,laikam pat orginal,
tā kā ēka ir kultūras piemineklis un ta ir klaja ņirgašanās, uzrakstīju iesniegumu Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai.
tas ir psc, apsaimniekotajs dara visu lai nosistu vērtību ēkai-dzīvokļiem | Offline | | |
| ALLWILL | | 21. Jan 2009, 14:47 |
#2392
|
|  Kopš: 21. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1863
Braucu ar:
|
21 Jan 2009, 14:41:19 rosigais rakstīja:
apsaimniekotājus vajag drāzt pēc pilnas programmas.
arī tikko bija gadījums.
Svētdien apsaimniekotajs nomainīja kāpņutelpas fasādes durvis pret metala durvīm(vnk pretīgam),pirmstam bija koka,laikam pat orginal,
tā kā ēka ir kultūras piemineklis un ta ir klaja ņirgašanās, uzrakstīju iesniegumu Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai.
tas ir psc, apsaimniekotajs dara visu lai nosistu vērtību ēkai-dzīvokļiem
Sazvērestību teoriju piekritējs IMO dzelzs durvis ir drošākas par vecām sapuvušām koka durvīm | Offline | | |
GirtzB  | | 21. Jan 2009, 14:48 |
#2393
|
|  Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| bet jaunas kocenes vēl drošakas.
pie tam ugunsgrēka gadījuma vēl jo vairāk bleķinieciēm ir tikai mīnusi, ja vien nav ugunsdrošās ar atbilstošu furnitūru, par ko es dziļi šaubos.[ Šo ziņu laboja GirtzB, 21 Jan 2009, 14:50:08 ]
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE | Offline | | |
| Raicha | | 21. Jan 2009, 14:49 |
#2394
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| kaapeec kocenes droshaakas par dzelzs? jeb Tu par ko citu, nevis droshiibu pret ielauzshanos? | Offline | | |
GirtzB  | | 21. Jan 2009, 14:51 |
#2395
|
|  Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| dzelzenes arī atlauzt vieglāk, koks ir sīkstāks... [ Šo ziņu laboja GirtzB, 21 Jan 2009, 14:51:44 ]
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE | Offline | | |
Puuchuks  | | 21. Jan 2009, 14:57 |
#2396
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
21 Jan 2009, 14:01:01 IELEJAM rakstīja:
Tagad jautājums juristiem.
Vārdu sakot, vai kaimiņi drīkst pieņemt lēmumus, kas jebkādā veidā pasliktina manus dzīves apstākļus?
jā, vairumā apsaimniekošanas gadījumu ir vairākuma balsojums, 100% piekrišana ir nepieciešama tikai rīcībai ar īpašumu (piem., pārdošanai, ieķīlāšanai).
ja būtu savādāk, tad rastos situācija, ka jebkurš viens dzīvokļa īpašnieks var bloķēt jebkuru lēmumu (nav svarīgi, principa pēc, stulbuma pēc vai vienkārši tāpēc, ka slinkums atvilkties uz sapulci/piedalīties balsojumā).
šoreiz tu pats vainīgs, ka nebuntoji kaimiņus pret šo lēmumu 
un, tavs piemērs par ūdeni tikai līdz 3.stāvam nederēs, bet par sētnieku un 15 grādiem - 
| Offline | | |
|
|
Puuchuks  | | 21. Jan 2009, 14:58 |
#2397
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
21 Jan 2009, 14:41:19 rosigais rakstīja:
apsaimniekotājus vajag drāzt pēc pilnas programmas.
par tavu gadījumu nekā nezinu, bet Ielejam gadījumā paši dzīvokļu īpašnieki ir nobalsojuši par jaunu kārtību, un apsaimniekotājs tikai izpilda viņu lēmumu | Offline | | |
| IELEJAM | | 21. Jan 2009, 15:12 |
#2398
|
|  Kopš: 28. Jan 2008
Ziņojumi: 3332
Braucu ar: prieku
|
21 Jan 2009, 14:57:45 Puu rakstīja:
21 Jan 2009, 14:01:01 IELEJAM rakstīja:
Tagad jautājums juristiem.
Vārdu sakot, vai kaimiņi drīkst pieņemt lēmumus, kas jebkādā veidā pasliktina manus dzīves apstākļus?
jā, vairumā apsaimniekošanas gadījumu ir vairākuma balsojums, 100% piekrišana ir nepieciešama tikai rīcībai ar īpašumu (piem., pārdošanai, ieķīlāšanai).
ja būtu savādāk, tad rastos situācija, ka jebkurš viens dzīvokļa īpašnieks var bloķēt jebkuru lēmumu (nav svarīgi, principa pēc, stulbuma pēc vai vienkārši tāpēc, ka slinkums atvilkties uz sapulci/piedalīties balsojumā).
šoreiz tu pats vainīgs, ka nebuntoji kaimiņus pret šo lēmumu 
un, tavs piemērs par ūdeni tikai līdz 3.stāvam nederēs, bet par sētnieku un 15 grādiem - 
Paldies par izklāstu! Skaidrs, ka 100% lēmums nobremzētu jebkādu progresu, jo kāds opozicionārs vienmēr atradīsies jebkurā jautājumā. Laikam vienīgais kas atliek, ir aiziet pie tās mājas pārvaldnieces ar abiem bērniem pie rokas un ieskatīties viņai dziļi acīs  | Offline | | |
Puuchuks  | | 21. Jan 2009, 15:16 |
#2399
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| dzīvokļu māja ir slikta ar to, ka tas ir baigais kolhozs un vienotu viedokli nekad nav iespējams sasniegt.
attiecīgi, kā kuram ir paveicies ar kaimiņiem, tā arī māja tiek uzturēta - citur ir baigi stingrā kārtība, viss tīrs un foršs, citur baigā miskaste un iedzīvotājiem pilnīgi po...
ko tu vari mēģināt darīt - pārliecināt kaimiņus, ka lēmums bija nepareizs un ka ietaupījums nav to vērts - tad sasaukt sapulci vai veikt atkārtotu neklātienes balsošanu un cerēt, ka vairums nobalsos par atgriešanos pie vecās sistēmas | Offline | | |
Puuchuks  | | 21. Jan 2009, 15:18 |
#2400
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| par "nekad nav iespējams" labojums - šis apgalvojums neattiecas uz 2-dzīvokļu māju, kur dzīvo vecāki un bērni 2 atsevišķos dzīvokļos un uz citiem brīnumainiem gadījumiem  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|