Online
Pašreiz BMWPower skatās 92 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
Puuchuks  | | 14. Jan 2009, 15:28 |
#2361
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 Jan 2009, 15:26:56 markelis rakstīja:
14 Jan 2009, 15:22:53 xn3x rakstīja:
14 Jan 2009, 15:03:44 markelis rakstīja:
da ko tu streso? vareetu padomaat paardeveejam tagad staav rinda pirceeju saznjaugushi keshu duuriitee. ja grib paardot un tikt pie pikja lai pacieshas 2as nedeeljas.
nu nav jau zelts par kartupeļu cenu, taču vieta, stāvoklis un arī cena manām vajadzībām un iespējām ir tik ļoti atbilstoši, ka negribās šo konkrēto variantu palaist garām. un man ir tā, ka parasti neko negribu pirkt, jo nešķiet naudas vērts. bet kad izdomāju, ka man ko vajag, tad vajag un viss 
pac liels pac gudrs. tikai varbuut taapeec arii vajag baigi srocna un pa leeto ka peeteriitis laimiigs vakar devaas formeet zemesgraamatu 
vakar neder - tad notārs rītdien to kompī redzēs...
pēterīts sēž uz soliņa dominā un gaida pārdevēja zvanu  | Offline | | |
| xn3x | | 14. Jan 2009, 15:32 |
#2362
|
|  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
|
14 Jan 2009, 15:28:36 Puu rakstīja:
14 Jan 2009, 15:26:56 markelis rakstīja:
14 Jan 2009, 15:22:53 xn3x rakstīja:
14 Jan 2009, 15:03:44 markelis rakstīja:
da ko tu streso? vareetu padomaat paardeveejam tagad staav rinda pirceeju saznjaugushi keshu duuriitee. ja grib paardot un tikt pie pikja lai pacieshas 2as nedeeljas.
nu nav jau zelts par kartupeļu cenu, taču vieta, stāvoklis un arī cena manām vajadzībām un iespējām ir tik ļoti atbilstoši, ka negribās šo konkrēto variantu palaist garām. un man ir tā, ka parasti neko negribu pirkt, jo nešķiet naudas vērts. bet kad izdomāju, ka man ko vajag, tad vajag un viss 
pac liels pac gudrs. tikai varbuut taapeec arii vajag baigi srocna un pa leeto ka peeteriitis laimiigs vakar devaas formeet zemesgraamatu 
vakar neder - tad notārs rītdien to kompī redzēs...
pēterīts sēž uz soliņa dominā un gaida pārdevēja zvanu 
lab lab, es tikai teoretizēju - neesmu vēl dzirdējis pārdevēja viedokli par darījuma konta lietošanu. vnk sludinājumā bija teikts, ka steidzami tāpēc štukoju, kas no tā varētu izrietēt, un kā neriskējot visu dabūt gatavu. bet par padomiem paldies, ko gan es bez jums darītu  [ Šo ziņu laboja xn3x, 14 Jan 2009, 15:39:06 ] | Offline | | |
Puuchuks  | | 14. Jan 2009, 15:46 |
#2363
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 Jan 2009, 15:32:37 xn3x rakstīja:
lab lab, es tikai teoretizēju - neesmu vēl dzirdējis pārdevēja viedokli par darījuma konta lietošanu. vnk sludinājumā bija teikts, ka steidzami tāpēc štukoju, kas no tā varētu izrietēt, un kā neriskējot visu dabūt gatavu. bet par padomiem paldies, ko gan es bez jums darītu 
no vārda "steidzami" izriet, ka tev bija jāpiedāvā viņam puse no uzrakstītās cenas ok, 2/3.
ja tas ir patiešām steidzami, tad jums veidotos kaut kāda saruna.
vai arī tas "steidzami" ir vienkārši tāpat ierakstīts  | Offline | | |
Damn  | | 14. Jan 2009, 15:46 |
#2364
|
|  Kopš: 24. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 10819
Braucu ar:
|
14 Jan 2009, 13:48:53 Puu rakstīja:
08 Jan 2009, 18:41:28 VMR rakstīja:
Tad ~ 2000, bet terase bonusā 
nereāls cipars arī treknajos gados 
par to izdevīgumu 2 gadus īrēt joprojām nesapratu - kāpēc tu saki, ka, 2 gadus maksājot tikai komunālos, pēc tiem 2 gadiem varēsi ņemt mazāku krītu? tu taču no dzīvokļa pirkuma summas neko nebūsi samaksājis 
domājams, es rautu ārā tos 15k, ja tas vispār ir iespējams
Iespējams viņš to domāja tā, ka pa tiem diviem gadiem kaut cik būs iekrājis naudu un nāksies ņemt mazāku summu bankā. | Offline | | |
| bliss | | 14. Jan 2009, 15:49 |
#2365
|
| Kopš: 31. Jan 2008
Ziņojumi: 4
Braucu ar:
|
14 Jan 2009, 14:02:23 Puu rakstīja:
08 Jan 2009, 18:17:54 VMR rakstīja:
Nē, Titurga, "Bērzavoti", baigi patīk gan vieta, gan projekts.
"Bērzavoti" = SIA "Ķīšzeme" man te jau ir 1 klienti no šī projekta, neizskatās, ka Ķīšzeme gribētu viņiem ko atmaksāt 
Čoms nopirka Bērzavotos - pats apmierināts - gan vieta, gan projekts. Esmu pāris reizes bijis - varu pievienoties-miera osta Sakarā ar kavēšanos arī bija doma atgūt pirmo iemaksu, taču tā vietā izdevās vienoties par atlaidi no sākotnējās cenas (ap 20% no pirmās iemaksas).
Kādas vispār ir šī brīža reālās cenas, par kādām tiek pirkti/pārdoti dzīvokļi jaunajos projektos? Terašu varianti neder (tie paši Bērzavoti - 100kvm terase). Tāds standarta neliels 60-70kvm dzīvoklis rajonā vai Pierīgā. | Offline | | |
VMR  | | 14. Jan 2009, 15:53 |
#2366
|
|  Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|
14 Jan 2009, 15:46:49 Damn rakstīja:
14 Jan 2009, 13:48:53 Puu rakstīja:
08 Jan 2009, 18:41:28 VMR rakstīja:
Tad ~ 2000, bet terase bonusā 
nereāls cipars arī treknajos gados 
par to izdevīgumu 2 gadus īrēt joprojām nesapratu - kāpēc tu saki, ka, 2 gadus maksājot tikai komunālos, pēc tiem 2 gadiem varēsi ņemt mazāku krītu? tu taču no dzīvokļa pirkuma summas neko nebūsi samaksājis 
domājams, es rautu ārā tos 15k, ja tas vispār ir iespējams
Iespējams viņš to domāja tā, ka pa tiem diviem gadiem kaut cik būs iekrājis naudu un nāksies ņemt mazāku summu bankā.
+ cenas vispār būs krietni nokritušās un tad jau būs pavisam cita runa par atlikušo pirkuma summu. Un vēl es no viņiem gribu tagad izspiest 3 gadu īri, ja viņi nepiekrīt, tad Puu būs vēl viens klients 
p.s. Kas varētu notikt, ja šo 3 gadu laikā viņi neko nepārdod un bankrotē? Swedbank savāc visu un izpārdod par ceenu limonāds? | Offline | | |
| xn3x | | 14. Jan 2009, 15:55 |
#2367
|
|  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
|
14 Jan 2009, 15:46:31 Puu rakstīja:
14 Jan 2009, 15:32:37 xn3x rakstīja:
lab lab, es tikai teoretizēju - neesmu vēl dzirdējis pārdevēja viedokli par darījuma konta lietošanu. vnk sludinājumā bija teikts, ka steidzami tāpēc štukoju, kas no tā varētu izrietēt, un kā neriskējot visu dabūt gatavu. bet par padomiem paldies, ko gan es bez jums darītu 
no vārda "steidzami" izriet, ka tev bija jāpiedāvā viņam puse no uzrakstītās cenas ok, 2/3.
ja tas ir patiešām steidzami, tad jums veidotos kaut kāda saruna.
vai arī tas "steidzami" ir vienkārši tāpat ierakstīts 
saruna un piedāvāšana notiks šovakar. šobrīd izfantazējis esmu scenāriju, ka es nosaucu 2/3 no cenas (nu kā gan bez tā) ja jau steidzami, un teiksim šis piekrīt, vai pasaka - nē, 5/6 un novienojamies par to. un tad kad saku, ka vajag darījumu kontu, tad atbilde ir - kamōn, steidzami taču, redzi, es tak tev cenu nolaižu utt. kas tad tas būtu, vilkšana uz pēterīša shēmu, dzīves nepieciešamība no pārdevēja puses vai vnk blefošana? un vispār, dabūt 2 ned laikā naudu par dzīvokli skaitās steidzami vai nē? eh, pārdodiet man 5 gadu pieredzi nekustamo īpašumu jomā par diviem aliem  [ Šo ziņu laboja xn3x, 14 Jan 2009, 15:56:53 ] | Offline | | |
Puuchuks  | | 14. Jan 2009, 15:57 |
#2368
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 Jan 2009, 15:53:49 VMR rakstīja:
+ cenas vispār būs krietni nokritušās un tad jau būs pavisam cita runa par atlikušo pirkuma summu.
šitik kategorisks apgalvojums nesaskan ar iepriekš uzdoto jautājumu "kā man labāk darīt?" 
kāpēc tu esi tik pārliecināts, ka cena būs zemāka, un ka tu būsi vienīgais iespējamais pircējs?
Un vēl es no viņiem gribu tagad izspiest 3 gadu īri, ja viņi nepiekrīt, tad Puu būs vēl viens klients 
droši
p.s. Kas varētu notikt, ja šo 3 gadu laikā viņi neko nepārdod un bankrotē? Swedbank savāc visu un izpārdod par ceenu limonāds?
tieši tā. vēl pareizāk, banka savāc, un neko prātīgi nevar pārdot  | Offline | | |
|
|
spy  | | 14. Jan 2009, 16:23 |
#2369
|
|  Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
| saistībā ar pēdējām ziņām, bankas šādus "Ezermalas", "Debesu skati", "Stārķligzdas", "Labstāvis_jebkurā_gadalaikā" tipa projektus pat vairs īpaši aktīvi nemēģinās pārdot, bet pašas nodarbosies ar to izīrēšanu.
Par to pirmo dzīvokļa pirkumu - nesatraucies tik ļoti, kā jau te kolēģi teica, ja pārdevējam ir steidzami, tad viņs nolaidīs cenu un piekritīs visiem taviem noteikumiem. Ja cilvēks nepiekrīt darījumu kontam, tad pārsvarā gadījumu ir divi varianti - viņš ir stulbs vai arī ir Pēterīša shēmas dalībnieks. Jebkurā gadījumā, ja viņam ir steidzami, vajag naudu gludekļa līzingam u.tml. variants, tad ir tikai viņa interesēs pēc iespējas ātrāk nokārtot darījumu civilizētā veidā, lai ātrāk saņemtu naudu.
P.S. Ja dzīvoklim ir arī kāds kredīts virsū, tad naudu viņš saņems vēl vēlāk, tā ka domā pats | Offline | | |
VMR  | | 14. Jan 2009, 17:30 |
#2370
|
|  Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|
14 Jan 2009, 15:57:36 Puu rakstīja:
14 Jan 2009, 15:53:49 VMR rakstīja:
+ cenas vispār būs krietni nokritušās un tad jau būs pavisam cita runa par atlikušo pirkuma summu.
šitik kategorisks apgalvojums nesaskan ar iepriekš uzdoto jautājumu "kā man labāk darīt?" 
kāpēc tu esi tik pārliecināts, ka cena būs zemāka, un ka tu būsi vienīgais iespējamais pircējs?
Nu es jau tagad esmu "apgaismots", gan bankā, gan Powerā un, ja paskatās , kas tagad notiek ar NĪ tirgu vispār, tad fakts, ka viņiem tur no 7 uzceltām mājām ir pārdoti ~ 20 dzīvokļi (mājaslapas dati, hvz kā ir īstenībā) neliecina, ka tās kosmiskās cenas tādas arī paliks.[ Šo ziņu laboja VMR, 14 Jan 2009, 17:33:21 ] | Offline | | |
Puuchuks  | | 14. Jan 2009, 17:31 |
#2371
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 Jan 2009, 16:23:36 spy333 rakstīja:
saistībā ar pēdējām ziņām, bankas šādus "Ezermalas", "Debesu skati", "Stārķligzdas", "Labstāvis_jebkurā_gadalaikā" tipa projektus pat vairs īpaši aktīvi nemēģinās pārdot, bet pašas nodarbosies ar to izīrēšanu.
rezumē - šodien sākot īrēt to dzīvokli, tev nav pilnīgi nekādas skaidrības par to, kas notiks pēc gada, diviem un trim - kam tā māja piederēs, vai dabūsi atpakaļ savus 15k, vai un par kādu cenu varēsi nopirkt to dzīvokli, utt., utjpr...  | Offline | | |
VMR  | | 14. Jan 2009, 17:36 |
#2372
|
|  Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Jā, man nav skaidrības, bet kkur ir jādzīvo un 3 gadi paīrēt pa 15k eur vēl būtu ok .Un tad jau redzēs | Offline | | |
| viagris | | 21. Jan 2009, 11:32 |
#2373
|
|  Kopš: 06. Jul 2004
Ziņojumi: 4791
Braucu ar:
| Pārdodu vai izīrēju daču uz krīzes laiku
PM
P.S. Poweristiem 180 LVL plus komunālie  [ Šo ziņu laboja viagris, 21 Jan 2009, 11:38:55 ] | Offline | | |
| ALLWILL | | 21. Jan 2009, 11:34 |
#2374
|
|  Kopš: 21. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1863
Braucu ar:
| Interesants raksts par dzīvokļu īrēm Rīgāhttp://www.tvnet.lv/zinas/intervijas/article.php?id=578650
Tiesa nedaudz pārspīlēts | Offline | | |
| raivisp | | 21. Jan 2009, 11:40 |
#2375
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
21 Jan 2009, 11:34:14 ED6000 rakstīja:
Interesants raksts par dzīvokļu īrēm Rīgāhttp://www.tvnet.lv/zinas/intervijas/article.php?id=578650
Tiesa nedaudz pārspīlēts
Kas ir Eiroremonts? | Offline | | |
| ALLWILL | | 21. Jan 2009, 11:43 |
#2376
|
|  Kopš: 21. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1863
Braucu ar:
|
21 Jan 2009, 11:40:36 raivisp rakstīja:
21 Jan 2009, 11:34:14 ED6000 rakstīja:
Interesants raksts par dzīvokļu īrēm Rīgāhttp://www.tvnet.lv/zinas/intervijas/article.php?id=578650
Tiesa nedaudz pārspīlēts
Kas ir Eiroremonts?
Tas ir lohu izdomāts nosaukums remontam, kam vajadzētu ietvert plastmasas logus, jaunu santehniku, radiatorus, iebūvētu virtuvi, laminātu vai parketu | Offline | | |
|
|
| raivisp | | 21. Jan 2009, 11:47 |
#2377
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
21 Jan 2009, 11:43:40 ED6000 rakstīja:
21 Jan 2009, 11:40:36 raivisp rakstīja:
Kas ir Eiroremonts?
Tas ir lohu izdomāts nosaukums remontam, kam vajadzētu ietvert plastmasas logus, jaunu santehniku, radiatorus, iebūvētu virtuvi, laminātu vai parketu
Kā dzirdu šo vārdu, tā uzreiz uzdodu tādu jautājumu Un lai vēl paprasa tas cilvēks normālam celtniekam, lai uztaisa eiroremontu, gribu redzēt, kāda ir attieksme no celtnieka puses pret šo terminu. 
Raksts jau labs. | Offline | | |
| raivisp | | 21. Jan 2009, 11:49 |
#2378
|
|  Kopš: 22. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 8620
Braucu ar: to kas pagalmā mētājas
|
21 Jan 2009, 11:45:17 GS rakstīja:
Remonts kas uztaisits pec iestasanas ES 
Meybe ari kurs uztaisits ar ES strukturfondu atbalstu 
Šitas ir nekorekti pēc manām domām.
Es to saprotu tā: Remonts, ko taisījis ES pilsonis.  | Offline | | |
| Raicha | | 21. Jan 2009, 11:50 |
#2379
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| nosaukums man arii nepatiik, bet nu asociaacija ar regjipsi, kartona durviim un gaismas sleedzi pipeles augstumaa katram rodas, taa ka nevajag lja lja ka vaardinjam nav noziimes | Offline | | |
| km69 | | 21. Jan 2009, 11:59 |
#2380
|
|  Kopš: 14. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 258
Braucu ar: papīra lapu
|
14 Jan 2009, 14:32:41 xn3x rakstīja:
Paldies, Puu, par atbildēm, palīdzēji! 
Ja vēl kāds padalītos ar līguma paraugu... 
aizej uz jebkuru banku un tev bezmaksas izstaastiis kas un kaa. (Vieniigi iespējams ka nevarēs uzreiz bet būs jāpierakstās pie kāda menidžera uz konsiltāciju)...+ ja vias lietas ar papīriem ātri nokārto tad nevajadzēs gaidīt tās 2-3 nedēļas bet ātrāk pārskaitīs...un visi tie sludinājumi steidzami/sročno/utt...parasti ir tapeec ka tuvojas karteejais krediita maksaajums utt...un ja bankaa redzees ka pie vinjiem atver darijuma kontu lai to dz. paardotu tad viss kaartiibaa un pagaidiis...  | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|