Online
Pašreiz BMWPower skatās 148 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| atrs | | 27. Oct 2008, 15:41 |
#2241
|
|  Kopš: 09. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 383
Braucu ar:
|
27 Oct 2008, 15:32:22 rosigais rakstīja:
sorry,neizlasiju lidz galam. varu piedavat so 80.00EUR/kv.m
Cena ietver:
uzbūvētas un darbojošās inženierkomunikāciju centrālās sistēmas apbūvējamai platībai - elektroapgāde, dabīgās gāzes vads, centrālais ūdens un kanalizācija, jauna drenāžas sistēma, iekšējās ielas ar dolomīta šķembu klājumu (sagatavotas asfaltēšanai pēc būvniecības) un ielu apgaismojumu.
Tur tak ir applūstoša teritorija  | Offline | | |
rosigais  | | 27. Oct 2008, 15:44 |
#2242
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
27 Oct 2008, 15:41:09 atrs rakstīja:
27 Oct 2008, 15:32:22 rosigais rakstīja:
sorry,neizlasiju lidz galam. varu piedavat so 80.00EUR/kv.m
Cena ietver:
uzbūvētas un darbojošās inženierkomunikāciju centrālās sistēmas apbūvējamai platībai - elektroapgāde, dabīgās gāzes vads, centrālais ūdens un kanalizācija, jauna drenāžas sistēma, iekšējās ielas ar dolomīta šķembu klājumu (sagatavotas asfaltēšanai pēc būvniecības) un ielu apgaismojumu.
Tur tak ir applūstoša teritorija 
a tev biksēs nav aplūstoša teritorija
| Offline | | |
| atrs | | 27. Oct 2008, 15:53 |
#2243
|
|  Kopš: 09. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 383
Braucu ar:
|
27 Oct 2008, 15:44:07 rosigais rakstīja:
27 Oct 2008, 15:41:09 atrs rakstīja:
27 Oct 2008, 15:32:22 rosigais rakstīja:
sorry,neizlasiju lidz galam. varu piedavat so 80.00EUR/kv.m
Cena ietver:
uzbūvētas un darbojošās inženierkomunikāciju centrālās sistēmas apbūvējamai platībai - elektroapgāde, dabīgās gāzes vads, centrālais ūdens un kanalizācija, jauna drenāžas sistēma, iekšējās ielas ar dolomīta šķembu klājumu (sagatavotas asfaltēšanai pēc būvniecības) un ielu apgaismojumu.
Tur tak ir applūstoša teritorija 
a tev biksēs nav aplūstoša teritorija
20 metri līdz Olektes "upei"! | Offline | | |
| Horacijs_Keins | | 27. Oct 2008, 15:54 |
#2244
|
|  Kopš: 14. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2484
Braucu ar:
| Rosīgais, lieku 100 pret 1 ka neviens tuvāko 12 mēnešu laikā nenopirks šo zemi.
Pat par 60 eiro metrā nekā nebūs
[ Šo ziņu laboja Ferodo, 27 Oct 2008, 15:59:27 ] | Offline | | |
rosigais  | | 27. Oct 2008, 16:05 |
#2245
|
|  Kopš: 05. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4512
Braucu ar: nekārtību
|
27 Oct 2008, 15:53:57 atrs rakstīja:
20 metri līdz Olektes "upei"!
To tu sauc par upi, pāri var pārlekt Jebkura gadījumā Tur ir izdarīts viss lai nekas neaplūstu nedz šodien jebkuru citu dienu
Intresenti ir | Offline | | |
| shibernieks | | 27. Oct 2008, 16:11 |
#2246
|
|  Kopš: 12. Aug 2004
Ziņojumi: 5990
Braucu ar:
| palasi aizsargjoslu likumu  | Offline | | |
| JurisS | | 27. Oct 2008, 16:25 |
#2247
|
| Kopš: 20. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 178
Braucu ar: 325i
|
27 Oct 2008, 15:32:22 rosigais rakstīja:
sorry,neizlasiju lidz galam. varu piedavat so 80.00EUR/kv.m
Cena ietver:
uzbūvētas un darbojošās inženierkomunikāciju centrālās sistēmas apbūvējamai platībai - elektroapgāde, dabīgās gāzes vads, centrālais ūdens un kanalizācija, jauna drenāžas sistēma, iekšējās ielas ar dolomīta šķembu klājumu (sagatavotas asfaltēšanai pēc būvniecības) un ielu apgaismojumu.
Moška vari pastāstīt kapēc jau pāris gadus tur deg ielu apgaismojums, bet vel nekāda būvniecība nenotiek? | Offline | | |
| Raicha | | 27. Oct 2008, 16:44 |
#2248
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| varu piedaavaat 1500 metrus jaukta tipa apbuuves gabalu riigaa, uz juurmalas shosejas, atrodas tieshi pie uzraksta "riiga", ljoti omuliigs pelkjiitis dajebkam ar labu konfiguraaciju un komunikaacijaam. 140eur metraa - ja ir interese, PM vai 26 360 345
plaanus, aprakstu 'n other shit aizsuutiishu privaati.
krediitu un citu apgruutinaajumu nav, ja maksaa naljikaa un, attieciigi, es varu kauko sashmuguleet ar nodokljiem, varam parunaat par ceeenu
| Offline | | |
|
|
Puuchuks  | | 27. Oct 2008, 21:42 |
#2249
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
27 Oct 2008, 16:44:47 Raicha rakstīja:
krediitu un citu apgruutinaajumu nav, ja maksaa naljikaa un, attieciigi, es varu kauko sashmuguleet ar nodokljiem, varam parunaat par ceeenu
ja tu to gabalu esi iepircis/ieguvis pirms 2007. gada 12. jūnija, tad pie pārdošanas tev nekā'du nodokļu nav.
attiecīgi, nesanāk neko nošmugulēt  | Offline | | |
| Raicha | | 27. Oct 2008, 22:05 |
#2250
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
27 Oct 2008, 21:42:09 Puu rakstīja:
27 Oct 2008, 16:44:47 Raicha rakstīja:
krediitu un citu apgruutinaajumu nav, ja maksaa naljikaa un, attieciigi, es varu kauko sashmuguleet ar nodokljiem, varam parunaat par ceeenu
ja tu to gabalu esi iepircis/ieguvis pirms 2007. gada 12. jūnija, tad pie pārdošanas tev nekā'du nodokļu nav.
attiecīgi, nesanāk neko nošmugulēt 
peec | Offline | | |
Bron  | | 27. Oct 2008, 22:06 |
#2251
|
|  Kopš: 30. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 15204
Braucu ar: Traktortehniku by Nissan
|
27 Oct 2008, 21:42:09 Puu rakstīja:
27 Oct 2008, 16:44:47 Raicha rakstīja:
krediitu un citu apgruutinaajumu nav, ja maksaa naljikaa un, attieciigi, es varu kauko sashmuguleet ar nodokljiem, varam parunaat par ceeenu
ja tu to gabalu esi iepircis/ieguvis pirms 2007. gada 12. jūnija, tad pie pārdošanas tev nekā'du nodokļu nav.
attiecīgi, nesanāk neko nošmugulēt 
Vai nu man tikai taa liekas vai arii Puu kaadam ir piedirsis avenes 
Laikam kljuudiijos (njemot veeraa peedeejo Raicha postu)[ Šo ziņu laboja Bron, 27 Oct 2008, 22:06:44 ] | Offline | | |
| Raicha | | 27. Oct 2008, 22:13 |
#2252
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| jaa, bet es jau nejustu avenees nekaadu smaku, peekshnji uzzinaajis ka nodoklis uz mani neattiecas bet nu neuzspeeju toreiz, paldies sia azimuts par operatiivo uzmeeriishanu 'n shit | Offline | | |
hasans  | | 28. Oct 2008, 11:36 |
#2253
|
|  Kopš: 04. Apr 2004
Ziņojumi: 7699
Braucu ar:
| ja kadm ir dzivoklis 2 ist. ko iziret, tad PM
izskatishu visadus variantus | Offline | | |
BGV  | | 28. Oct 2008, 15:55 |
#2254
|
|  Kopš: 23. Dec 2006
Ziņojumi: 713
Braucu ar: xxx
| kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?
----------------- Kāpēc, lai es lietu benzīnu kanniņās, lūdzu? | Offline | | |
Puuchuks  | | 29. Oct 2008, 12:52 |
#2255
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
28 Oct 2008, 15:55:03 BGV rakstīja:
kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?
nost.lūgums tāpat jātaisa pie notāram - notāram tad arī paprasi, ko tavā konkrētajā gadījumā vajag | Offline | | |
spy  | | 29. Oct 2008, 13:42 |
#2256
|
|  Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
28 Oct 2008, 15:55:03 BGV rakstīja:
kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?
es pēdējoreiz, kad veicu šādu operāciju, uzzvanīju uz ZG un viņi laipni pastāstīja, ko vēlas redzēt. Key elements bija būvvaldes akts par ēku neesamību (kuru parasti izsniedz, ja bija atļauja tās ēkas nojaukt) | Offline | | |
|
|
BGV  | | 29. Oct 2008, 13:46 |
#2257
|
|  Kopš: 23. Dec 2006
Ziņojumi: 713
Braucu ar: xxx
|
29 Oct 2008, 13:42:47 spy333 rakstīja:
28 Oct 2008, 15:55:03 BGV rakstīja:
kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?
es pēdējoreiz, kad veicu šādu operāciju, uzzvanīju uz ZG un viņi laipni pastāstīja, ko vēlas redzēt. Key elements bija būvvaldes akts par ēku neesamību (kuru parasti izsniedz, ja bija atļauja tās ēkas nojaukt)
valsts iestāžu darbiniekiem ticēt nevar 
jo es zvanīju 2 reizes un katru reizi kaut ko citu teica, bet tas ir normāli, jo zemesgrāmatā viss ir atkarīgs no konkrētā tiesnešana 
vienalga šajā situācijā bez būvvaldes izziņas ir nepieciešams īpašuma apskates akts no vzd un tāpatās viņiem (vzd) arī ir jādzēš informācijavalsts kadastrā vai kā to sauca...
----------------- Kāpēc, lai es lietu benzīnu kanniņās, lūdzu? | Offline | | |
Puuchuks  | | 29. Oct 2008, 13:59 |
#2258
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
29 Oct 2008, 13:46:03 BGV rakstīja:
29 Oct 2008, 13:42:47 spy333 rakstīja:
28 Oct 2008, 15:55:03 BGV rakstīja:
kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?
es pēdējoreiz, kad veicu šādu operāciju, uzzvanīju uz ZG un viņi laipni pastāstīja, ko vēlas redzēt. Key elements bija būvvaldes akts par ēku neesamību (kuru parasti izsniedz, ja bija atļauja tās ēkas nojaukt)
valsts iestāžu darbiniekiem ticēt nevar 
jo es zvanīju 2 reizes un katru reizi kaut ko citu teica, bet tas ir normāli, jo zemesgrāmatā viss ir atkarīgs no konkrētā tiesnešana 
vienalga šajā situācijā bez būvvaldes izziņas ir nepieciešams īpašuma apskates akts no vzd un tāpatās viņiem (vzd) arī ir jādzēš informācijavalsts kadastrā vai kā to sauca...
hmm, ja jau tu esi tik gudrs, ko tad mums vaicā  | Offline | | |
spy  | | 29. Oct 2008, 14:27 |
#2259
|
|  Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
hmm, ja jau tu esi tik gudrs, ko tad mums vaicā 
tas tāds savdabīgs veids kā parādīt, ka viņš vēl gudrāks | Offline | | |
BGV  | | 29. Oct 2008, 14:52 |
#2260
|
|  Kopš: 23. Dec 2006
Ziņojumi: 713
Braucu ar: xxx
|
29 Oct 2008, 14:27:34 spy333 rakstīja:
hmm, ja jau tu esi tik gudrs, ko tad mums vaicā 
tas tāds savdabīgs veids kā parādīt, ka viņš vēl gudrāks
NOT
mans jautājums bija vakar uzdots, bet līdz šodienai jau saņēmu visas atbildes, tāpēc vnk padalos ar tām ar jums a cho? 
----------------- Kāpēc, lai es lietu benzīnu kanniņās, lūdzu? | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|