Online

Pašreiz BMWPower skatās 148 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
atrs
27. Oct 2008, 15:41 #2241

Kopš: 09. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 383

Braucu ar:


27 Oct 2008, 15:32:22 rosigais rakstīja:
sorry,neizlasiju lidz galam. varu piedavat so 80.00EUR/kv.m


Cena ietver:
uzbūvētas un darbojošās inženierkomunikāciju centrālās sistēmas apbūvējamai platībai - elektroapgāde, dabīgās gāzes vads, centrālais ūdens un kanalizācija, jauna drenāžas sistēma, iekšējās ielas ar dolomīta šķembu klājumu (sagatavotas asfaltēšanai pēc būvniecības) un ielu apgaismojumu.

Tur tak ir applūstoša teritorija
Offline
rosigais
27. Oct 2008, 15:44 #2242

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


27 Oct 2008, 15:41:09 atrs rakstīja:

27 Oct 2008, 15:32:22 rosigais rakstīja:
sorry,neizlasiju lidz galam. varu piedavat so 80.00EUR/kv.m
Cena ietver:
uzbūvētas un darbojošās inženierkomunikāciju centrālās sistēmas apbūvējamai platībai - elektroapgāde, dabīgās gāzes vads, centrālais ūdens un kanalizācija, jauna drenāžas sistēma, iekšējās ielas ar dolomīta šķembu klājumu (sagatavotas asfaltēšanai pēc būvniecības) un ielu apgaismojumu.

Tur tak ir applūstoša teritorija

a tev biksēs nav aplūstoša teritorija
Offline
atrs
27. Oct 2008, 15:53 #2243

Kopš: 09. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 383

Braucu ar:


27 Oct 2008, 15:44:07 rosigais rakstīja:

27 Oct 2008, 15:41:09 atrs rakstīja:

27 Oct 2008, 15:32:22 rosigais rakstīja:
sorry,neizlasiju lidz galam. varu piedavat so 80.00EUR/kv.m
Cena ietver:
uzbūvētas un darbojošās inženierkomunikāciju centrālās sistēmas apbūvējamai platībai - elektroapgāde, dabīgās gāzes vads, centrālais ūdens un kanalizācija, jauna drenāžas sistēma, iekšējās ielas ar dolomīta šķembu klājumu (sagatavotas asfaltēšanai pēc būvniecības) un ielu apgaismojumu.

Tur tak ir applūstoša teritorija

a tev biksēs nav aplūstoša teritorija


20 metri līdz Olektes "upei"!
Offline
Horacijs_Keins
27. Oct 2008, 15:54 #2244

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:

Rosīgais, lieku 100 pret 1 ka neviens tuvāko 12 mēnešu laikā nenopirks šo zemi.
Pat par 60 eiro metrā nekā nebūs

[ Šo ziņu laboja Ferodo, 27 Oct 2008, 15:59:27 ]

Offline
rosigais
27. Oct 2008, 16:05 #2245

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


27 Oct 2008, 15:53:57 atrs rakstīja:


20 metri līdz Olektes "upei"!


To tu sauc par upi, pāri var pārlekt Jebkura gadījumā Tur ir izdarīts viss lai nekas neaplūstu nedz šodien jebkuru citu dienu
Intresenti ir
Offline
shibernieks
27. Oct 2008, 16:11 #2246

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:

palasi aizsargjoslu likumu
Offline
JurisS
27. Oct 2008, 16:25 #2247

Kopš: 20. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 178

Braucu ar: 325i


27 Oct 2008, 15:32:22 rosigais rakstīja:
sorry,neizlasiju lidz galam. varu piedavat so 80.00EUR/kv.m

Cena ietver:
uzbūvētas un darbojošās inženierkomunikāciju centrālās sistēmas apbūvējamai platībai - elektroapgāde, dabīgās gāzes vads, centrālais ūdens un kanalizācija, jauna drenāžas sistēma, iekšējās ielas ar dolomīta šķembu klājumu (sagatavotas asfaltēšanai pēc būvniecības) un ielu apgaismojumu.


Moška vari pastāstīt kapēc jau pāris gadus tur deg ielu apgaismojums, bet vel nekāda būvniecība nenotiek?
Offline
Raicha
27. Oct 2008, 16:44 #2248

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

varu piedaavaat 1500 metrus jaukta tipa apbuuves gabalu riigaa, uz juurmalas shosejas, atrodas tieshi pie uzraksta "riiga", ljoti omuliigs pelkjiitis dajebkam ar labu konfiguraaciju un komunikaacijaam. 140eur metraa - ja ir interese, PM vai 26 360 345

plaanus, aprakstu 'n other shit aizsuutiishu privaati.

krediitu un citu apgruutinaajumu nav, ja maksaa naljikaa un, attieciigi, es varu kauko sashmuguleet ar nodokljiem, varam parunaat par ceeenu

Offline
Puuchuks
27. Oct 2008, 21:42 #2249

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


27 Oct 2008, 16:44:47 Raicha rakstīja:
krediitu un citu apgruutinaajumu nav, ja maksaa naljikaa un, attieciigi, es varu kauko sashmuguleet ar nodokljiem, varam parunaat par ceeenu



ja tu to gabalu esi iepircis/ieguvis pirms 2007. gada 12. jūnija, tad pie pārdošanas tev nekā'du nodokļu nav.
attiecīgi, nesanāk neko nošmugulēt
Offline
Raicha
27. Oct 2008, 22:05 #2250

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


27 Oct 2008, 21:42:09 Puu rakstīja:

27 Oct 2008, 16:44:47 Raicha rakstīja:
krediitu un citu apgruutinaajumu nav, ja maksaa naljikaa un, attieciigi, es varu kauko sashmuguleet ar nodokljiem, varam parunaat par ceeenu



ja tu to gabalu esi iepircis/ieguvis pirms 2007. gada 12. jūnija, tad pie pārdošanas tev nekā'du nodokļu nav.
attiecīgi, nesanāk neko nošmugulēt


peec
Offline
Bron
27. Oct 2008, 22:06 #2251

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


27 Oct 2008, 21:42:09 Puu rakstīja:

27 Oct 2008, 16:44:47 Raicha rakstīja:
krediitu un citu apgruutinaajumu nav, ja maksaa naljikaa un, attieciigi, es varu kauko sashmuguleet ar nodokljiem, varam parunaat par ceeenu



ja tu to gabalu esi iepircis/ieguvis pirms 2007. gada 12. jūnija, tad pie pārdošanas tev nekā'du nodokļu nav.
attiecīgi, nesanāk neko nošmugulēt


Vai nu man tikai taa liekas vai arii Puu kaadam ir piedirsis avenes

Laikam kljuudiijos (njemot veeraa peedeejo Raicha postu)

[ Šo ziņu laboja Bron, 27 Oct 2008, 22:06:44 ]

Offline
Raicha
27. Oct 2008, 22:13 #2252

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

jaa, bet es jau nejustu avenees nekaadu smaku, peekshnji uzzinaajis ka nodoklis uz mani neattiecas bet nu neuzspeeju toreiz, paldies sia azimuts par operatiivo uzmeeriishanu 'n shit
Offline
hasans
28. Oct 2008, 11:36 #2253

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:

ja kadm ir dzivoklis 2 ist. ko iziret, tad PM
izskatishu visadus variantus
Offline
BGV
28. Oct 2008, 15:55 #2254

Kopš: 23. Dec 2006

Ziņojumi: 713

Braucu ar: xxx

kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?

-----------------
Kāpēc, lai es lietu benzīnu kanniņās, lūdzu?
Offline
Puuchuks
29. Oct 2008, 12:52 #2255

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


28 Oct 2008, 15:55:03 BGV rakstīja:
kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?

nost.lūgums tāpat jātaisa pie notāram - notāram tad arī paprasi, ko tavā konkrētajā gadījumā vajag
Offline
spy
29. Oct 2008, 13:42 #2256

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


28 Oct 2008, 15:55:03 BGV rakstīja:
kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?


es pēdējoreiz, kad veicu šādu operāciju, uzzvanīju uz ZG un viņi laipni pastāstīja, ko vēlas redzēt. Key elements bija būvvaldes akts par ēku neesamību (kuru parasti izsniedz, ja bija atļauja tās ēkas nojaukt)
Offline
BGV
29. Oct 2008, 13:46 #2257

Kopš: 23. Dec 2006

Ziņojumi: 713

Braucu ar: xxx


29 Oct 2008, 13:42:47 spy333 rakstīja:

28 Oct 2008, 15:55:03 BGV rakstīja:
kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?


es pēdējoreiz, kad veicu šādu operāciju, uzzvanīju uz ZG un viņi laipni pastāstīja, ko vēlas redzēt. Key elements bija būvvaldes akts par ēku neesamību (kuru parasti izsniedz, ja bija atļauja tās ēkas nojaukt)


valsts iestāžu darbiniekiem ticēt nevar

jo es zvanīju 2 reizes un katru reizi kaut ko citu teica, bet tas ir normāli, jo zemesgrāmatā viss ir atkarīgs no konkrētā tiesnešana

vienalga šajā situācijā bez būvvaldes izziņas ir nepieciešams īpašuma apskates akts no vzd un tāpatās viņiem (vzd) arī ir jādzēš informācijavalsts kadastrā vai kā to sauca...

-----------------
Kāpēc, lai es lietu benzīnu kanniņās, lūdzu?
Offline
Puuchuks
29. Oct 2008, 13:59 #2258

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


29 Oct 2008, 13:46:03 BGV rakstīja:

29 Oct 2008, 13:42:47 spy333 rakstīja:

28 Oct 2008, 15:55:03 BGV rakstīja:
kā ir, ja vēlos iensiegt nostiprinājuma lūgu zemesgrāmatā par atzīmes dzēšanu, ka uz zemes atrodas ēkas, ja tās ir likumīgi nojautas, tad man kādi dokumenti vēl jāpievieno? vzd izziņa, būvvaldes izziņa?


es pēdējoreiz, kad veicu šādu operāciju, uzzvanīju uz ZG un viņi laipni pastāstīja, ko vēlas redzēt. Key elements bija būvvaldes akts par ēku neesamību (kuru parasti izsniedz, ja bija atļauja tās ēkas nojaukt)


valsts iestāžu darbiniekiem ticēt nevar

jo es zvanīju 2 reizes un katru reizi kaut ko citu teica, bet tas ir normāli, jo zemesgrāmatā viss ir atkarīgs no konkrētā tiesnešana

vienalga šajā situācijā bez būvvaldes izziņas ir nepieciešams īpašuma apskates akts no vzd un tāpatās viņiem (vzd) arī ir jādzēš informācijavalsts kadastrā vai kā to sauca...

hmm, ja jau tu esi tik gudrs, ko tad mums vaicā
Offline
spy
29. Oct 2008, 14:27 #2259

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


hmm, ja jau tu esi tik gudrs, ko tad mums vaicā


tas tāds savdabīgs veids kā parādīt, ka viņš vēl gudrāks
Offline
BGV
29. Oct 2008, 14:52 #2260

Kopš: 23. Dec 2006

Ziņojumi: 713

Braucu ar: xxx


29 Oct 2008, 14:27:34 spy333 rakstīja:

hmm, ja jau tu esi tik gudrs, ko tad mums vaicā


tas tāds savdabīgs veids kā parādīt, ka viņš vēl gudrāks


NOT

mans jautājums bija vakar uzdots, bet līdz šodienai jau saņēmu visas atbildes, tāpēc vnk padalos ar tām ar jums a cho?


-----------------
Kāpēc, lai es lietu benzīnu kanniņās, lūdzu?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo