Online

Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Joki 77

AutorsZiņojums
Castor
04. Oct 2018, 15:16 #2163

Kopš: 15. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2174

Braucu ar: 316i

Laikam īstā vieta šādai ziņai
http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/latvija-pl...nu.d?id=50458071
Offline
RR04
04. Oct 2018, 15:22 #2164

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4040

Braucu ar: 41


04 Oct 2018, 15:16:21 @Castor rakstīja:
Laikam īstā vieta šādai ziņai
http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/latvija-pl...nu.d?id=50458071


Nez, kas tur tik smieklīgs
imho lai tik darbojas, būs kkādas jaunas darba vietas, transportniekiem būs kravas ko vest/piegādāt. Tik kāds būs tas izpildījums no RAF, tas ir cits jautājums
Offline
Tune-L
04. Oct 2018, 15:24 #2165

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

Repšes cienīgs vēriens!

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Castor
04. Oct 2018, 15:46 #2166

Kopš: 15. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2174

Braucu ar: 316i

Uzņemums ar pamatkapitālu 10€, Nezina ko un kā ražos. Seems legit
Offline
Ksneps
05. Oct 2018, 08:51 #2167

Kopš: 02. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1546

Braucu ar:

Vislabāk iztērētie 10€, tika delfos pirmajā lapā un bars ar naivajiem noticēja par RAF ražošanas atsākšanu.

#vanabeTESLA

[ Šo ziņu laboja Ksneps, 05 Oct 2018, 08:52:16 ]

Offline
Indo
05. Oct 2018, 10:11 #2168

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 5378

Braucu ar:

Viltus ziņa! Un to ir viegli pierādīt, jo ar 10€ huj tu kaut ko uzbūvēsi!

[Lohiem zemāk]

Tas bija sarkasms. Pavilkāties...

[ Šo ziņu laboja Indo, 08 Oct 2018, 20:58:47 ]

Offline
juriz
05. Oct 2018, 12:52 #2169

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Principā jau viss piķis nav jāiegrūž pamatkapitālā, tā ka ar 10eur ar var darboties, reģistrācijai pietiek.
Bet paši jau raksta, ka ražos sākumā piekabes, pēc tam skatīsies, vai kas vairāk sanāks.
Offline
Tomzs
05. Oct 2018, 12:58 #2170

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29

Vidējam poweristam varu iedot vairākus piemērus ar LV ražojošiem uzņēmumiem ar minimālo pamatkapitālu un pārdesmit milj. eur apgrozījumu.

Pamatkapitāls neko nenosaka.
Offline
Elagrs
05. Oct 2018, 20:41 #2171

Kopš: 23. Dec 2016

Ziņojumi: 89

Braucu ar:


05 Oct 2018, 12:58:24 @Tomzs rakstīja:
Vidējam poweristam varu iedot vairākus piemērus ar LV ražojošiem uzņēmumiem ar minimālo pamatkapitālu un pārdesmit milj. eur apgrozījumu.

Pamatkapitāls neko nenosaka.


Pamatkapitāls neko nenosaka.
Offline
avakado
05. Oct 2018, 23:58 #2172

Kopš: 21. Feb 2011

No: Jelgava

Ziņojumi: 343

Braucu ar: E60 3.0i, E70 4.0d

https://www.facebook.com/draivamemmes/videos/1420526114716375/
Offline
Mizx
06. Oct 2018, 23:43 #2173

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7691

Braucu ar:


05 Oct 2018, 20:41:47 @Elagrs rakstīja:

05 Oct 2018, 12:58:24 @Tomzs rakstīja:
Vidējam poweristam varu iedot vairākus piemērus ar LV ražojošiem uzņēmumiem ar minimālo pamatkapitālu un pārdesmit milj. eur apgrozījumu.

Pamatkapitāls neko nenosaka.


Pamatkapitāls neko nenosaka.
Tiem minimālā pamatkapitāla uzņēmumiem tad būtu ar steigu jāsaved šis jautājums kārtībā, ja ir plāns jebkad runāt par turpmāku izaugsmi un investoru piesaisti. Sākt var visādi, bet arī uzņēmumiem kaut kad "jāpieaug".
Offline
Tomzs
07. Oct 2018, 14:29 #2174

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29

Lielā māte stāv aiz muguras un šis jautājums vairs nav aktuāls.
Offline
Mizx
07. Oct 2018, 15:09 #2175

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7691

Braucu ar:


07 Oct 2018, 14:29:37 @Tomzs rakstīja:
Lielā māte stāv aiz muguras un šis jautājums vairs nav aktuāls.
Struktūrvienības (juridiski nodalītas atsevišķā uzņēmumā tajā pašā valstī / citā vai nenodalītas) neskaitās, tad jārunā par lielās mātes kapitālu, nevis ierakstu UR papīros.

Edit, konkrētā RAF īpašnieks nav nekāda "māte" un vispār viņam nav nekādu reālu sakaru, pieredzes ar attiecīgu industriju, tā ka konkrētās ziņas piepildīšanās ir pārāk neticama. Ne velti dominē daudzos fake ziņu portālos, jo īpaši Krievijas propagandas kanālos. Jebkurš var nodibināt SIA "GMC" un pasludināt, ka te atvēršot ražotni, taisīšot Buick Krievijas tirgum. Tikai vēlāk paskaidrojot, kas par Buick bija domāts.

[ Šo ziņu laboja Mizx, 07 Oct 2018, 15:20:41 ]

Offline
EimZ
08. Oct 2018, 19:28 #2176

Kopš: 09. Jan 2008

No: Daugavpils

Ziņojumi: 3763

Braucu ar:

Top grozījumi CSDD braukšanas eksāmenā


-----------------
Paldies par manu ļoti svarīgo viedokli, bez kura šis Visums vienkārši neizdzīvos!™
Offline
DeeCee
08. Oct 2018, 20:13 #2177

Kopš: 29. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9264

Braucu ar: Tenere 700 un Procaliber

https://www.reddit.com/r/funny/comments/9me6k5/...feel_about_that/
Offline
vvv
09. Oct 2018, 00:14 #2178

Kopš: 19. Feb 2017

No: Rīga

Ziņojumi: 2124

Braucu ar: e53FL 4,4;e38

Nezinu vai īstais topiks,bet bildīte patika

Offline
Tune-L
09. Oct 2018, 09:55 #2179

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe



-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
kurlis
10. Oct 2018, 17:31 #2180

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Ne gluži prikols, bet noteikti aktuāla lieta daudziem
http://www.delfi.lv/auto/zinas/vides-akcija-aic...in-partner-sites
Offline
F50
10. Oct 2018, 19:01 #2181

Kopš: 02. Jul 2016

Ziņojumi: 3018

Braucu ar: Nacionālo Populismu


10 Oct 2018, 17:33:24 @cufiks rakstīja:

10 Oct 2018, 17:31:05 @kurlis rakstīja:
Ne gluži prikols, bet noteikti aktuāla lieta daudziem
http://www.delfi.lv/auto/zinas/vides-akcija-aic...in-partner-sites



Pastāsti savu domu liekot šito pie prikoliem...


Prikols būs tad, kad ieraudzīsi savas nodotās riepas lietotu riepu topikā
Offline
dzonijs1
10. Oct 2018, 19:08 #2182

Kopš: 11. Jul 2017

Ziņojumi: 428

Braucu ar:

Es, personigi, pirms nododu ieduru nazi sānā.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo