| Autors | Ziņojums |
| anrios | | 21. Nov 2012, 14:51 |
#2155
|
|
Kopš: 31. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 344
Braucu ar: 740i
| Pērku e39 balsta stieni (kas atrodas zem bampera un savieno lanžeronus).
Atrodos Ziepniekkalnā.
Piedāvājumus ar cenām sūtiet pm vai zvaniet uz 26769122 |
Offline | |
|
| L33V | | 21. Nov 2012, 14:53 |
#2156
|
|
 Kopš: 04. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 239
Braucu ar: e34
| pērku e36 kupejas bundžu, ideālā stāvoklī.
cenas, piedāvājumus pm, vai arī uz [email protected] vai 26146872 |
Offline | |
|
| Fogy | | 21. Nov 2012, 15:05 |
#2157
|
|
Kopš: 18. Dec 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 16
Braucu ar: RVR
| Pērku e36 kompakta pakaļējā m bampera difuzoru! |
Offline | |
|
| KD | | 21. Nov 2012, 17:27 |
#2158
|
|
Kopš: 08. Mar 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 821
Braucu ar:
| Vajag M62B44 DME/EWS komplektu 1997/11 540iA. |
Offline | |
|
-Edm-  | | 21. Nov 2012, 18:59 |
#2159
|
|
 Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
|
21 Nov 2012, 13:00:13 arnijs_e39 rakstīja:
21 Nov 2012, 12:28:20 Gintons rakstīja:
21 Nov 2012, 12:15:13 pudz rakstīja:
ir vajadzība pēc lētām un jaunām e39 logu slotiņām 
nu tu dod..labi ka vel neprasi 2l degvielu pa letu naudu! sorry pa offtopic,bet aizbrauc uz veikalu un noperc!
Nu, ja godīgi, tad orīģināla izmēra un stiprinājuma slotiņas E39 nav tās lētākās, tā ka nav ko smiet 
pat ne par naudu ietu runa Tu no sākuma viņas vispār atrodi tieši oem, 
-----------------
|
Offline | |
|
| Dzhanis | | 21. Nov 2012, 19:00 |
#2160
|
|
 Kopš: 29. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3734
Braucu ar: kreiso labejo
|
21 Nov 2012, 14:53:44 L33V rakstīja:
pērku e36 kupejas bundžu, ideālā stāvoklī.
cenas, piedāvājumus pm, vai arī uz [email protected] vai 26146872
PM userim sapieris. vinjam ir kupejas bundzha |
Offline | |
|
wheels  | | 21. Nov 2012, 19:03 |
#2161
|
|
 Kopš: 16. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 10065
Braucu ar: V8
| Pārdodu visas rezerves daļas no
E46 kupejas 323i, 330i, M3.
e36 kupeja/sedans 320-325i
Ja kas interesē droši PM. |
Offline | |
|
| chochs | | 21. Nov 2012, 19:05 |
#2162
|
|
 Kopš: 11. Nov 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 188
Braucu ar:
| M30B35 motors pilnā komplektācijā ar karbu, prododku utt. Pardodu visu tikai kopā 200Ls |
Offline | |
|
|
|
| mad_max | | 21. Nov 2012, 19:10 |
#2163
|
|
 Kopš: 27. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 377
Braucu ar: 1.6l
| kadam bij e36 compakt uz dalaam??
intreseeja no salona panela plastmasa.. |
Offline | |
|
| Anderss | | 21. Nov 2012, 19:20 |
#2164
|
|
 Kopš: 12. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 676
Braucu ar: RR
| pardodu
dzinējs m60b30 110ls vai arii ta deteļas atsevišķi. ir ari kompis no e32 v8 bez ews 35ls
4.0L e38 atrum karbu +sajugs kurvis
cena 200ls
28302686 |
Offline | |
|
| pecka | | 21. Nov 2012, 19:41 |
#2165
|
|
 Kopš: 08. Jun 2010
No: Liepāja
Ziņojumi: 136
Braucu ar: e39 uz ribalk
| pārdodu remontējamu m52b28 pliku dzinēju! 100ls!
remonts- jamaina, vanosa sadalenes sēžas, un pati sadalene! |
Offline | |
|
| Emik | | 21. Nov 2012, 22:02 |
#2166
|
|
 Kopš: 23. Oct 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 73
Braucu ar: BMW 318i e46
| tirgoju visu kas bilde sikak PM no e36 sedana
|
Offline | |
|
| agaFU | | 21. Nov 2012, 22:15 |
#2167
|
|
 Kopš: 21. May 2006
No: Madona
Ziņojumi: 1785
Braucu ar: E91 turrboo
| aiziet rezerves dalaas. ja ko vajad PM
ERGLOS[ Šo ziņu laboja agaFU, 21 Nov 2012, 22:53:43 ] |
Offline | |
|
| marrs | | 21. Nov 2012, 22:47 |
#2168
|
|
 Kopš: 14. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 281
Braucu ar: slīpeju ar kluciti, e30, audi quattro
| pedavajie max zemas e36 aizmugurejas atperes
un amjus priekšs e30 aizmugure |
Offline | |
|
| guntis3 | | 21. Nov 2012, 22:54 |
#2169
|
|
Kopš: 27. Sep 2012
No: Līvāni
Ziņojumi: 78
Braucu ar: saab
|
21 Nov 2012, 19:10:07 mad_max rakstīja:
kadam bij e36 compakt uz dalaam??
intreseeja no salona panela plastmasa..
uzmet bildi , kuraa taa tieshi. Man no panelja veel nekas nav notirgots  |
Offline | |
|
| dainiiz | | 21. Nov 2012, 22:55 |
#2170
|
|
 Kopš: 18. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 5244
Braucu ar: 125mm
| e60/61 engel aciim lampinu vajag, standarta nekaadus ledus hu... nevajag. Parastu standartinu, ja kadam ir nomainiits uz jaudiigaakam, neskaadeesu lietotu mantu. |
Offline | |
|
|
|
| Lacis | | 21. Nov 2012, 23:20 |
#2171
|
|
 Kopš: 21. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1150
Braucu ar: vienriteni & blokaitis reduktora
| vajag e36 sedana haubi riigā |
Offline | |
|
| sais | | 21. Nov 2012, 23:44 |
#2172
|
|
 Kopš: 18. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 357
Braucu ar: F10
| Pārdodu lietotu E46 (2000.g) sedana oriģinālo aizmugurējo lukturu komplektu (sarkanie ar baltu). Perfektā stāvoklī! 40Ls
mob.28 34 9998 |
Offline | |
|
| anrios | | 22. Nov 2012, 00:10 |
#2173
|
|
Kopš: 31. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 344
Braucu ar: 740i
| Pērku e39 priekšējo balku alumīnija un abas ūsas (zem lukturiem).
Kā arī interesē aizmugurējie lukturi ar balto pagriezienu (ne facelift).
Interesē ar nogādāšanu Ziepniekkalnā.[ Šo ziņu laboja anrios, 22 Nov 2012, 00:11:49 ] |
Offline | |
|
klikics
| | 22. Nov 2012, 01:49 |
#2174
|
|
 Kopš: 31. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 672
Braucu ar: GH-23
| Par cik iepirkts touring, interese kaut kādas priekšējās atsperes sedinatas, ka ari amisus pacietakus!
Ka ari varbūt kādam ir prieks m52b28 labs sajugs!!! PM, interese lidz rītdienas pusdienas laikam! |
Offline | |
|