| Autors | Ziņojums |
KristsK  | |
 Kopš: 22. Aug 2005
No: Ikšķile
Ziņojumi: 2752
Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv
|
29 Jun 2013, 12:18:35 KristsK rakstīja:
Ir velosipēdi no Vācijas.
MOB. 26761565
GALERIJĀ IR SALIKTAS BILDES UN CENAS
http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=8407
[ Šo ziņu laboja KristsK, 30 Jun 2013, 21:12:21 ]
----------------- METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit
|
Offline | |
|
koijotss  | |
 Kopš: 23. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 913
Braucu ar: vaz 2103
|
30 Jun 2013, 17:46:10 zzips rakstīja:
Pirms sutu no ebay, varbut kadam ir sada pareja, labprat rit nopirktu
tb no stekera uz apaljo bmw fisku ko sprauz motortelpaa
aizbrauc uz LEMONA
un nopērc , tā būs vienkāršāk.
----------------- Autogāzes iekārtu uzstādīšana un apkalpošana. www.lpgpower.lv 27425188
Galerija |
Offline | |
|
| Ilguciema_Kvass | |
 Kopš: 19. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 85
Braucu ar: BMW E90 318d LCi
| Pārdod Defuison Gateway Lite (iPhone, iPod, USB, MP3) Pārveidotājs CD-Changer der E46, E39, E53, E83, kā arī citas markas automobīļiem. Vairāk un sīkāk šeit būs apraksts. Lietots faktiski 1ned.
[URL=http://s1075.photobucket.com/user/halloman56/media/IMG_0917_zps816a8f12.jpg.html][/URL]
Intresentiem PM.  [ Šo ziņu laboja Ilguciema_Kvass, 30 Jun 2013, 22:49:02 ] |
Offline | |
|
| pudz | |
 Kopš: 10. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 276
Braucu ar: 530 D
| Oakley Jawbone
3 stikliņi: zils, melns, dzeltens un maciņš
70Ls
|
Offline | |
|
Dlight
| |
 Kopš: 26. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 434
Braucu ar: E30, E60
|
26 Jun 2013, 18:27:39 Dlight rakstīja:
Pardodu moto kastes ,jaunas iepakojuma ar visiem kronsteiniem, apmeram 50 litri ,var ielikt divas kjiveres 25Ls varu atvest Rigas robezas bez maksas .
29714481
|
Offline | |
|
| kariolli | |
 Kopš: 16. Jan 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 8
Braucu ar: BMW E46 Touring , VAZ 2101 `73 , NISSAN SILVIA
| Pārdod Demferi: No 3.0d e46 2001 gada. varbūt der arī kādam citam modelim.
Rihards 29242101
Links[ Šo ziņu laboja kariolli, 01 Jul 2013, 11:14:37 ] |
Offline | |
|
| PuuCe | |
 Kopš: 23. Sep 2005
Ziņojumi: 401
Braucu ar: Diizeli
| Kādam nemētājas logitech harmony one nestrādājoša ? Ir interese par dažām sastāvdaļām. |
Offline | |
|
| divkosigais | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
| Pārdodu vai mainu pret kaut ko :
2 biļetes uz Dziesmu svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu (vakarā) 4. zona 2 sektors. Ieeja no plkst. 17.
Piedāvājiet savu cenu 
PS: uz to ģenerālmēģinājumu , kas ir no rīta (10.00) cik man zināms ,biļetes bez problēmām iespējams nopirkt kasē 
|
Offline | |
|
|
|
| Ewija | |
 Kopš: 18. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 268
Braucu ar: Rinci
| Miofino kafijas pupiņas 6 Ls/kg  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| man kaut kas ir no one, pats no 2 vienu saliku - trauslas baigi. Kaut ko izlidināju ārā, bet korpusa daļām jābūt,elektroniku, cik atceros izmetu... . kas interesē ? vakarā parakāšos pa kastēm. |
Offline | |
|
| Playstream69 | |
 Kopš: 21. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 804
Braucu ar:
|
29 Jun 2013, 17:16:57 Playstream69 rakstīja:
[URL=http://failiem.lv/viewer.php?i=mfchfab&n=IMG_0514.JPG/][/URL]
2x H7 120 LED baltas spuldzes (jaunas)
2x LED gabarītspuldzes (zili baltas)
Kā arī ir HALO angel eyes rings 6000k white jauns komplektss ar invertoriem.
Viss kopā ar angel eyes komplektu par pašizmaksu 25 LVL 
UP.
+ vēl uz tirdziņu atsevišķi jaunas 2x H7 120 LED white spuldzes, kā arī 2x H7 76 LED white spuldzes. (var lietot miglās vai tuvajos) Interesenti PM[ Šo ziņu laboja Playstream69, 01 Jul 2013, 18:46:52 ] |
Offline | |
|
| K-750 | |
Kopš: 03. Jan 2012
Ziņojumi: 113
Braucu ar:
| meklēju jumta stieņus vw touranam, kuram ir plikais jumts(stiprinās sānu gumijās).lēti . |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Kurš var piedāvāt cigaretes, lētāk nekā veikalā PM, vajag šovakar/rīt no rīta  [ Šo ziņu laboja Fashion, 01 Jul 2013, 21:07:33 ] |
Offline | |
|
| marisio | |
 Kopš: 18. May 2010
Ziņojumi: 329
Braucu ar: VWvageniem
| kurš te tirgojās ar gaisa laternām ?
PM
|
Offline | |
|
| Kaspars525 | |
Kopš: 04. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 4
Braucu ar:
| Pārdodu gāzes iekārtu, 4 cilindri. Ražotājs AG vai kas cits no lētā gala. Vēl ir uzstādīta, takā var pārbaudīt ka viss strādā kā nākas. Balons lielais 55 l. Cena apmēram 150ls PM vai mob. 26119733 kā arī [email protected]
Atrodas mežparkā.[ Šo ziņu laboja Kaspars525, 01 Jul 2013, 22:34:01 ] |
Offline | |
|
| Spiedzinsh | |
 Kopš: 14. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 666
Braucu ar: Mocīti
| Pārdodu.
Ritenis ļoti labā stāvoklī. Nesen atvests no pilnās apkopes, kur šādi tādi sīkumi tika uzlaboti. Ir čeks ar mainitajam detaļam un apkopi.
Ir uzliktas jauns riepas SpeedCruiser 26x1.50
Dubultie Aploki.
Priekšējā SRT dakša ar regulējamu cietību.
Shimano Alivio bremzes un priekšējie pārslēgi.
Aizmugurējais Atrum pārslēgs Shimano Deore
Dzelzs pedāļi.
24 Ātrumi viss slēdzas ļoti labi. Ramis 19,5
Fizuāli arī ļoti glauns.
Vairāk bildes pa epastu. Tel 28243591 Rīga
Cena 160ls
[ Šo ziņu laboja Spiedzinsh, 02 Jul 2013, 00:26:54 ] |
Offline | |
|
|
|
| elmolv | |
 Kopš: 03. Apr 2013
No: Jelgava
Ziņojumi: 130
Braucu ar: e39
| Pārdodu bauer istabas saunāriju. Praktiski nelietots, ideālā stāvoklī. Sīkāka informācija zvanot.
550ls.
http://www.bestseller.lv/?l=1&c=561&id=20292
Kā arī pārdodu samsung galaxy ace praktiski iedeālā stāvoklī, tikai viena plaisa aizmugures vāciņā, praktiski nepamanāma.
70Ls
[ Šo ziņu laboja elmolv, 02 Jul 2013, 00:29:00 ] |
Offline | |
|
| kaadzis | |
 Kopš: 20. Oct 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 495
Braucu ar: 530da
|
vajag Hertz pastiprinātāja kasti uz pāris dienām aizņemties. izskatās šādi
http://avtocar.kh.ua/products_pictures/Hertz_H_230_b.jpg
un vēl kondensatora kasti(iepakojumu) 1F.
situācija tāda, ka apzaga mašīnu un jāiet uz menteni,ar iepakojumu, lai pierādītu, ka mani, sāku meklēt kastes saviem aparātiem, bet laikam būšu kkur izmetis.
par summu un noteikumiem vienosimies! |
Offline | |
|
| J.CASH | |
 Kopš: 21. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 955
Braucu ar: 306
|
20Ls
30Ls
PM vai 29916403
|
Offline | |
|
| J.CASH | |
 Kopš: 21. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 955
Braucu ar: 306
| Pārdodu dell studio 1555, nav cietā un beigts video kartes čips. Baterija tur pāris h, ir barošanas bloka. cena ~50Ls vai labākais piedāvājums.
PM vai 29916403[ Šo ziņu laboja J.CASH, 02 Jul 2013, 08:31:46 ] |
Offline | |
|