Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 139 viesi un 12 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Puuchuks
19. Sep 2008, 19:16 #2121

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Sep 2008, 18:47:35 VMR rakstīja:
Tu pats meklēji dzīvokli šinī rajonā, varbūt interesē ? Saki savu cenu, tad kopīgi pasmiesimies un varbūt nonāksim pie vidējā aritmētiskā

es negribu uz Kalnciema ielas, un padomju laika dzīvoklī. citādi tāda kvadratūra interesētu.
Offline
Q
19. Sep 2008, 20:15 #2122

Kopš: 15. Aug 2005

Ziņojumi: 559

Braucu ar: F25 x3 35d


19 Sep 2008, 18:47:35 VMR rakstīja:

19 Sep 2008, 18:39:32 Puu rakstīja:

19 Sep 2008, 18:31:34 VMR rakstīja:

19 Sep 2008, 18:27:48 Puu rakstīja:

19 Sep 2008, 18:12:03 VMR rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli hruščovkā,29 m2, Kalnciema ielā, blakus Super Netto. Pakešu logi, boilers, visā mājā nomainīta apkures sistēma. Var dabūt ar visām mēbelēm, veļasmašīnu un trauku mašīnu. 45 000 eur (runājama)

BET! pārdot gribu uzreiz, bet atbrīvot varēšu tikai janvārī. Līdz tam laikam varētu īrēt no jaunā īpašnieka pa 100-150 Ls + komunālie.


AAAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHHAHAHA

Ko rēcam, vienk negribu pārvākties uz pāris mēnešiem

dzīvoklis hruščovkā par 1551eur metrā, pie tam vēl atbrīvo tikai pēc 4 mēnešiem - tas šajos nek.īp. tirgus apstākļos izklausās vienkārši MEGA atbilstošs piedāvājums

Nu pasapņot taču var Cenu liku vidējo, apskatoties piedāvājumus blakus.Netālu ir dabūjams analoģisks dzīvoklis pa 40 k ls. Starp citu, Tu pats meklēji dzīvokli šinī rajonā, varbūt interesē ? Saki savu cenu, tad kopīgi pasmiesimies un varbūt nonāksim pie vidējā aritmētiskā


izejot no 150 ls mēnesī, nemot vērā inflāciju, var izrēķināt kapitāla atdevi un pārdošanas cenu.
Offline
Virzins
21. Sep 2008, 20:05 #2123

Kopš: 26. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 394

Braucu ar: BMW F01 ktm exc450


08 Sep 2008, 23:55:44 Virzins rakstīja:
Pardodu!






Offline
Roko
22. Sep 2008, 12:00 #2124

Kopš: 08. Feb 2003

Ziņojumi: 1423

Braucu ar: FD-325

Kādas atsauksmes dzirdētas par jauno dzīvokļu projektu "Podnieki" Ādažos Ūbeļu ielā jau nodotā mājā?
Parakājos pa netu un atradu tikai, ka senāk jaunie īpašnieki bija tiesājušies ar Remarku par rezervācijas iemaksu pacelšanu utt, bet, ja dzīvoklis ir noskatīts jau nodotā mājā (dzīvoklis izremontēts un pārdod viņu jaunais īpašnieks)
Offline
Stream
22. Sep 2008, 12:15 #2125

Kopš: 20. Jan 2005

Ziņojumi: 594

Braucu ar:


22 Sep 2008, 12:00:32 Roko rakstīja:
Kādas atsauksmes dzirdētas par jauno dzīvokļu projektu "Podnieki" Ādažos Ūbeļu ielā jau nodotā mājā?
Parakājos pa netu un atradu tikai, ka senāk jaunie īpašnieki bija tiesājušies ar Remarku par rezervācijas iemaksu pacelšanu utt, bet, ja dzīvoklis ir noskatīts jau nodotā mājā (dzīvoklis izremontēts un pārdod viņu jaunais īpašnieks)

Tur visu laiku kautkadas problemas vaja attistitaju. Par to tiesašanos uzprasi lietotajam Puu vins zinas vairak
Offline
Puce
22. Sep 2008, 12:58 #2126

Kopš: 27. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6431

Braucu ar: BMW 315 e21

Pagājušo gadu skatījos tajā Krastupes mājā dzīvokli. it kā neslikta vieta, īpašas kvalitātes problēmas ar neredzēju, bet nu kaut kādas cūkas tur jau dzīvo. pastaigājoties pa kāpņu telpu redzēju situāciju, ka kāds ir nesis miseni, maiss pārplīsis un viss saturs tur pat vien atstāts lai smird.
tad vēl tur ir viena liela problēma. Tā kā katlumāja tur ir uz visu ciematu viena un tā nodotā māja ir domājams, kāda 1/4 daļa no tā visa ciemata, tad visiem mājas iemītniekiem cik nu tur viņi ir ir jāmaksā diezgan apaļa summiņa. Paskatījos viena dzīvokļa rēķinu un tur cena par 1MWh bija augstāka par standarta Rīgas dzīvokļa MWh. Kā zināms Rīgas Siltums nav tas lētākais iestādījums.

-----------------
J.K.jr.bad.

Offline
Puuchuks
22. Sep 2008, 13:06 #2127

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

jautājums, vai tajos Podniekos ir kaut kas vēl bez dažām uzceltām un dažām ne pārāk uzceltām daudzdzīvokļu mājām jautāju tāpēc, ka pats neesmu bijis.
es diezvai gribētu dzīvot daudzstāvenē kaut kur lauka vidū, kur apkārt nav nekā. solīto bērndārzu remarks neuzcēla un acīmredzot nekad arī neuzcels. ādaži ir cik km? tur vispār kāds sabiedriskais kursē? veikals? utt., utjpr.

Remarks pats ir aizgājis uz ties.aizsardzības procesu (jaunā maksātnespējas likuma brīnums).

Cik atceros, podniekieši bija pat nodibinājuši veselu biedrību sav interešu aizstāvībai, domāju, ka tur var painteresēties, kas un kā. Inetā arī bija kaut kāds forums
Offline
Puuchuks
22. Sep 2008, 13:08 #2128

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

citiem vārdiem, jautājums, kā parasti, ir cenā - cik ļoti lētāks ir šis piedāvājums par kādu citu, līdzīgu dzīvokli, bet normālā mājā bez problēmām

un, ja cena ir patiešām smieklīga, vai tu būsi gatavs dzīvot tādā nesakārtotā vidē nezināmu laiku nav taču zināms, kas notiks ar pārējām mājām, kad tās pabeigs, nodos, sāks dzīvot, utt.
Offline
spy
22. Sep 2008, 13:13 #2129

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


22 Sep 2008, 13:08:51 Puu rakstīja:
citiem vārdiem, jautājums, kā parasti, ir cenā - cik ļoti lētāks ir šis piedāvājums par kādu citu, līdzīgu dzīvokli, bet normālā mājā bez problēmām

un, ja cena ir patiešām smieklīga, vai tu būsi gatavs dzīvot tādā nesakārtotā vidē nezināmu laiku nav taču zināms, kas notiks ar pārējām mājām, kad tās pabeigs, nodos, sāks dzīvot, utt.


kad pēdējoreiz tur braucu garām (apmēram 3 mēnešu atpakaļ), izskatījās, ka celtniecība nenotiek, viena māja laikam skaitījās pabeigta, par sabiedrisko gan tieša info man nav, bet šķiet, ka tur nekāds ST nekursē. Tur blakus vēl tā polietelēna rūpnīca vai kas tāds
Offline
Roko
22. Sep 2008, 13:20 #2130

Kopš: 08. Feb 2003

Ziņojumi: 1423

Braucu ar: FD-325

Biju tur sestdien aizbraucis apskatīties - kaut kāds Garkalnes autobuss kursē tieši gar turieni uz Rīgu (vismaz pieturas ar atiešanas laikiem bija). Cenas tiešām salīdzinot ar citiem projektiem ir lētākas.
It kā vienā no tām jaunajām mājām turpinoties būvdarbi - tā vismaz viens no turienes jaunajiem iedzīvotājiem teica.
Nebūtu tā rūpnīcas teritorija tur blakus, tad apkārtne arī diezgan skaista tur.
Offline
Deivid
22. Sep 2008, 13:25 #2131

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

sabiedriskais tur kursee. Pashaa adazhu centraa arii veikalu netruukst .. Tiesa gan lidz centram varetu but kaadi 3-4km.. Kopumaa neko labu par taam maajam neesmu dzirdejis. Kautkas teica ka apmetums jau kriitot nost un kopumaa kvalitaate ir briesmiiga.. Celtas steigaa, aukstuma utml
Offline
Sivens
23. Sep 2008, 15:21 #2132

Kopš: 30. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4033

Braucu ar: F22, F10, CB1300, E46 kompot

dziivoju Podniekos. Principaa tie ir Aadazhi. Liidz centram apm. 2km. Kursee autobus uz Rīga-Garkalni bet gauzhaam reti. ja ir savs auto tad ir labi. Vieta forsha pie Veejupes. Divas maajas nav pabeigtas, bet peedeejaas paris nedeljaas notiek kautkaada rosiiba ap taam. Beernudaarzs "Patnis" buus Ūbeļu ielas 16 maajaa. tur tagad remontee taas telpas. Veikali Adazhu centraa maxima, elvi, super getto, un itkaa celjaas rimi. kaa jau tiecu centrs ~2km
Apsaimniekotaajs, kaa jau visur censhas iekaseet peec iespeejas vairaak, bet paaraak naglijs nav. Un savu darbu, manupraat, veic atbildiigi. Sakaarto apkaarti, ciinaas par kopiipashuma garantiju remontiem.
Vieniigais miinus ir katlumaaja. Pieder Weeseman (vai kautkaa liidziigi). Tarifi saliidzinoshi augsti, bet tos apstiprina automaatus miiloshaa Regulaatore. Peedeejais pazonjojums ir no oktobra 59.36Ls +PVN par MWh....
Kaiminji dazhaadi. Ir normaali, ir taadi kas visu laiku kautko pukst, jo kaads ir ne tur gaajis vai noparkojies vai pa skalju nopirdies... Paarsvaraa jaunas gjimenes ar beerniem

[ Šo ziņu laboja Sivens, 23 Sep 2008, 15:38:07 ]

Offline
walder
23. Sep 2008, 15:38 #2133

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Podnieku stāsts
Offline
walder
23. Sep 2008, 15:40 #2134

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


23 Sep 2008, 15:21:06 Sivens rakstīja:
Tarifi saliidzinoshi augsti, bet tos apstiprina automaatus miiloshaa Regulaatore. Peedeejais pazonjojums ir no oktobra 59.36Ls +PVN par MWh....

Cik tas ir reāli naudas izteiksmē par apkuri ,piemēram, ~80kvm dzīvokli?
Offline
Sivens
23. Sep 2008, 15:46 #2135

Kopš: 30. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 4033

Braucu ar: F22, F10, CB1300, E46 kompot

hvz. atkariibaa kaada ziema. nu aukstaa meenesii gan jau ka ar 2MWh jaareekinaas!
Offline
markelis
23. Sep 2008, 16:14 #2136

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


23 Sep 2008, 15:38:53 walder rakstīja:
Podnieku stāsts


palasiiju to podnieku staastu. psec. bet nu cilveeki arii gudri. pirkt neesoshu dziivokli un parakstiit liigumu kuraa nav nekaadas sankcijas attiistiitaajam par terminju kaveejumu tikai taapeec ka kaut kaada Zanna teica kas viss buus labi . . . nu katras pac savas laimes kaleejs.
Offline
walder
23. Sep 2008, 16:19 #2137

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


23 Sep 2008, 16:14:36 markelis rakstīja:
palasiiju to podnieku staastu. psec. bet nu cilveeki arii gudri. pirkt neesoshu dziivokli un parakstiit liigumu kuraa nav nekaadas sankcijas attiistiitaajam par terminju kaveejumu tikai taapeec ka kaut kaada Zanna teica kas viss buus labi . . . nu katras pac savas laimes kaleejs.

Da tajā laikā kad pirka šitos dzīvokļus, tad viss bija tikai uz papīra un pirka tāpat visi kā traki, jo rītdien taču būs vēl dārgāk. Ja tu sāki sprēgāt par kaut kādām nepilnībām līgumā, tad varēji iet nah un tavāv vietā to dzīvokli nopirks cits. Krīze ir salikusi visu pa plauktiņiem un cilvēki vairs nepērk visu pēc kārtas(jo nedod :kaspich.
Offline
Puuchuks
23. Sep 2008, 16:22 #2138

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

cik man zināms, tad podnieku nelaimes sākās ne jau nekust.īp krīzes vai celtnieku cenu dēļ - ciematam bija noteiktas kārtas, t.sk., b/dārzs 1. kārtā. remarks uzbūvēja vispirms dzīvokļu ēkas, un cerēja, ka b/d atļaus uzbūvēt/nodot 2. kārtā vai vispār kaukad pēc tam.
ādažu pašv iestājās pozā un pateica, ka 1. kārtas mājas nepieņems ekspl, kamēr nebūs b/d.
kamēr mājas nav nodotas ekspl, tās nevar sadalīt pa dzīvokļiem, nevar noslēgt pirk līgumus -> neienāk plānotā nauda no dzīv pircējiem.
un vēl remarks bija uzsācis vairākus projektus reizē (acīmredzot sapriecājušies par dārzaugļu ielas un mārupes māju veiksmīgo pārdošanu), svaidīja naudas turpu šurpu, un beigās podniekiem nesanāca...

bet tas viss iirc, afair un imho līmenī
Offline
Foxijs
23. Sep 2008, 16:25 #2139

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:

moš kāds zinošs varētu pateikt cik ir reāla cena tagad aptuveni 900m2 zemes gabalam ar vecu māju pārdaugavā (bramberģes iela) varētu buut?

pa 100k ls var mēģināt?
Offline
Puuchuks
23. Sep 2008, 16:31 #2140

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


23 Sep 2008, 16:27:40 Duke rakstīja:

23 Sep 2008, 16:25:32 Foxijs rakstīja:
moš kāds zinošs varētu pateikt cik ir reāla cena tagad aptuveni 900m2 zemes gabalam ar vecu māju pārdaugavā (bramberģes iela) varētu buut?

pa 100k ls var mēģināt?


viss atkarīgs no mājas stāvokļa, īpašuma atrašanās vietas, apkārtnes un tā vai māja ir vēsturiski aizsargājama utt...un cik un kāda būvniecība ir atļauta.

nav dzirdēts par kādām vēsturiski aizsargājamam ēkām tai rajonā

[ Šo ziņu laboja Puu, 23 Sep 2008, 16:33:16 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo