| Autors | Ziņojums |
kro  | | 20. Nov 2012, 15:10 |
#2115
|
|
 Kopš: 17. Jan 2003
No: Zilupe
Ziņojumi: 3508
Braucu ar: auto
| Pērku e38 stikla jumta lūku no facelift modeļa. |
Offline | |
|
| brainiac | | 20. Nov 2012, 15:21 |
#2116
|
|
 Kopš: 23. Oct 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 235
Braucu ar: E91
| Pārdodu!
E36 sedana 325
Varbūt kādam ko vajag.
Tilts ar poliuretān buxēm,
Melnie griesti ar lūku, spidometrs, un vēl sīkumi.
http://failiem.lv/u/duqjxov
Piedāvājumus ar cenām PM |
Offline | |
|
| anrios | | 20. Nov 2012, 15:48 |
#2117
|
|
Kopš: 31. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 344
Braucu ar: 740i
| Pērku Facelift lukturus e39 BEZ XENONA un priekšējo alumīnija "balku" kas savienojas ar lanžeroniem un iet zem bampera. |
Offline | |
|
klikics
| | 20. Nov 2012, 15:54 |
#2118
|
|
 Kopš: 31. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 672
Braucu ar: GH-23
| M3 vader sedekli
Nedirs ka kosmoss, kam vajadzes, tas nopirks, poweram cena runajama protams!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1353419636[ Šo ziņu laboja klikics, 20 Nov 2012, 15:55:31 ] |
Offline | |
|
| jonyboy | | 20. Nov 2012, 17:40 |
#2119
|
|
 Kopš: 20. Mar 2010
Ziņojumi: 415
Braucu ar:
| Interesē detaļas no Mercedes ce300 kupejas ar sportline piekari!
e-klase![ Šo ziņu laboja jonyboy, 20 Nov 2012, 17:45:23 ] |
Offline | |
|
| RENIO | | 20. Nov 2012, 18:11 |
#2120
|
|
 Kopš: 05. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4669
Braucu ar: 2 x bmw
|
19 Nov 2012, 19:26:29 RENIO rakstīja:
Pērku
Priekš e87
Logu mazgāšanas šķidruma bačoku.
Ar piedāvājumiem PM.
STEIDZAMI!!! |
Offline | |
|
klikics
| | 20. Nov 2012, 18:25 |
#2121
|
|
 Kopš: 31. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 672
Braucu ar: GH-23
| vajag e36 baranku (sturi), ar bildem un piedavajumiem PM [ Šo ziņu laboja klikics, 20 Nov 2012, 18:26:04 ] |
Offline | |
|
| Lauriss | | 20. Nov 2012, 19:36 |
#2122
|
|
Kopš: 04. Sep 2009
Ziņojumi: 183
Braucu ar:
|
19 Nov 2012, 21:23:01 Lauriss rakstīja:
1.pērku šofera beņķi sedanam, pelēka auduma.
izskatās šādi,
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=6pecj7fa0ni3b65jms.jpg][/url]
vai arī, pilnu, parasto, recaro salonu, neasplēstu, ar veselām durvju apšvikām.
2.kartera ventilācijas cauruli, neasplēstu
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=srsfb30cige4r4ers.jpg][/url]
3. detaļa,
3.bagāžniekam gumiju, nesaplēsu, labā stāvoklī, kā arī bagāžniekā plastmasu, kas iet apaksā, pie gumijas, pie slēdzenes, ar visiem stiprinājumiem, kā arī bagāžnieka vāka abšivku!
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=rw4fd4rp2snyqa0wxgy.jpg][/url]
3. detaļa.
4.aizdedzes spoles vāku.
5.spidometru, veco, vēlams ar lokiem.
[ Šo ziņu laboja Lauriss, 25 Nov 2012, 10:23:06 ] |
Offline | |
|
|
|
| loddog2 | | 20. Nov 2012, 20:03 |
#2123
|
|
Kopš: 08. Nov 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 78
Braucu ar: e30
| pardodu m20b20 motoru remontejamu izpusta galvas blive 50ls un karbu pa 30ls
tel 28810253
[ Šo ziņu laboja loddog2, 20 Nov 2012, 20:03:50 ] |
Offline | |
|
| Bembiks | | 20. Nov 2012, 20:13 |
#2124
|
|
 Kopš: 27. Oct 2011
Ziņojumi: 1031
Braucu ar: Autobusu
| Ierosinu veikt uzlabojumus un apkopot personas kas veic cenu monitoringu un " LIKVIDET"! Besī ārā - jau tā par santīmiem piedāvā detaļas = tīri cilvēcīgi - bet interese zūd līdz tiek jau veikta piegāde! Nu kur var! |
Offline | |
|
| LauvaMiks | | 20. Nov 2012, 20:17 |
#2125
|
|
 Kopš: 09. May 2009
No: Limbaži
Ziņojumi: 397
Braucu ar: E46
|
20 Nov 2012, 20:13:56 Bembiks rakstīja:
Ierosinu veikt uzlabojumus un apkopot personas kas veic cenu monitoringu un " LIKVIDET"! Besī ārā - jau tā par santīmiem piedāvā detaļas = tīri cilvēcīgi - bet interese zūd līdz tiek jau veikta piegāde! Nu kur var!
Intrese ir, vajadzība ir, zūd brīdi kad iet runa pa naudu 
tā ir un būs. |
Offline | |
|
| Bembiks | | 20. Nov 2012, 20:19 |
#2126
|
|
 Kopš: 27. Oct 2011
Ziņojumi: 1031
Braucu ar: Autobusu
|
20 Nov 2012, 15:54:09 klikics rakstīja:
M3 vader sedekli
Nedirs ka kosmoss, kam vajadzes, tas nopirks, poweram cena runajama protams!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1353419636
NEIESPRINGSTI - šeit kosmos ir tikai tiem kam nav pat rezerves riteņa - kur nu vēl NAUDA! |
Offline | |
|
| lauris9249 | | 20. Nov 2012, 20:56 |
#2127
|
|
Kopš: 21. Sep 2010
Ziņojumi: 70
Braucu ar:
| Sadas tadas lietinas aizkerusas garaza:
E36 m3 glazu savilcejs
E36 kodiska, tas vadiba un kondiskas radiators
E36 m3 piecu atrumu karba, lidzi dodu visu sajuga sistemu
E39 m5 kardana mufta
E36 kruizkontrole, lidzi dodu smadzenes, vadus un elektrisko gazi
E36 abs deveji, kompis, pats motoritis
Vel ir padaudz citu sikumu no e36, interesenti var sazinaties ar mani pa PM vai mobilo 22133506 - pa cenam vienosamies! 
Bildes var aplukot Bildes[ Šo ziņu laboja lauris9249, 20 Nov 2012, 20:58:24 ] |
Offline | |
|
| Kircha | | 20. Nov 2012, 21:20 |
#2128
|
|
 Kopš: 31. Oct 2008
No: Ogre
Ziņojumi: 97
Braucu ar: E53 3.0d
| Meklēju 6cilindru E39 sedana, divus/vienu priekšējo amortizātoru (jaunus vai lietotus), un vienu aizmugurējo standarta atsperi.
Ub varbūt kāds var arī piedāvāt atsperu savilcējus.
PM. |
Offline | |
|
| martinjsh | | 20. Nov 2012, 22:56 |
#2129
|
|
 Kopš: 13. Jan 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 791
Braucu ar: mazlitrāžzas e38
| nopirksu
740 automatkarbas trosi,bet der tikai no 740 e38! |
Offline | |
|
MAXixt
| | 21. Nov 2012, 00:13 |
#2130
|
|
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| cik sapratu ar veco karbu? Man jabut, uzzvani rit. |
Offline | |
|
|
|
| untitled | | 21. Nov 2012, 09:29 |
#2131
|
|
Kopš: 12. Nov 2012
Ziņojumi: 3
Braucu ar:
|
12 Nov 2012, 14:39:45 untitled rakstīja:
Nopirkšu priekšējo bamperi priekš E34 melnā krāsā, labā stāvoklī un ar sarkanu apvilkto daļu....
PM, vai 25418878
[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=gsczd60lri4r2bsszr76.jpg][/URL][/IMG]
[ Šo ziņu laboja untitled, 21 Nov 2012, 09:29:26 ] |
Offline | |
|
| csi | | 21. Nov 2012, 09:33 |
#2132
|
|
Kopš: 25. Jun 2008
No: Olaine
Ziņojumi: 32
Braucu ar: bulku vāģi
| Pērku e36 aizmugurējo tiltu!
Piedāvājumus PM!  |
Offline | |
|
kamikadzemk  | | 21. Nov 2012, 09:37 |
#2133
|
|
 Kopš: 18. Apr 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3436
Braucu ar:
|
21 Nov 2012, 09:33:04 csi rakstīja:
Pērku e36 aizmugurējo tiltu!
Piedāvājumus PM! 
Iepriekšējā lapā skaties 
----------------- Dzīve ir kā sēdēšana pie interneta - jēgas nav, bet aiziet arī negribas |
Offline | |
|
| desa | | 21. Nov 2012, 09:51 |
#2134
|
|
 Kopš: 11. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 868
Braucu ar: rs13
|
19 Nov 2012, 19:32:03 desa rakstīja:
Nopirkšu no e36 kupejas 2.8 mehānika ar zf kārbu
Priekšējo M bamperi
balku zem bufera
pasažiera puses lukturi
facelift brilli
priekšējo tiltu
kardānu ar karājošo gultni
iespējams vēl kko vajadzēs.
Cenas PM vai 26344126 ja vajag varu atbraukt un noskrūvēt. 
Nevienam nekaa nav?  |
Offline | |
|