Online

Pašreiz BMWPower skatās 146 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
kro
20. Nov 2012, 15:10 #2115

Kopš: 17. Jan 2003

No: Zilupe

Ziņojumi: 3508

Braucu ar: auto

Pērku e38 stikla jumta lūku no facelift modeļa.
Offline
brainiac
20. Nov 2012, 15:21 #2116

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

Pārdodu!
E36 sedana 325
Varbūt kādam ko vajag.
Tilts ar poliuretān buxēm,
Melnie griesti ar lūku, spidometrs, un vēl sīkumi.
http://failiem.lv/u/duqjxov
Piedāvājumus ar cenām PM
Offline
anrios
20. Nov 2012, 15:48 #2117

Kopš: 31. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 344

Braucu ar: 740i

Pērku Facelift lukturus e39 BEZ XENONA un priekšējo alumīnija "balku" kas savienojas ar lanžeroniem un iet zem bampera.
Offline
klikics
20. Nov 2012, 15:54 #2118

Kopš: 31. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 672

Braucu ar: GH-23

M3 vader sedekli
Nedirs ka kosmoss, kam vajadzes, tas nopirks, poweram cena runajama protams!

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1353419636

[ Šo ziņu laboja klikics, 20 Nov 2012, 15:55:31 ]

Offline
jonyboy
20. Nov 2012, 17:40 #2119

Kopš: 20. Mar 2010

Ziņojumi: 415

Braucu ar:

Interesē detaļas no Mercedes ce300 kupejas ar sportline piekari!
e-klase!

[ Šo ziņu laboja jonyboy, 20 Nov 2012, 17:45:23 ]

Offline
RENIO
20. Nov 2012, 18:11 #2120

Kopš: 05. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4669

Braucu ar: 2 x bmw


19 Nov 2012, 19:26:29 RENIO rakstīja:
Pērku

Priekš e87
Logu mazgāšanas šķidruma bačoku.


Ar piedāvājumiem PM.

STEIDZAMI!!!
Offline
klikics
20. Nov 2012, 18:25 #2121

Kopš: 31. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 672

Braucu ar: GH-23

vajag e36 baranku (sturi), ar bildem un piedavajumiem PM

[ Šo ziņu laboja klikics, 20 Nov 2012, 18:26:04 ]

Offline
Lauriss
20. Nov 2012, 19:36 #2122

Kopš: 04. Sep 2009

Ziņojumi: 183

Braucu ar:


19 Nov 2012, 21:23:01 Lauriss rakstīja:
1.pērku šofera beņķi sedanam, pelēka auduma.
izskatās šādi,
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=6pecj7fa0ni3b65jms.jpg]
[/url]
vai arī, pilnu, parasto, recaro salonu, neasplēstu, ar veselām durvju apšvikām.

2.kartera ventilācijas cauruli, neasplēstu
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=srsfb30cige4r4ers.jpg]
[/url]
3. detaļa,

3.bagāžniekam gumiju, nesaplēsu, labā stāvoklī, kā arī bagāžniekā plastmasu, kas iet apaksā, pie gumijas, pie slēdzenes, ar visiem stiprinājumiem, kā arī bagāžnieka vāka abšivku!
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=rw4fd4rp2snyqa0wxgy.jpg]
[/url]

3. detaļa.

4.aizdedzes spoles vāku.

5.spidometru, veco, vēlams ar lokiem.

[ Šo ziņu laboja Lauriss, 25 Nov 2012, 10:23:06 ]

Offline
loddog2
20. Nov 2012, 20:03 #2123

Kopš: 08. Nov 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 78

Braucu ar: e30

pardodu m20b20 motoru remontejamu izpusta galvas blive 50ls un karbu pa 30ls
tel 28810253

[ Šo ziņu laboja loddog2, 20 Nov 2012, 20:03:50 ]

Offline
Bembiks
20. Nov 2012, 20:13 #2124

Kopš: 27. Oct 2011

Ziņojumi: 1031

Braucu ar: Autobusu

Ierosinu veikt uzlabojumus un apkopot personas kas veic cenu monitoringu un " LIKVIDET"! Besī ārā - jau tā par santīmiem piedāvā detaļas = tīri cilvēcīgi - bet interese zūd līdz tiek jau veikta piegāde! Nu kur var!
Offline
LauvaMiks
20. Nov 2012, 20:17 #2125

Kopš: 09. May 2009

No: Limbaži

Ziņojumi: 397

Braucu ar: E46


20 Nov 2012, 20:13:56 Bembiks rakstīja:
Ierosinu veikt uzlabojumus un apkopot personas kas veic cenu monitoringu un " LIKVIDET"! Besī ārā - jau tā par santīmiem piedāvā detaļas = tīri cilvēcīgi - bet interese zūd līdz tiek jau veikta piegāde! Nu kur var!


Intrese ir, vajadzība ir, zūd brīdi kad iet runa pa naudu
tā ir un būs.
Offline
Bembiks
20. Nov 2012, 20:19 #2126

Kopš: 27. Oct 2011

Ziņojumi: 1031

Braucu ar: Autobusu


20 Nov 2012, 15:54:09 klikics rakstīja:
M3 vader sedekli
Nedirs ka kosmoss, kam vajadzes, tas nopirks, poweram cena runajama protams!

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1353419636

NEIESPRINGSTI - šeit kosmos ir tikai tiem kam nav pat rezerves riteņa - kur nu vēl NAUDA!
Offline
lauris9249
20. Nov 2012, 20:56 #2127

Kopš: 21. Sep 2010

Ziņojumi: 70

Braucu ar:

Sadas tadas lietinas aizkerusas garaza:
E36 m3 glazu savilcejs

E36 kodiska, tas vadiba un kondiskas radiators

E36 m3 piecu atrumu karba, lidzi dodu visu sajuga sistemu

E39 m5 kardana mufta

E36 kruizkontrole, lidzi dodu smadzenes, vadus un elektrisko gazi
E36 abs deveji, kompis, pats motoritis
Vel ir padaudz citu sikumu no e36, interesenti var sazinaties ar mani pa PM vai mobilo 22133506 - pa cenam vienosamies!
Bildes var aplukot Bildes

[ Šo ziņu laboja lauris9249, 20 Nov 2012, 20:58:24 ]

Offline
Kircha
20. Nov 2012, 21:20 #2128

Kopš: 31. Oct 2008

No: Ogre

Ziņojumi: 97

Braucu ar: E53 3.0d

Meklēju 6cilindru E39 sedana, divus/vienu priekšējo amortizātoru (jaunus vai lietotus), un vienu aizmugurējo standarta atsperi.
Ub varbūt kāds var arī piedāvāt atsperu savilcējus.
PM.
Offline
martinjsh
20. Nov 2012, 22:56 #2129

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38

nopirksu

740 automatkarbas trosi,bet der tikai no 740 e38!
Offline
MAXixt
21. Nov 2012, 00:13 #2130

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13

cik sapratu ar veco karbu? Man jabut, uzzvani rit.
Offline
untitled
21. Nov 2012, 09:29 #2131

Kopš: 12. Nov 2012

Ziņojumi: 3

Braucu ar:


12 Nov 2012, 14:39:45 untitled rakstīja:
Nopirkšu priekšējo bamperi priekš E34 melnā krāsā, labā stāvoklī un ar sarkanu apvilkto daļu....
PM, vai 25418878
[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=gsczd60lri4r2bsszr76.jpg]
[/URL][/IMG]

[ Šo ziņu laboja untitled, 21 Nov 2012, 09:29:26 ]

Offline
csi
21. Nov 2012, 09:33 #2132

Kopš: 25. Jun 2008

No: Olaine

Ziņojumi: 32

Braucu ar: bulku vāģi

Pērku e36 aizmugurējo tiltu!
Piedāvājumus PM!
Offline
kamikadzemk
21. Nov 2012, 09:37 #2133

Kopš: 18. Apr 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3436

Braucu ar:


21 Nov 2012, 09:33:04 csi rakstīja:
Pērku e36 aizmugurējo tiltu!
Piedāvājumus PM!

Iepriekšējā lapā skaties

-----------------
Dzīve ir kā sēdēšana pie interneta - jēgas nav, bet aiziet arī negribas
Offline
desa
21. Nov 2012, 09:51 #2134

Kopš: 11. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 868

Braucu ar: rs13


19 Nov 2012, 19:32:03 desa rakstīja:
Nopirkšu no e36 kupejas 2.8 mehānika ar zf kārbu

Priekšējo M bamperi
balku zem bufera
pasažiera puses lukturi
facelift brilli
priekšējo tiltu
kardānu ar karājošo gultni

iespējams vēl kko vajadzēs.

Cenas PM vai 26344126 ja vajag varu atbraukt un noskrūvēt.
Nevienam nekaa nav?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo