| Autors | Ziņojums |
| barney | |
 Kopš: 20. Oct 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 526
Braucu ar: i3 & Subaru
|
12 Jun 2013, 11:08:18 nutastur rakstīja:
12 Jun 2013, 08:40:49 Siipols rakstīja:
OGRĒ -nezinu kur tieši Ir angārs kur tirgo ļoooti daudz riteņus no eiropas,labas firmas un komplektacijas,čoms iepirka divus
cik sapratu,jauni,ar vizualiem defektiem un 2x letak vismaz nekā analogs veikalā 
cena arī ok. 
Par legālumu neko nezinu
ja vajag koordinātes noskaidrot,tad ----
Ogrē,uzreiz aiz Csdd pa labi angārs!
Telefona man nav. Tur esot norades uz katra krustojuma no Rigas puses 
http://veloogre.lv/
tas nav šis?
Hipsteri jau ir ceļā
http://veloogre.lv/images/stories/jaunivelo/konforta/viirieshu/_MG_7789_1024x683.JPG" target="_blank" class="postlink">ričuks[ Šo ziņu laboja barney, 12 Jun 2013, 12:01:43 ] |
Offline | |
|
| Bamperis | |
 Kopš: 04. Mar 2004
No: Tukums
Ziņojumi: 4836
Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M
|
12 Jun 2013, 11:35:19 Papakarlo rakstīja:
12 Jun 2013, 09:49:27 Bamperis rakstīja:
Tiek tirgoti e24 m6 orgjinalie diski (vismaz ta sapratu ) Pasham bija virsuu uz e28 un e34 ,vinjiem ir kkads ipatnejs izmers zr415
Atdoshu pa ģošaku,jo lieki aiznjem vietu ,vienam diskam centrinju pagaidam nesmu atradis,bet vajadzeetu buut,pashi diski laba stavoklii,nesmu nomazgajis,nostavejushi apm.6us gadus,ja kadam interesees sataisiishu bildes ar visiem 4iem un nomazgaatiem
PM,vai 29346868
tikai painformē to disku pircēju ka 4 riepas maksās ~1,3k lvl, nerēķinot sūtīšanu
http://www.classictyrestore.com/en/michelin-trx-tyre/12-240-55-vr415-trx-michelin.html
Nuu i?Ne man,ne tev nekas nav jainforme, tirgoju diskus,nelien,riepu izmeru mineeju. [ Šo ziņu laboja Bamperis, 12 Jun 2013, 12:45:55 ] |
Offline | |
|
Driver  | |
 Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
| tiesi taa, pircejs pats ir gudrs un ari katram sudam ar laiku atradisies savs pircejs.
p.s. njemu par 5ls gabalaa 
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
|
Offline | |
|
| Bamperis | |
 Kopš: 04. Mar 2004
No: Tukums
Ziņojumi: 4836
Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M
|
12 Jun 2013, 12:45:39 Driver rakstīja:
tiesi taa, pircejs pats ir gudrs un ari katram sudam ar laiku atradisies savs pircejs.
p.s. njemu par 5ls gabalaa 
Sorry vec,pagaidam pa 5uču neies veel,jo nojaushu ka tik mosh pa aluminiju vareeshu dabuut |
Offline | |
|
Deivid  | |
 Kopš: 02. Mar 2004
Ziņojumi: 40692
Braucu ar: E46 M3 / C5X
| Pārdodu plostu:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-c...5609122554305941
Poweram 90Ls |
Offline | |
|
| Reyno | |
 Kopš: 26. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2306
Braucu ar: 530d
|
Pilnīgi jauns- 20ls.
20042623 |
Offline | |
|
| kasparitto | |
 Kopš: 11. Apr 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 772
Braucu ar:
| Vajadzīgs GALDA FUTBOLS. Jauns!
Kāds varbūt ar šādām lietām tirgojas? Vai var ko ieteikt? |
Offline | |
|
| mimijs | |
Kopš: 12. Jun 2013
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
| Nopirkšu TRĪS radio vadāmas laivas/kuģus cenā uz +/- 120 ls (katru) !! |
Offline | |
|
|
|
valvoline  | |
 Kopš: 16. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2489
Braucu ar: PP-78
| Meklēju adatu printeri.
Ideāli ja kas līdzīgs šim -> Printeris
Izskatīšu arī citus variantus , ja ir ko piedāvāt pm. |
Offline | |
|
| KrKeiss | |
Kopš: 16. Aug 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 63
Braucu ar:
| Pērku 3 biļetes uz Lana Del Rey koncertu ,obligāti sēdvietas!!
PM! |
Offline | |
|
| meiris | |
 Kopš: 17. Jan 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 269
Braucu ar: Sportinieku
|
26 May 2013, 18:22:22 meiris rakstīja:
Tiek pārdots mazlietots XBOX 360 Slim
2012. gada augustā pirkts (Tātad garantīja ir vēl pusotru gadu!)
Par konsoli: 250 GB, Nav atkodēts, ļoti maz lietots, defektu nav. Idealā stāvoklī. Lietots 2 mēneši, pārējo laiku stāvējis plauktā.
Komplektā: divas pūltis, austiņas, visi vajadzīgie vadi. No spēlēm nāk līdzi UFC, Forza 4
Cena: 160 Ls 
Nav mans, bet palīdzu tirgot!
PM rakstiet man vai 20305709 (Rolands)
150 LS  [ Šo ziņu laboja meiris, 12 Jun 2013, 18:47:26 ] |
Offline | |
|
| Gasper | |
 Kopš: 09. Jul 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 232
Braucu ar: A4
| Varbūt kādam ir pārdošana atpakaļ skates spoguļu stikliņi,gan labais gan kreisais.Audi A4 96g.
Un varbūt kāds var pārlīmēt vējstiklu,faktiski viņš jau ir ārā un domāju ka nebūs jagriež.
PM vai 26591923 |
Offline | |
|
| DrumB | |
 Kopš: 02. Jul 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 12185
Braucu ar: 325i
|
12 Jun 2013, 18:35:36 KrKeiss rakstīja:
Pērku 3 biļetes uz Lana Del Rey koncertu ,obligāti sēdvietas!!
PM!
Man ari var piedavat. Ari stavvietu mierigi. |
Offline | |
|
| esess4 | |
Kopš: 10. Jan 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 122
Braucu ar: volvo v50, vw eos
| e36 pirmsfeislifta nieres un ātrumkloķa uzgalis(koka). 27886586. |
Offline | |
|
| jonyboy | |
 Kopš: 20. Mar 2010
Ziņojumi: 415
Braucu ar:
| tirgojas kopetajs lielais
40ls
ir vel pilns kartridzsh! |
Offline | |
|
| alpins | |
 Kopš: 01. Sep 2003
Ziņojumi: 2569
Braucu ar:
|
12 Jun 2013, 13:52:02 Deivid rakstīja:
Pārdodu plostu:
[IMG]glābšanas plosts [/IMG]
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-c...5609122554305941
Poweram 90Ls
Un ko ar tādu var iesākt , copēt braukt ?  [ Šo ziņu laboja alpins, 12 Jun 2013, 22:02:48 ] |
Offline | |
|
|
|
| restar79 | |
Kopš: 24. Jan 2010
Ziņojumi: 2971
Braucu ar:
| Iemet Daugava un baudi celojumu.Ir ar sitadu pa Ventu pabraukts,kruti  |
Offline | |
|
| alpins | |
 Kopš: 01. Sep 2003
Ziņojumi: 2569
Braucu ar:
| skolas laikā, vienam klasesbiedram, uz laivu braucienu bij tāds , ne kā kruta tur nebija , tīrākās mokas bij airēties  |
Offline | |
|
| janzi | |
 Kopš: 30. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: D Power
| Nopirkšu Nokia E52 vai E72 Lidz 30Ls
PM va 29285427
|
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
|
12 Jun 2013, 20:23:07 DrumB rakstīja:
12 Jun 2013, 18:35:36 KrKeiss rakstīja:
Pērku 3 biļetes uz Lana Del Rey koncertu ,obligāti sēdvietas!!
PM!
Man ari var piedavat. Ari stavvietu mierigi.
Stāvvieta 29ls/gab sēdvieta 30ls/gab - jāņem binoklis šodien vēl bija brīvi pieejamas, jāgaida piektdiena divas stundas pirms koncertiem powerā parādās biļetes  |
Offline | |
|