Online

Pašreiz BMWPower skatās 234 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
barney
12. Jun 2013, 11:55 #20921

Kopš: 20. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 526

Braucu ar: i3 & Subaru


12 Jun 2013, 11:08:18 nutastur rakstīja:

12 Jun 2013, 08:40:49 Siipols rakstīja:
OGRĒ -nezinu kur tieši Ir angārs kur tirgo ļoooti daudz riteņus no eiropas,labas firmas un komplektacijas,čoms iepirka divus


cik sapratu,jauni,ar vizualiem defektiem un 2x letak vismaz nekā analogs veikalā
cena arī ok.

Par legālumu neko nezinu

ja vajag koordinātes noskaidrot,tad ----


Ogrē,uzreiz aiz Csdd pa labi angārs!
Telefona man nav. Tur esot norades uz katra krustojuma no Rigas puses



http://veloogre.lv/

tas nav šis?


Hipsteri jau ir ceļā
http://veloogre.lv/images/stories/jaunivelo/konforta/viirieshu/_MG_7789_1024x683.JPG" target="_blank" class="postlink">ričuks

[ Šo ziņu laboja barney, 12 Jun 2013, 12:01:43 ]

Offline
Bamperis
12. Jun 2013, 12:43 #20922

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M


12 Jun 2013, 11:35:19 Papakarlo rakstīja:

12 Jun 2013, 09:49:27 Bamperis rakstīja:
Tiek tirgoti e24 m6 orgjinalie diski (vismaz ta sapratu ) Pasham bija virsuu uz e28 un e34 ,vinjiem ir kkads ipatnejs izmers zr415
Atdoshu pa ģošaku,jo lieki aiznjem vietu ,vienam diskam centrinju pagaidam nesmu atradis,bet vajadzeetu buut,pashi diski laba stavoklii,nesmu nomazgajis,nostavejushi apm.6us gadus,ja kadam interesees sataisiishu bildes ar visiem 4iem un nomazgaatiem

PM,vai 29346868


tikai painformē to disku pircēju ka 4 riepas maksās ~1,3k lvl, nerēķinot sūtīšanu

http://www.classictyrestore.com/en/michelin-trx-tyre/12-240-55-vr415-trx-michelin.html

Nuu i?Ne man,ne tev nekas nav jainforme, tirgoju diskus,nelien,riepu izmeru mineeju.

[ Šo ziņu laboja Bamperis, 12 Jun 2013, 12:45:55 ]

Offline
Driver
12. Jun 2013, 12:45 #20923

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

tiesi taa, pircejs pats ir gudrs un ari katram sudam ar laiku atradisies savs pircejs.

p.s. njemu par 5ls gabalaa

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
Bamperis
12. Jun 2013, 12:47 #20924

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M


12 Jun 2013, 12:45:39 Driver rakstīja:
tiesi taa, pircejs pats ir gudrs un ari katram sudam ar laiku atradisies savs pircejs.

p.s. njemu par 5ls gabalaa

Sorry vec,pagaidam pa 5uču neies veel,jo nojaushu ka tik mosh pa aluminiju vareeshu dabuut
Offline
Deivid
12. Jun 2013, 13:52 #20925

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

Pārdodu plostu:



http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-c...5609122554305941

Poweram 90Ls
Offline
Reyno
12. Jun 2013, 14:01 #20926

Kopš: 26. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2306

Braucu ar: 530d


Pilnīgi jauns- 20ls.
20042623
Offline
kasparitto
12. Jun 2013, 14:19 #20927

Kopš: 11. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 772

Braucu ar:

Vajadzīgs GALDA FUTBOLS. Jauns!
Kāds varbūt ar šādām lietām tirgojas? Vai var ko ieteikt?
Offline
mimijs
12. Jun 2013, 15:40 #20928

Kopš: 12. Jun 2013

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Nopirkšu TRĪS radio vadāmas laivas/kuģus cenā uz +/- 120 ls (katru) !!
Offline
valvoline
12. Jun 2013, 17:58 #20929

Kopš: 16. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2489

Braucu ar: PP-78

Meklēju adatu printeri.
Ideāli ja kas līdzīgs šim -> Printeris

Izskatīšu arī citus variantus , ja ir ko piedāvāt pm.
Offline
KrKeiss
12. Jun 2013, 18:35 #20930

Kopš: 16. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 63

Braucu ar:

Pērku 3 biļetes uz Lana Del Rey koncertu ,obligāti sēdvietas!!

PM!
Offline
meiris
12. Jun 2013, 18:47 #20931

Kopš: 17. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 269

Braucu ar: Sportinieku


26 May 2013, 18:22:22 meiris rakstīja:
Tiek pārdots mazlietots XBOX 360 Slim
2012. gada augustā pirkts (Tātad garantīja ir vēl pusotru gadu!)

Par konsoli: 250 GB, Nav atkodēts, ļoti maz lietots, defektu nav. Idealā stāvoklī. Lietots 2 mēneši, pārējo laiku stāvējis plauktā.

Komplektā: divas pūltis, austiņas, visi vajadzīgie vadi. No spēlēm nāk līdzi UFC, Forza 4



Cena: 160 Ls

Nav mans, bet palīdzu tirgot!
PM rakstiet man vai 20305709 (Rolands)


150 LS

[ Šo ziņu laboja meiris, 12 Jun 2013, 18:47:26 ]

Offline
Gasper
12. Jun 2013, 19:43 #20932

Kopš: 09. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 232

Braucu ar: A4

Varbūt kādam ir pārdošana atpakaļ skates spoguļu stikliņi,gan labais gan kreisais.Audi A4 96g.
Un varbūt kāds var pārlīmēt vējstiklu,faktiski viņš jau ir ārā un domāju ka nebūs jagriež.
PM vai 26591923
Offline
DrumB
12. Jun 2013, 20:23 #20933

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i


12 Jun 2013, 18:35:36 KrKeiss rakstīja:
Pērku 3 biļetes uz Lana Del Rey koncertu ,obligāti sēdvietas!!

PM!
Man ari var piedavat. Ari stavvietu mierigi.
Offline
esess4
12. Jun 2013, 21:02 #20934

Kopš: 10. Jan 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 122

Braucu ar: volvo v50, vw eos

e36 pirmsfeislifta nieres un ātrumkloķa uzgalis(koka). 27886586.
Offline
jonyboy
12. Jun 2013, 21:29 #20935

Kopš: 20. Mar 2010

Ziņojumi: 415

Braucu ar:

tirgojas kopetajs lielais
40ls
ir vel pilns kartridzsh!
Offline
alpins
12. Jun 2013, 22:01 #20936

Kopš: 01. Sep 2003

Ziņojumi: 2569

Braucu ar:


12 Jun 2013, 13:52:02 Deivid rakstīja:
Pārdodu plostu:

[IMG]glābšanas plosts [/IMG]

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-c...5609122554305941

Poweram 90Ls
Un ko ar tādu var iesākt , copēt braukt ?

[ Šo ziņu laboja alpins, 12 Jun 2013, 22:02:48 ]

Offline
restar79
12. Jun 2013, 22:15 #20937

Kopš: 24. Jan 2010

Ziņojumi: 2971

Braucu ar:

Iemet Daugava un baudi celojumu.Ir ar sitadu pa Ventu pabraukts,kruti
Offline
alpins
12. Jun 2013, 22:18 #20938

Kopš: 01. Sep 2003

Ziņojumi: 2569

Braucu ar:

skolas laikā, vienam klasesbiedram, uz laivu braucienu bij tāds , ne kā kruta tur nebija , tīrākās mokas bij airēties
Offline
janzi
12. Jun 2013, 22:19 #20939

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Nopirkšu Nokia E52 vai E72 Lidz 30Ls
PM va 29285427
Offline
Fandulis
12. Jun 2013, 23:38 #20940

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


12 Jun 2013, 20:23:07 DrumB rakstīja:

12 Jun 2013, 18:35:36 KrKeiss rakstīja:
Pērku 3 biļetes uz Lana Del Rey koncertu ,obligāti sēdvietas!!

PM!
Man ari var piedavat. Ari stavvietu mierigi.


Stāvvieta 29ls/gab sēdvieta 30ls/gab - jāņem binoklis šodien vēl bija brīvi pieejamas, jāgaida piektdiena divas stundas pirms koncertiem powerā parādās biļetes
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo