Tēma: Es Tevi redzēju XLIII
| Autors | Ziņojums |
| Dii | | Kopš: 19. Feb 2015
Ziņojumi: 439
Braucu ar: e91
|
29 Jul 2025, 12:25:05 @SteelRat rakstīja:
Driver, pasmaidi tak 
Neizrunājies! Dabūsi ar jēzeni  | Online | | |
Arturiks  | |  Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Celočka  | Offline | | |
| Modrs | |  Kopš: 22. Nov 2004
No: Zilupe
Ziņojumi: 10494
Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu
| Aizvadītajās brīvdienās ķīpsalas izstādē, kā dalībnieku, satiku Pēteregonu. Vismaz 10+ gadus nebija redzēts. Jūtams, ka ir palicis par cilvēku, un braukā ar volgo (nav vēl neviens uzdāvinājis šortus, zeķes un zandales). Neviena sirma mata, un pat nav jābrauc uz turciju stādīt.
Umeiķe  | Offline | | |
crime  | |  Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9136
Braucu ar: m635csi
| aiz vērmanīša miskastēm manīts kexiņš rijot treknu baklažānu, bon apetit  | Offline | | |
| Dii | | Kopš: 19. Feb 2015
Ziņojumi: 439
Braucu ar: e91
|
13 Jun 2026, 21:41:30 @crime rakstīja:
aiz vērmanīša miskastēm manīts kexiņš rijot treknu baklažānu, bon apetit 
Ticamības moments virs vidēja... Un ne jau vegānisku baklažānu...  | Online | | |
PERFS  | |  Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 13767
Braucu ar: Accelerationism
| If so, then go Kexiņš  | Offline | | |
| xn3x | |  Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2812
Braucu ar: sieviešu auto
| Kāds no šejienes ar nikno TDI ar diviem sarkanajiem burtiem? 
| Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo