Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 150 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Kalnz
16. May 2013, 17:45 #20441

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Kas tas par modeli?
Offline
EmWe
16. May 2013, 17:51 #20442

Kopš: 02. Dec 2003

Ziņojumi: 1457

Braucu ar:


16 May 2013, 17:45:16 Kalnz rakstīja:
Kas tas par modeli?


dz4244
Offline
tomaats
16. May 2013, 18:52 #20443

Kopš: 01. Oct 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 502

Braucu ar: GT5

nopirkšu metināšnai co2 gāzes balonu, vēlams mazo, noderēs arī reduktors!!!
Offline
tolx
16. May 2013, 22:03 #20444

Kopš: 18. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 552

Braucu ar: mežinieku ar ventilatoru

man ar var piedāvāt vienu biļeti uz talsu ralliju
Offline
martinssh
16. May 2013, 22:54 #20445

Kopš: 04. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1610

Braucu ar:

Interesee bmw e46 aizmugureejo durvju loga paceelaajs kreisa pusee PM un ari labajaa, sleide ar trosiiteem PM
Offline
Arnej
16. May 2013, 23:17 #20446

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto

Kāds netirgo mp3 CD changera vietā priekš BMW e46 par lētāku cenu nekā ss.lv? PM
Offline
m58
16. May 2013, 23:35 #20447

Kopš: 30. Apr 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 821

Braucu ar: 135i un G31

Moš kāds tirgo vai strada sporta veikala!vaig velo apavus un pedāļus?JAUNUS!rīt!
Offline
xkikix
16. May 2013, 23:38 #20448

Kopš: 20. Oct 2011

No: Baldone

Ziņojumi: 608

Braucu ar: Auto

Perku mini kameru, kautko lidzigu serkocinkastitei, ar atminas karti, ar audio ierakstu, un pats galvenais lai butu kustibas sensors.
Offline
wanksta
17. May 2013, 00:21 #20449

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Pamatīgs subwoofer uz tirdziņu - Impulse NIC-1220 1500w

http://www.bildites.lv/images/pz1f3pq89vkatuaha7oc.jpg

65Ls
Offline
Katwiaf
17. May 2013, 00:32 #20450

Kopš: 15. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 472

Braucu ar:

ir davanu karte 175 Ls vertiba. der veikalos - sport 2000 , maratons, b.a.l.l., trek.

atdosu pa 165 ls.
Offline
Deivid
17. May 2013, 10:21 #20451

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

Varbūt kāds grib atbrīvoties no sava

Samsung DA-E550


vai/un

Logitech Mini Boombox


Nopirkšu abus.
Offline
V.I.P.
17. May 2013, 10:26 #20452

Kopš: 18. May 2005

Ziņojumi: 17404

Braucu ar: AA numuriem [///M4, G wagon, GSX-R]

ja kaads nepaliek uz Talsu rallija abaam dienaam, varu 6dien vakaraa savaakt ieluugumus.
Offline
einaars
17. May 2013, 11:07 #20453

Kopš: 17. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2277

Braucu ar:

nopirksu 9m2 visparastāko bruģi. PM
Offline
castroll
17. May 2013, 11:48 #20454

Kopš: 27. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 490

Braucu ar: E-38 750IL ,citreiz ar pasterizētu govi ;)

Steidzami vajag DD kādu 40 l , protams ,ka zem tanka cenas 22831957
Offline
ramtairidi
17. May 2013, 12:05 #20455

Kopš: 27. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2686

Braucu ar: pilnu pulksteni



ramtairidi rakstīja:
Pārdodu jaunas Oakley saulenes! 60ls






Līdz nedēļas beigām super mega akcija! 40ls
Offline
tolx
17. May 2013, 12:40 #20456

Kopš: 18. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 552

Braucu ar: mežinieku ar ventilatoru

Ja nu kādam ir lieks ielūgums/biļete uz talsu ralliju,tad varu savākt,rīgā. 29953698
Offline
equations
17. May 2013, 14:07 #20457

Kopš: 12. Nov 2008

Ziņojumi: 1342

Braucu ar:

Perku metala detektoru Garrett Ace 250.

Offline
xjs_4
17. May 2013, 14:13 #20458

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

APPLE wireless keyboard un trackpad. 30/20Ls

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
DrumB
17. May 2013, 16:13 #20459

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i

Varu pa 10ls piedāvāt divas biļetes uz talsiem.
Offline
DrumB
17. May 2013, 19:27 #20460

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i

Ak jā, savākšana Talsos
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo