Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 146 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Martini22
04. Sep 2008, 12:25 #2041

Kopš: 28. Apr 2003

Ziņojumi: 717

Braucu ar: AA4070

Ja, kāds vēlas celt Rīgā privātmāju, ofisu, servisu utt., tad man ir zināms zemes gabalu skaits ko piedāvāt. Protams, pa šī brīža cenām.

PM
Offline
marciss
04. Sep 2008, 12:45 #2042

Kopš: 02. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1634

Braucu ar: G30 un F31


04 Sep 2008, 11:40:15 Q rakstīja:
kur ir tās stojankas? gribētos vienu apskatīt.


utrupe.lv kautkas no atnjemtajaam laikam bija
Offline
Puuchuks
04. Sep 2008, 16:32 #2043

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


04 Sep 2008, 09:38:43 -tihijs- rakstīja:

03 Sep 2008, 22:49:19 EimZ rakstīja:
tad,kad tirgus cena buus kvadraatmetra meenesha iires maksa x 100,tad taa arii buus reaalaa tirgus veertiiba. Neatceros,kaa tas pareizi saucaas,bet citaas (normaalaas) valstiis veertee peec shii principa. Un liidz shim liimenim cenas vareetu kristies liidz pat jau naakamaa gada beigaam, ja ne aatraak.
tieshi ta shito es lasiiju un to paredzeja lattio ipashnieks un ta ari bus

izraut no konteksta latttttio īpašnieka 1 teikumu un pasniegt to kā absolūto patiesību - tas ir
it īpaši svarīga ir piebilde "Neatceros,kaa tas pareizi saucaas" piedod visam tekstam stabilitāti un ticamību, tā sacīt
Offline
Puuchuks
04. Sep 2008, 16:32 #2044

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


04 Sep 2008, 12:45:09 marcs rakstīja:

04 Sep 2008, 11:40:15 Q rakstīja:
kur ir tās stojankas? gribētos vienu apskatīt.


utrupe.lv kautkas no atnjemtajaam laikam bija

un? kuru hjundaj getz/terracan iesaki ņemt
Offline
shibernieks
04. Sep 2008, 16:41 #2045

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:


04 Sep 2008, 16:32:09 Puu rakstīja:

04 Sep 2008, 09:38:43 -tihijs- rakstīja:

03 Sep 2008, 22:49:19 EimZ rakstīja:
tad,kad tirgus cena buus kvadraatmetra meenesha iires maksa x 100,tad taa arii buus reaalaa tirgus veertiiba. Neatceros,kaa tas pareizi saucaas,bet citaas (normaalaas) valstiis veertee peec shii principa. Un liidz shim liimenim cenas vareetu kristies liidz pat jau naakamaa gada beigaam, ja ne aatraak.
tieshi ta shito es lasiiju un to paredzeja lattio ipashnieks un ta ari bus

izraut no konteksta latttttio īpašnieka 1 teikumu un pasniegt to kā absolūto patiesību - tas ir
it īpaši svarīga ir piebilde "Neatceros,kaa tas pareizi saucaas" piedod visam tekstam stabilitāti un ticamību, tā sacīt


šīna tekstus citēt tas jau no starta ir smieklīgs pasākums
beidzot LV ir tā ka īpašuma cenu nosaka celtniecības izmaksas un kvalitāte jaunajos projektos un vecajos vnk stāvoklis un kvalitāte apkārtnes ziņā.

labā ziņa pircējiem ir tā ka drīzumā nekas netaisās mainīties un sliktā ir tā ka procesi kas notiek vietēja un starptautiska mēroga ekonomikā tāpat neļauj iegādāties šos īpašumus.

nekustamā īpašuma pārdevējs es šobrīd negribētu būt
Offline
PG
04. Sep 2008, 16:53 #2046

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

izklausaas ka shiibers 10gadus nek. ipashuma jomaa straadaa un peeta zg statistiku par darijumu skaitu utt



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
shibernieks
04. Sep 2008, 16:56 #2047

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:

ķerru stumdot stroikās var visu ko samācīties
Offline
GirtzB
04. Sep 2008, 17:13 #2048

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)


04 Sep 2008, 11:03:34 raivisp rakstīja:

04 Sep 2008, 09:56:40 -tihijs- rakstīja:
neiet runa par vecriigu tur cenas patiesham paliks nemainigas runa iet par mikrorajoniem un jaunuzceltajam daudzivoklju majam tur cenas driz tiesham bus tadas ka pirms 5-7gadiem,kad 3istabu dziv maxaja 20-25k $ nevis neadekvati un nesaprotamu iemeslu delj tagad vinji maxa 100k
cenas kritis ljoti


neticu, ka buus veel kaadreiz tik smiekliigas cenas, kaa 25$ par normaalu 3ist. dziivokli mikrorajonaa. Liidz saviem 50kEur par 50 m2 dziivokli gan jau ka arii buus ar laiku. kaut gan neesmu jau nekaads eksperts un man arii po.

Ja kaadreiz pirkshu dziivokli naakotnee, par ko stipri shaubos, tad noteikti maajaa, kas ir shobriid celta pirms kaadiem gadiem 6...10. Projekti taadaas maajaas ir un kvalitaate arii ir ljoti laba. A tajaas padomju maajaas nav nekaadas dizhaas iespeejas paarplaanot telpas utt. Kaut gan 60to gadu kjiegjelju maajaas ir patieshaam patiikami dziivot deelj ieksheejaa mikroklimata.

50k eur jau tagad ir reāla cena par 45 - 50metru dzīvokļiem nebūt ne mikrorajonos.

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
barracuda
04. Sep 2008, 17:20 #2049

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:

mikrorajonu tās mājas ar likumu vajadzētu aizliegt . kaut gan dažas jaunās mājas jau arī ir izcilas
Offline
PG
04. Sep 2008, 17:22 #2050

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8


04 Sep 2008, 17:13:56 GirtzB rakstīja:

50k eur jau tagad ir reāla cena par 45 - 50metru dzīvokļiem nebūt ne mikrorajonos.


nu mikroraj un talajaa centra var pa taadu naudu 45-50k eur dabuut, bet kaut ko norm gan pa ~1k eur/kvm vel nevar nopirkt

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
PG
04. Sep 2008, 17:26 #2051

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8


04 Sep 2008, 16:56:17 shibernieks rakstīja:
ķerru stumdot stroikās var visu ko samācīties


tik vajadzeetu ari saprast, ka cenu shobriid nosakas cilv. maksaatspeeja nevis kjerras stumshanas izmaksas

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
Puuchuks
04. Sep 2008, 17:35 #2052

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


04 Sep 2008, 17:26:23 tornis rakstīja:

04 Sep 2008, 16:56:17 shibernieks rakstīja:
ķerru stumdot stroikās var visu ko samācīties


tik vajadzeetu ari saprast, ka cenu shobriid nosakas cilv. maksaatspeeja nevis kjerras stumshanas izmaksas
vēl pareizāk - cilvēku pārdotvēlme kam baigi nedeg (vai kas spēj izlikties, ka viņam nedeg), tad tur pirmskrīzes cenu tā tikai
Offline
PG
04. Sep 2008, 17:41 #2053

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

nu tos, kas vel nav pamodoshies no pasakainaa sapnja, par pardevejiem iisti nevar nosaukt

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
Q
04. Sep 2008, 18:11 #2054

Kopš: 15. Aug 2005

Ziņojumi: 559

Braucu ar: F25 x3 35d


04 Sep 2008, 12:02:41 Pauliic rakstīja:
paldies par līgumu! kurš strāda livas.lv? var arī uz PM


Vasals
Offline
Q
04. Sep 2008, 18:15 #2055

Kopš: 15. Aug 2005

Ziņojumi: 559

Braucu ar: F25 x3 35d


04 Sep 2008, 12:45:09 marcs rakstīja:

04 Sep 2008, 11:40:15 Q rakstīja:
kur ir tās stojankas? gribētos vienu apskatīt.


utrupe.lv kautkas no atnjemtajaam laikam bija


nu man atrada vienu X5 un to pašu 2004 gada.
kur tas lielais, pilnais placis?
Offline
Q
04. Sep 2008, 18:34 #2056

Kopš: 15. Aug 2005

Ziņojumi: 559

Braucu ar: F25 x3 35d


04 Sep 2008, 12:21:02 -tihijs- rakstīja:

04 Sep 2008, 11:40:15 Q rakstīja:

04 Sep 2008, 11:16:12 -tihijs- rakstīja:

04 Sep 2008, 11:11:02 kkas rakstīja:
kritiisies vel krietni, febr. martaa 2009 - ljimonaads. ziema jaapardziivo. pie apkures +40% un redzot ka elektromateriaalu razotaaji ar septembri oktobri celj cenas (citi arii noteikti). vel jaunajaa gadaa arii cels. taa kaa daljai viegli nebuus. uz 2009 vasaru varbuut pacelsies, atkaribaa no pirktspeejas, bet vel 2-3 gadus nekaada ipashaa paceeluma nebuus. par +50% paceelumu varat aizmirst vispaar. visi kas bija gana sapraatiigi, sen jau sapelniito ir investeejushi citur, paareejie un pa ljimonaadi tirgo savus x5 un cayenes.
+1 un blatotaju cayeni un x5 jau pilnas nemaxataaju stajankas


kur ir tās stojankas? gribētos vienu apskatīt.
izsole .lv vai kautka ta tas links bija


sadaļā Transporta līdzekļi 2 šroti un 1 tējkarote
Offline
Sancho1
04. Sep 2008, 20:31 #2057

Kopš: 23. Nov 2004

Ziņojumi: 782

Braucu ar: Audi S6 V10 5.2

ja interesē, ir daži dzīvokļi. piemēram:
Kurzemes prospektā, 9. stāvs, 2 istabas, 50m2 pa 50000 EUR.
Offline
JAGUAR
05. Sep 2008, 10:55 #2058

Kopš: 30. Mar 2008

Ziņojumi: 2726

Braucu ar: D

hmmm...
Offline
Puuchuks
08. Sep 2008, 16:09 #2059

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Pārdod veikala / biroja telpas Melnsila ielā 10, Rīgā, 1. stāvā, ieeja no ielas.

114kvm, normālā stāvoklī, cena šobrīd 125kEUR, runājama.

atrodas starp Kalnciema un Kapseļu ielām.
tieši pie durvīm ir vieta 1 automašīnai (un blakus ielās ir vietas ļoti daudzām darbinieku/klientu/viesu mašīnām ).

PM vai 29243919
Offline
EimZ
08. Sep 2008, 16:15 #2060

Kopš: 09. Jan 2008

No: Daugavpils

Ziņojumi: 3763

Braucu ar:


04 Sep 2008, 16:32:09 Puu rakstīja:

04 Sep 2008, 09:38:43 -tihijs- rakstīja:

03 Sep 2008, 22:49:19 EimZ rakstīja:
tad,kad tirgus cena buus kvadraatmetra meenesha iires maksa x 100,tad taa arii buus reaalaa tirgus veertiiba. Neatceros,kaa tas pareizi saucaas,bet citaas (normaalaas) valstiis veertee peec shii principa. Un liidz shim liimenim cenas vareetu kristies liidz pat jau naakamaa gada beigaam, ja ne aatraak.
tieshi ta shito es lasiiju un to paredzeja lattio ipashnieks un ta ari bus

izraut no konteksta latttttio īpašnieka 1 teikumu un pasniegt to kā absolūto patiesību - tas ir
it īpaši svarīga ir piebilde "Neatceros,kaa tas pareizi saucaas" piedod visam tekstam stabilitāti un ticamību, tā sacīt

Godaatais Puu kungs, kuraa vietaa es rakstiiju, ka tas ir Shiina teksts? Shos principus skaidroja augstskolaa,ja nemaldos, pirmajaa kursaa. Man ar to nebija pilniigi nekaadas saskrasmes liidz shim, logiski,ka es aizmirsu kaa tas saucas.
Un atcereejos par tiem tikai taapeec, ka saliidzinoshi nesen, jaa, klubaa izlasiiju interviju ar Shiinu.
Un ja cenas nekritiisies, kljuushu par baleriinu

-----------------
Paldies par manu ļoti svarīgo viedokli, bez kura šis Visums vienkārši neizdzīvos!™
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo