Online

Pašreiz BMWPower skatās 127 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
edzulis
25. Sep 2014, 13:41 #20357

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

Kurā klasikā šito var viegli ieswapot?
Offline
Zibenskakjis
25. Sep 2014, 13:46 #20358

Kopš: 13. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 392

Braucu ar: BMW E39 530D / BMW E30 325

Sakiet kur meklēt hidro pedāļu bloku?Varbūt kāds pārdod lietotu.
Offline
6500
25. Sep 2014, 13:51 #20359

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:


25 Sep 2014, 13:41:23 edzulis rakstīja:
Kurā klasikā šito var viegli ieswapot?


jencs ieswapoja e36 compota

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
xtreme21
26. Sep 2014, 17:33 #20360

Kopš: 24. Jan 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2553

Braucu ar: Bobiku

MOTORING un Ē.Ulasa atskats uz pēdējo posmu
Offline
Ridlihs
26. Sep 2014, 19:42 #20361

Kopš: 19. Feb 2011

No: Daugavpils

Ziņojumi: 4671

Braucu ar: gandrīz geļiku

no organizatoriem:

ESAM GATAVI OFICIĀLI PAZIŅOT
LATVIJAS DRIFTA 2014 GADA SEZONAS UZVARĒTĀJUS

LATVIJAS DRIFTA ČEMPIONĀTS-PRO KLASE
1.vieta- Ēriks Ulass
2.vieta- Ivo Cīrulis
3.vieta- Edmunds Ērglis

LATVIJAS DRIFTA KAUSA PROAM KLASE
1.vieta- Reinis Frīdbergs
2.vieta- Guntars Laizāns
3.vieta- Arnis Namnieks

LATVIJAS DRIFTA KAUSA STREET KLASE
1.vieta- Dainis Akmentiņš
2.vieta-Kārlis Priedītis
3.vieta-Ervīns Matisons

KOMANDU IESKAITES
1.vieta Latvijas drifta čempionātā Happy drift friends

LATVIJAS DRIFTA KAUSA KOMANDU IESKAITE
1.vieta-Happy drift friends
2.vieta-Degviela drift
3.vieta-Team blaze

un vēl fantastiski skaitļi- PA VISU SEZONU KOPĀ, LATVIJAS PRO DRIFTA ČEMPIONĀTAM REĢISTRĒJUŠIES 35 SPORTISTI, LATVIJAS DRIFTA KAUSAM STREET KLASĒ 52 SPORTISTI-UN........PROAM KLASĒ 108 SPORTISTI!!!!!!!!
FANTASTISKI, TIEKAMIES VISI JAU NĀKAMGAD TRASĒ!!!!BŪS!!!
Offline
Puxxx
27. Sep 2014, 09:30 #20362

Kopš: 01. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4204

Braucu ar: 840i, e61 LCI, 740d, 328is, 344TT, M3 Sport Evolution - e30: M5 e39 ; GANG BANG bus 5.7l

kurš brauc ar šo auto?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=8233862...pe=3&theater

-----------------
Happy Drift Friends

RJ Motorsports - Auto remonts - nebūs pa kapeikām, bet sataisīsim pa rubli!
Offline
Valcha
27. Sep 2014, 12:44 #20363

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Sezona bija
Offline
RECARO
28. Sep 2014, 11:42 #20364

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW


27 Sep 2014, 09:30:12 Puxxx rakstīja:
kurš brauc ar šo auto?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=8233862...pe=3&theater

blackbmw1
Offline
RECARO
28. Sep 2014, 11:44 #20365

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW

Varbūt kādam priekš 18 datuma jaunas DAYTON d320 R15 195/50

dažas palika liekas

PM interesentiem
Offline
Andic
28. Sep 2014, 23:39 #20366

Kopš: 16. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: foliju pa zobiem



1.Janis DRIFT EGLE Fanpage Zeetex Tires Latvia
2.Ingemars Jekkabsons Latvia
3.Ingus Jekkabsons Latvia

[ Šo ziņu laboja Andic, 28 Sep 2014, 23:40:08 ]

Offline
AF
28. Sep 2014, 23:45 #20367

Kopš: 06. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4158

Braucu ar: stūri rokās!

mani tie fanu sporti vispār nesaista, bet tikko pārņēma nenormāla lepnuma sajūta ka letiņi nogrāba visu trīnieku
Offline
Chilijs
29. Sep 2014, 18:03 #20368

Kopš: 26. Jan 2011

Ziņojumi: 458

Braucu ar:

Kāds zina kas tur Grieķijā pa ķibeli Ķezim ar auto?
Offline
tamlijs
30. Sep 2014, 13:55 #20369

Kopš: 29. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 50

Braucu ar: Skrejriteni

Šogad vēl plānojas kāds trenniņš Biķeros, vai šito gadu esam pilnībā noslēguši ?
Offline
Xex
30. Sep 2014, 14:20 #20370

Kopš: 06. Sep 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2831

Braucu ar:


30 Sep 2014, 13:55:52 tamlijs rakstīja:
Šogad vēl plānojas kāds trenniņš Biķeros, vai šito gadu esam pilnībā noslēguši ?

18.10.14 Sponsoru vizināšana
Offline
MM3
30. Sep 2014, 16:19 #20371

Kopš: 28. May 2008

No: Ikšķile

Ziņojumi: 261

Braucu ar: E91 (ikdiena), Lada 2106 (plezīram)

Pečaks iz Twittera - Šogad nedaudz pieticīgāk 1100nm 800hp
Offline
RECARO
30. Sep 2014, 20:30 #20372

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW

Varbūt kādam ir interese paniekoties pa Biķernieku kartingu trasi 09.10 laika posmā no 15.00-17.00 piedāvāju jo cik saprotu tagad 89 eināri stundā ja kādi 5ieci gribētāji savāktod būti ok!
PM ja kāds gatavs piebiedroties

Offline
Puxxx
30. Sep 2014, 20:45 #20373

Kopš: 01. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4204

Braucu ar: 840i, e61 LCI, 740d, 328is, 344TT, M3 Sport Evolution - e30: M5 e39 ; GANG BANG bus 5.7l

kas ir visniknākais autiņš?

-----------------
Happy Drift Friends

RJ Motorsports - Auto remonts - nebūs pa kapeikām, bet sataisīsim pa rubli!
Offline
kurlis
30. Sep 2014, 20:50 #20374

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:


30 Sep 2014, 20:45:00 Puxxx rakstīja:
kas ir visniknākais autiņš?


Cilvēks daudzskaitlī runā - Pro > Street.
Offline
Latvietis96
01. Oct 2014, 03:25 #20375

Kopš: 10. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 1260

Braucu ar: 538d Msport/540i

vai ir iespējams par maksu izbraukt kādu līkumu pa Biķerniekiem, vai jāīrē visa trase? nevar tā kā Nirburgringā?
Offline
Kalnz
01. Oct 2014, 09:15 #20376

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


01 Oct 2014, 03:25:31 Latvietis96 rakstīja:
vai ir iespējams par maksu izbraukt kādu līkumu pa Biķerniekiem, vai jāīrē visa trase? nevar tā kā Nirburgringā?


Šovakar Minišosejas treniņš!

Samaksā 30EUR un pāris reizes dabūsi izbraukt
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo