Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 172 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
Straikz
13. Sep 2014, 18:32 #20237

Kopš: 11. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 524

Braucu ar:

Man ar stream viss ok...

Mūsējiem tikai īsti neiet

Komentētājs teica, ka lietus nāk virsū, tādēļ mēģina kvali paātrināt... Pagaidām Blušs vienīgais iekš top 16 pēc pirmajiem diviem braucieniem...
Offline
Xex
13. Sep 2014, 18:36 #20238

Kopš: 06. Sep 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2831

Braucu ar:


13 Sep 2014, 18:32:02 Straikz rakstīja:
Man ar stream viss ok...

Mūsējiem tikai īsti neiet

Komentētājs teica, ka lietus nāk virsū, tādēļ mēģina kvali paātrināt... Pagaidām Blušs vienīgais iekš top 16 pēc pirmajiem diviem braucieniem...

Blušs 17.
Ērglis ir 16.
Offline
audims
13. Sep 2014, 18:54 #20239

Kopš: 10. Oct 2009

Ziņojumi: 25

Braucu ar:

Elksnim visi braucieni 0
Offline
sergis15
13. Sep 2014, 18:58 #20240

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 12125

Braucu ar: pikapu

kur jūs skataties?
man tas sranais links neiet


-----------------
Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
Offline
audims
13. Sep 2014, 19:01 #20241

Kopš: 10. Oct 2009

Ziņojumi: 25

Braucu ar:

http://driftmasters.gp/streaming/
Offline
sergis15
13. Sep 2014, 19:01 #20242

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 12125

Braucu ar: pikapu


13 Sep 2014, 19:01:10 audims rakstīja:
http://driftmasters.gp/streaming/

tur man neko neraada, caur eedc.eu atradu YES

-----------------
Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
Offline
Xex
13. Sep 2014, 19:10 #20243

Kopš: 06. Sep 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2831

Braucu ar:

Blušs arī netiek tālāk.
Offline
sergis15
13. Sep 2014, 19:41 #20244

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 12125

Braucu ar: pikapu

ērglis vienīgais
un i to pret karkosiku uzreiz

-----------------
Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
Offline
Lauriko
13. Sep 2014, 19:42 #20245

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4143

Braucu ar: Visādiem VW

Beidzās!
Offline
kurlis
13. Sep 2014, 19:59 #20246

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Cikos pēc Latvijas laika šodien FD sākas? Vakardien pie kvalifikācijas parubijos, esmu nobriedis gonkai
Offline
Xex
13. Sep 2014, 21:00 #20247

Kopš: 06. Sep 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2831

Braucu ar:


13 Sep 2014, 19:59:42 kurlis rakstīja:
Cikos pēc Latvijas laika šodien FD sākas? Vakardien pie kvalifikācijas parubijos, esmu nobriedis gonkai

TOP32 laikam 00:30
Offline
Zibenskakjis
13. Sep 2014, 21:04 #20248

Kopš: 13. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 392

Braucu ar: BMW E39 530D / BMW E30 325


13 Sep 2014, 21:00:14 Xex rakstīja:

13 Sep 2014, 19:59:42 kurlis rakstīja:
Cikos pēc Latvijas laika šodien FD sākas? Vakardien pie kvalifikācijas parubijos, esmu nobriedis gonkai

TOP32 laikam 00:30


Lūzu linku
Offline
DoubleD
13. Sep 2014, 21:10 #20249

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Patin atpakaļ un pameklē, rokas nokritīs ja pats pameklēsi? viss jāpasniedz uz paplātes?

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
Zibenskakjis
13. Sep 2014, 21:27 #20250

Kopš: 13. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 392

Braucu ar: BMW E39 530D / BMW E30 325


13 Sep 2014, 21:10:59 DoubleD rakstīja:
Patin atpakaļ un pameklē, rokas nokritīs ja pats pameklēsi? viss jāpasniedz uz paplātes?

Offline
Xex
13. Sep 2014, 23:26 #20251

Kopš: 06. Sep 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2831

Braucu ar:

Iet Live no FormulaD
Offline
Valcha
14. Sep 2014, 12:24 #20252

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Odi
Offline
L33V
14. Sep 2014, 13:20 #20253

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 239

Braucu ar: e34

Šodien live no EEDC, Karpačā šeit: EEDC

Sākas 15:00
Offline
fabulous
14. Sep 2014, 14:29 #20254

Kopš: 19. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 447

Braucu ar: e36 rūsu, LC120, Rock Machine Dirt

varētu kāds izslēgt to poli, tik tizla valoda, tiko Cīrulis betonos otrajā kvalifikācijā
Kvalifikācijas reultāti/vietas
Ērglis - 16
Blušs - 17
Cīrulis - 19
Elksnis - 21

[ Šo ziņu laboja fabulous, 14 Sep 2014, 14:34:09 ]

Offline
Lauriko
14. Sep 2014, 15:07 #20255

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4143

Braucu ar: Visādiem VW

nerāda
Offline
acha
14. Sep 2014, 15:09 #20256

Kopš: 10. Sep 2007

Ziņojumi: 1385

Braucu ar: e30 touring m60b40, e39 touring m62tub44, velo

+1
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo