Online

Pašreiz BMWPower skatās 123 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
gatisgps
11. Sep 2014, 19:58 #20217

Kopš: 06. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: E28 - M5

Latvieši dodās uz:
http://www.drift-allstars.com/drift-allstars-ex...n_ref_map=%5B%5D
[IMG]null[/IMG]
Offline
linards1000
12. Sep 2014, 15:09 #20218

Kopš: 02. Jan 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 608

Braucu ar: plikām riepām

Ja nu kāds nezin - ŠODIEN TRENIŅŠ 19:00
Offline
Valcha
12. Sep 2014, 15:26 #20219

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..


11 Sep 2014, 19:58:03 gatisgps rakstīja:
Latvieši dodās uz:




Lai veicas

[ Šo ziņu laboja Valcha, 12 Sep 2014, 15:27:09 ]

Online
L33V
12. Sep 2014, 21:39 #20220

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 239

Braucu ar: e34

Pirmās bildes no Karpacz, EEDC


Facebook - EEDC

Drīz arī būs video!

[ Šo ziņu laboja L33V, 12 Sep 2014, 21:40:16 ]

Offline
SpOrcMeN
12. Sep 2014, 21:54 #20221

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

video jau ir

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
_Eddy_
12. Sep 2014, 22:14 #20222

Kopš: 13. Feb 2008

Ziņojumi: 1681

Braucu ar: wrx sti typeR 00', octavia RS AWD 22’, tm3lr

Fd kvalifikaacija driiz saaksies.
Tiem kas mucaa - http://formulad.com/live/
Offline
L33V
13. Sep 2014, 10:29 #20223

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 239

Braucu ar: e34

EEDC Karpacz live: http://driftmasters.gp/streaming/

Šodien kvalis no 15:45
Offline
Valcha
13. Sep 2014, 13:37 #20224

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Fantastiska trase
Online
Lauriko
13. Sep 2014, 13:43 #20225

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4143

Braucu ar: Visādiem VW

Spoileri šķīst!
Offline
Andic
13. Sep 2014, 14:46 #20226

Kopš: 16. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: foliju pa zobiem

Polijā džekiem skarbi iet

Offline
Andic
13. Sep 2014, 14:47 #20227

Kopš: 16. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: foliju pa zobiem

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
Xex
13. Sep 2014, 15:22 #20228

Kopš: 06. Sep 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2831

Braucu ar:

Jums arī errors?
Offline
audims
13. Sep 2014, 15:30 #20229

Kopš: 10. Oct 2009

Ziņojumi: 25

Braucu ar:

Errors nav, bet kaut kādas izbijušas sacensības gan
Offline
Xex
13. Sep 2014, 15:32 #20230

Kopš: 06. Sep 2005

No: Jelgava

Ziņojumi: 2831

Braucu ar:

Hmmm. man gāja gāja, bet tagad errors!
Offline
ozindziss
13. Sep 2014, 15:49 #20231

Kopš: 18. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: pirkstu pa katalogu

Nav neviens,kuram ir info,kur skatāms live stream?
Offline
DoubleD
13. Sep 2014, 15:50 #20232

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Man ar jau visu dienu, kkādas vecas stadiona sacensības rāda kkāds sviests

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
sergis15
13. Sep 2014, 15:51 #20233

Kopš: 05. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 12125

Braucu ar: pikapu

izskatās ka būs metiens

-----------------
Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
Offline
DoubleD
13. Sep 2014, 15:53 #20234

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

nu krch sanāk laikam tā, ka no trenniniem strīma nav, būs tikai no Qualification.
A tur vēl stundiņa jāpagaida, dēļ laika zonas...

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
audims
13. Sep 2014, 15:57 #20235

Kopš: 10. Oct 2009

Ziņojumi: 25

Braucu ar:

Uz brīdi parādījās un poļu valodā, bet pazuda
Offline
aupinsh
13. Sep 2014, 18:09 #20236

Kopš: 26. Oct 2004

Ziņojumi: 5608

Braucu ar: S

B...e, kā mūsējie brauc, tā sāk raustīties, zb jau!
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo