Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 106 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Velosipēdu topiks

AutorsZiņojums
Araajz
05. May 2026, 14:16 #20201

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Uzslēdz ātrumu kādu vajag un lai dragā. Iemācīsies pāralēgt robus, būs tikai feināk, kad par grūtu, lēnu - vismaz ir opcijas, ar ko spēlēties.
Manējiem visi ričuki ir ātrumiem un tikai plusi. Man bērnībā arī bija vienātruma bmx - kad piešaujas pie ātrākas braukšanas, tad mēli izkāris griez tik visiem no pakaļas
Online
xn3x
05. May 2026, 14:43 #20202

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto

Lai vai kā man negribētos teikt, ka ātrumi ir tiem, kam slinkums uzstumt riteni tajā vienā kalnā, kurā nevar uzmīties, 7 gadi / 20" ratu izmērs varētu būt īstais laiks tikt pie ātrumiem.



Ja gribās palikt pie SS, ir Early Rider Belter 20". Vai arī kādu race BMX var paņemt, lai ir pavisam stilīgi. Viss tas trash ar smagajiem rāmjiem, papildu riteņiem un pedāļu bremzēm, protams, ir bērnu spīdzināšana un nav izskatāms.
Offline
bum_bumz
05. May 2026, 16:19 #20203

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


05 May 2026, 14:43:02 @xn3x rakstīja:


Ja gribās palikt pie SS, ir Early Rider Belter 20". Vai arī kādu race BMX var paņemt, lai ir pavisam stilīgi. Viss tas trash ar smagajiem rāmjiem, papildu riteņiem un pedāļu bremzēm, protams, ir bērnu spīdzināšana un nav izskatāms.

Uz Gaiziņa vēl sniegs

Tiem 16" ir tādi bremžu rokturi, ko pieaugušais nevar nospiest.
Kas var būt vienkāršāks par vienu ātrumu un kājbremzi.
Kad atved uz remontu tādus 20" ar ātrumiem, trose ir oksidējusies, kloķi nevar nospiest jo naher nevienam tie ātrumi nav bijuši vajadzīgi un pārslēdzējs noķīlējies - visu laiku ir braukts ar vienu
Ja nedzīvo Cēsīs vai Siguldā, viss ir plakans kā dēlis.
Mazā brauc uz kortu, līdz jūrai; kādi ātrumi, kur viņai jāskrien

Galvenais lēmējs ir tētuks, kurš ar profītu grib to velo pēc tam uzsist gaisā. Nejau 6-gadnieks ko saprot no svara un ātrumiem.
Offline
cmax
05. May 2026, 16:59 #20204

Kopš: 03. Jan 2013

Ziņojumi: 1191

Braucu ar:

Ne par pašiem ātrumiem bet sīko fizisku nespēju pagriezt pārslēdzēja rotkuri varētu būt lielākā bēda, varbūt tur kādam augstā gala Woom tur viss kā pa sviestu bet piecgadniekam izsniegtam Superior diezgan ilgi gāja kamēr satrennēja tvērienu.
Bet nevajg vērtēt sīkos par zemu, riteņa svars ir ļoti būtisks, jo faktiski tads 20" collu velo var variēt no 7 līdz 15+ kilo, un priekš 4-5 gadnieka tā ir milzu starpība, vienalga pa kurieni ripina.
Offline
smudo
05. May 2026, 21:08 #20205

Kopš: 18. Jan 2015

Ziņojumi: 4265

Braucu ar: 944 turbo & Cayman & 330iX & 540ix

Abi jaunākie sešganieki tagad 6 gados brauc ar 20" 8sp velo. Viens, kas garāks pastiepies, jau īsi pirms 5 gadi sāka ar šādu braukt. Tagad ir tā, ja izmanto visu 8sp range - pa labu segumu un pa vējam labi uztin 8 pārnesumu un sasniedz pie 25kmh Bremžu rokturi gan mid range velo ir sūdīgi, ja nav disku bremzes, bet ar visu to puiši jau apzināti for fun bieži arī uz asfalta noloko pakaļas bremzi stājoties. Viņi gan gandrīzvisu gadu ar mani kopā uz dārziņu paši brauc jau vairākus gadus. Bet tādam jaunietim, kas pirmo reizi uz velo uzkāpis, varbūt arī pietiktu ar single speed, bet nu kā jau augstāk teica, tad vispārējā situācijā ātrumiem ir tikai plusi, pat ja bērns pats tos nespēj pārslēgt.
Offline
Araajz
05. May 2026, 21:10 #20206

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


05 May 2026, 16:19:06 @bum_bumz rakstīja:

05 May 2026, 14:43:02 @xn3x rakstīja:


Ja gribās palikt pie SS, ir Early Rider Belter 20". Vai arī kādu race BMX var paņemt, lai ir pavisam stilīgi. Viss tas trash ar smagajiem rāmjiem, papildu riteņiem un pedāļu bremzēm, protams, ir bērnu spīdzināšana un nav izskatāms.

Uz Gaiziņa vēl sniegs

Tiem 16" ir tādi bremžu rokturi, ko pieaugušais nevar nospiest.
Kas var būt vienkāršāks par vienu ātrumu un kājbremzi.
Kad atved uz remontu tādus 20" ar ātrumiem, trose ir oksidējusies, kloķi nevar nospiest jo naher nevienam tie ātrumi nav bijuši vajadzīgi un pārslēdzējs noķīlējies - visu laiku ir braukts ar vienu
Ja nedzīvo Cēsīs vai Siguldā, viss ir plakans kā dēlis.
Mazā brauc uz kortu, līdz jūrai; kādi ātrumi, kur viņai jāskrien

Galvenais lēmējs ir tētuks, kurš ar profītu grib to velo pēc tam uzsist gaisā. Nejau 6-gadnieks ko saprot no svara un ātrumiem.

Nu kas par lietu noticis nu sūds konkrēts sarakstīts

Edit: par Gaiziņu gan neko nezinu

[ Šo ziņu laboja Araajz, 05 May 2026, 21:13:33 ]

Online
bum_bumz
05. May 2026, 23:42 #20207

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7576

Braucu ar: E34


05 May 2026, 21:10:24 @Araajz rakstīja:

05 May 2026, 16:19:06 @bum_bumz rakstīja:

05 May 2026, 14:43:02 @xn3x rakstīja:


Ja gribās palikt pie SS, ir Early Rider Belter 20". Vai arī kādu race BMX var paņemt, lai ir pavisam stilīgi. Viss tas trash ar smagajiem rāmjiem, papildu riteņiem un pedāļu bremzēm, protams, ir bērnu spīdzināšana un nav izskatāms.

Uz Gaiziņa vēl sniegs

Tiem 16" ir tādi bremžu rokturi, ko pieaugušais nevar nospiest.
Kas var būt vienkāršāks par vienu ātrumu un kājbremzi.
Kad atved uz remontu tādus 20" ar ātrumiem, trose ir oksidējusies, kloķi nevar nospiest jo naher nevienam tie ātrumi nav bijuši vajadzīgi un pārslēdzējs noķīlējies - visu laiku ir braukts ar vienu
Ja nedzīvo Cēsīs vai Siguldā, viss ir plakans kā dēlis.
Mazā brauc uz kortu, līdz jūrai; kādi ātrumi, kur viņai jāskrien

Galvenais lēmējs ir tētuks, kurš ar profītu grib to velo pēc tam uzsist gaisā. Nejau 6-gadnieks ko saprot no svara un ātrumiem.

Nu kas par lietu noticis nu sūds konkrēts sarakstīts

Edit: par Gaiziņu gan neko nezinu


Nedirs
Tev varbūt velo ir asinīs un grib lai bērni arī mauc jeb jau brauc bērnu gonkas. Lielākajam vairumam tas ir palīgs nokļūt no punka A līdz B.
Kāds 20 gadus atpakaļ ar saviem puikām sākām braukt MTB. Kopš tā laika sāku arī skrūvēt, būs kāda čupa arī 20" aprūpēti.

Augstāk rakstītajā es pieskāros maigajai daļai braucēju, kur nekas netieg slēgts. Agresīvākajai daļai, tas tourney pārslēdzējs, kurš velkas gandrīz gar zemi, ir sists un liekts un atkal tur nekas neslēdzas.
Lieciet labāk, lai uztur tīrus savus braucamos, pārbaudiet gaisu riepās. Viss tas, ai kā klibo ideālajiem tētukiem.
P.S. Es jau nenoliedzu bērnu felli ar ātrumiem, jūs noliedzat 1-ātrumniekus, tad nu nedaudz jādisputē
Offline
xn3x
06. May 2026, 08:05 #20208

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto

"Gaiziņa" bilde vairāk par to, ka četrgadniece labi tiek galā ar ss arī tādos apstākļos, un tāpēc imo ātrumi ir overrated :P

PS. Svaru un visu pārējo ļoti labi jūt. Manējā dabūja 5.5 kg bīteri un negribēja vairs uz sava 7kg mtb kāpt. Tad pabrauca vienu reizi ar to pa kalniem, saprata, ka bremzes ir sū, un nākamajā reizē jau atkal priecīga stūma kalnā smago riteni.

[ Šo ziņu laboja xn3x, 06 May 2026, 08:18:17 ]

Offline
XK220
11. May 2026, 13:21 #20209

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu

Hey!

Tā, kā gribu atstāt tikai servisu un velosipēdu tirdzniecību beigt, ir palicis stokā ap ~50 velo.
Daļu var redzēt šeit, lielākais vairums līdz 550e.
https://www.facebook.com/media/set?vanity=Kaspa....808084304443422

Cenas, protams, biš runājamas.
Offline
oswald
11. May 2026, 13:35 #20210

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

nez - tur pāris var par velo nosaukt - V brake turneji ar quill stemiem pa 300+ ? , lai veicas.
Offline
Zalespljavejs
11. May 2026, 13:52 #20211

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


11 May 2026, 13:35:47 @oswald rakstīja:
nez - tur pāris var par velo nosaukt - V brake turneji ar quill stemiem pa 300+ ? , lai veicas.



Kaut kāds Drag Tundra lisapēds, pie šī pilsoņa 800 eur, salidzini.lv atrod 630eur.
Offline
XK220
11. May 2026, 13:59 #20212

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu


11 May 2026, 13:52:42 @Zalespljavejs rakstīja:

11 May 2026, 13:35:47 @oswald rakstīja:
nez - tur pāris var par velo nosaukt - V brake turneji ar quill stemiem pa 300+ ? , lai veicas.



Kaut kāds Drag Tundra lisapēds, pie šī pilsoņa 800 eur, salidzini.lv atrod 630eur.

Lētāko tieši tādu atrodu salidzini.lv par 760eur. Bet protams, ka fizisks veikals būs dārgāk par "pasūti un Tev atved kasti". Vai Tu gribēji, lai es nopērku velo , salieku, iesaldēju naudu un tirgoju ar 20eur uzcenojumu

[ Šo ziņu laboja XK220, 11 May 2026, 14:01:17 ]

Offline
XK220
11. May 2026, 14:03 #20213

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu


11 May 2026, 13:35:47 @oswald rakstīja:
nez - tur pāris var par velo nosaukt - V brake turneji ar quill stemiem pa 300+ ? , lai veicas.

Atrodi lētāk fiziski uz vietas un pieskaņošu cenu. TIkai neeksistējošas cenas un stockā 0 atlikumus nerādi.
Offline
oswald
11. May 2026, 14:09 #20214

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

nez es pirms pusgada ņēmu no ss.lv vilcējiem no Norvēģijas jaunu Meridu dāmai ar shimano mt200, suntour dakšu un cues 2x10 = 350eur. Es jebkuru cilvēku no šādiem budžeta jauniem velo atrunāju - labāk tad kas mazlietots vai pakrāt vairāk naudas ....2026tajā gadā ņemt quill stem + v brake + revo shift + vēl freweehls noteikti .. no no
Offline
Zalespljavejs
11. May 2026, 14:33 #20215

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


11 May 2026, 13:59:55 @XK220 rakstīja:

11 May 2026, 13:52:42 @Zalespljavejs rakstīja:

11 May 2026, 13:35:47 @oswald rakstīja:
nez - tur pāris var par velo nosaukt - V brake turneji ar quill stemiem pa 300+ ? , lai veicas.



Kaut kāds Drag Tundra lisapēds, pie šī pilsoņa 800 eur, salidzini.lv atrod 630eur.

Lētāko tieši tādu atrodu salidzini.lv par 760eur. Bet protams, ka fizisks veikals būs dārgāk par "pasūti un Tev atved kasti". Vai Tu gribēji, lai es nopērku velo , salieku, iesaldēju naudu un tirgoju ar 20eur uzcenojumu



Neko negribēju. Vienkārši norādu uz to, ka saki ka lisapēdi ir "lielākais vairums līdz 550", atverot Facebook lapu stāv pa 800 eur.

[ Šo ziņu laboja Zalespljavejs, 11 May 2026, 14:34:07 ]

Offline
oswald
11. May 2026, 14:39 #20216

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

ar tādām cenām lai startē uz ss.lv tajā galaktikā derēs...da nah kādam to fatbaiku vajag tādā komplektācijā par to cenu/
..fatu trends ir beidzies. cilvēks pat izmērus un aprīkojumu nevienam velo nav norādījis... es tādām pārdevējam ar līkumu eju garām.
Offline
Arsm3ns
11. May 2026, 14:53 #20217

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1974

Braucu ar:

Normāli Amsterdamas kanāla zvejojumi! Kas jums nepatīk? Naud nav?!
Offline
XK220
11. May 2026, 14:55 #20218

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu

oswald, ar ko Tu ikdienā nodarbojies? Varu piedāvāt arī nopirkt visu servisu un tad varēsi mums parādīt kā vajag pareizi!

Par velosipēdiem skaidrs ka zināšanu Tev nav.
Izmēru un visa pārējā tur nav un nebūs, jo nekad nav interesējusi interneta publika, bildes ir informatīvas, viss notiek uz vietas.
Cenas varu uztaisīt labākās, bet priekšā noliec cenu, kas ir esošā stockā.
No velosipēdiem cenšos atbrīvoties, jo servisā visu laiku zavals dēļ ķīnas velo pircējiem un nav laika tirgot velo ar 50eur uzcenojumiem un klauīties visus šos "a man paziņa velk no holandes un pie viņa ir lētāk".

[ Šo ziņu laboja XK220, 11 May 2026, 14:56:55 ]

Offline
Zalespljavejs
11. May 2026, 14:55 #20219

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


11 May 2026, 14:39:52 @oswald rakstīja:
ar tādām cenām lai startē uz ss.lv tajā galaktikā derēs...da nah kādam to fatbaiku vajag tādā komplektācijā par to cenu/
..fatu trends ir beidzies. cilvēks pat izmērus un aprīkojumu nevienam velo nav norādījis... es tādām pārdevējam ar līkumu eju garām.


Tak cilvēks izbeigs savu lisapēdu biznesu, izskatās ka ir pilnībā atspēries uz NĪ īri. Ko tu piesējies.
Offline
XK220
11. May 2026, 14:59 #20220

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu


11 May 2026, 14:55:46 @Zalespljavejs rakstīja:

11 May 2026, 14:39:52 @oswald rakstīja:
ar tādām cenām lai startē uz ss.lv tajā galaktikā derēs...da nah kādam to fatbaiku vajag tādā komplektācijā par to cenu/
..fatu trends ir beidzies. cilvēks pat izmērus un aprīkojumu nevienam velo nav norādījis... es tādām pārdevējam ar līkumu eju garām.


Tak cilvēks izbeigs savu lisapēdu biznesu, izskatās ka ir pilnībā atspēries uz NĪ īri. Ko tu piesējies.

Nekas netiek izbeigts, vienkārši gribu atstāt tikai servisu un piedāvāju iegādāties atlikušo velo stoku lai var glabāt rezerves daļas vairāk uz vietas.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo