Online

Pašreiz BMWPower skatās 109 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
Valcha
31. Aug 2014, 09:46 #20117

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..

Pasākums
Offline
Misterstvisters
31. Aug 2014, 09:53 #20118

Kopš: 24. Nov 2013

Ziņojumi: 343

Braucu ar: ra ucuarB


30 Aug 2014, 23:26:52 Juanito rakstīja:

30 Aug 2014, 22:57:51 Solo rakstīja:
Kurnētāji piepīpē paši sev

Tiesneši, ORG'i, tehniskais Staff malači un cepuri nost!

Lai izdodas mums visiem arī turpmāk!!!

Dj un Skaņa

Par skanju un DJ cepuri nost, bet vai tieshaam nevareeja kautko izdomaat lai skatiitaajiem nebuutu stunda kvalii jaapavada hvz-ko (aatros, leenos utt) gaidot. Vai ta tieshaam bija gruuti (pietruka naudas/izdomas?) paredzeet alternatiivo scenaariju skatiitaaju izklaidei ja notiek tik gara pauze?


Nu dižie prāti tak nevarēja iedomāties, ka autosportā, kurā ir itsevišķi bīstami manevri, varētu gadīties kāda avārija, kura iesaldēs visu pasākumu uz ilgu laiku.
Offline
AZ
31. Aug 2014, 12:04 #20119

Kopš: 01. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2176

Braucu ar: zviedru

Vaaldma monstrs un tie prozektori vinam , bija nopietni sagatavojies nakts gonkai cik vinam vispar gadu izskataas taads pajauns !

-----------------
nedaudz kaveesos ,buusu riit
Offline
Acite
31. Aug 2014, 12:10 #20120

Kopš: 02. Mar 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 473

Braucu ar:


31 Aug 2014, 12:04:52 AZ rakstīja:
Vaaldma monstrs un tie prozektori vinam , bija nopietni sagatavojies nakts gonkai cik vinam vispar gadu izskataas taads pajauns !

Bija 18 vai 19 gadi. Domāju viņam tas dod normalas priekšrocības, jaunības/ "trakulības" gadi - go hard or go home tipā valē! Bet puikam labi sanak, kas ir tas ir.

[ Šo ziņu laboja Acite, 31 Aug 2014, 12:10:20 ]

Offline
Kaross
31. Aug 2014, 12:22 #20121

Kopš: 21. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4555

Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2

normālas priekšrocības dod arī auto par 60 000+ Euro no HGK.

-----------------
Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
Offline
tirgus
31. Aug 2014, 13:11 #20122

Kopš: 06. Jul 2006

Ziņojumi: 101

Braucu ar:

atkaartojums kkur ir pieejams?
Offline
Andic
31. Aug 2014, 13:14 #20123

Kopš: 16. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: foliju pa zobiem

Kā operātors jūtas pēc Cīruļa brauciena ?
Offline
Straikz
31. Aug 2014, 13:39 #20124

Kopš: 11. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 524

Braucu ar:

Kāds var pakomentēt kuram būtu jāuzņemas atbildība par Cīruļa crash?
Servisparkā dzirdēju, cilvēki runāja, ka Ivo pašam būs jāsedz visi izdevumi un jāuzņemas atbildība.
Negribu uzreiz brukt virsū orgiem, jo kā jau minēju tikai dzirdēju ka tādas baumas klīst, bet kā tur īsti ir?

[ Šo ziņu laboja Straikz, 31 Aug 2014, 13:41:41 ]

Offline
RECARO
31. Aug 2014, 15:19 #20125

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW


31 Aug 2014, 13:39:54 Straikz rakstīja:
Kāds var pakomentēt kuram būtu jāuzņemas atbildība par Cīruļa crash?
Servisparkā dzirdēju, cilvēki runāja, ka Ivo pašam būs jāsedz visi izdevumi un jāuzņemas atbildība.
Negribu uzreiz brukt virsū orgiem, jo kā jau minēju tikai dzirdēju ka tādas baumas klīst, bet kā tur īsti ir?

Es uzskatu ka tām automašīnām tur nebija jāstāv tā kā izdaram secinājumus ;-)
Offline
Inspector
31. Aug 2014, 15:23 #20126

Kopš: 31. Jul 2014

Ziņojumi: 522

Braucu ar: atvērtiem logiem

Hz manuprāt tas būtu galīgi garām, ja Ivo pašam būtu jāsedz tas viss..
Orgiem, operatoriem un skatītājiem ir jārēķinās ka šis sporta veids nav šahs un te jebkurā brīdi var gadīties crashi..
Offline
Andic
31. Aug 2014, 15:26 #20127

Kopš: 16. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: foliju pa zobiem

Atpazīstat ?

Offline
MM3
31. Aug 2014, 15:27 #20128

Kopš: 28. May 2008

No: Ikšķile

Ziņojumi: 261

Braucu ar: E91 (ikdiena), Lada 2106 (plezīram)

Gvido uzvarējis pēdējā RDS posmā.

kopvērtējumā izcīnīta 3. vieta.
un ja es pareizi saprotu, Kipsis ir RDS Čempions.
Offline
Andic
31. Aug 2014, 15:32 #20129

Kopš: 16. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: foliju pa zobiem

Noup!


1# - Андрей Песегов / Nissan R32 2JZ / Россия - 887
2# - Кристапс Блушс / BMW E46 V8 LS7 / Латвия - 862
3# - Гвидо Элкснис / BMW E36 M52B28 Turbo / Латвия - 793

[ Šo ziņu laboja Andic, 31 Aug 2014, 15:34:11 ]

Offline
Locis
31. Aug 2014, 15:34 #20130

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

violetais Egles bijušais?
Offline
Inspector
31. Aug 2014, 15:57 #20131

Kopš: 31. Jul 2014

Ziņojumi: 522

Braucu ar: atvērtiem logiem


31 Aug 2014, 15:34:42 Locis rakstīja:
violetais Egles bijušais?

Tā izskatās!
Offline
Acite
31. Aug 2014, 16:05 #20132

Kopš: 02. Mar 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 473

Braucu ar:



Ja tā padomā, maz kas ir mainīts tajā egles mašīnā vizuāli. Bet laikam ar to pietika tas gludināmais dēlis un buferis vienkārsi.. :ĶEKAVA:
Offline
SpOrcMeN
31. Aug 2014, 17:00 #20133

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ja padrausmigs tas egles aparats , bet kas ar blushu kapec pedeja posmaa nolazhoja vareja tachu but pirmais ???. Dj NEZ tiesham bija ok muzons bija ljoti laps, par apdroshinashanu nezinu ka tur bus ja ta ir orgu civiltiesiska tad nu pashi saprotat tie ir zaudejumi ko organizators ir izdarijis kadam , sho nav izdarijis organizators bet gan sacikshu dalibnieks, man leikas nekas tur nebus neviens neko nedabus, ari atrashanas sporta baze ir uz savu risku tas man liekas pat noteikumos ir rakstits tajos bikjernieku lai vispar varetu tur atrasties - takshto bus chush nu cirulim noteikti nekas nebus jamaksaa - pilnigi neticu. sheit varetu palidzet tikai ja tiem auto bija kasko un operatoram veselibas apdroshinashana - tikai tadas gadijums var kaut ko dabut. bet nu organizatoru octa te ir aiz ausim pievelkama nu ja tipo tipo vinju lazhas pec netika pietiekami nodroshinata aizsardziba vai vel kas - nu maz ticas ka baltikums parakstisies uz kaut ko tadu ))

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
add
31. Aug 2014, 17:17 #20134

Kopš: 27. Nov 2011

Ziņojumi: 2094

Braucu ar:

No organizātoriem pēc idejās būtu jāpiedzen, ja auto atradās norobežotā stāvvietā, kura bija paredzēta skatītāju/komandu tehnikai, jo tādi gadījumi ir jāparedz un jāapdrošinās pret tādiem. Cita lieta, ka praksē pie mums visi noskaita lūgšanas hamdulilā un uz priekšu, nekas slikts nenotiks, jo iepriekš nekas nav noticis. Kā arī fotogrāfs ja nebija uz savu galvu aizlīdis vietā, kur aizliegts filmēt/fotografēt, tad visas ārstēšanās izmaksas jāsedz organizātoram. Tāda prakse vismaz notiek visur pasualē publiskos/sporta/rallija pasākumos.
Offline
Archuks
31. Aug 2014, 17:37 #20135

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO

Un kāda jēga par to te tagad diskutēt? Domāju, ka visi ar visu tiks galā.

Labāk parunājam par driftu Blušs TOP 8 tikās ar Elksni un caur pārbraucienu uzvarēja Gvido. Sagaidīšu komentārus no abiem un būs raksts ar info kas, kā un kāpēc bijis.
Offline
Bucis
31. Aug 2014, 18:21 #20136

Kopš: 19. May 2011

No: Kuldīga

Ziņojumi: 794

Braucu ar: beamer, benz or bicycle

Nevar būt ka neviens nav nofilmējis Ivo crashu?
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo