Online

Pašreiz BMWPower skatās 435 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
Kalnz
24. Aug 2014, 17:12 #20017

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14364

Braucu ar:


24 Aug 2014, 11:23:15 AZ rakstīja:
jaa! tam Turbo E46 gaaja jautri vakar Jelgavaa ,lidojums riepaas bija



http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/sport-cars/bxhfoi.html
Offline
zeibis
24. Aug 2014, 17:27 #20018

Kopš: 01. Sep 2006

Ziņojumi: 909

Braucu ar: 7er


24 Aug 2014, 17:12:00 Kalnz rakstīja:

24 Aug 2014, 11:23:15 AZ rakstīja:
jaa! tam Turbo E46 gaaja jautri vakar Jelgavaa ,lidojums riepaas bija



http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/sport-cars/bxhfoi.html


14k? omfg
Offline
Janis_L
25. Aug 2014, 09:17 #20019

Kopš: 03. Sep 2012

No: Piltene

Ziņojumi: 454

Braucu ar: E39 530d M'ka

Treniņi sākās laicīgi... pēc tam viņus apgrieza, laika taupīšanas nolūkos.
Viena WC uz visu dalībnieku parku, pēc desām jāiet uz otru trases malu, kamēr atnes viss ir auksts.

Viena birste pa visu trasi, lai sakoptu pēc crash'iem
Tie puišeļi, kas pa trasi skraidīja, izskatījās, ka paši nesaprot, ko tur dara

Nepārdzīvoja, man patīk organizēt pasākumi, pačīkstēšu un braukšu vēl un vēl

Prieks, ka tik daudz dalībnieku un neatceros kad vēl ir bijis tik, notikumiem bagāts posms
Offline
Janis_L
25. Aug 2014, 13:26 #20020

Kopš: 03. Sep 2012

No: Piltene

Ziņojumi: 454

Braucu ar: E39 530d M'ka

Te ir dažas bildes, ko no treniņiem noķēru...



https://plus.google.com/u/0/photos/100809064827...1445822384484705

[ Šo ziņu laboja Janis_L, 25 Aug 2014, 13:30:16 ]

Offline
estorial
25. Aug 2014, 15:09 #20021

Kopš: 03. Feb 2014

Ziņojumi: 79

Braucu ar: e30 & e34


25 Aug 2014, 13:26:00 Janis_L rakstīja:
Te ir dažas bildes, ko no treniņiem noķēru...

[IMG]a[/IMG]

https://plus.google.com/u/0/photos/100809064827...1445822384484705

dat ass
Offline
Archuks
25. Aug 2014, 16:40 #20022

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO

Jelgavas driftā vairākas avārijas, pirmo uzvaru izcīna Valters Kleinbergs (FOTO)

Offline
Strkis
25. Aug 2014, 21:22 #20023

Kopš: 13. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 46

Braucu ar:

Varbūt kadam ir video ar manu crash?
Violetais E36 kas Top 32 ieskrēja riepās
Offline
Chainsaw
25. Aug 2014, 22:20 #20024

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

pa motors tv rāda kkādu king of europe pro drifta posmu poļackijā, izskatās nožēlojami
Offline
Papakarlo
26. Aug 2014, 00:46 #20025

Kopš: 26. Mar 2010

No: Varakļāni

Ziņojumi: 3111

Braucu ar: vecu bmw, besī biezie

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
andzhi
26. Aug 2014, 07:34 #20026

Kopš: 09. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 825

Braucu ar:

bikerniekos bus trenini pirms 30.08.?
Offline
Archuks
26. Aug 2014, 08:39 #20027

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO


26 Aug 2014, 07:34:54 andzhi rakstīja:
bikerniekos bus trenini pirms 30.08.?

29.08 būs 14:00-19:00. Varbūt arī kādā citā darba dienā.
Offline
Valcha
26. Aug 2014, 09:06 #20028

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..


25 Aug 2014, 22:20:21 Chainsaw rakstīja:
pa motors tv rāda kkādu king of europe pro drifta posmu poļackijā, izskatās nožēlojami
Nu PRO klase nemaz tik slikti nebija .. PRO AM viņiem tā tā ..
Offline
defekc
26. Aug 2014, 19:36 #20029

Kopš: 19. Sep 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 14480

Braucu ar: G31, F31, E46 Ci

varbūt kādam pavisam netīšām ir sanācis nofilmēt starpgadījumu @ All Stars, kur Ērglis uzbrauca Iļukam uz kājas teh. parkā? PM.
Offline
6500
27. Aug 2014, 09:14 #20030

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

TRACKWOOD 2014 - DAY 1
Spied "Play", lai skatītos video!


-----------------
www.hgkracing.com
Offline
Acite
27. Aug 2014, 12:55 #20031

Kopš: 02. Mar 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 473

Braucu ar:

The Gatedebil spirit!
http://vimeo.com/104442718
Offline
Chillin
27. Aug 2014, 15:17 #20032

Kopš: 17. Jul 2014

Ziņojumi: 71

Braucu ar:

Autiņš jau interesants, bet vienmēr pienāk izvēle ielai vai tīri sportam. Šeit jau vēl mēģina pa abām frontēm raut.

24 Aug 2014, 17:27:14 zeibis rakstīja:

24 Aug 2014, 17:12:00 Kalnz rakstīja:

24 Aug 2014, 11:23:15 AZ rakstīja:
jaa! tam Turbo E46 gaaja jautri vakar Jelgavaa ,lidojums riepaas bija



http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/sport-cars/bxhfoi.html


14k? omfg
Offline
Archuks
27. Aug 2014, 15:25 #20033

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO

Bildē redzams, ka ilgi 'iela + sports' apvienot nevar, ja vien negribas ikdienā braukt ar apskrambātu/apdauzītu auto.
Offline
alen
28. Aug 2014, 08:13 #20034

Kopš: 16. Apr 2007

Ziņojumi: 1027

Braucu ar: bavariju


26 Aug 2014, 08:39:59 Archuks rakstīja:

26 Aug 2014, 07:34:54 andzhi rakstīja:
bikerniekos bus trenini pirms 30.08.?

29.08 būs 14:00-19:00. Varbūt arī kādā citā darba dienā.


mirstīgie arī varēs braukt, vai tikai NEz braucējiem domāts treniņš ?
Offline
Valcha
28. Aug 2014, 09:25 #20035

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..


27 Aug 2014, 23:00:56 Solo rakstīja:
Tā, viens no maniem čomiem preces 19 septembrī!

Ļoti gribētos viņu izvizināt ar kādu no Drifta auto līdz šim datumam!

Reāli varētu tēmēt uz treniņiem pirms 20.datuma posma?

IR kāds kas vēlētos palīdzēt - noteikti vienosimies par $$$

Dj Kārlis
Es varu pavizināt
Offline
Puxxx
28. Aug 2014, 11:25 #20036

Kopš: 01. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4204

Braucu ar: 840i, e61 LCI, 740d, 328is, 344TT, M3 Sport Evolution - e30: M5 e39 ; GANG BANG bus 5.7l

man ar nav nekas pret!

-----------------
Happy Drift Friends

RJ Motorsports - Auto remonts - nebūs pa kapeikām, bet sataisīsim pa rubli!
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo