| Autors | Ziņojums |
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10346
Braucu ar: sporta variantu
| Labāk pagaidīt, kad AV nopirks un tad no viņa uz akciju paņemt  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
12 Jan 2016, 11:01:22 fcu rakstīja:
Cik vispār aptuveni procentos ir reālais uzcenojums veikalos premium zīmoliem?
imho ne mazāks par 50% |
Offline | |
|
| kapustella | |
 Kopš: 28. Jul 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1933
Braucu ar: VW T6 ABT
|
12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:
12 Jan 2016, 08:28:33 AV rakstīja:
11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti 
http://www.shape-fashion.com/
Nav variantu.. janem! 
Es jau katrai dienai paņēmu. 
..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?
Fake |
Offline | |
|
| RaimisB | |
 Kopš: 15. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 135
Braucu ar:
|
12 Jan 2016, 12:08:30 kapustella rakstīja:
12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:
12 Jan 2016, 08:28:33 AV rakstīja:
11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti 
http://www.shape-fashion.com/
Nav variantu.. janem! 
Es jau katrai dienai paņēmu. 
..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?
Fake
Labākajā gadījumā fake, bet tik pat labi krāpšana. Iedot tik kartes datus un jau pec 10min konts uz nulles bilances. |
Offline | |
|
| crashiks | |
 Kopš: 14. Aug 2006
Ziņojumi: 497
Braucu ar: Accordu
|
12 Jan 2016, 12:08:30 kapustella rakstīja:
12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:
12 Jan 2016, 08:28:33 AV rakstīja:
11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti 
http://www.shape-fashion.com/
Nav variantu.. janem! 
Es jau katrai dienai paņēmu. 
..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?
Fake
No shit
Viss pensijas kapitāls tagad pa pipeļiem |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Bļin, nu tur tak skaidrs, ka fake utt., vnk meklēju ineta veikalus, ar sale tagad. Ja ir kādi pārbaudīti, mok iemetiet.
..tur jau palasot about us ir viss skaidrs, par jau cenām nerunājot. |
Offline | |
|
ixers  | |
 Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
|
12 Jan 2016, 10:56:27 AV rakstīja:
12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:
..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?
Kaa jau visam precem, ir iespeja veikala diskutet par atlaidi un atrast labakus dealus pie pelekajiem dileriem. Tapat reizem uzpeld izstazu/demo exemplari par saldakiem cipariem. Domaju realistiski max atlaide ko var sarunat ofic veikalos ir lidz 30% (ar to es nedomaju LV veikalus, kur jau starta cenas ir neadekvatas, attieicigi vini var iedot ari bish lielaku atlaidi). Iespejamais atlaides apmers ari atkarigs no konkreta zimola politikas - bus zimoli, kuriem nekadu atlaidi neizdosies sarunat 
Personīgi es sev labu darījumu izcēlu amazone. -50% no Lv cenas, tas jau ar visām piegādēm un konvertācijām. Cena kategorija 500+ EUR |
Offline | |
|
ixers  | |
 Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
| Bļin, AV izpārdošanu pallid garām 
|
Offline | |
|
|
|
| capuletti | |
 Kopš: 09. Aug 2004
No: Talsi
Ziņojumi: 552
Braucu ar: Griķu maizi
|
10 Jan 2016, 12:18:51 ozo rakstīja:
Vīri, vai cenu kategorijā līdz 1000Eur ir kas līdzīgs nopērkams, protams, neskaitot fake, Bulova utt?
Varbūt vērts apskatīties uz Edox Delfin, starp citu, spices Ženēvā var uzmērīt un bija ar zilo ciparnīcu.Cena, ja nemaldos, bija zem 1000. [ Šo ziņu laboja capuletti, 12 Jan 2016, 21:43:13 ] |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| ta ir kkada sevis manisana lidzigi ka ar bezalkoholisko alu  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Instogram
Te stripa ar viena cilveka pulksteniem 
Viskas
Un balansam ari kautkas demokratiskaks 
|
Offline | |
|
| Andis | |
 Kopš: 12. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 383
Braucu ar: V6
| Iesakiet pie kā par adekvātu ciparu un kvalitatīvi nomainīt rokas pulkstenim stikliņu. |
Offline | |
|
ixers  | |
 Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
|
13 Jan 2016, 15:39:37 Andis rakstīja:
Iesakiet pie kā par adekvātu ciparu un kvalitatīvi nomainīt rokas pulkstenim stikliņu.
Meklētājā meklēji? Asara iela 5. Ervīns, Stanislavs. |
Offline | |
|
| Glenfiddich | |
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
|
wrong:
Jàna 5 |
Offline | |
|
| DjCrack | |
 Kopš: 11. Jun 2002
Ziņojumi: 1348
Braucu ar: kursoru pa zrc.lv
| Gribu nopirkt budzeta klases pulksteni, darbs tehnisks lidz ar to udens, triecienu izturigu. Lai stradat var pulksteni uz rokas.
Kads var kko ieteikt? |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
15 Jan 2016, 10:46:23 DjCrack rakstīja:
Gribu nopirkt budzeta klases pulksteni, darbs tehnisks lidz ar to udens, triecienu izturigu. Lai stradat var pulksteni uz rokas.
Kads var kko ieteikt?
casio G-shock |
Offline | |
|
|
|
| edzins5 | |
 Kopš: 05. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 171
Braucu ar: E39
|
15 Jan 2016, 10:46:23 DjCrack rakstīja:
Gribu nopirkt budzeta klases pulksteni, darbs tehnisks lidz ar to udens, triecienu izturigu. Lai stradat var pulksteni uz rokas.
Kads var kko ieteikt?
Casio Edifice |
Offline | |
|
| shmurger | |
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
| Hvz, tas gshock izskatās anāli, maigi izsakoties. Ir izturīgie pulksteņi , kuri neizskatās pēc starwars? |
Offline | |
|
wheelie  | |
Kopš: 21. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 6859
Braucu ar: 1.6
| lietots Suunto Observer TT neinteresē? hvz tik kadu cenu prasīt 
----------------- 8) |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
15 Jan 2016, 13:13:58 shmurger rakstīja:
Hvz, tas gshock izskatās anāli, maigi izsakoties. Ir izturīgie pulksteņi , kuri neizskatās pēc starwars?
Rolex Submariner  |
Offline | |
|