Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 142 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
VMR
12. Jan 2016, 11:15 #19852

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10346

Braucu ar: sporta variantu

Labāk pagaidīt, kad AV nopirks un tad no viņa uz akciju paņemt
Offline
hronists
12. Jan 2016, 11:16 #19853

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


12 Jan 2016, 11:01:22 fcu rakstīja:
Cik vispār aptuveni procentos ir reālais uzcenojums veikalos premium zīmoliem?


imho ne mazāks par 50%
Offline
kapustella
12. Jan 2016, 12:08 #19854

Kopš: 28. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1933

Braucu ar: VW T6 ABT


12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:

12 Jan 2016, 08:28:33 AV rakstīja:

11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti

http://www.shape-fashion.com/

Nav variantu.. janem!

Es jau katrai dienai paņēmu.

..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?


Fake
Offline
RaimisB
12. Jan 2016, 12:45 #19855

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


12 Jan 2016, 12:08:30 kapustella rakstīja:

12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:

12 Jan 2016, 08:28:33 AV rakstīja:

11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti

http://www.shape-fashion.com/

Nav variantu.. janem!

Es jau katrai dienai paņēmu.

..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?


Fake

Labākajā gadījumā fake, bet tik pat labi krāpšana. Iedot tik kartes datus un jau pec 10min konts uz nulles bilances.
Offline
crashiks
12. Jan 2016, 12:46 #19856

Kopš: 14. Aug 2006

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Accordu


12 Jan 2016, 12:08:30 kapustella rakstīja:

12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:

12 Jan 2016, 08:28:33 AV rakstīja:

11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti

http://www.shape-fashion.com/

Nav variantu.. janem!

Es jau katrai dienai paņēmu.

..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?


Fake

No shit
Viss pensijas kapitāls tagad pa pipeļiem
Offline
Fandulis
12. Jan 2016, 12:55 #19857

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Bļin, nu tur tak skaidrs, ka fake utt., vnk meklēju ineta veikalus, ar sale tagad. Ja ir kādi pārbaudīti, mok iemetiet.

..tur jau palasot about us ir viss skaidrs, par jau cenām nerunājot.
Offline
ixers
12. Jan 2016, 20:34 #19858

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


12 Jan 2016, 10:56:27 AV rakstīja:

12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:
..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?

Kaa jau visam precem, ir iespeja veikala diskutet par atlaidi un atrast labakus dealus pie pelekajiem dileriem. Tapat reizem uzpeld izstazu/demo exemplari par saldakiem cipariem. Domaju realistiski max atlaide ko var sarunat ofic veikalos ir lidz 30% (ar to es nedomaju LV veikalus, kur jau starta cenas ir neadekvatas, attieicigi vini var iedot ari bish lielaku atlaidi). Iespejamais atlaides apmers ari atkarigs no konkreta zimola politikas - bus zimoli, kuriem nekadu atlaidi neizdosies sarunat

Personīgi es sev labu darījumu izcēlu amazone. -50% no Lv cenas, tas jau ar visām piegādēm un konvertācijām. Cena kategorija 500+ EUR
Offline
ixers
12. Jan 2016, 20:38 #19859

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto

Bļin, AV izpārdošanu pallid garām
Offline
capuletti
12. Jan 2016, 21:38 #19860

Kopš: 09. Aug 2004

No: Talsi

Ziņojumi: 552

Braucu ar: Griķu maizi


10 Jan 2016, 12:18:51 ozo rakstīja:
Vīri, vai cenu kategorijā līdz 1000Eur ir kas līdzīgs nopērkams, protams, neskaitot fake, Bulova utt?



Varbūt vērts apskatīties uz Edox Delfin, starp citu, spices Ženēvā var uzmērīt un bija ar zilo ciparnīcu.Cena, ja nemaldos, bija zem 1000.

[ Šo ziņu laboja capuletti, 12 Jan 2016, 21:43:13 ]

Offline
12. Jan 2016, 21:48 #19861

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

ta ir kkada sevis manisana lidzigi ka ar bezalkoholisko alu
Offline
AV
13. Jan 2016, 15:27 #19862

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Instogram









Te stripa ar viena cilveka pulksteniem



























Viskas































Un balansam ari kautkas demokratiskaks

Offline
Andis
13. Jan 2016, 15:39 #19863

Kopš: 12. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 383

Braucu ar: V6

Iesakiet pie kā par adekvātu ciparu un kvalitatīvi nomainīt rokas pulkstenim stikliņu.
Offline
ixers
13. Jan 2016, 22:44 #19864

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


13 Jan 2016, 15:39:37 Andis rakstīja:
Iesakiet pie kā par adekvātu ciparu un kvalitatīvi nomainīt rokas pulkstenim stikliņu.

Meklētājā meklēji? Asara iela 5. Ervīns, Stanislavs.
Offline
Glenfiddich
13. Jan 2016, 22:48 #19865

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D


wrong:

Jàna 5
Offline
DjCrack
15. Jan 2016, 10:46 #19866

Kopš: 11. Jun 2002

Ziņojumi: 1348

Braucu ar: kursoru pa zrc.lv

Gribu nopirkt budzeta klases pulksteni, darbs tehnisks lidz ar to udens, triecienu izturigu. Lai stradat var pulksteni uz rokas.
Kads var kko ieteikt?
Offline
markelis
15. Jan 2016, 10:49 #19867

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


15 Jan 2016, 10:46:23 DjCrack rakstīja:
Gribu nopirkt budzeta klases pulksteni, darbs tehnisks lidz ar to udens, triecienu izturigu. Lai stradat var pulksteni uz rokas.
Kads var kko ieteikt?


casio G-shock
Offline
edzins5
15. Jan 2016, 12:44 #19868

Kopš: 05. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 171

Braucu ar: E39


15 Jan 2016, 10:46:23 DjCrack rakstīja:
Gribu nopirkt budzeta klases pulksteni, darbs tehnisks lidz ar to udens, triecienu izturigu. Lai stradat var pulksteni uz rokas.
Kads var kko ieteikt?

Casio Edifice
Offline
shmurger
15. Jan 2016, 13:13 #19869

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40

Hvz, tas gshock izskatās anāli, maigi izsakoties. Ir izturīgie pulksteņi , kuri neizskatās pēc starwars?
Offline
wheelie
15. Jan 2016, 13:26 #19870

Kopš: 21. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6859

Braucu ar: 1.6

lietots Suunto Observer TT neinteresē? hvz tik kadu cenu prasīt

-----------------
8)
Offline
hronists
15. Jan 2016, 13:36 #19871

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


15 Jan 2016, 13:13:58 shmurger rakstīja:
Hvz, tas gshock izskatās anāli, maigi izsakoties. Ir izturīgie pulksteņi , kuri neizskatās pēc starwars?


Rolex Submariner
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo