| Autors | Ziņojums |
| SJ | |
 Kopš: 13. May 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 874
Braucu ar: E61 Detaļas no E39/E38
| Kāds varētu mazliet palīdzēt, atrdau šo pulksteni kas patīk, gandrīz nopirku, bet izdomāju nočekot ebayu un ir baigā cenu starpība. Vai tas ebaya varētu būt feiks, kaut arī nav tāda liela cena lai taisīt pakļdarinājumu 
runa iet par šo:
|
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
17 Dec 2015, 15:38:41 Buds rakstīja:
17 Dec 2015, 15:33:16 hronists rakstīja:
17 Dec 2015, 15:10:31 Buds rakstīja:
Kādi komentāri par šo variantu?
http://www.chrono24.com/en/tissot/le-locle--id3569035.htm
irokejs. pirmdien tādu pat, tik ar baltu ciparnīcu, darbā kolēģim nopirkām.
Tas siksniņas mehānisms arī irokejs?
Viss ar to siksniņas mehānismu ir ok  |
Offline | |
|
| gapp | |
Kopš: 04. Aug 2007
No: Liepāja
Ziņojumi: 8309
Braucu ar: SD
|
17 Dec 2015, 22:19:01 SJ rakstīja:
Kāds varētu mazliet palīdzēt, atrdau šo pulksteni kas patīk, gandrīz nopirku, bet izdomāju nočekot ebayu un ir baigā cenu starpība. Vai tas ebaya varētu būt feiks, kaut arī nav tāda liela cena lai taisīt pakļdarinājumu 
runa iet par šo:
BULOVA AUTHORIZED FACTORY REFURBISHED WITH WARRANTY |
Offline | |
|
| SJ | |
 Kopš: 13. May 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 874
Braucu ar: E61 Detaļas no E39/E38
|
18 Dec 2015, 08:26:11 gapp rakstīja:
17 Dec 2015, 22:19:01 SJ rakstīja:
Kāds varētu mazliet palīdzēt, atrdau šo pulksteni kas patīk, gandrīz nopirku, bet izdomāju nočekot ebayu un ir baigā cenu starpība. Vai tas ebaya varētu būt feiks, kaut arī nav tāda liela cena lai taisīt pakļdarinājumu 
runa iet par šo:
[IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTYwMFgxNjAw/z/0UgAAO...K78/$_57.JPG[/IM
BULOVA AUTHORIZED FACTORY REFURBISHED WITH WARRANTY
Paldies, kaut kā car telefonu nepamanīju to uzrakstu. |
Offline | |
|
| envy | |
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
| Labs dīls lielročiem: http://www.ebay.co.uk/ulk/itm/351607070648 |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Ko sakat par šo? Kā budžeta variants der?
http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-ssb169p1-ch...s-pulkstenis.htm[ Šo ziņu laboja Fandulis, 19 Dec 2015, 15:31:22 ] |
Offline | |
|
| RZZ | |
 Kopš: 30. Apr 2011
No: Zilupe
Ziņojumi: 1413
Braucu ar: Plostu
| Kas tas par brīnumu? Zin kāds kko?
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/watch/mens/ciell.html |
Offline | |
|
| Christian | |
Kopš: 19. Jun 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 972
Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S
| Ja vajag svaru sev palielināt pie svēršanās, tad ir arī lētāki varinati par šito brīnumu. Painteresējies, cik Tolmets par šito pēc kāda laika tev dos. |
Offline | |
|
|
|
| b1te | |
Kopš: 14. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1999
Braucu ar: das auto
|
20 Dec 2015, 15:28:56 RZZ rakstīja:
Kas tas par brīnumu? Zin kāds kko?
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/watch/mens/ciell.html
jā, tas ir hardcore ķīnas feiks
|
Offline | |
|
| RZZ | |
 Kopš: 30. Apr 2011
No: Zilupe
Ziņojumi: 1413
Braucu ar: Plostu
| Es viņu netaisos pirkt, tikai likās interesants klucis 
20 Dec 2015, 15:33:19 Christian rakstīja:
Ja vajag svaru sev palielināt pie svēršanās, tad ir arī lētāki varinati par šito brīnumu. Painteresējies, cik Tolmets par šito pēc kāda laika tev dos.
|
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
|
18 Dec 2015, 17:46:25 SJ rakstīja:
18 Dec 2015, 08:26:11 gapp rakstīja:
17 Dec 2015, 22:19:01 SJ rakstīja:
Kāds varētu mazliet palīdzēt, atrdau šo pulksteni kas patīk, gandrīz nopirku, bet izdomāju nočekot ebayu un ir baigā cenu starpība. Vai tas ebaya varētu būt feiks, kaut arī nav tāda liela cena lai taisīt pakļdarinājumu 
runa iet par šo:
[IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTYwMFgxNjAw/z/0UgAAO...K78/$_57.JPG[/IM
BULOVA AUTHORIZED FACTORY REFURBISHED WITH WARRANTY
Paldies, kaut kā car telefonu nepamanīju to uzrakstu.
nav tas sliktākais uzraksts. tā ir izplatīta prakse daudzām lietām. fantiski saņem jaunu preci par mazāku ciparu |
Offline | |
|
FlYiNG  | |
 Kopš: 18. Oct 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2514
Braucu ar:
| Kádas domas un atsauksmes par Baume&Mercier ká brendu? Interesé zinošu cilvéku viedoklis, jo te briest viens salds dīls uz vienu verkji. AV varbút var pakomentét!? Paldies. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
21 Dec 2015, 04:57:32 FlYiNG rakstīja:
Kádas domas un atsauksmes par Baume&Mercier ká brendu? Interesé zinošu cilvéku viedoklis, jo te briest viens salds dīls uz vienu verkji. AV varbút var pakomentét!? Paldies.
Zimols ir OK. Skjiet, vairak sevi pozicione kaa dress watch razotajs. Es teiktu, ka lidziga limeni kaa Maurice Lacroix, Longines. |
Offline | |
|
radari.lv  | |
Kopš: 12. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 415
Braucu ar: interesantiem auto
| Autodromo Veloce
http://www.autodromo.com/watches/veloce-stainless/
285,- EUR
Bulova 96A118
150,- EUR
Salidzinajumam ar Oyster.
PM
----------------- == Kesel Motorsport ==
brauc ātrāk - www.radari.lv
|
Offline | |
|
radari.lv  | |
Kopš: 12. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 415
Braucu ar: interesantiem auto
| Ir kādam Seiko 5 pārdošanā?
SNZH55K1?[ Šo ziņu laboja FunnyBoY, 21 Dec 2015, 13:22:18 ]
----------------- == Kesel Motorsport ==
brauc ātrāk - www.radari.lv
|
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
21 Dec 2015, 11:41:08 FunnyBoY rakstīja:
Salidzinajumam ar Oyster.
Ko tieshi te var saliidzinaat  |
Offline | |
|
|
|
Murphy  | |
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| To ka Bulova ir krāms, bet Rolex ir  |
Offline | |
|
FlYiNG  | |
 Kopš: 18. Oct 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2514
Braucu ar:
| To bulova var pa tiešo mest miskastè. |
Offline | |
|
| RZZ | |
 Kopš: 30. Apr 2011
No: Zilupe
Ziņojumi: 1413
Braucu ar: Plostu
| Kāds ir testējis šādu verķi? Casio edifice |
Offline | |
|
| Glenfiddich | |
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
|
12 Dec 2015, 21:55:32 ixers rakstīja:
12 Dec 2015, 20:01:05 Glenfiddich rakstīja:
Kur labàk nest eta 2824-2 uz remontu?
Jàna 5 Ervins, Stanislavs vs Làcplesa 48/50 .Romànu tur neredzeeju.
Pirms 2 gadiem nokrita, tagad atdaliijàs uzvelkamà galvina. Automàts stràdà.
Man veiksmīga sadarbības pieredze ar Stanislavu
Jàna ielà Ervinam loti pozitiva attieksme pret klientu. Sapratu ka nevajag ar taukainàm rokàm rondai mainit bateriju 
Un etai salaboja asi un iztaisnoja galvinu.
Iesaku. |
Offline | |
|