Online

Pašreiz BMWPower skatās 158 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
janzi
08. Apr 2013, 22:23 #19621

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Piedāvājumā labs stacionārais datorkomplekts!
Ar 22 collu monitoru.
110Ls

SS.LV
Online
Ruuu
08. Apr 2013, 22:37 #19622

Kopš: 05. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: BMW Compact 316 iA


08 Apr 2013, 19:36:02 Archa_21 rakstīja:
Varbūt kāds var piedāvāt 2 biļetes uz Cirku nedēļas nogalē! Protams, lētāk nekā biļešu kasē!


cik daudz biļetes ir kasē?
Offline
Martinsse
08. Apr 2013, 23:07 #19623

Kopš: 13. Jun 2008

No: Baloži

Ziņojumi: 2452

Braucu ar: Turbo Cosworth

Kāds varbūt var piedāvāt VAG (VW, AUDI, utt) grupas mazo gaisa kompresoru? Ideāli, ja varētu dabūt divus.

Offline
olmon
08. Apr 2013, 23:07 #19624

Kopš: 30. Dec 2008

Ziņojumi: 292

Braucu ar:

Cata CM 760 modelis pa 110Ls (jauns, bez iepakojuma, jo stavēja veikala stendā) + garantija.
citu veikalu cena 150-160ls.
http://www.cata.es/en-us/catalog/ovens/multifun.../highlights.html
Offline
Phasma
08. Apr 2013, 23:22 #19625

Kopš: 11. May 2003

No: Jelgava

Ziņojumi: 1897

Braucu ar:

Uz tirgu:

Stacionārā urbmašīna bez pamatnes 80ls
Mazlietots 3fāzu pusautomāts Telwin 183/2 turbo 320ls (jauns 411ls)

Sīkāk pm
Pādodu sakarā ar 3 fāžu neesamību

-----------------
Excitement of building....
Offline
Fandulis
09. Apr 2013, 00:17 #19626

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Labprāt iegādātos Slim fit N-3B Parka jaku, jaunu ne dārgāk par 100Ls. Vai arī ja kāds brauc uz Ukrainu un tur kādu laiku uzturās, gribētu pasūtīt atvest, tādu kā bildē.
Tikai "Alpha Idustries" ražojumu.

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 09 Apr 2013, 00:18:39 ]

Offline
rucha
09. Apr 2013, 00:35 #19627

Kopš: 14. Aug 2005

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 5348

Braucu ar: QUATTRO


09 Apr 2013, 00:17:05 Fandulis rakstīja:
Labprāt iegādātos Slim fit N-3B Parka jaku, jaunu ne dārgāk par 100Ls. Vai arī ja kāds brauc uz Ukrainu un tur kādu laiku uzturās, gribētu pasūtīt atvest, tādu kā bildē.
Tikai "Alpha Idustries" ražojumu.



iekš Ebay jauna 100 Ls sanāk,sūti augšā!
Offline
Fandulis
09. Apr 2013, 00:57 #19628

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

ok, tur gan nezin kāpēc neskatījos
Offline
Montana
09. Apr 2013, 01:40 #19629

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !

ir kompja daļas amd divkodolu 2.16ghz vai kkas tāds procis uz plates, klat baroklis un 1gb ram chipi 2x512mb no kuriem viens glukains, nezinu kursh. laikam tas kurs uzsilst kad ilgak pastrada. 15Ls
+80gb hdd bez badblocks vai kautka tada 10ls
+200gb hdd bez badblocks 15ls
kompim viss katjet tik rams viens jamaina

[ Šo ziņu laboja Montana, 09 Apr 2013, 01:41:25 ]

Offline
edzulis
09. Apr 2013, 01:51 #19630

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

Ir kādam reālas biļetes uz DZSV noslēguma koncertu? Poh, ka dārgāk, bet reālas biļetes?
Offline
m58
09. Apr 2013, 07:20 #19631

Kopš: 30. Apr 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 821

Braucu ar: 135i un G31


09 Apr 2013, 01:51:20 edzulis rakstīja:
Ir kādam reālas biļetes uz DZSV noslēguma koncertu? Poh, ka dārgāk, bet reālas biļetes?

Da jopt ko visi cepas par Dzsv pagaidi vel 1menesi un tad nopirksi Biļešu paradīzē pa labu cenu!
Offline
R_BERGS
09. Apr 2013, 09:06 #19632

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 16585

Braucu ar:


nopirkšu no 99.gada S-klases labo spoguļa korpusu ar pagriezienrādītāju.


pm

-----------------

Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
UPSS
09. Apr 2013, 09:26 #19633

Kopš: 12. Jan 2009

Ziņojumi: 867

Braucu ar:


27 Mar 2013, 16:57:48 UPSS rakstīja:

20 Mar 2013, 09:27:32 UPSS rakstīja:


JVC DVD UTT
lietots

65 lvl !!!



50 lvl...
Offline
UPSS
09. Apr 2013, 09:26 #19634

Kopš: 12. Jan 2009

Ziņojumi: 867

Braucu ar:


09 Apr 2013, 09:06:44 HeyTolsty rakstīja:

nopirkšu no 99.gada S-klases labo spoguļa korpusu ar pagriezienrādītāju.


pm


no clk neder?
Offline
Reinis_RJ
09. Apr 2013, 09:40 #19635

Kopš: 02. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 141

Braucu ar: Ē trīsdesmit seši

Nepieciešama šāds:

2012. gada Toyota auris priekšējais Airbag sensors- tāds kā bildē:


Offline
janisszz
09. Apr 2013, 09:55 #19636

Kopš: 18. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 172

Braucu ar:

KingRoy instrumentu komplekts 94 vienības.
40 Ls

KingRoy instrumentu komplekts 38 vienības.
15 Ls

KingRoy instrumentu komplekts 40 vienības.
9 Ls

PM vai 28883131
Offline
Deivid
09. Apr 2013, 10:04 #19637

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

Steidzami (šodien) nopirkšu Samsung Galaxy Nexus !

Offline
miklucis
09. Apr 2013, 11:00 #19638

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)

Pārdodu datoru HP DC7100 cmt
>pentium 4 3.2ghz (prescott)
>1gb ram
>80gb hdd
>dvd
>svaigs win xp(ir key uzlīme)
>Omei laukos, vai powera bradāšanai būs labu labais
>30 LVL

[ Šo ziņu laboja miklucis, 09 Apr 2013, 11:08:34 ]

Offline
AV89
09. Apr 2013, 11:35 #19639

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Kāds varbūt vēlas savu veco, tizlo nekam nederīgo samsung galaxy s3 notirgot, lai tiktu pie jaunā, super labā s4?
Tātad labprāt iepirkšu s3, bet ne 10-20ls lētāk, kā internetveikalos, ja labs piedāvajums tad PM!
Offline
yanjux
09. Apr 2013, 11:36 #19640

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu

Kvalitatīvas LED spuldzes alumīnija/keramikas korpusā (nevis plastmasas).

LED Pasaule
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo