Online

Pašreiz BMWPower skatās 119 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Puuchuks
07. Aug 2008, 18:07 #1961

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


07 Aug 2008, 18:02:35 depo rakstīja:

07 Aug 2008, 17:48:00 Puu rakstīja:

07 Aug 2008, 14:41:51 depo rakstīja:
500Ls/m2 pa 130m2 maaju nevaru atlauties, bet gribu ne mazaak kaa 130 un 2 staavus +garazhu un mazu verandu priekshaa. Nu tjipa shitaadu

es jau neko, bet 130kvm un 2 stāvi ir diezgan stulbs risinājums - %uāli daudz aizņems kāpnes, patrepe. ja vēl mansards, tad vispār - ar tik zemu/slīpu jumtu kā bildē 2. stāvā būs reāli 1 paliela istaba - kāpēc nenolikt to istabu mājas galā, 1. stāvā un nebūs jāčakarējas ar pārsegumiem, skaņas izolāciju starp stāviem, trepēm, utt.


Bet 1 staavu buus DAUDZ daargaak nekaa 2 staavu.

kas tieši būs DAUDZ dārgāk atceries, ka mēs te runājam faktiski par 1 istabu, kura vai nu atrodas 1. stāvā (piem., mājas galā) vai 2. stāvā.

pamati - nu, cik maksā pamati 1 istabai? jumts? kas vēl?
bet atkrīt - trepes, starpstāvu pārsegumi, elektrības, apkures vadu vilkšana augšup, u.c.
pamatus var taisīt mazākus, jo 1stāva māja sver mazāk nekā 2 stāvu.
Offline
depo
07. Aug 2008, 18:10 #1962

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


07 Aug 2008, 18:07:04 Puu rakstīja:
kas tieši būs DAUDZ dārgāk atceries, ka mēs te runājam faktiski par 1 istabu, kura vai nu atrodas 1. stāvā (piem., mājas galā) vai 2. stāvā.

pamati - nu, cik maksā pamati 1 istabai? jumts? kas vēl?
bet atkrīt - trepes, starpstāvu pārsegumi, elektrības, apkures vadu vilkšana augšup, u.c.
pamatus var taisīt mazākus, jo 1stāva māja sver mazāk nekā 2 stāvu.


pamati un jumts sadaardzinaas baigi to visu.tas ir visdaargaakais. 1 staavu iznaaks daargaak, to jau vairaaki teica. jumts+pamati iznaakot daargaak nekaa viss tas ko teici ja buus otrais staavs.
Offline
Puuchuks
07. Aug 2008, 18:23 #1963

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


07 Aug 2008, 18:10:09 depo rakstīja:
pamati un jumts sadaardzinaas baigi to visu.tas ir visdaargaakais. 1 staavu iznaaks daargaak, to jau vairaaki teica. jumts+pamati iznaakot daargaak nekaa viss tas ko teici ja buus otrais staavs.

negribu strīdēties, jo man jau patiesībā po pašlaik dzīvoju 1stāva mājā un tai konkrētā vietā atzīstu to par pareizāko izvēli.

bet, ja nu tomēr nedaudz - par daudz dārgāk es varbūt piekristu, ja salīdzina 200kvm vienā stāvā vai 100 virs 100 2 stāvos. bet šoreiz es runāju tieši par tevis ielikto bildi projektu un 130kvm.
Offline
depo
07. Aug 2008, 18:27 #1964

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


07 Aug 2008, 18:23:33 Puu rakstīja:
negribu strīdēties, jo man jau patiesībā po pašlaik dzīvoju 1stāva mājā un tai konkrētā vietā atzīstu to par pareizāko izvēli.

bet, ja nu tomēr nedaudz - par daudz dārgāk es varbūt piekristu, ja salīdzina 200kvm vienā stāvā vai 100 virs 100 2 stāvos. bet šoreiz es runāju tieši par tevis ielikto bildi projektu un 130kvm.


shis nav striids, bet diskusija. un tas ir veseliigi jo daudzas galvas ir labaak nekaa viena jebkursh padoms,ideja ir forshi
Nu iespeejams konkreeti shii maaja nav taa eertaakaa, es to vienkaarshi iemetu kaa paraugu kas man ljoti ljoti patiik - stils pats,veranda,garazha,izskats.Taada amerikaaniska.
Offline
Puuchuks
07. Aug 2008, 18:29 #1965

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

plus, manuprāt, pie visiem šitiem aprēķiniem, konkrētu materiālu izvēles, utt., ir vērts paturēt prātā elementāru patiesību - par konkrēto priekšmetu/māju/flīzi/mantu izdotā nauda drīz aizmirsīsies, bet manta paliks
Offline
depo
07. Aug 2008, 18:31 #1966

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


07 Aug 2008, 18:29:48 Puu rakstīja:
plus, manuprāt, pie visiem šitiem aprēķiniem, konkrētu materiālu izvēles, utt., ir vērts paturēt prātā elementāru patiesību - par konkrēto priekšmetu/māju/flīzi/mantu izdotā nauda drīz aizmirsīsies, bet manta paliks


ko tu ar to gribeeji teikt?
Offline
walder
07. Aug 2008, 19:21 #1967

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


07 Aug 2008, 18:02:55 E-d-g-a-r-s rakstīja:
Teiksim tā.
nosiltināta ar putuplastu, fasāde apmesta, metāla jumts (dakstiņu tipa), iekšā lamināts, apkure, santehnika utt - vidējas klases, pakešu logi utt.

Fāsādei labāk likt fasādes vati un laminātu izmest miskastē

Piekrītu tam, ka ja gribi divstāvu māju, tad ne mazāk kā 160 kvm. Nav vērts taisīt otro stāvu ja tur plāno būvēt tikai vienu istabu.
Offline
Puuchuks
07. Aug 2008, 19:49 #1968

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


07 Aug 2008, 18:31:08 depo rakstīja:

07 Aug 2008, 18:29:48 Puu rakstīja:
plus, manuprāt, pie visiem šitiem aprēķiniem, konkrētu materiālu izvēles, utt., ir vērts paturēt prātā elementāru patiesību - par konkrēto priekšmetu/māju/flīzi/mantu izdotā nauda drīz aizmirsīsies, bet manta paliks


ko tu ar to gribeeji teikt?

klasiskā situācija - dīvāns par 100 un dīvāns par 200.
100nieks ir normāls dīvāns, nekas dižs, bet ar aliņu aizies.
200nieks ir tieši tas, ko tu gribi, bet par dārgu (ārpus ieplānotā budžeta).

ietaupīsi, nopirksi 100nieku un pēc tam čortosies, ka noskopojies.
nopirksi dārgāko variantu, tai brīdī tas šķitīs dārgi, bet pēc īsa laika jau izdotā naudas summa būs aizmirsusies, bet foršā manta paliks.

tas pats par jebko citu - apdares materiāliem, santehniku, bruģi, kaut kādiem tehniskiem risinājumiem - terases, apkure, utt., utjpr.

un tas pats par tavu aksiomu '2stāvu māja ir lētāk'. ja pašam arī gribās tieši 2stāvu māju, tad viss ir forši. bet, ja principā gribētos 1stāva, bet izvēle tiek izdarīta tikai uz 'lētāk' principa, tad ieteiktu vēl 13reiz padomāt
Offline
shibernieks
07. Aug 2008, 20:16 #1969

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:


07 Aug 2008, 12:31:28 amigoz rakstīja:
Ko Tev dos tas, ja zinaasi, ka objektu celj RE&RE; YIT; vai Skonto ? Tie tachu ir gjeneraalji zem kuriem ir subchiki 5 liimenjos un piektajaa levelaa straadaa Aivars no Otanjkjiem kursh miizh meshalkaa uudens vietaa, dirsh buuvbedree pamatu vietaa un smeeree punkjus starp regjipsi shpaktelja vietaa.

ja tu būtu kādā no minētiem kantoriem strādājis tad saprastu par ko runāju
Offline
amigoz
07. Aug 2008, 20:47 #1970

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS


07 Aug 2008, 20:16:05 shibernieks rakstīja:

07 Aug 2008, 12:31:28 amigoz rakstīja:
Ko Tev dos tas, ja zinaasi, ka objektu celj RE&RE; YIT; vai Skonto ? Tie tachu ir gjeneraalji zem kuriem ir subchiki 5 liimenjos un piektajaa levelaa straadaa Aivars no Otanjkjiem kursh miizh meshalkaa uudens vietaa, dirsh buuvbedree pamatu vietaa un smeeree punkjus starp regjipsi shpaktelja vietaa.

ja tu būtu kādā no minētiem kantoriem strādājis tad saprastu par ko runāju


Tu vari staastiit cik gribi par dzelzhaino gjeneraalju uzraudziibu, tas viss skan kruta ofisaa, pirmdienas piecminuutees, bet reaali strojkaa tie pashi gjeneraalju prorabi riikojas, nu teiksim taa - vienkaarshaak

nemaz nerunaajot par strojbatu

[ Šo ziņu laboja amigoz, 07 Aug 2008, 20:47:51 ]

Offline
Schwins
07. Aug 2008, 21:03 #1971

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13


Māja kuldīgas raj. Alsungā, ~10km lidz jurai , 15k Ls



PM!
Offline
shibernieks
08. Aug 2008, 00:01 #1972

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:


07 Aug 2008, 20:47:21 amigoz rakstīja:
Tu vari staastiit cik gribi par dzelzhaino gjeneraalju uzraudziibu, tas viss skan kruta ofisaa, pirmdienas piecminuutees, bet reaali strojkaa tie pashi gjeneraalju prorabi riikojas, nu teiksim taa - vienkaarshaak

nemaz nerunaajot par strojbatu

tu domā ka 90% stroiku ir kas labāks?

visur mīž, visur dirš un visur ir kuiņas. atšķiras tas vai ir ģenerālis kas izpiš subčiku un liek uztaisīt kā nākas (agrāk vai vēlāk) vai ir nezināma firmele kas nogrimst līdz ar projektu un savu kvalitāti vari iet meklēt eu tiesā
Offline
Bullis
08. Aug 2008, 11:25 #1973

Kopš: 14. Nov 2003

Ziņojumi: 2501

Braucu ar:

Kungi, vai ir iespējams uzzināt par cilvēkam piederošajiem nekustamajiem īpašumiem ja ir, tad kur?
Paldies

[ Šo ziņu laboja Bullis, 08 Aug 2008, 11:25:47 ]

Offline
Puuchuks
08. Aug 2008, 11:28 #1974

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


08 Aug 2008, 11:25:33 Bullis rakstīja:
Kungi, vai ir iespējams uzzināt par cilvēkam piederošajiem nekustamajiem īpašumiem ja ir, tad kur?
Paldies

'parastais cilvēks' nevar meklēt pēc uzvārda vai personas koda - var pārbaudīt tikai konkrētu īpašumu, piem., kam pieder Brīvības bulv 34. (vai konkrēts kadastra nr.)

pēc personām var meklēt, piem., tiesu izpildītāji, u.c.
Offline
Bullis
08. Aug 2008, 11:45 #1975

Kopš: 14. Nov 2003

Ziņojumi: 2501

Braucu ar:

Vai tādu īpašumu var atsavināt, ja viņš nav noformēts līdz galam, tobiš nav ieraksta zemes grāmatā? Vai otrs variants pieder 1/2 no īpašuma

[ Šo ziņu laboja Bullis, 08 Aug 2008, 11:45:46 ]

Offline
taksists
08. Aug 2008, 11:45 #1976

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Nu, vienvārdsakot, tie, kuriem ir pieeja kadastra reģistram vai-kā-viņu-tur.
Paņem šampi un puķes un aizej uz VZD Puškina ielā pie dāmām ciemos

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Puuchuks
08. Aug 2008, 11:51 #1977

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


08 Aug 2008, 11:45:17 Bullis rakstīja:
Vai tādu īpašumu var atsavināt, ja viņš nav noformēts līdz galam, tobiš nav ieraksta zemes grāmatā?

nāksies vispirms esošajam īpašniekam sakārtot papīrus/reģistrēt uz sevi un pēc tam pārdot

Vai otrs variants pieder 1/2 no īpašuma

1/2 var pārdot bez problēmām, tikai pirmpirkuma tiesības ir otram 1/2 īpašniekam / citiem līdzīpašniekiem, ja tie ir vairāki
Offline
Bullis
08. Aug 2008, 11:57 #1978

Kopš: 14. Nov 2003

Ziņojumi: 2501

Braucu ar:

Vēl viens variants uzpeldēja, ja ir uz īpašumu ir formēts hipotekārais kredīts, vai tādā gadījumā ir iespējams to atsavināt tā īpašniekam, kas vienlaicīgi ir kredīta ņēmējs?
Offline
Puuchuks
08. Aug 2008, 11:59 #1979

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


08 Aug 2008, 11:57:15 Bullis rakstīja:
Vēl viens variants uzpeldēja, ja ir uz īpašumu ir formēts hipotekārais kredīts, vai tādā gadījumā ir iespējams to atsavināt tā īpašniekam, kas vienlaicīgi ir kredīta ņēmējs?

apķīlātu īpašumu nav problēmu atsavināt, ir vajadzīga tikai ķīlas ņēmēja (parasti - bankas) notariāla piekrišana
Offline
dace
11. Aug 2008, 17:32 #1980

Kopš: 24. Nov 2003

Ziņojumi: 7152

Braucu ar: 44

prewed. ir kaadam pljavniekos, purchikaa kaads divistabnieks uz iiri? pm
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo