Online

Pašreiz BMWPower skatās 147 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
VMR
20. Nov 2015, 22:03 #19532

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

+1 Ozo
Offline
Pos1k
20. Nov 2015, 22:05 #19533

Kopš: 27. Mar 2009

Ziņojumi: 34

Braucu ar:



Kas tas par modeli?
Offline
ixers
20. Nov 2015, 22:08 #19534

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


20 Nov 2015, 20:09:49 Buds rakstīja:

20 Nov 2015, 10:24:25 AV rakstīja:
Piektdienas pulkstenu deva

instagram


Padalies, lūdzu, ar piesekojamo instagram kontu listi!

ir virkne ražotāju kam ir oficiālie accounti, piemēram omega, tissot, utml., iwc, hublot... utt

[ Šo ziņu laboja ixers, 20 Nov 2015, 22:12:47 ]

Offline
520i
20. Nov 2015, 22:14 #19535

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:


20 Nov 2015, 22:08:43 ixers rakstīja:

20 Nov 2015, 20:09:49 Buds rakstīja:

20 Nov 2015, 10:24:25 AV rakstīja:
Piektdienas pulkstenu deva

instagram


Padalies, lūdzu, ar piesekojamo instagram kontu listi!

ir virkne ražotāju kam ir oficiālie accounti, piemēram omega, tissot, utml., iwc, hublot... utt


Dailywatch
Offline
arizah
21. Nov 2015, 10:43 #19536

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


20 Nov 2015, 22:05:09 Pos1k rakstīja:


Kas tas par modeli?


http://ressencewatches.com/watches/type-1
Offline
hronists
21. Nov 2015, 10:46 #19537

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


20 Nov 2015, 22:05:09 Pos1k rakstīja:


Kas tas par modeli?


šis konkrētais modelis izskatās pēc gatera.
Offline
AV
23. Nov 2015, 12:55 #19538

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


20 Nov 2015, 20:52:51 Murphy rakstīja:
AV, kad būs turbo deals uz Erard?

Pagaidam nav tadu planu
Visticamak nakamais uz izeju ir Breitling Chronospace vai Apple Watch Stainless Steel
Offline
Murphy
23. Nov 2015, 13:39 #19539

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Žēl
Offline
Ivars3Hiii
24. Nov 2015, 13:40 #19540

Kopš: 03. Sep 2015

No: Jūrmala

Ziņojumi: 11

Braucu ar: 530 + Sarkanā Saļerka


Varbūt kādu šāds arī ieinteresēs.
Links uz mājas lapu
Offline
patric
24. Nov 2015, 23:19 #19541

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3199

Braucu ar:

Ir kādas atsauksmes par AVI-8 pulksteņiem? Šim te dizains glīts

ebrejs
Offline
fcu_deleted
25. Nov 2015, 02:14 #19542

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:

Offline
patric
25. Nov 2015, 09:02 #19543

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3199

Braucu ar:

būtu sandales un baltas zeķes varētu paķērt pa 50$
tiešām tāds sūds?
Offline
sasha_belijs
25. Nov 2015, 09:21 #19544

Kopš: 05. Sep 2006

Ziņojumi: 20315

Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā


24 Nov 2015, 23:19:46 patric rakstīja:
Ir kādas atsauksmes par AVI-8 pulksteņiem? Šim te dizains glīts
manuprat, ar TIESHI tadu pashu dizainu u pat labakus var trast ljoti daudz ko citu vel, t.i. galigi nasing speshel
Offline
AV
25. Nov 2015, 09:51 #19545

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


24 Nov 2015, 23:19:46 patric rakstīja:
Ir kādas atsauksmes par AVI-8 pulksteņiem? Šim te dizains glīts http://i.ebayimg.com/images/g/QccAAOSwd0BVscmH/s-l500.jpg
ebrejs

IMHO, sakarigs/godigs kinietis ar labam atsauksmem no pulkstenu blogeriem/apskatniekiem. Dizains patik, taja budzeta IMHO sakarigs pirkums.
Offline
Grubby
25. Nov 2015, 11:16 #19546

Kopš: 26. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 597

Braucu ar:

Palīdziet izvēlēties, lūdzu

1.

2.

3.

4.
Offline
PASSATizhi
25. Nov 2015, 11:17 #19547

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

ja četriniekam nawdas naw, tad otrais

[ Šo ziņu laboja PASSATizhi, 25 Nov 2015, 11:18:16 ]

Offline
Arsmens
25. Nov 2015, 11:42 #19548

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Man vienīgajam pret Orient brendu ir aizspriedumi un šams asocējas ar 60gadnieku, kurš Dolē 95. gadā nopirka 1. inomarkas pulksteni pēc saviem daudzajiem Poljot?
Offline
hronists
25. Nov 2015, 11:48 #19549

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

pirmais vai ceturtais.
Offline
viesulis
25. Nov 2015, 11:55 #19550

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

4. seksīgs
Offline
Czars
25. Nov 2015, 12:38 #19551

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

1. interesants.
Tomēr, gruti saprast labā vai sliktā nozīmē.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo