| Autors | Ziņojums |
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| +1 Ozo |
Offline | |
|
| Pos1k | |
Kopš: 27. Mar 2009
Ziņojumi: 34
Braucu ar:
|
Kas tas par modeli? |
Offline | |
|
ixers  | |
 Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
|
20 Nov 2015, 20:09:49 Buds rakstīja:
20 Nov 2015, 10:24:25 AV rakstīja:
Piektdienas pulkstenu deva 
instagram
Padalies, lūdzu, ar piesekojamo instagram kontu listi!
ir virkne ražotāju kam ir oficiālie accounti, piemēram omega, tissot, utml., iwc, hublot... utt[ Šo ziņu laboja ixers, 20 Nov 2015, 22:12:47 ] |
Offline | |
|
| 520i | |
 Kopš: 20. Aug 2013
No: Strenči
Ziņojumi: 2763
Braucu ar:
|
20 Nov 2015, 22:08:43 ixers rakstīja:
20 Nov 2015, 20:09:49 Buds rakstīja:
20 Nov 2015, 10:24:25 AV rakstīja:
Piektdienas pulkstenu deva 
instagram
Padalies, lūdzu, ar piesekojamo instagram kontu listi!
ir virkne ražotāju kam ir oficiālie accounti, piemēram omega, tissot, utml., iwc, hublot... utt
Dailywatch |
Offline | |
|
| arizah | |
 Kopš: 17. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 11323
Braucu ar: 43
|
20 Nov 2015, 22:05:09 Pos1k rakstīja:
Kas tas par modeli?
http://ressencewatches.com/watches/type-1 |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
20 Nov 2015, 22:05:09 Pos1k rakstīja:
Kas tas par modeli?
šis konkrētais modelis izskatās pēc gatera. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
20 Nov 2015, 20:52:51 Murphy rakstīja:
AV, kad būs turbo deals uz Erard? 
Pagaidam nav tadu planu 
Visticamak nakamais uz izeju ir Breitling Chronospace vai Apple Watch Stainless Steel  |
Offline | |
|
Murphy  | |
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| Žēl  |
Offline | |
|
|
|
| Ivars3Hiii | |
 Kopš: 03. Sep 2015
No: Jūrmala
Ziņojumi: 11
Braucu ar: 530 + Sarkanā Saļerka
|
Varbūt kādu šāds arī ieinteresēs.
Links uz mājas lapu |
Offline | |
|
| patric | |
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3199
Braucu ar:
| Ir kādas atsauksmes par AVI-8 pulksteņiem? Šim te dizains glīts
ebrejs |
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
| |
Offline | |
|
| patric | |
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3199
Braucu ar:
| būtu sandales un baltas zeķes varētu paķērt pa 50$ 
tiešām tāds sūds? |
Offline | |
|
| sasha_belijs | |
 Kopš: 05. Sep 2006
Ziņojumi: 20315
Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā
|
24 Nov 2015, 23:19:46 patric rakstīja:
Ir kādas atsauksmes par AVI-8 pulksteņiem? Šim te dizains glīts
manuprat, ar TIESHI tadu pashu dizainu u pat labakus var trast ljoti daudz ko citu vel, t.i. galigi nasing speshel |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
24 Nov 2015, 23:19:46 patric rakstīja:
Ir kādas atsauksmes par AVI-8 pulksteņiem? Šim te dizains glīts http://i.ebayimg.com/images/g/QccAAOSwd0BVscmH/s-l500.jpg
ebrejs
IMHO, sakarigs/godigs kinietis ar labam atsauksmem no pulkstenu blogeriem/apskatniekiem. Dizains patik, taja budzeta IMHO sakarigs pirkums. |
Offline | |
|
| Grubby | |
 Kopš: 26. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 597
Braucu ar:
| Palīdziet izvēlēties, lūdzu
1.
2.
3.
4.
|
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| ja četriniekam nawdas naw, tad otrais  [ Šo ziņu laboja PASSATizhi, 25 Nov 2015, 11:18:16 ] |
Offline | |
|
|
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
| Man vienīgajam pret Orient brendu ir aizspriedumi un šams asocējas ar 60gadnieku, kurš Dolē 95. gadā nopirka 1. inomarkas pulksteni pēc saviem daudzajiem Poljot? |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| pirmais vai ceturtais. |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| 4. seksīgs |
Offline | |
|
Czars  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| 1. interesants.
Tomēr, gruti saprast labā vai sliktā nozīmē.
|
Offline | |
|