| Autors | Ziņojums |
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Saukāns - Panerai
[ Šo ziņu laboja AV, 20 Nov 2015, 09:40:36 ] |
Offline | |
|
| Murskulis | |
 Kopš: 08. Nov 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 107
Braucu ar:
| Kāds no ekspertiem var pakomentēt šādu aparātu...
Kādi varētu būt iemesli viņu nepirkt?
[ Šo ziņu laboja Murskulis, 20 Nov 2015, 10:06:46 ] |
Offline | |
|
| RaimisB | |
 Kopš: 15. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 135
Braucu ar:
|
19 Nov 2015, 16:32:15 AV rakstīja:
New arrival 
Zilas strelites uz sudraba ciparnicas ir Loti patik ari '3D' ciparnica ar padzilinajumiem prieks stundam un sekundem 
Ļoti gaumīgi esi nofotogrāfējis, ar labu apģēba kombināciju var likt pinterest!
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Piektdienas pulkstenu deva 
Un kautkas pieejamaks..
|
Offline | |
|
| Kit | |
Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 409
Braucu ar:
|
20 Nov 2015, 10:03:59 Murskulis rakstīja:
Kāds no ekspertiem var pakomentēt šādu aparātu...
Kādi varētu būt iemesli viņu nepirkt?
Man ir pardosana lidzigs
Longines
Poweram atlaide  |
Offline | |
|
| Asais | |
Kopš: 02. Feb 2003
Ziņojumi: 1053
Braucu ar:
| Sveiki forumieshi! 
Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!
Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!
Vai shii buutu laba izveele par to naudu!
Pulkstenis
Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime  [ Šo ziņu laboja Asais, 20 Nov 2015, 16:25:12 ] |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| es valdos. es klusēju. |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| skaitu līdz 10. |
Offline | |
|
|
|
| 520i | |
 Kopš: 20. Aug 2013
No: Strenči
Ziņojumi: 2763
Braucu ar:
|
20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi! 
Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!
Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!
Vai shii buutu laba izveele par to naudu!
Pulkstenis
Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime 
skatīt pie apakšbiksēm |
Offline | |
|
daavo  | |
 Kopš: 08. Jan 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1911
Braucu ar: Tramvaju
| Tad jau labāk ko šādu:
Links
vai
Links |
Offline | |
|
| miklucis | |
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1032
Braucu ar: 330; (. )( .)
|
............
Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime 
Ticējumu var apiet ar līkumu, no apdāvināta paņemot 0.1€
 |
Offline | |
|
| onkul5 | |
 Kopš: 08. Sep 2006
Ziņojumi: 686
Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is
| foršas omegas 
šodien pamanīju, ka iegādātajam FC smārt kvarcam ir mehānisks, tāds kā brīvgājiens minūšu rādītājam, vizuāli uz pusi no iedaļas. piefiksēt var tikai, ja ... (((rotē roku ap horizontālo asi, ar pulksteni, uzliktu))) )
ir ok / nav ok ?[ Šo ziņu laboja onkul5, 20 Nov 2015, 19:24:08 ] |
Offline | |
|
| Buds | |
Kopš: 22. Jan 2011
Ziņojumi: 809
Braucu ar: Volvo
|
20 Nov 2015, 10:24:25 AV rakstīja:
Piektdienas pulkstenu deva 
instagram
Padalies, lūdzu, ar piesekojamo instagram kontu listi! |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi! 
Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!
Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!
Vai shii buutu laba izveele par to naudu!
Pulkstenis
Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime 
Meičuks būs sajūsmā. Vis maz visas man zināmās meitenes, kuras tādus ir saņēmušas dāvanā ir bijušas ļoti priecīgas.
Un meitenēm ir pilnīgi viena alga mehānisms, ražotājvalsts un garlaicīgie dizaini no dārgā gala. Tu taču dāvini, lai meitukam patīk, nevis izpatiktu daļai aprobežotu poweristu, kuru gaumi nosaka zīmols. Īpaši, ja meitenei nav jāuzturas aprindās, kur tevi vērtē pēc pulksteņa  |
Offline | |
|
| 520i | |
 Kopš: 20. Aug 2013
No: Strenči
Ziņojumi: 2763
Braucu ar:
|
20 Nov 2015, 20:15:53 ozo rakstīja:
20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi! 
Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!
Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!
Vai shii buutu laba izveele par to naudu!
Pulkstenis
Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime 
Meičuks būs sajūsmā. Vis maz visas man zināmās meitenes, kuras tādus ir saņēmušas dāvanā ir bijušas ļoti priecīgas.
Un meitenēm ir pilnīgi viena alga mehānisms, ražotājvalsts un garlaicīgie dizaini no dārgā gala. Tu taču dāvini, lai meitukam patīk, nevis izpatiktu daļai aprobežotu poweristu, kuru gaumi nosaka zīmols. Īpaši, ja meitenei nav jāuzturas aprindās, kur tevi vērtē pēc pulksteņa 
bet tad nafig ir jātērē 180eur, ja tos pašus kritērijus var atrast par pāris eur? |
Offline | |
|
| Glenfiddich | |
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
|
19 Nov 2015, 16:32:15 AV rakstīja:
New arrival 
Zilas strelites uz sudraba ciparnicas ir Loti patik ari '3D' ciparnica ar padzilinajumiem prieks stundam un sekundem 
AV apsveikts.
Nopietni izveerteeju to piedàvàjumu kà alternatiivu pilotam, bet kà vienmeer kautkas patraucee.
p.s. Chr.W jj02 arii labs.
p.s.s. arii ceru uz Chr.time turbodiilu 
[ Šo ziņu laboja Glenfiddich, 20 Nov 2015, 22:04:41 ] |
Offline | |
|
|
|
Murphy  | |
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| AV, kad būs turbo deals uz Erard?  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
20 Nov 2015, 20:52:51 Murphy rakstīja:
AV, kad būs turbo deals uz Erard? 
Pēc krismām  |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
20 Nov 2015, 20:29:23 520i rakstīja:
20 Nov 2015, 20:15:53 ozo rakstīja:
20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi! 
Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!
Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!
Vai shii buutu laba izveele par to naudu!
Pulkstenis
Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime 
Meičuks būs sajūsmā. Vis maz visas man zināmās meitenes, kuras tādus ir saņēmušas dāvanā ir bijušas ļoti priecīgas.
Un meitenēm ir pilnīgi viena alga mehānisms, ražotājvalsts un garlaicīgie dizaini no dārgā gala. Tu taču dāvini, lai meitukam patīk, nevis izpatiktu daļai aprobežotu poweristu, kuru gaumi nosaka zīmols. Īpaši, ja meitenei nav jāuzturas aprindās, kur tevi vērtē pēc pulksteņa 
bet tad nafig ir jātērē 180eur, ja tos pašus kritērijus var atrast par pāris eur?
Jo meitenes novērtē tādus brendus kā CK; Guess, DKNY, Michael Kors utt, viņām ir pilnīgi vienalga par Bell & Ross; IWC; Raymond weil. Protams, var arī meklēt pulksteni par 10Eur, tikai diez vai meitene būs sajūsmā to saņemot. |
Offline | |
|
| 520i | |
 Kopš: 20. Aug 2013
No: Strenči
Ziņojumi: 2763
Braucu ar:
|
20 Nov 2015, 21:33:39 ozo rakstīja:
20 Nov 2015, 20:29:23 520i rakstīja:
20 Nov 2015, 20:15:53 ozo rakstīja:
20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi! 
Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!
Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!
Vai shii buutu laba izveele par to naudu!
Pulkstenis
Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime 
Meičuks būs sajūsmā. Vis maz visas man zināmās meitenes, kuras tādus ir saņēmušas dāvanā ir bijušas ļoti priecīgas.
Un meitenēm ir pilnīgi viena alga mehānisms, ražotājvalsts un garlaicīgie dizaini no dārgā gala. Tu taču dāvini, lai meitukam patīk, nevis izpatiktu daļai aprobežotu poweristu, kuru gaumi nosaka zīmols. Īpaši, ja meitenei nav jāuzturas aprindās, kur tevi vērtē pēc pulksteņa 
bet tad nafig ir jātērē 180eur, ja tos pašus kritērijus var atrast par pāris eur?
Jo meitenes novērtē tādus brendus kā CK; Guess, DKNY, Michael Kors utt, viņām ir pilnīgi vienalga par Bell & Ross; IWC; Raymond weil. Protams, var arī meklēt pulksteni par 10Eur, tikai diez vai meitene būs sajūsmā to saņemot.
vaitad CK un Guess nemaksā 10eur?  [ Šo ziņu laboja 520i, 20 Nov 2015, 21:52:37 ] |
Offline | |
|