Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 105 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
20. Nov 2015, 09:39 #19512

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Saukāns - Panerai



[ Šo ziņu laboja AV, 20 Nov 2015, 09:40:36 ]

Offline
Murskulis
20. Nov 2015, 10:03 #19513

Kopš: 08. Nov 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 107

Braucu ar:

Kāds no ekspertiem var pakomentēt šādu aparātu...
Kādi varētu būt iemesli viņu nepirkt?


[ Šo ziņu laboja Murskulis, 20 Nov 2015, 10:06:46 ]

Offline
RaimisB
20. Nov 2015, 10:06 #19514

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


19 Nov 2015, 16:32:15 AV rakstīja:
New arrival
Zilas strelites uz sudraba ciparnicas ir Loti patik ari '3D' ciparnica ar padzilinajumiem prieks stundam un sekundem



Ļoti gaumīgi esi nofotogrāfējis, ar labu apģēba kombināciju var likt pinterest!
Offline
AV
20. Nov 2015, 10:24 #19515

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Piektdienas pulkstenu deva





































































Un kautkas pieejamaks..





Offline
Kit
20. Nov 2015, 11:59 #19516

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 409

Braucu ar:


20 Nov 2015, 10:03:59 Murskulis rakstīja:
Kāds no ekspertiem var pakomentēt šādu aparātu...
Kādi varētu būt iemesli viņu nepirkt?




Man ir pardosana lidzigs
Longines
Poweram atlaide
Offline
Asais
20. Nov 2015, 16:22 #19517

Kopš: 02. Feb 2003

Ziņojumi: 1053

Braucu ar:

Sveiki forumieshi!

Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!

Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!

Vai shii buutu laba izveele par to naudu!

Pulkstenis



Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime

[ Šo ziņu laboja Asais, 20 Nov 2015, 16:25:12 ]

Offline
hronists
20. Nov 2015, 16:34 #19518

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

es valdos. es klusēju.
Offline
hronists
20. Nov 2015, 16:34 #19519

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

skaitu līdz 10.
Offline
520i
20. Nov 2015, 16:38 #19520

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:


20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi!

Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!

Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!

Vai shii buutu laba izveele par to naudu!

Pulkstenis



Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime


skatīt pie apakšbiksēm
Offline
daavo
20. Nov 2015, 16:43 #19521

Kopš: 08. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1911

Braucu ar: Tramvaju

Tad jau labāk ko šādu:



Links

vai




Links
Offline
miklucis
20. Nov 2015, 17:21 #19522

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)


............

Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime


Ticējumu var apiet ar līkumu, no apdāvināta paņemot 0.1€
Offline
onkul5
20. Nov 2015, 19:23 #19523

Kopš: 08. Sep 2006

Ziņojumi: 686

Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is

foršas omegas

šodien pamanīju, ka iegādātajam FC smārt kvarcam ir mehānisks, tāds kā brīvgājiens minūšu rādītājam, vizuāli uz pusi no iedaļas. piefiksēt var tikai, ja ... (((rotē roku ap horizontālo asi, ar pulksteni, uzliktu))) )

ir ok / nav ok ?

[ Šo ziņu laboja onkul5, 20 Nov 2015, 19:24:08 ]

Offline
Buds
20. Nov 2015, 20:09 #19524

Kopš: 22. Jan 2011

Ziņojumi: 809

Braucu ar: Volvo


20 Nov 2015, 10:24:25 AV rakstīja:
Piektdienas pulkstenu deva

instagram


Padalies, lūdzu, ar piesekojamo instagram kontu listi!
Offline
ozo
20. Nov 2015, 20:15 #19525

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi!

Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!

Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!

Vai shii buutu laba izveele par to naudu!

Pulkstenis



Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime


Meičuks būs sajūsmā. Vis maz visas man zināmās meitenes, kuras tādus ir saņēmušas dāvanā ir bijušas ļoti priecīgas.
Un meitenēm ir pilnīgi viena alga mehānisms, ražotājvalsts un garlaicīgie dizaini no dārgā gala. Tu taču dāvini, lai meitukam patīk, nevis izpatiktu daļai aprobežotu poweristu, kuru gaumi nosaka zīmols. Īpaši, ja meitenei nav jāuzturas aprindās, kur tevi vērtē pēc pulksteņa
Offline
520i
20. Nov 2015, 20:29 #19526

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:


20 Nov 2015, 20:15:53 ozo rakstīja:

20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi!

Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!

Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!

Vai shii buutu laba izveele par to naudu!

Pulkstenis



Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime


Meičuks būs sajūsmā. Vis maz visas man zināmās meitenes, kuras tādus ir saņēmušas dāvanā ir bijušas ļoti priecīgas.
Un meitenēm ir pilnīgi viena alga mehānisms, ražotājvalsts un garlaicīgie dizaini no dārgā gala. Tu taču dāvini, lai meitukam patīk, nevis izpatiktu daļai aprobežotu poweristu, kuru gaumi nosaka zīmols. Īpaši, ja meitenei nav jāuzturas aprindās, kur tevi vērtē pēc pulksteņa


bet tad nafig ir jātērē 180eur, ja tos pašus kritērijus var atrast par pāris eur?
Offline
Glenfiddich
20. Nov 2015, 20:41 #19527

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D


19 Nov 2015, 16:32:15 AV rakstīja:
New arrival
Zilas strelites uz sudraba ciparnicas ir Loti patik ari '3D' ciparnica ar padzilinajumiem prieks stundam un sekundem




AV apsveikts.
Nopietni izveerteeju to piedàvàjumu kà alternatiivu pilotam, bet kà vienmeer kautkas patraucee.
p.s. Chr.W jj02 arii labs.
p.s.s. arii ceru uz Chr.time turbodiilu

[ Šo ziņu laboja Glenfiddich, 20 Nov 2015, 22:04:41 ]

Offline
Murphy
20. Nov 2015, 20:52 #19528

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

AV, kad būs turbo deals uz Erard?
Offline
hronists
20. Nov 2015, 20:54 #19529

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


20 Nov 2015, 20:52:51 Murphy rakstīja:
AV, kad būs turbo deals uz Erard?


Pēc krismām
Offline
ozo
20. Nov 2015, 21:33 #19530

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


20 Nov 2015, 20:29:23 520i rakstīja:

20 Nov 2015, 20:15:53 ozo rakstīja:

20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi!

Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!

Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!

Vai shii buutu laba izveele par to naudu!

Pulkstenis



Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime


Meičuks būs sajūsmā. Vis maz visas man zināmās meitenes, kuras tādus ir saņēmušas dāvanā ir bijušas ļoti priecīgas.
Un meitenēm ir pilnīgi viena alga mehānisms, ražotājvalsts un garlaicīgie dizaini no dārgā gala. Tu taču dāvini, lai meitukam patīk, nevis izpatiktu daļai aprobežotu poweristu, kuru gaumi nosaka zīmols. Īpaši, ja meitenei nav jāuzturas aprindās, kur tevi vērtē pēc pulksteņa


bet tad nafig ir jātērē 180eur, ja tos pašus kritērijus var atrast par pāris eur?


Jo meitenes novērtē tādus brendus kā CK; Guess, DKNY, Michael Kors utt, viņām ir pilnīgi vienalga par Bell & Ross; IWC; Raymond weil. Protams, var arī meklēt pulksteni par 10Eur, tikai diez vai meitene būs sajūsmā to saņemot.
Offline
520i
20. Nov 2015, 21:52 #19531

Kopš: 20. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 2763

Braucu ar:


20 Nov 2015, 21:33:39 ozo rakstīja:

20 Nov 2015, 20:29:23 520i rakstīja:

20 Nov 2015, 20:15:53 ozo rakstīja:

20 Nov 2015, 16:22:19 Asais rakstīja:
Sveiki forumieshi!

Gribeejaas mazliet pakonsulteeties! Tuvojas Z-sveetki un savai sievietei veelos uzdavinat pulksteni! Patiik vinjai Michael Kors!

Aciis ir iekritis shis eksemplaars, cena ap 180 eiro! Protams, budzetu var pagroziit turpu shurpu!

Vai shii buutu laba izveele par to naudu!

Pulkstenis



Ir ticejums, ka davinat pulksteni otram cilveekam neesot laba ziime


Meičuks būs sajūsmā. Vis maz visas man zināmās meitenes, kuras tādus ir saņēmušas dāvanā ir bijušas ļoti priecīgas.
Un meitenēm ir pilnīgi viena alga mehānisms, ražotājvalsts un garlaicīgie dizaini no dārgā gala. Tu taču dāvini, lai meitukam patīk, nevis izpatiktu daļai aprobežotu poweristu, kuru gaumi nosaka zīmols. Īpaši, ja meitenei nav jāuzturas aprindās, kur tevi vērtē pēc pulksteņa


bet tad nafig ir jātērē 180eur, ja tos pašus kritērijus var atrast par pāris eur?


Jo meitenes novērtē tādus brendus kā CK; Guess, DKNY, Michael Kors utt, viņām ir pilnīgi vienalga par Bell & Ross; IWC; Raymond weil. Protams, var arī meklēt pulksteni par 10Eur, tikai diez vai meitene būs sajūsmā to saņemot.


vaitad CK un Guess nemaksā 10eur?

[ Šo ziņu laboja 520i, 20 Nov 2015, 21:52:37 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo